Coolbet Hokiliiga 2021/2022

Võistkond Mänge Võite Võite lisaajal Viike Kaotusi lisaajal Kaotusi Väravate vahe Punkte
1. Välk 494 24 20 1 0 1 2 172 – 83 43
2. HC Kurbads 24 17 0 0 2 5 143 – 78 36
3. HC Everest 24 16 0 0 0 8 139 – 81 32
4. HC Panter 24 13 1 0 1 9 103 – 90 29
5. HC Vipers 24 7 2 0 0 15 104 – 131 18
6. Narva PSK 24 4 1 0 1 18 97 – 173 11
7. SK Viru Sputnik 24 1 1 0 1 21 57 – 179 5
Kuupäev Aeg Koht Mäng Tulemus Kompaktvaade
I ring
25. september 2021 16:30 Narva jäähall Narva PSK – HC Everest 3:5 (2:1 ; 0:2 ; 1:2)
25. september 2021 18:10 Haabersti jäähall HC Panter – HC Kurbads 5:2 (2:1 ; 0:0 ; 3:1)
26. september 2021 15:30 Narva jäähall Narva PSK – SK Viru Sputnik 5:6 (2:1 ; 2:4 ; 1:1)
26. september 2021 15:40 Tondiraba jäähall HC Vipers – HC Panter 2:8 (1:3 ; 1:2 ; 0:3)
2. oktoober 2021 15:50 Tondiraba jäähall HC Vipers – SK Viru Sputnik 12:3 (4:0 ; 3:2 ; 5:1)
2. oktoober 2021 17:00 Astri Arena Välk 494 – HC Panter 12:3 (5:1 ; 3:2 ; 4:0)
3. oktoober 2021 17:00 Astri Arena Välk 494 – Narva PSK 13:5 (3:1 ; 5:2 ; 5:2)
9. oktoober 2021 16:30 Narva jäähall Narva PSK – HC Vipers 3:10 (1:3 ; 1:3 ; 1:4)
9. oktoober 2021 18:10 Haabersti jäähall HC Panter – SK Viru Sputnik 3:2 (2:2 ; 0:0 ; 0:0 ; 1:0 OT)
9. oktoober 2021 18:30 Kurbads Hockey Hall HC Kurbads – Välk 494 6:3 (1:1 ; 1:1 ; 4:1)
10. oktoober 2021 11:45 Kurbads Hockey Hall HC Kurbads – Välk 494 8:4 (4:3 ; 2:0 ; 2:1)
10. oktoober 2021 16:10 Haabersti jäähall HC Panter – HC Everest 3:5 (1:1 ; 2:2 ; 0:2)
16. oktoober 2021 18:00 Narva jäähall Narva PSK – HC Kurbads 4:9 (0:0 ; 2:1 ; 2:8)
17. oktoober 2021 13:00 Narva jäähall Narva PSK – HC Kurbads 4:7 (1:2 ; 0:2 ; 3:3)
17. oktoober 2021 17:00 Astri Arena Välk 494 – HC Everest 8:5 (1:1 ; 4:3 ; 3:1)
23. oktoober 2021 16:30 Narva jäähall Narva PSK – HC Panter 3:5 (1:0 ; 1:5 ; 1:0)
30. oktoober 2021 15:50 Tondiraba jäähall HC Vipers – HC Everest 9:5 (0:2 ; 4:1 ; 5:2)
30. oktoober 2021 17:00 Haabersti jäähall HC Panter – HC Kurbads 2:4 (1:1 ; 0:1 ; 1:2)
6. november 2021 16:30 Narva jäähall Narva PSK – HC Everest 2:9 (0:1 ; 0:5 ; 2:3)
6. november 2021 17:00 Astri Arena Välk 494 – HC Vipers 10:3 (4:2 ; 4:1 ; 2:0)
7. november 2021 15:30 Narva jäähall Narva PSK – SK Viru Sputnik 3:4 (0:1 ; 2:1 ; 1:1 ; 0:1 OT)
7. november 2021 16:30 Tondiraba jäähall HC Vipers – HC Kurbads 2:5 (0:1 ; 0:4 ; 2:0)
20. november 2021 18:10 Haabersti jäähall HC Panter – Välk 494 1:4 (1:1 ; 0:0 ; 0:3)
21. november 2021 16:30 Tondiraba jäähall HC Vipers – Narva PSK 12:6 (4:0 ; 1:0 ; 7:6)
27. november 2021 16:30 Narva jäähall Narva PSK – Välk 494 5:8 (1:3 ; 3:3 ; 1:2)
27. november 2021 18:10 Haabersti jäähall HC Panter – HC Everest 5:2 (0:1 ; 3:1 ; 2:0)
28. november 2021 16:30 Tondiraba jäähall HC Vipers – SK Viru Sputnik 12:6 (1:1 ; 7:3 ; 4:2)
28. november 2021 17:00 Astri Arena Välk 494 – HC Everest 4:3 (2:0 ; 0:2 ; 2:1)
4. detsember 2021 17:00 Astri Arena Välk 494 – SK Viru Sputnik 10:1 (2:0 ; 3:1 ; 5:0)
4. detsember 2021 18:40 Kurbads Hockey Hall HC Kurbads – HC Everest 2:6 (0:0 ; 1:2 ; 1:4)
5. detsember 2021 11:40 Kurbads Hockey Hall HC Kurbads – HC Everest 4:6 (2:3 ; 1:1 ; 1:2)
5. detsember 2021 16:10 Haabersti jäähall HC Panter – Narva PSK 7:3 (0:1 ; 3:1 ; 4:1)
5. detsember 2021 16:30 Tondiraba jäähall HC Vipers – Välk 494 6:5 (0:1 ; 5:1 ; 0:3 ; 1:0 OT)
11. detsember 2021 19:40 Kurbads Hockey Hall HC Kurbads – SK Viru Sputnik 8:4 (4:2 ; 3:1 ; 1:1)
12. detsember 2021 15:00 Kurbads Hockey Hall HC Kurbads – SK Viru Sputnik 12:3 (5:1 ; 2:1 ; 5:1)
8. jaanuar 2022 16:30 Narva jäähall HC Everest – Narva PSK 10:2 (4:0 ; 2:1 ; 4:1)
8. jaanuar 2022 18:10 Haabersti jäähall HC Panter – Välk 494 3:6 (0:1 ; 2:2 ; 1:3)
9. jaanuar 2022 15:30 Narva jäähall SK Viru Sputnik – Narva PSK 2:12 (0:2 ; 0:8 ; 2:2)
9. jaanuar 2022 16:10 Haabersti jäähall HC Panter – HC Vipers 4:2 (2:0 ; 0:1 ; 2:1)
22. jaanuar 2022 16:30 Narva jäähall Narva PSK – HC Panter 4:3 (0:1 ; 3:0 ; 0:2 ; 1:0 OT)
22. jaanuar 2022 17:00 Astri Arena Välk 494 – SK Viru Sputnik 13:5 (5:1 ; 4:3 ; 4:1)
29. jaanuar 2022 16:30 Narva jäähall Narva PSK – HC Vipers 7:3 (0:1 ; 6:1 ; 1:1)
29. jaanuar 2022 17:00 Astri Arena SK Viru Sputnik – Välk 494 1:4 (1:1 ; 0:1 ; 0:2)
29. jaanuar 2022 18:30 Kurbads Hockey Hall HC Kurbads – HC Panter 4:2 (0:0 ; 1:0 ; 3:2)
30. jaanuar 2022 11:45 Kurbads Hockey Hall HC Kurbads – HC Panter 5:2 (1:0 ; 2:1 ; 2:1)
30. jaanuar 2022 15:30 Astri Arena HC Everest – SK Viru Sputnik 12:4 (4:2 ; 2:2 ; 6:0)
30. jaanuar 2022 16:40 Tondiraba jäähall HC Vipers – Välk 494 4:7 (0:3 ; 1:2 ; 3:2)
5. veebruar 2022 17:00 Astri Arena Välk 494 – Narva PSK 8:1 (1:0 ; 3:1 ; 4:0)
5. veebruar 2022 18:10 Haabersti jäähall HC Panter – SK Viru Sputnik 5:0 (5:0 ; 0:0 ; 0:0)
6. veebruar 2022 15:30 Astri Arena HC Everest – Välk 494 5:7 (2:1 ; 1:4 ; 2:2)
12. veebruar 2022 18:00 Kurbads Hockey Hall HC Kurbads – HC Vipers 3:4 (1:0 ; 1:3 ; 1:0 ; 0:1 OT)
12. veebruar 2022 18:10 Haabersti jäähall SK Viru Sputnik – HC Panter 4:7 (2:3 ; 0:0 ; 2:4)
13. veebruar 2022 11:40 Kurbads Hockey Hall HC Kurbads – HC Vipers 5:1 (2:0 ; 1:1 ; 2:0)
13. veebruar 2022 16:10 Haabersti jäähall SK Viru Sputnik – HC Everest 3:7 (2:3 ; 1:4 ; 0:0)
19. veebruar 2022 17:30 Narva jäähall HC Everest – Narva PSK 12:0 (1:0 ; 2:0 ; 9:0)
19. veebruar 2022 18:10 Haabersti jäähall HC Panter – HC Vipers 5:1 (2:0 ; 1:1 ; 2:0)
19. veebruar 2022 18:40 Kurbads Hockey Hall SK Viru Sputnik – HC Kurbads 0:13 (0:3 ; 0:5 ; 0:5)
20. veebruar 2022 11:10 Kurbads Hockey Hall SK Viru Sputnik – HC Kurbads 1:6 (1:1 ; 0:4 ; 0:1)
20. veebruar 2022 16:30 Tondiraba jäähall HC Vipers – HC Everest 0:5 (0:2 ; 0:2 ; 0:1)
26. veebruar 2022 16:40 Tondiraba jäähall HC Everest – HC Vipers 9:2 (2:0 ; 3:0 ; 4:2)
26. veebruar 2022 17:00 Astri Arena SK Viru Sputnik – Välk 494 3:5 (2:0 ; 1:4 ; 0:1)
26. veebruar 2022 18:10 Haabersti jäähall HC Panter – Narva PSK 10:5 (3:2 ; 1:1 ; 6:2)
27. veebruar 2022 15:30 Astri Arena HC Everest – HC Vipers 5:0 (5:0 ; 0:0 ; 0:0)
27. veebruar 2022 15:30 Narva jäähall Narva PSK – Välk 494 4:9 (2:2 ; 0:3 ; 2:4)
4. märts 2022 20:30 Kurbads Hockey Hall HC Everest – HC Kurbads 2:7 (0:1 ; 1:3 ; 1:3)
5. märts 2022 15:15 Kurbads Hockey Hall HC Everest – HC Kurbads 3:2 (0:2 ; 2:0 ; 1:0)
5. märts 2022 15:50 Tondiraba jäähall HC Vipers – Narva PSK 1:4 (1:2 ; 0:1 ; 0:1)
5. märts 2022 17:00 Astri Arena Välk 494 – HC Panter 7:2 (3:0 ; 1:1 ; 3:1)
6. märts 2022 16:40 Tondiraba jäähall HC Vipers – HC Panter 2:5 (0:1 ; 1:1 ; 1:3)
11. märts 2022 18:35 Astri Arena Välk 494 – HC Kurbads 6:3 (1:1 ; 3:1 ; 2:1)
12. märts 2022 16:30 Narva jäähall SK Viru Sputnik – Narva PSK 1:5 (0:1 ; 1:2 ; 0:2)
12. märts 2022 17:00 Astri Arena Välk 494 – HC Kurbads 3:2 (1:1 ; 1:0 ; 0:1 ; 1:0 OT)
12. märts 2022 18:10 Haabersti jäähall HC Everest – HC Panter 1:5 (1:2 ; 0:1 ; 0:2)
13. märts 2022 15:30 Astri Arena HC Everest – HC Panter 10:3 (4:0 ; 1:1 ; 5:2)
13. märts 2022 16:10 Haabersti jäähall SK Viru Sputnik – HC Vipers 4:5 (1:2 ; 2:1 ; 1:2)
16. märts 2022 18:00 Tondiraba jäähall HC Vipers – HC Kurbads 4:7 (1:2 ; 1:3 ; 2:2)
19. märts 2022 17:00 Astri Arena Välk 494 – HC Vipers 10:2 (3:0 ; 4:0 ; 3:2)
19. märts 2022 19:00 Kurbads Hockey Hall HC Kurbads – Narva PSK 7:5 (2:2 ; 3:2 ; 2:1)
19. märts 2022 19:25 Tondiraba jäähall HC Everest – SK Viru Sputnik 5:0 (5:0 ; 0:0 ; 0:0)
20. märts 2022 12:00 Kurbads Hockey Hall HC Kurbads – Narva PSK 12:2 (5:0 ; 5:0 ; 2:2)
20. märts 2022 12:00 Kohtla -Järve jäähall SK Viru Sputnik – HC Vipers 0:5 (0:5 ; 0:0 ; 0:0)
20. märts 2022 13:00 Kohtla -Järve jäähall SK Viru Sputnik – HC Panter 0:5 (0:5 ; 0:0 ; 0:0)
20. märts 2022 14:00 Kohtla -Järve jäähall SK Viru Sputnik – HC Everest 0:5 (0:5 ; 0:0 ; 0:0)
20. märts 2022 15:30 Astri Arena HC Everest – Välk 494 2:6 (1:4 ; 1:1 ; 0:1)