Unibet Hokiliiga 2023/2024

Võistkond Mänge Võite Võite lisaajal Viike Kaotusi lisaajal Kaotusi Väravate vahe Punkte
1. Narva PSK 16 13 1 0 0 2 102 – 51 28
2. Välk 494 14 10 0 0 0 4 111 – 64 20
3. SK Viru Sputnik 15 8 0 0 1 6 73 – 81 17
4. HC Everest 15 4 0 0 0 11 52 – 93 8
5. HC Panter 14 1 0 0 0 13 36 – 85 2
Kuupäev Aeg Koht Mäng Tulemus Kompaktvaade
I ring
16. september 2023 16:00 Kohtla -Järve jäähall HC Everest – SK Viru Sputnik 6:9 (3:5 ; 1:2 ; 2:2)
16. september 2023 16:30 Narva jäähall Narva PSK – HC Panter 5:0 (0:0 ; 2:0 ; 3:0)
23. september 2023 18:10 Haabersti jäähall HC Panter – HC Everest 5:6 (1:2 ; 1:2 ; 3:2)
30. september 2023 16:00 Kohtla -Järve jäähall HC Everest – Narva PSK 4:8 (1:4 ; 1:1 ; 2:3)
30. september 2023 17:00 Astri Arena Välk 494 – HC Panter 9:4 (4:1 ; 3:1 ; 2:2)
1. oktoober 2023 16:10 Haabersti jäähall HC Panter – SK Viru Sputnik 0:3 (0:0 ; 0:2 ; 0:1)
7. oktoober 2023 16:00 Kohtla-Järve jäähall HC Everest – Välk 494 0:5 (0:5 ; 0:0 ; 0:0)
7. oktoober 2023 16:30 Narva jäähall Narva PSK – SK Viru Sputnik 6:3 (4:0 ; 1:2 ; 1:1)
14. oktoober 2023 16:00 Kohtla -Järve jäähall SK Viru Sputnik – HC Panter 7:1 (3:0 ; 2:0 ; 2:1)
14. oktoober 2023 17:00 Astri Arena Välk 494 – Narva PSK 2:8 (0:2 ; 1:2 ; 1:4)
21. oktoober 2023 16:30 Narva jäähall Narva PSK – HC Everest 2:5 (0:2 ; 2:1 ; 0:2)
21. oktoober 2023 17:00 Astri Arena Välk 494 – SK Viru Sputnik 10:4 (5:1 ; 2:0 ; 3:3)
28. oktoober 2023 16:00 Kohtla -Järve jäähall SK Viru Sputnik – HC Everest 5:3 (1:1 ; 1:1 ; 3:1)
28. oktoober 2023 18:10 Haabersti jäähall HC Panter – Narva PSK 2:9 (1:2 ; 0:4 ; 1:3)
4. november 2023 16:00 Kohtla -Järve jäähall SK Viru Sputnik – Narva PSK 3:4 (0:1 ; 1:0 ; 2:2 ; 0:1 OT)
18. november 2023 16:30 Narva jäähall Narva PSK – Välk 494 4:6 (0:1 ; 1:4 ; 3:1)
19. november 2023 16:00 Kohtla -Järve jäähall HC Everest – HC Panter 3:0 (1:0 ; 1:0 ; 1:0)
25. november 2023 17:00 Astri Arena Välk 494 – HC Everest 16:3 (3:1 ; 5:0 ; 8:2)
25. november 2023 18:10 Haabersti jäähall HC Panter – SK Viru Sputnik 4:5 (1:2 ; 2:2 ; 1:1)
2. detsember 2023 16:00 Kohtla -Järve jäähall HC Everest – Narva PSK 5:8 (0:3 ; 2:2 ; 3:3)
2. detsember 2023 17:00 Astri Arena Välk 494 – HC Panter 13:5 (6:2 ; 3:1 ; 4:2)
9. detsember 2023 16:00 Kohtla -Järve jäähall SK Viru Sputnik – Välk 494 5:13 (1:5 ; 2:4 ; 2:4)
9. detsember 2023 16:30 Narva jäähall Narva PSK – HC Panter 9:1 (2:1 ; 5:0 ; 2:0)
10. detsember 2023 16:00 Kohtla -Järve jäähall SK Viru Sputnik – Välk 494 7:6 (2:0 ; 2:4 ; 3:2)
6. jaanuar 2024 16:00 Kohtla -Järve jäähall HC Everest – SK Viru Sputnik 4:9 (0:1 ; 3:6 ; 1:2)
6. jaanuar 2024 17:00 Astri Arena Välk 494 – Narva PSK 6:7 (0:3 ; 2:2 ; 4:2)
13. jaanuar 2024 16:00 Kohtla -Järve jäähall HC Everest – Välk 494 3:5 (2:3 ; 0:2 ; 1:0)
13. jaanuar 2024 16:30 Narva jäähall Narva PSK – SK Viru Sputnik 4:3 (1:0 ; 2:2 ; 1:1)
20. jaanuar 2024 16:30 Narva jäähall Narva PSK – HC Everest 7:2 (2:0 ; 2:1 ; 3:1)
20. jaanuar 2024 17:00 Astri Arena Välk 494 – SK Viru Sputnik 10:4 (1:0 ; 6:1 ; 3:3)
27. jaanuar 2024 18:10 Haabersti jäähall HC Panter – Narva PSK 2:6 (1:0 ; 0:2 ; 1:4)
28. jaanuar 2024 16:00 Kohtla-Järve jäähall SK Viru Sputnik – HC Everest 5:2 (1:0 ; 2:1 ; 2:1)
3. veebruar 2024 16:00 Kohtla -Järve jäähall SK Viru Sputnik – Narva PSK 1:8 (0:0 ; 0:4 ; 1:4)
3. veebruar 2024 18:10 Haabersti jäähall HC Panter – Välk 494 3:4 (0:0 ; 1:3 ; 2:1)
4. veebruar 2024 16:10 Haabersti jäähall HC Panter – HC Everest 7:3 (3:1 ; 2:1 ; 2:1)
10. veebruar 2024 16:30 Narva jäähall Narva PSK – Välk 494 7:6 (3:0 ; 2:3 ; 2:3)
17. veebruar 2024 16:00 Kohtla -Järve jäähall HC Everest – HC Panter 3:2 (1:0 ; 1:1 ; 1:1)
24. veebruar 2024 16:00 Kohtla -Järve jäähall SK Viru Sputnik – HC Panter Toimumata
2. märts 2024 15:10 Haabersti jäähall HC Panter – Välk 494 Toimumata
3. märts 2024 15:00 Astri Arena Välk 494 – HC Everest Toimumata