Mängijad

Mängija Omanikklubi Liiga Positsioon Pikkus / kaal Litsentsi nr
Mängijaid kokku 2308
Daniel Aalund (EST) SK Viru Sputnik Ründaja - / - Puudub
Marthen Aas (EST) JHK EHNM U12-2 - - / - 145/2023
Estrit Aasma (EST) HC Everest PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga Finaal Ründaja 162 cm / 56 kg 109/2023
Filipp Abdukarimov (EST) Narva PSK Väravavaht 170 cm / 69 kg Puudub
Marat Abeljanov (EST) HC PANTER Kaitsja 187 cm / 80 kg Puudub
Milina Abramjuk (DEU) HK Tornaado EHNM U12-1 Ründaja - / - 147/2023
Nikita Abramov (EST) Narva PSK Kaitsja 183 cm / 69 kg Puudub
Matvei Abramov (EST) Narva PSK ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja 132 cm / 27 kg 148/2023
Brandon Abreldaal (EST) HK Tornaado EML, ENMV U20 Kaitsja - / - 149/2023
Brayden Abreldaal (EST) HK Tornaado ENMV U14, ENMV U14 Finaal II - - / - 150/2023
Semen Abt (EST) SK Kajakas EHNM U8 - - / - 151/2023
Georgi Abuladze (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Nikita Abzalon (EST) Narva PSK Ründaja 151 cm / 47 kg Puudub
Karl Adami (EST) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Christian Adami (EST) HC PANTER Väravavaht 180 cm / 100 kg Puudub
Edgars Adamovičš (LVA) HC KURBADS Kaitsja 186 cm / 90 kg Puudub
Sten Adul (EST) Noortekoondis Kaitsja - / - Puudub
Ivan Afanasjev (RUS) Pihkva Tornado Ründaja 148 cm / 31 kg Puudub
Artjom Agafonov (EST) Narva PSK ENMV U20, ENMV U17 Ründaja 146 cm / 35 kg 152/2023
Maksim Agafontsev (RUS) Narva PSK Kaitsja 183 cm / 75 kg Puudub
Fjodor Aganezov (EST) HC KURBADS Väravavaht - / - Puudub
Akim Ageev (EST) Narva PSK ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja 133 cm / 26 kg 153/2023
Taavi Ahman (EST) SK Kajakas EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga Finaal Kaitsja 178 cm / 61 kg 154/2023
Allan Ahven (EST) HC Vipers ENMV U17 Väravavaht - / - 155/2023
Laura Ait (EST) JHK EHNM U12-2 - - / - 156/2023
Margus Ait (EST) JHK EHNM U12-2 - - / - 157/2023
Ivan Akimov (RUS) SK Välk 494 Ründaja - / - Puudub
Raol Alamaa (EST) HC PANTER Kaitsja - / - Puudub
Darius Alavi (EST) HK Tornaado EHNM U10-2 Ründaja - / - 158/2023
Aleksey Aleksandrov (EST) HK Tornaado ENMV U14, ENMV U14 Finaal II Kaitsja - / - 159/2023
Andrei Aleksandrov (EST) Narva PSK EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga Finaal Ründaja 179 cm / 97 kg 160/2023
Artemi Aleksandrov (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Dementi Aleksejev (EST) SK Kajakas EHNM U12-1 Ründaja 143 cm / 41 kg 162/2023
Mihhail Aleksejev (EST) Narva PSK ENMV U14, ENMV U14 Finaal II Ründaja 140 cm / 33 kg 165/2023
Kirill Aleksejev (EST) Narva PSK ENMV U17 Ründaja 144 cm / 37 kg 164/2023
Aleksandr Aleksejev (EST) HC Vipers ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja 172 cm / 64 kg 161/2023
Dmitri Aleksejev (EST) HC Vipers EHNM U12-1 Ründaja 153 cm / 41 kg 163/2023
Svetlana Aleksejeva (EST) Hokiklubi Säde Kaitsja - / - Puudub
Karl-Erik Alemaa (EST) HK Tornaado Ründaja - / - Puudub
Emil Alen (EST) HC Vipers Kaitsja - / - Puudub
Albert Alen (EST) HC Vipers EHNM U10-2 Ründaja - / - 166/2023
David Aleštšenko (EST) HK Tornaado Ründaja - / - Puudub
Timur Alihodzin (EST) HC Vipers ENMV U17 Väravavaht - / - 167/2023
Ruslan Alimov (EST) HC Vipers ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja 170 cm / 51 kg 168/2023
Ervin Allikmäe (EST) Narva PSK EHNM U10-1 - - / - 169/2023
Andris Allikoja (EST) HK Viljandi Ründaja - / - Puudub
Doris Allikoja (EST) HK Viljandi Ründaja - / - Puudub
Martin Alliksaar (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Otto Gustav Almann (EST) SK Kajakas Kaitsja 140 cm / 36 kg Puudub
Rasmus Alt (EST) HC PANTER Ründaja 163 cm / 54 kg Puudub
Nikolai Altdorf (EST) HK Tornaado EHNM U10-1 Ründaja - / - 170/2023
Nikita Altuhhov (EST) HC Viking Ründaja 154 cm / 43 kg Puudub
Aleksandr Altuhhov (EST) Narva PSK Ründaja 175 cm / 72 kg Puudub
ROJS ALENS ĀLUPS (LVA) HS RIGA Kaitsja - / - Puudub
Mart Ambos (EST) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Maksim Aminov (EST) Narva PSK Kaitsja 145 cm / 43 kg Puudub
Richard Ananjev (EST) HK Tornaado Ründaja - / - Puudub
Virge Andre (EST) HC Wolferines PAF Naiste Hokiliiga Ründaja - / - 89/2023
Ilja Andrejev (EST) Narva PSK Ründaja 181 cm / 86 kg Puudub
Johan Andrejev (EST) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Sergei Andrejev (RUS) SK Viru Sputnik EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga pronksimäng Väravavaht 187 cm / 80 kg 128/2023
Nikita Andrienkov (EST) HK Tornaado Kaitsja 144 cm / 34 kg Puudub
Artjom Andronov (EST) SK Viru Sputnik Ründaja 175 cm / 55 kg Puudub
Maksim Anohhin (EST) Narva PSK EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga Finaal Kaitsja 182 cm / 72 kg 171/2023
Martin Anohhin (EST) Narva PSK EML, ENMV U20, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga Finaal Ründaja - / - 172/2023
Aleks Anslan (EST) JHK EHNM U8 - - / - 173/2023
KRISTERS ANSONS (LVA) HS RIGA Ründaja - / - Puudub
Stepan Antipov (EST) HK Tornaado ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja - / - 174/2023
Lev Anton (EST) HK Tornaado Ründaja 135 cm / 30 kg Puudub
Artsem Antonenka (BLR) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Egor Antonenko (RUS) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Roman Antonets (EST) HC Vipers ENMV U14, ENMV U14 Finaal I - - / - 175/2023
Damir Antonov (EST) HC PANTER EHNM U12-1 Väravavaht - / - 176/2023
Nikita Antonov (EST) HK Tornaado Kaitsja - / - Puudub
Deniss Antonov (EST) HC Vipers EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga pronksimäng Kaitsja 189 cm / 85 kg 177/2023
Vladlen Antševski (EST) Narva PSK Kaitsja 189 cm / 95 kg Puudub
Valtteri Anttila (EST) HC Vipers Ründaja 127 cm / 28 kg Puudub
Artjom Anufrijev (EST) Narva PSK EHNM U8 - - / - 5/2024
Vladislav Anufryirenka (BLR) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
ALEKSANDRS APINIS (LVA) HS RIGA Kaitsja - / - Puudub
Rokas Arbiciauskas (LTU) HC Viking Kaitsja 183 cm / 72 kg Puudub
Leopolds Arenbergs (LVA) HS RIGA - - / - Puudub
Roman Aristov (EST) HC Viking Kaitsja 150 cm / 41 kg Puudub
Rene Aristov (EST) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Marili Ärmand (EST) MTÜ Jäähokiklubi Grizzlyz PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga pronksimäng Ründaja - / - 39/2023
Robert Arrak (EST) Noortekoondis Ründaja 188 cm / 83 kg Puudub
Egor Artemov (RUS) HC Vipers Kaitsja 163 cm / 58 kg Puudub
Andrei Artjushin (EST) HC PANTER Kaitsja 182 cm / 74 kg Puudub
Kaisa Arumäe (EST) Hokiklubi Säde Ründaja 168 cm / 60 kg Puudub
Artem Asekin (RUS) SK Viru Sputnik Ründaja - / - Puudub
Sten-Daniel Asmer (EST) Narva PSK ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja 130 cm / 33 kg 178/2023
Anastasia Atonen (EST) HC PANTER Kaitsja - / - Puudub
Roberts Augustiņš (LVA) HC KURBADS Ründaja - / - Puudub
Leonard Auvärt (EST) HK Tornaado EHNM U10-2 Ründaja - / - 179/2023
SANDIS AUZIŅŠ (LVA) HS RIGA Ründaja - / - Puudub
Matvei Avdoshkin (EST) HC Vipers Ründaja 120 cm / 24 kg Puudub
Savva Azarov (EST) HC PANTER Ründaja 166 cm / 55 kg Puudub
Renat Aznibakiev (EST) HC Vipers Väravavaht - / - Puudub
Rodion Babaian (UKR) SK Viru Sputnik Kaitsja - / - Puudub
Konstantin Babchenko (EST) HC Vipers EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga pronksimäng Kaitsja 182 cm / 70 kg 180/2023
Yuri Babenko (RUS) Narva PSK EML, ENMV U20, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga Finaal Kaitsja 179 cm / 60 kg 181/2023
Andrian Babilo (EST) HC Vipers EHNM U12-1 Ründaja 155 cm / 41 kg 182/2023
Fedir Babkin (UKR) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Ilja Babrusev (RUS) HC PANTER Kaitsja - / - Puudub
Juri Bahturin (EST) SK Kajakas EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga Finaal Väravavaht 185 cm / 72 kg 183/2023
Andrei Baikov (EST) Narva PSK EML, ENMV U20, ENMV U17, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga Finaal Kaitsja 180 cm / 60 kg 184/2023
Kirill Baikov (EST) Narva PSK Ründaja 135 cm / 34 kg Puudub
Matvei Bakin (RUS) HC Everest - / - Puudub
Arseni Baksejev (EST) HC Vipers ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja 159 cm / 62 kg 185/2023
Timofei Bakšejev (EST) HC Vipers EHNM U12-1 Ründaja - / - 186/2023
Timur Banasevits (EST) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Marat Baradulin (EST) SK Viru Sputnik Ründaja 118 cm / 19 kg Puudub
Timur Baraev (RUS) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Grigory Baranchukov (EST) Noortekoondis Kaitsja - / - Puudub
Daniel Baranek (SVK) HC PANTER Ründaja 180 cm / 80 kg Puudub
David Baranek (SVK) HC PANTER Ründaja 180 cm / 80 kg Puudub
Egor Barbõsev (EST) HC Vipers EHNM U12-1 Kaitsja 120 cm / 20 kg 187/2023
Toms Barens (LVA) HC KURBADS Kaitsja 183 cm / 83 kg Puudub
Nikita Barkovski (EST) HC Vipers Väravavaht 183 cm / 76 kg Puudub
Grigori Barsunov (EST) SK Viru Sputnik EHNM U10-1, EHNM U8 Väravavaht 134 cm / 29 kg 188/2023
Seva Barsunov (EST) SK Viru Sputnik EHNM U8 - 130 cm / 24 kg 189/2023
Ruslan Bashirov (RUS) HC Viking Ründaja 185 cm / 86 kg Puudub
Vladimir Bashkirov (EST) SK Kajakas Ründaja 189 cm / 92 kg 190/2023
Mark Baskirov (EST) SK Kajakas ENMV U14, ENMV U17, ENMV U14 Finaal I Ründaja 157 cm / 48 kg 191/2023
Maksim Batšurin (EST) HC Vipers EHNM U12-1 Ründaja 153 cm / 53 kg 192/2023
Vadim Bažura (EST) SK Viru Sputnik Kaitsja - / - Puudub
Alexander Bazutin (EST) HC Viking Ründaja 128 cm / 23 kg Puudub
Artur Bažutin (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Stanislav Bažutov (EST) Narva PSK Väravavaht 169 cm / 69 kg Puudub
Andrei Bedniakov (RUS) HC Everest EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga pronksimäng Kaitsja - / - 193/2023
Martins Beikmanis (EST) HC PANTER Kaitsja - / - Puudub
Anton Bek (RUS) SK Välk 494 Väravavaht - / - Puudub
Ketlin Beljaev (EST) MTÜ Fellin Fuuriad Kaitsja - / - Puudub
Egor Beljajev (RUS) Pihkva Tornado Kaitsja 140 cm / 37 kg Puudub
Aleksei Beljajev (EST) HK Tornaado ENMV U17 Kaitsja - / - 194/2023
Kristofer Beljakov (EST) HC PANTER Ründaja 143 cm / 31 kg Puudub
Romet Beljakov (EST) HC PANTER EHNM U12-1 Ründaja - / - 196/2023
Aleksandr Beljakov (EST) HC PANTER EHNM U10-2 Kaitsja - / - 195/2023
Eric Belomestnõi (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Maksim Beloussov (EST) HK Tornaado EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga pronksimäng Kaitsja 182 cm / 80 kg 144/2023
Arseni Belov (EST) SK Viru Sputnik EML, ENMV U17, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga pronksimäng Ründaja 178 cm / 61 kg 197/2023
Vitali Belov (EST) Narva PSK EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga Finaal Väravavaht 198 cm / 93 kg 198/2023
Danila Belov (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Viktor Belsner (EST) Narva PSK Ründaja 182 cm / 81 kg Puudub
Gleb Beltšenkov (EST) HC PANTER ENMV U14, ENMV U14 Finaal II Ründaja - / - 199/2023
Snezhana Belyankina (EST) HK Roosa Panter PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga Finaal Ründaja - / - 71/2023
Aleksandr Bendi (EST) Narva PSK Väravavaht 130 cm / 34 kg Puudub
Arina Benetis (EST) HC Everest PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga Finaal Kaitsja 179 cm / 73 kg 110/2023
Susanna Berezina (EST) MTÜ Jäähokiklubi Grizzlyz PAF Naiste Hokiliiga Ründaja - / - 40/2023
Timofei Berežnoi (EST) HC Vipers ENMV U17 Ründaja - / - 200/2023
Maksim Berežonov (EST) Narva PSK EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga Finaal Ründaja 183 cm / 75 kg 962/2023
Mark Berežonov (EST) Narva PSK ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja 139 cm / 31 kg 201/2023
Vsevolod Berezovskii (RUS) SK Viru Sputnik Kaitsja 178 cm / 65 kg Puudub
Mark Bertram (EST) HC Vipers EHNM U12-2, EHNM U10-1 Väravavaht - / - 202/2023
Juris Bērziņš (LVA) HC KURBADS Ründaja 190 cm / 87 kg Puudub
Lev Bessonov (EST) HC Vipers EHNM U10-2 - - / - 203/2023
Maksim Bezrukavõi (EST) HC Vipers - - / - Puudub
MĀRTIŅŠ BIEZAIS (LVA) HS RIGA Ründaja - / - Puudub
Daghan Doruk Bilal (EST) HK Tornaado - - / - Puudub
Vladislava Bilenko (UKR) MTÜ Jäähokiklubi Grizzlyz PAF Naiste Hokiliiga - - / - 41/2023
Artur Bilorus (EST) HC Vipers EHNM U12-1 Väravavaht 164 cm / 56 kg 204/2023
Jana Bilorus (EST) HK Viljandi PAF Naiste Hokiliiga Ründaja 169 cm / 55 kg 4/2023
Roberts Binde (LVA) HC KURBADS Ründaja 182 cm / 85 kg Puudub
Egidius Binkulis (LTU) HC Viking Ründaja 183 cm / 79 kg Puudub
Mattis Birinš (LVA) HC KURBADS Ründaja 199 cm / 103 kg Puudub
Sergei Bitšaikin (EST) Narva PSK EHNM U10-1 - - / - 205/2023
Miron Blähhin (EST) HC Vipers EHNM U10-2 - - / - 206/2023
Erik Blechner (EST) SK Viru Sputnik EHNM U8 Ründaja 135 cm / 31 kg 13/2024
Marek Blinnikov (EST) SK Kajakas ENMV U17 Kaitsja 150 cm / 45 kg 207/2023
Pavel Blitstein (EST) HC Vipers ENMV U17 Ründaja - / - 208/2023
Antonina Blodone (LVA) Hokiklubi Säde Ründaja - / - Puudub
Toms Bluks (LVA) HC KURBADS Kaitsja - / - Puudub
Alekss Bluks (LVA) HC KURBADS Kaitsja - / - Puudub
Pavel Bobõljov (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Aleksei Bobõljov (EST) HC Vipers Kaitsja - / - Puudub
Denis Bobrakov (RUS) SK Kajakas Ründaja 174 cm / 61 kg Puudub
Nikita Bogatov (EST) HK Tornaado Väravavaht - / - Puudub
Vladislav Bogdanov (EST) SK Viru Sputnik Kaitsja 127 cm / 22 kg Puudub
Alexander Bogdanov (EST) SK Välk 494 EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga Finaal Ründaja 186 cm / 99 kg 7/2024
Maksim Bogdanov (EST) SK Viru Sputnik EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga pronksimäng Ründaja 185 cm / 68 kg 129/2023
Edgar Bogdanov (EST) SK Viru Sputnik Kaitsja 172 cm / 70 kg Puudub
Andrejs Bogdanovs (LVA) HC KURBADS Kaitsja - / - Puudub
Leonid Boguslavski (EST) HC Vipers Ründaja 180 cm / 72 kg Puudub
Maksim Bojetski (EST) Narva PSK Ründaja 179 cm / 65 kg Puudub
Kirill Boldõgin (EST) HC Viking Kaitsja 140 cm / 28 kg Puudub
Vladimir Bolhovitin (EST) HC PANTER Kaitsja - / - Puudub
Mihail Bolhovitin (EST) HC PANTER Kaitsja - / - Puudub
Stepan Bolotov (EST) Narva PSK Väravavaht 126 cm / 23 kg Puudub
Eduard Bolšakov (EST) SK Viru Sputnik Ründaja 183 cm / 75 kg Puudub
Maksim Bolšakov (RUS) Pihkva Tornado Väravavaht 133 cm / 33 kg Puudub
RODIONS BOLTRAMOVICS (LVA) HS RIGA Ründaja - / - Puudub
Andrey Bonch-Bryevich (RUS) SK Välk 494 Väravavaht - / - Puudub
Dennis Bondarenko (UKR) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Sergei Borisov (EST) SK Kajakas Ründaja 150 cm / 43 kg Puudub
Aleksander Borisov (EST) SK Kajakas Ründaja 175 cm / 65 kg Puudub
Nikita Borodajev (EST) HC PANTER Ründaja 186 cm / 70 kg Puudub
Andrei Borodin (EST) HC Vipers Ründaja 130 cm / 33 kg Puudub
Nikita Borovik (RUS) SK Viru Sputnik Ründaja 178 cm / 80 kg Puudub
Maksim Borovikov (EST) SK Viru Sputnik Ründaja - / - Puudub
Makar Borzenko (RUS) SK Viru Sputnik Ründaja 178 cm / 68 kg Puudub
Daniel Boskin (EST) HK Tornaado Ründaja - / - Puudub
Viktoria Bõstrjak-Butorina (EST) MTÜ Jäähokiklubi Grizzlyz PAF Naiste Hokiliiga Kaitsja - / - 42/2023
Mark Bõstrov (EST) HK Tornaado - - / - Puudub
Aleksandr Bõstrov (EST) HC PANTER Ründaja 157 cm / 48 kg Puudub
Daniil Bõtškov (EST) SK Viru Sputnik Ründaja 158 cm / 60 kg Puudub
Janis Brakss (LVA) SK Välk 494 Ründaja - / - Puudub
Maksim Brandis (EST) HC Viking Kaitsja 172 cm / 77 kg Puudub
Markuss Brants (LVA) HC KURBADS Väravavaht 193 cm / 79 kg Puudub
KĀRLIS BRANTS (LVA) HS RIGA Väravavaht - / - Puudub
Arseni Brezovski (EST) HK Tornaado EHNM U10-1 Ründaja - / - 209/2023
OSKARS NILS BRIEDIS (LVA) HS RIGA Kaitsja - / - Puudub
Richard Brujev (EST) HC Viking Kaitsja 122 cm / 23 kg Puudub
Igor Brusko (EST) SK Viru Sputnik Väravavaht - / - Puudub
Elissei Brusnitsin (EST) HC Everest Kaitsja 128 cm / 23 kg Puudub
EDUARDS ROJS BUČIŅŠ (LVA) HS RIGA Ründaja - / - Puudub
Daniel Budnikov (EST) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Alex Budõlin (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Vladislav Bukharin (EST) SK Viru Sputnik - 188 cm / 76 kg Puudub
Vadim Buklin (EST) HK Tornaado EHNM U12-1 Ründaja - / - 210/2023
Artjom Bulgakov (EST) HC Vipers - - / - Puudub
Deniss Bulõtšev (EST) Narva PSK Kaitsja 152 cm / 54 kg Puudub
Andrei Bunin (RUS) SK Välk 494 Väravavaht - / - Puudub
Maksim Burkov (EST) Narva PSK Ründaja 160 cm / 43 kg Puudub
Jegor Burov (EST) HC Vipers EHNM U8 - - / - 954/2023
Aleksandr Burovenko (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Aleksandr Burovenko (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Vladislav Busarov (RUS) Narva PSK Ründaja - / - Puudub
Stella Buss (EST) HK Tornaado Ründaja - / - Puudub
Vadim Butorin (EST) HC Vipers EHNM U12-2, EHNM U10-2 Ründaja - / - 211/2023
Nikita Butorov (EST) Narva PSK Kaitsja 176 cm / 87 kg Puudub
Stanislav Butsinski (EST) HC Vipers Ründaja 180 cm / 57 kg Puudub
Timofei Butussov (EST) Narva PSK ENMV U14, ENMV U14 Finaal II Kaitsja 140 cm / 31 kg 212/2023
Daniel Buzoverja (EST) Narva PSK Kaitsja 157 cm / 57 kg Puudub
Deniss Bykov (EST) HC Vipers Ründaja 177 cm / 79 kg Puudub
Uldis Ćalpa (LVA) HC KURBADS Väravavaht 180 cm / 84 kg Puudub
Helios Camoscio (EST) HK Tornaado EHNM U12-1 - - / - 974/2023
Edvards Caps (LVA) SK Kajakas EHNM U12-1 Ründaja - / - 214/2023
Ronalds Caps (LVA) SK Kajakas EHNM U12-1 Kaitsja - / - 215/2023
Alberts Caps (LVA) SK Kajakas ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja - / - 213/2023
KARLIS NAURIS CESLIS (LVA) HS RIGA Ründaja - / - Puudub
Mark Cheprasov (EST) HC PANTER EHNM U10-1 Ründaja - / - 216/2023
Oleg Chernikov (RUS) HC Vipers Kaitsja 167 cm / 57 kg Puudub
Nikita Chigarkov (EST) Narva PSK EHNM U10-1 Väravavaht - / - 217/2023
Fjodor Chuprov (RUS) HC Everest Väravavaht - / - Puudub
Alexandre Cyrenne (CAN) SK Viru Sputnik EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga pronksimäng Kaitsja - / - 955/2023
Demid Dadon (EST) HC Everest EHNM U10-2 - - / - 945/2023
Leonid Danileiko (EST) HC Vipers - - / - Puudub
Rustam Danilov (EST) HC Vipers Ründaja 132 cm / 31 kg Puudub
Artur Danilov (EST) SK Viru Sputnik ENMV U14, EHNM U12-1, ENMV U14 Finaal II Ründaja 129 cm / 26 kg 218/2023
Nikita Dantšenko (RUS) HC Vipers Kaitsja 151 cm / 49 kg Puudub
Yurii Danylenko (UKR) HC PANTER Kaitsja 179 cm / 82 kg Puudub
Aleksandr Davletkildejev (EST) Narva PSK EHNM U12-2 Ründaja 110 cm / 21 kg 219/2023
Gordei Demarin (RUS) HC Vipers - - / - Puudub
Prohor Demin (EST) SK Viru Sputnik Kaitsja 123 cm / 19 kg Puudub
Karina Demina (EST) HC Everest PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga Finaal Ründaja 158 cm / 47 kg 111/2023
Nikita Denisov (RUS) SK Viru Sputnik Kaitsja 195 cm / 90 kg Puudub
Nikita Denissov (EST) HC PANTER EHNM U12-2 Kaitsja - / - 220/2023
Oleg Denissov (EST) Narva PSK Ründaja 110 cm / 18 kg Puudub
Danylo Derkach (UKR) SK Viru Sputnik Ründaja - / - Puudub
Kyrilo Derkach (UKR) SK Viru Sputnik Ründaja - / - Puudub
Roman Derlyuk (RUS) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Aleksandr Dikovitš (EST) HC Vipers ENMV U14, ENMV U14 Finaal I - - / - 221/2023
Bogdarian Dilba (EST) HC Vipers Väravavaht - / - Puudub
DMITRIJS DIĻEVKA (LVA) HS RIGA Ründaja - / - Puudub
Otto Dimants (LVA) HC KURBADS Väravavaht - / - Puudub
Vincenzo Di Pietro (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Maria Disko (EST) Hokiklubi Säde PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga pronksimäng Ründaja - / - 19/2023
German Dius (UKR) SK Viru Sputnik Kaitsja 147 cm / 40 kg Puudub
Patrick Tag Djakov (EST) HC Vipers Ründaja 162 cm / 59 kg Puudub
Valeri Dmitrijev (EST) Narva PSK Ründaja 178 cm / 78 kg Puudub
Jegor Dmitrijev (EST) Narva PSK ENMV U20, ENMV U17 Ründaja 155 cm / 40 kg 223/2023
Gleb Dmitrijev (EST) Narva PSK EHNM U8 Kaitsja - / - 222/2023
Daniel Dmitritsenko (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Devid Dõba (EST) HC Vipers ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja 170 cm / 50 kg 224/2023
Ilja Dobrjakov (EST) HC Vipers Ründaja 185 cm / 64 kg Puudub
Aleksei Dobrjakov (EST) HK Tornaado ENMV U14, ENMV U17, ENMV U14 Finaal I Ründaja - / - 225/2023
Ilia Dokshin (RUS) SK Välk 494 Ründaja - / - Puudub
Dmitri Dokuchaev (EST) HC Everest Väravavaht - / - Puudub
Danylo Dolia (UKR) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Mihhail Dolzenko (EST) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Oleg Dolžkov (RUS) Narva PSK Väravavaht - / - Puudub
Artjom Dõmov (EST) Narva PSK Kaitsja 130 cm / 30 kg Puudub
Andrei Dorofejev (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Arseni Dosaev (RUS) SK Viru Sputnik EHNM U12-1 Ründaja 130 cm / 25 kg 226/2023
Nazar Dosaev (EST) SK Viru Sputnik ENMV U14, ENMV U14 Finaal II - 162 cm / 58 kg 227/2023
Vladislav Dõtškin (EST) HC Vipers Kaitsja 184 cm / 80 kg Puudub
Ivan Dragunov (EST) HC PANTER Kaitsja - / - Puudub
Georg Dragunov (EST) HK Tornaado EHNM U10-1 Ründaja - / - 229/2023
Aleksander Dragunov (EST) HK Tornaado ENMV U14, ENMV U14 Finaal II Ründaja - / - 228/2023
Mark Dronik (EST) Narva PSK Ründaja 135 cm / 29 kg Puudub
Eduard Drozdov (EST) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Nikolai Drozdov (EST) Narva PSK Kaitsja 134 cm / 29 kg Puudub
Ivan Drumov (EST) SK Viru Sputnik Kaitsja 156 cm / 45 kg Puudub
Anatoli Dubkov (EST) SK Viru Sputnik - 180 cm / 92 kg Puudub
Anna Dubkova (EST) HC Everest PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga Finaal Ründaja - / - 112/2023
Pavel Dubovik (EST) SK Viru Sputnik Ründaja 154 cm / 36 kg Puudub
Matvei Dubrovin (EST) Narva PSK ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Kaitsja 144 cm / 34 kg 230/2023
Roberts Dubrovskis (LVA) SK Kajakas ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Kaitsja - / - 231/2023
VLADISLAVS DUBROVSKIS (LVA) HS RIGA Ründaja - / - Puudub
Maria Dudareva (EST) Hokiklubi Säde PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga pronksimäng Ründaja - / - 963/2023
Kiryl Dzenisiuk (BLR) HC Everest Väravavaht - / - Puudub
Noora-Freija Ebber (EST) HC PANTER EHNM U12-1 Ründaja - / - 16/2024
Aleksander Ebber (EST) HC PANTER EML Kaitsja 181 cm / 84 kg 232/2023
Sebastian Ebber (EST) HC PANTER Ründaja 124 cm / 21 kg Puudub
Rostislav Efremov (RUS) HC Vipers Väravavaht 176 cm / 65 kg Puudub
Demid Efremov (RUS) SK Viru Sputnik Ründaja - / - Puudub
Daniil Efremov (EST) SK Viru Sputnik Ründaja 118 cm / 23 kg Puudub
Timofei Eggi (EST) HC Everest - - / - Puudub
Daniel Egorov (EST) Narva PSK Ründaja 113 cm / 18 kg Puudub
Eduard Ehandi (EST) HC Vipers EHNM U10-2, EHNM U8 - - / - 233/2023
Lennart Ehandi (EST) HC Vipers - - / - Puudub
Anneli Ehastu (EST) Hokiklubi Säde Ründaja 168 cm / 57 kg Puudub
Rasmus Ehaviir (EST) HC PANTER ENMV U14, ENMV U14 Finaal II Ründaja - / - 234/2023
Aleksander Eidemiller (EST) HK Tornaado ENMV U14, ENMV U14 Finaal II Ründaja - / - 235/2023
Marten Elbe (EST) SK Kajakas Ründaja 125 cm / 25 kg Puudub
Georgii Eliseev (RUS) SK Kajakas Ründaja 176 cm / 64 kg Puudub
Eve Elken (EST) HK Viljandi Kaitsja 170 cm / 62 kg Puudub
Ivan Emelianov (RUS) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Zakhar Emelianov (RUS) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Gleb Engalychev (EST) Narva PSK Ründaja 167 cm / 67 kg Puudub
Georg Ermel (EST) HC Vipers Ründaja 175 cm / 70 kg Puudub
Daniil Erport (EST) HC Viking Väravavaht 182 cm / 68 kg Puudub
Daniil Ershov (RUS) HC Viking Kaitsja 191 cm / 85 kg Puudub
Dmitri Eršov (RUS) Pihkva Tornado Ründaja 130 cm / 30 kg Puudub
Jaromir Ertti (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Artemi Ertti (EST) HC Vipers ENMV U17 Ründaja - / - 236/2023
Ivan Evdokimov (EST) HC Vipers EHNM U12-2, EHNM U10-1 Ründaja - / - 237/2023
Adrian Fadejev (EST) HC PANTER ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja - / - 238/2023
Matvei Fadejev (EST) Narva PSK EHNM U8 Ründaja - / - 239/2023
Roman Fatejev (EST) HC Vipers Ründaja 128 cm / 31 kg Puudub
Artjom Fatkutdinov (EST) HC Vipers EHNM U10-1 - - / - 941/2023
Denis Fedjajev (EST) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Anna Fedjajeva (EST) HC Everest PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga Finaal Ründaja - / - 113/2023
Nikita Fedorovitš (EST) HC PANTER EML Ründaja 182 cm / 57 kg 991/2023
Artur Fedoruk (EST) HC PANTER EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga pronksimäng Ründaja 175 cm / 80 kg 6/2024
Aleksandr Fedotov (EST) Narva PSK EHNM U10-1 - - / - 240/2023
Daniil Fedulov (EST) HK Tornaado ENMV U14, ENMV U17, ENMV U14 Finaal I Ründaja - / - 241/2023
Timofei Feklistov (EST) HC Everest - - / - Puudub
Nikolas Fekti (EST) SK Kajakas Ründaja 139 cm / 30 kg Puudub
Robert Fen (EST) HC PANTER ENMV U17 Ründaja - / - 242/2023
Erik Fetiskin (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Artur Fetiskin (EST) HC Vipers - - / - Puudub
Demid Feyrik (EST) HC Vipers EHNM U10-2 Ründaja - / - 243/2023
Ago Fiks (EST) HC PANTER EHNM U12-2 - - / - 244/2023
Nikita Filatov (EST) HC Viking Ründaja 114 cm / 25 kg Puudub
Nikita Filatov (RUS) HC Vipers Ründaja 176 cm / 70 kg Puudub
Vjatšeslav Filatov (EST) SK Viru Sputnik ENMV U17 Kaitsja 152 cm / 39 kg 245/2023
Maksim Filimonov (EST) SK Kajakas Kaitsja 135 cm / 30 kg Puudub
Aleksei Filimonov (RUS) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Ilja Filipia (EST) HC Vipers ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja - / - 246/2023
Nikita Filipjev (EST) Narva PSK Ründaja 149 cm / 40 kg Puudub
Nikita Filippenko (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
David Filippenko (EST) HK Tornaado Kaitsja - / - Puudub
Sergei Filippov (RUS) SK Välk 494 Ründaja - / - Puudub
Jegor Filippov (EST) SK Kajakas EHNM U12-2 Ründaja 135 cm / 30 kg 248/2023
Jordan Filippov (EST) HC PANTER ENMV U17 Kaitsja - / - 249/2023
Gennadi Filippov (EST) HC Everest EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga pronksimäng Ründaja 177 cm / 73 kg 247/2023
Georgi Filjajev (EST) HK Tornaado Ründaja - / - Puudub
Andrei Filonik (EST) HC Everest EML, ENMV U17, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga pronksimäng Ründaja - / - 250/2023
Dmitri Filtsagin (EST) HC Viking Kaitsja - / - Puudub
Nikita Fjodorov (EST) HC Vipers EHNM U12-2, EHNM U10-2 - - / - 253/2023
Gleb Fjodorov (RUS) Narva PSK Ründaja 175 cm / 63 kg Puudub
Dmitri Fjodorov (EST) SK Viru Sputnik Väravavaht 180 cm / 75 kg Puudub
Anton Fjodorov (EST) HK Tornaado Ründaja - / - Puudub
Toomas Fjodorov (EST) SK Viru Sputnik Ründaja 172 cm / 55 kg Puudub
Timur Fjodorov (EST) SK Kajakas Ründaja 155 cm / 42 kg Puudub
Arseni Fjodorov (EST) Narva PSK EHNM U12-1 Ründaja 123 cm / 24 kg 251/2023
Arseni Fjodorov (EST) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Artjom Fjodorov (EST) HC Vipers EHNM U12-2 Ründaja - / - 252/2023
Sergei Fjodorov (EST) SK Viru Sputnik Kaitsja 159 cm / 50 kg Puudub
Anastasija Fjodorova (EST) HC Vipers EHNM U12-1, EHNM U10-1 Ründaja - / - 254/2023
Daniel Fomin (EST) HC Vipers ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja 157 cm / 51 kg 256/2023
Adrian Fomin (EST) HC Vipers EHNM U10-1 Ründaja - / - 255/2023
Aleksei Fominski (EST) Narva PSK Kaitsja 184 cm / 93 kg Puudub
Gleb Fomitšev (EST) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Nikita Fomtsenkov (EST) HC Vipers EHNM U8 - - / - 952/2023
Nikita Fomtšenkov (EST) HC Vipers - - / - Puudub
Filipp Freiman (EST) HC Vipers Kaitsja - / - Puudub
Fjodor Freiman (EST) HC PANTER EML, ENMV U20 Kaitsja - / - 257/2023
Oskar Freimuth (EST) HC PANTER ENMV U14, ENMV U14 Finaal II Kaitsja - / - 258/2023
VERNERS FRICBERGS (LVA) HS RIGA Ründaja - / - Puudub
Akim Frolkov (EST) HK Tornaado EML, ENMV U20, ENMV U17 Ründaja - / - 259/2023
Kirill Frolov (EST) HC Vipers ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja - / - 260/2023
Aliaksei Furman (BLR) SK Viru Sputnik - - / - Puudub
Daniil Fursa (EST) HC Vipers Ründaja - / - 987/2023
Maksim Furss (LVA) Tartu Kalev Välk Väravavaht - / - Puudub
Anton Gabenko (EST) HK Tornaado ENMV U17 Ründaja - / - 261/2023
Jegor Gaidar (EST) HC Vipers ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Väravavaht 130 cm / 25 kg 262/2023
Maxim Galay (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Danil Galimulin (RUS) HC Viking Ründaja 180 cm / 80 kg Puudub
Danil Galimullin (RUS) Narva PSK Ründaja - / - Puudub
Rodion Galimzyanov (RUS) SK Viru Sputnik Ründaja - / - Puudub
Mark Gapejev (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Alex Garajev (EST) HC Vipers EHNM U12-1 Ründaja - / - 263/2023
Artjom Garajev (EST) HC Vipers ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja - / - 264/2023
Stefan Garanin (RUS) SK Välk 494 Ründaja 180 cm / 70 kg Puudub
Nikita Garanin (RUS) SK Välk 494 Ründaja - / - Puudub
Leonid Gatilov (EST) SK Viru Sputnik EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga pronksimäng Kaitsja 197 cm / 74 kg 130/2023
Aleksandr Gatilov (EST) SK Viru Sputnik ENMV U17 Ründaja 141 cm / 36 kg 265/2023
Artur Gavaljan (EST) HC Vipers - - / - Puudub
Aleksandr Gavrilichev (EST) HC PANTER ENMV U14, ENMV U14 Finaal II Ründaja - / - 266/2023
Miron Gavriljuk (EST) HC PANTER EHNM U8 - - / - 267/2023
Kirill Gavrilov (EST) SK Viru Sputnik - 181 cm / 79 kg Puudub
Andrei Gavrilov (RUS) HC Everest Väravavaht - / - Puudub
Sofia Gavrilova (EST) HK Roosa Panter Kaitsja - / - Puudub
GĻEBS GAVRILOVS (LVA) HS RIGA Ründaja - / - Puudub
Mark Gavriltšenko (EST) HC Viking Kaitsja 129 cm / 25 kg Puudub
Dominik Gaydashev (EST) HC PANTER Kaitsja 138 cm / 33 kg Puudub
Tomaš Gažik (SVK) SK Viru Sputnik Väravavaht 190 cm / 84 kg 131/2023
Dmitri Gazjura (EST) HK Tornaado ENMV U14, ENMV U14 Finaal II - - / - 268/2023
Danila Gechanski (EST) HK Tornaado Ründaja 138 cm / 38 kg Puudub
Franka Gelencser (EST) Hokiklubi Säde PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga pronksimäng - - / - 20/2023
Andrea Geller (EST) HC PANTER EHNM U8 - - / - 269/2023
Amalia Geller (EST) MTÜ Jäähokiklubi Grizzlyz PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga pronksimäng Ründaja - / - 43/2023
Julia Geller (EST) MTÜ Jäähokiklubi Grizzlyz PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga pronksimäng Väravavaht - / - 44/2023
Ivan Generalov (EST) SK Viru Sputnik Kaitsja 126 cm / 22 kg Puudub
Nilan Genin (EST) SK Viru Sputnik Ründaja 139 cm / 31 kg Puudub
Aron Gerasimenko (EST) HC PANTER ENMV U17 Ründaja - / - 270/2023
Daniil Gerko (EST) HC Everest Väravavaht - / - Puudub
Roman Gigorjev (EST) SK Viru Sputnik Kaitsja 145 cm / 40 kg Puudub
Boris Gimaev (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Pakhrudin Gimbatov (RUS) SK Välk 494 Kaitsja - / - Puudub
Emīls Ginters (LVA) HC KURBADS Kaitsja - / - Puudub
Devid Ginzburg (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Matvei Gladkihh (EST) HC PANTER ENMV U14, ENMV U14 Finaal II Ründaja - / - 271/2023
Mica Glass (USA) HC PANTER Ründaja 178 cm / 70 kg Puudub
Timur Glebov (EST) SK Kajakas Väravavaht 160 cm / 57 kg Puudub
Damir Glebov (EST) Narva PSK Väravavaht 126 cm / 32 kg Puudub
Matvei Glistin (EST) SK Viru Sputnik EHNM U12-1, EHNM U10-1 Ründaja 127 cm / 24 kg 273/2023
Dmitri Glistin (EST) SK Viru Sputnik ENMV U17 Ründaja 150 cm / 40 kg 272/2023
Aleksandr Gnatjuk (EST) HK Tornaado EHNM U10-2 Ründaja - / - 274/2023
Mark Godenko (EST) HC Viking Kaitsja 158 cm / 46 kg Puudub
Sander Goldberg (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Aleksandr Goldman (RUS) Narva PSK Kaitsja 141 cm / 32 kg Puudub
Ivan Golubev (EST) Narva PSK ENMV U14, EHNM U12-1, ENMV U14 Finaal II Ründaja 125 cm / 25 kg 275/2023
Mihhail Golubev (EST) Narva PSK EHNM U10-1 - - / - 276/2023
Jegor Golunov (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Maksim Gomonov (EST) HC Vipers Ründaja 130 cm / 26 kg Puudub
Sergey Gomonov (EST) HC Viking Ründaja 120 cm / 21 kg Puudub
VLADISLAVS GONTARS (LVA) HS RIGA Kaitsja - / - Puudub
Timur Gontšarenko (RUS) HK Tornaado ENMV U14, ENMV U14 Finaal II Ründaja - / - 277/2023
Artur Gontšarov (EST) HC Vipers EHNM U12-1 Ründaja 143 cm / 33 kg 278/2023
Evgeni Goranin (BLR) HC Vipers Kaitsja 185 cm / 87 kg Puudub
Daniil Gordeev (EST) SK Viru Sputnik Ründaja 184 cm / 76 kg Puudub
Jegor Gorelenok (EST) Narva PSK Ründaja 119 cm / 19 kg Puudub
Egor Gorelõšev (RUS) Pihkva Tornado Ründaja 152 cm / 39 kg Puudub
Artur Gorelov (EST) HC Everest EHNM U8 - - / - 279/2023
Kirill Goritskij (EST) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Egor Gorodetski (EST) HC Vipers ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja - / - 280/2023
Daniil Gorohhov (EST) HC PANTER Kaitsja 166 cm / 57 kg Puudub
Vladislav Gorškov (EST) HC Viking Ründaja 131 cm / 27 kg Puudub
Ilja Grankin (EST) HC PANTER EHNM U10-1 Väravavaht - / - 281/2023
Elisei Grebenev (EST) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Nikita Grebenev (EST) HC PANTER Ründaja - / - 957/2023
Georg Gregor (EST) HK Tornaado EHNM U10-2, EHNM U8 Ründaja - / - 282/2023
Jegor Gretšnevkin (EST) HC PANTER EHNM U12-1 Ründaja - / - 283/2023
Konstantins Gribuļa (LVA) HC KURBADS Kaitsja - / - Puudub
Merlin Griffin (EST) Hokiklubi Säde PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga pronksimäng Ründaja 170 cm / 64 kg 21/2023
Ilja Grigorjev (EST) HC PANTER EML Ründaja 173 cm / 65 kg 982/2023
Timofei Grigorjev (EST) Narva PSK - - / - Puudub
Kirill Grigorjev (EST) Narva PSK Kaitsja 176 cm / 67 kg Puudub
MATIASS DANIELS GRĪNBERGS (LVA) HS RIGA Ründaja - / - Puudub
Dmitri Grintšenko (EST) Narva PSK Kaitsja - / - Puudub
Marsel Grintsevitš (EST) HC Viking Ründaja 115 cm / 23 kg Puudub
Danil Grisakov (EST) SK Kajakas Kaitsja - / - Puudub
Marcus Grišin (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Rasmus Grišin (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Konstantin Gristšenko (EST) SK Viru Sputnik Ründaja 180 cm / 83 kg Puudub
Edvin Grižas (EST) HC Vipers ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja 156 cm / 48 kg 284/2023
Ilya Grokhotov (EST) HC Vipers Ründaja 123 cm / 21 kg Puudub
Jaroslav Gromov (EST) SK Viru Sputnik ENMV U14, ENMV U17, ENMV U14 Finaal II Ründaja 149 cm / 40 kg 285/2023
Karl Oskar Gross (EST) HK Tornaado Ründaja - / - Puudub
Arseni Grudkin (EST) HC Vipers ENMV U17 Ründaja - / - 286/2023
Ksenia Grudkina (EST) HC Wolferines PAF Naiste Hokiliiga Ründaja - / - 90/2023
RIHARDS GRUNDEJS (LVA) HS RIGA Kaitsja - / - Puudub
Amil Gubaydullin (RUS) Narva PSK EHNM U12-1 Ründaja 115 cm / 18 kg 287/2023
Evaldas Gudonis (LTU) HC Viking Ründaja 183 cm / 68 kg Puudub
Aleksei Gulevski (EST) Narva PSK Väravavaht 165 cm / 53 kg Puudub
Sergei Gulov (EST) Narva PSK Kaitsja 198 cm / 97 kg Puudub
Milian Gurov (EST) HC Vipers EHNM U12-1 Ründaja - / - 288/2023
German Gurov (EST) HK Tornaado Kaitsja - / - Puudub
Anton Gurtavoi (EST) Noortekoondis Ründaja - / - Puudub
Anton Gurtovoi (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Jerzy Jay Gus (CAN) SK Viru Sputnik EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga pronksimäng - - / - 972/2023
Polina Guselnikova (EST) HC PANTER Kaitsja - / - Puudub
Stepan Gusev (RUS) Pihkva Tornado Ründaja 140 cm / 30 kg Puudub
OSKARS GUSEVS (LVA) HS RIGA Väravavaht 192 cm / 71 kg Puudub
Vladimir Gushin (RUS) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Mihhail Gussev (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Ilja Gussev (EST) SK Viru Sputnik ENMV U14, EHNM U12-1, ENMV U14 Finaal II Ründaja 140 cm / 34 kg 289/2023
Lev Gussev (EST) HC Vipers ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja 173 cm / 64 kg 290/2023
Mihhail Gussev (EST) HC Vipers EHNM U12-1 Ründaja 152 cm / 35 kg 291/2023
Jaromir Gussev (EST) Narva PSK Kaitsja 135 cm / 31 kg Puudub
Fedor Gusynin (RUS) SK Välk 494 Ründaja - / - 292/2023
Magnus Gyäs (EST) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Ilja Habarov (EST) HC Vipers EHNM U12-1 - - / - 293/2023
Lota-Ann Haga (EST) Hokiklubi Säde Kaitsja 167 cm / 53 kg Puudub
Albert Hallik (EST) Narva PSK EHNM U12-1 Kaitsja 126 cm / 27 kg 294/2023
Alar Hämäläinen (EST) HC Vipers EHNM U12-1 Ründaja 149 cm / 41 kg 295/2023
Marko Hämäläinen (EST) SK Viru Sputnik Ründaja 155 cm / 49 kg Puudub
Arseni Hamin (EST) HK Tornaado EHNM U8 - - / - Puudub
Timur Hannanov (EST) HC Vipers ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja - / - 296/2023
Ketlin Hansson (EST) HK Viljandi Kaitsja - / - Puudub
Nikita Haritoškin (EST) HC Viking Ründaja - / - Puudub
Matvei Stanislav Harlamov (EST) HC Vipers EHNM U12-2 - - / - 958/2023
Damian Harlasov (EST) SK Kajakas Ründaja 155 cm / 48 kg Puudub
Toms Hartmanis (LVA) HC KURBADS Ründaja 183 cm / 84 kg Puudub
Kyle Hartwell (USA) HC Wolferines Ründaja - / - Puudub
Erik Hatskevits (EST) SK Kajakas ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja 145 cm / 36 kg 297/2023
Rasmus Heiskanen (EST) HC PANTER - - / - Puudub
Pyry Heiskanen (FIN) HC PANTER Ründaja 130 cm / 25 kg Puudub
Jaroslav Heitkov (EST) HC Everest ENMV U14, ENMV U14 Finaal II - 145 cm / 36 kg 299/2023
Arseni Heitkov (EST) HC Everest EHNM U12-2, EHNM U10-2 - - / - 298/2023
Ruslan Heitkov (EST) HC Everest EML, ENMV U17, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga pronksimäng Ründaja - / - 300/2023
Jete Marie Helekivi (EST) Hokiklubi Säde PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga pronksimäng Kaitsja - / - 22/2023
Keili Helekivi (EST) Hokiklubi Säde PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga pronksimäng Ründaja 175 cm / 62 kg 23/2023
Tristan Johann Hellat (EST) HC PANTER ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja - / - 301/2023
Karl Julius Herdes (EST) HK Tornaado Ründaja - / - Puudub
Katerina Herma (EST) HK Viljandi PAF Naiste Hokiliiga Ründaja 161 cm / 79 kg 5/2023
Laura Herne (EST) HC Wolferines Ründaja - / - Puudub
Oskar Hiietam (EST) HC PANTER EHNM U10-1 Ründaja - / - 302/2023
Sander Hiiuväin (EST) HC PANTER EHNM U12-1 Ründaja - / - 303/2023
Georgi Hiltsenko (EST) SK Kajakas Ründaja 180 cm / 74 kg Puudub
Aleksandr Hmelnitski (EST) HC PANTER EML, ENMV U20 Ründaja - / - 304/2023
Ivan Hodosov (EST) SK Viru Sputnik EHNM U10-1 - 133 cm / 29 kg 305/2023
Artjom Hokkanen (EST) HC Everest ENMV U14, EHNM U12-2, ENMV U14 Finaal II - - / - 306/2023
Arkhyp Holin (UKR) SK Viru Sputnik EML, ENMV U17, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga pronksimäng Ründaja - / - 307/2023
Grete Hollo (EST) Hokiklubi Säde PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga pronksimäng Kaitsja 166 cm / 61 kg 24/2023
Nikita Holostov (EST) HC Vipers Kaitsja 175 cm / 70 kg Puudub
Arseni Holostov (EST) HC Vipers Kaitsja 132 cm / 36 kg Puudub
Siim Hommik (EST) HK Viljandi Ründaja - / - Puudub
Roger Hoop (EST) SK Kajakas ENMV U14, EHNM U12-1, ENMV U14 Finaal I Väravavaht 146 cm / 48 kg 308/2023
Svetlana Hotenko (EST) MTÜ Jäähokiklubi Grizzlyz PAF Naiste Hokiliiga Ründaja - / - 45/2023
Nikita Hrenov (EST) Narva PSK Väravavaht 170 cm / 53 kg Puudub
Ivan Hromov (EST) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Mari Hubel (EST) HK Viljandi Kaitsja 176 cm / 66 kg Puudub
Dominic Hünev (EST) SK Kajakas EHNM U12-2, EHNM U10-1 Ründaja 130 cm / 26 kg 309/2023
Mark Hurst (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Kärt Hüva (EST) MTÜ Fellin Fuuriad Ründaja 169 cm / 60 kg Puudub
Deniel Hüvenen (EST) SK Kajakas EHNM U12-2 Ründaja 132 cm / 31 kg 310/2023
Artjom Hvalõnski (EST) HC Vipers EHNM U10-2, EHNM U8 - - / - 311/2023
Igor Ignatev (RUS) Narva PSK Väravavaht - / - Puudub
Andrei Ignatov (EST) Narva PSK ENMV U17 Kaitsja 140 cm / 30 kg 312/2023
Victor Igolkin (RUS) HC Vipers Ründaja 180 cm / 90 kg Puudub
Maksim Igonin (EST) HK Tornaado Kaitsja - / - Puudub
Kirill Ilin (EST) Narva PSK EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga Finaal Kaitsja 187 cm / 96 kg 313/2023
Ilya Ilin (EST) Narva PSK Ründaja 186 cm / 95 kg Puudub
Aleksandr Iljin (EST) HC Everest Ründaja 143 cm / 36 kg Puudub
Pavel Iljin (EST) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Artjom Iljin (RUS) Narva PSK - - / - Puudub
Gleb Iljin (EST) HC Vipers EHNM U12-1 Ründaja 144 cm / 43 kg 314/2023
VLADISLAVS IĻJUŠINS (LVA) HS RIGA Kaitsja - / - Puudub
Merili Ilmjärv (EST) MTÜ Jäähokiklubi Grizzlyz PAF Naiste Hokiliiga Kaitsja - / - 46/2023
Karl Ilves (EST) JHK EHNM U12-2 - - / - 315/2023
Kati Ilves (EST) HK Viljandi PAF Naiste Hokiliiga Ründaja 164 cm / 53 kg 6/2023
Kirill Ionov (EST) SK Kajakas Kaitsja 150 cm / 39 kg Puudub
Juris Ipatjevs (LVA) HC KURBADS Väravavaht 185 cm / 90 kg Puudub
Gennadii Ipatov (RUS) SK Kajakas Ründaja 183 cm / 77 kg Puudub
Alex Irdla (EST) SK Kajakas ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja 158 cm / 46 kg 316/2023
Gregor Irve (EST) HC PANTER ENMV U14, ENMV U17, ENMV U14 Finaal I Kaitsja - / - 317/2023
Karl Feliks Irve (EST) HC PANTER ENMV U17 Kaitsja - / - 318/2023
Dmitri Isajev (RUS) Pihkva Tornado Ründaja 129 cm / 26 kg Puudub
Volodymyr Islamov (UKR) HC Viking Kaitsja - / - Puudub
Dmitri Issajev (EST) Narva PSK EHNM U12-2 Kaitsja 126 cm / 23 kg 319/2023
Nikita Ivanichenko (EST) Narva PSK Ründaja 110 cm / 18 kg Puudub
Ilja Ivanov (EST) HK Tornaado Ründaja - / - Puudub
Nikita Ivanov (RUS) Narva PSK Ründaja 166 cm / 70 kg Puudub
Andrei Ivanov (RUS) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Egor Ivanov (EST) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Andrei Ivanov (EST) SK Viru Sputnik Kaitsja 171 cm / 75 kg Puudub
Maksim Ivanov (EST) HC Viking Ründaja 174 cm / 84 kg Puudub
Sergei Ivanov (EST) HC Viking Kaitsja 184 cm / 88 kg Puudub
Denis Ivanov (EST) SK Viru Sputnik ENMV U14, ENMV U14 Finaal II Kaitsja 140 cm / 36 kg 321/2023
Jevgeni Ivanov (EST) SK Viru Sputnik EML, ENMV U17, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga pronksimäng Ründaja 171 cm / 57 kg 132/2023
Georgi Ivanov (EST) SK Kajakas ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja 155 cm / 48 kg 322/2023
Andrei Ivanov (RUS) HC Viking Ründaja - / - Puudub
Arseni Ivanov (EST) HK Tornaado EHNM U10-2 Ründaja - / - 320/2023
Nikita Ivanov (EST) HC Everest EHNM U10-2 - - / - 944/2023
Daniil Ivanov (EST) SK Viru Sputnik Kaitsja 158 cm / 45 kg Puudub
Miron Ivanov (EST) HC Everest - - / - Puudub
Nikita Ivanov (EST) HC Vipers ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja 153 cm / 39 kg 324/2023
Kirill Ivanov (RUS) SK Viru Sputnik EHNM U10-1 Kaitsja 141 cm / 36 kg 323/2023
Ervin Ivinš (EST) HC Vipers ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja 163 cm / 42 kg 325/2023
Miron Izotov (EST) Narva PSK Kaitsja 163 cm / 46 kg Puudub
Erik Izotov (EST) Narva PSK Ründaja 172 cm / 52 kg Puudub
Kirill Izotov (EST) Narva PSK Kaitsja 157 cm / 62 kg 326/2023
Tristan Jaago (EST) HC PANTER ENMV U14, ENMV U14 Finaal II Ründaja - / - 327/2023
Gerli Jaagula (EST) HK Viljandi PAF Naiste Hokiliiga Ründaja 180 cm / 64 kg 7/2023
Matthias Jaani (EST) HC PANTER Väravavaht - / - Puudub
Ain-Edward Jagor (EST) HC Vipers Ründaja 131 cm / 27 kg Puudub
Kamil Jakimchuk (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Daniil Jakovlev (EST) Narva PSK Ründaja 125 cm / 21 kg Puudub
Anatoli Jakovlev (EST) SK Välk 494 Kaitsja 190 cm / 91 kg 328/2023
Martins Jakovlevs (LVA) SK Välk 494 EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga Finaal Kaitsja - / - 3/2024
Daniel Jakubovits (EST) HC Everest EML, ENMV U17, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga pronksimäng Ründaja - / - 329/2023
Mark Jakušenok (EST) Narva PSK ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Kaitsja 142 cm / 43 kg 330/2023
Matvei Jakušenok (EST) Narva PSK ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Kaitsja 142 cm / 42 kg 331/2023
Arseni Jakushev (RUS) HC Vipers ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja - / - 332/2023
Valtteri Jalava (EST) HC PANTER Ründaja 147 cm / 42 kg Puudub
Oskari Jalava (FIN) HC PANTER Kaitsja - / - Puudub
Jegor Janajev (EST) HK Tornaado ENMV U14, ENMV U17, ENMV U14 Finaal I Väravavaht - / - 333/2023
Andrei Jankovski (EST) SK Viru Sputnik Kaitsja - / - Puudub
Filipp Jankovskis (EST) SK Viru Sputnik Ründaja 133 cm / 24 kg Puudub
Ivan Janovski (EST) HC Everest Väravavaht - / - Puudub
Didzis Jansons (LVA) SK Välk 494 EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga Finaal Kaitsja - / - 965/2023
Ivan Jantšuk (EST) HK Tornaado Väravavaht 170 cm / 58 kg Puudub
Pavel Jantšuk (EST) HC Everest ENMV U17 Väravavaht 139 cm / 29 kg 334/2023
Roman Jarikov (EST) Narva PSK EHNM U10-1 - - / - 335/2023
Kristina Jartseva (EST) HC Everest PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga Finaal Ründaja - / - 114/2023
Alfred Järve (EST) SK Kajakas Väravavaht - / - Puudub
Evan Jashin (EST) HC Vipers Väravavaht - / - Puudub
Matvei Jaskov (EST) HK Tornaado EHNM U8 - - / - 336/2023
Maris Jass (LVA) SK Välk 494 - - / - 337/2023
Anton Jastrebov (EST) SK Välk 494 Ründaja 185 cm / 90 kg Puudub
Arseni Jazõkov (EST) HC Everest EHNM U12-2, EHNM U10-2 - - / - 338/2023
Timur Jefimov (EST) Narva PSK ENMV U14, EHNM U12-1, ENMV U14 Finaal II Ründaja 128 cm / 27 kg 343/2023
Ilja Jefimov (EST) Narva PSK EHNM U12-1 Ründaja 120 cm / 21 kg 340/2023
Danila Jefimov (EST) Narva PSK EHNM U12-2, EHNM U10-1 - - / - 339/2023
Saveli Jefimov (EST) Narva PSK EHNM U12-2, EHNM U10-1 - - / - 342/2023
Nazar Jefimov (EST) HC Vipers EHNM U10-1, EHNM U8 Ründaja - / - 341/2023
Aleksandr Jefimov (EST) Narva PSK Ründaja 139 cm / 32 kg Puudub
Nikita Jefremov (EST) HC Viking Ründaja 177 cm / 73 kg Puudub
Ivan Jegerev (EST) SK Viru Sputnik Kaitsja 175 cm / 76 kg Puudub
Uljana Jeggi (EST) HC Everest PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga Finaal Väravavaht - / - 115/2023
Aleksandr Jegoritsev (EST) HC PANTER - - / - Puudub
Roberts Jekimovs (LVA) HC KURBADS Ründaja - / - Puudub
Artjom Jelissejev (EST) HC Vipers EHNM U12-1 Ründaja - / - 345/2023
Aleksei Jelissejev (RUS) Narva PSK Kaitsja 138 cm / 27 kg Puudub
Pavel Jelissejev (RUS) Narva PSK Ründaja 140 cm / 30 kg Puudub
Aleksei Jelissejev (EST) SK Viru Sputnik ENMV U14, EHNM U12-1, ENMV U14 Finaal II Kaitsja 128 cm / 23 kg 344/2023
Nikita Jemeljanov (RUS) Pihkva Tornado Ründaja 128 cm / 26 kg Puudub
Devid Jemeljanovitš (EST) SK Viru Sputnik EHNM U8 Ründaja 133 cm / 30 kg 15/2024
Jelissei Jerjomin (EST) Narva PSK ENMV U14, ENMV U14 Finaal II Ründaja 128 cm / 23 kg 346/2023
Daniil Jermakov (EST) SK Viru Sputnik Ründaja 185 cm / 83 kg Puudub
Maksim Jermuzevitš (EST) HC PANTER EHNM U8 - - / - 347/2023
Sander Jesin (EST) SK Viru Sputnik Kaitsja 179 cm / 68 kg Puudub
Nikita Jevas (EST) HC Viking Väravavaht 132 cm / 25 kg Puudub
Eldar Jevgrafov (EST) HC PANTER ENMV U17 Ründaja - / - 348/2023
Aaron Joala (EST) JHK EHNM U8 - - / - 349/2023
David Joamets (EST) HK Viljandi Ründaja - / - Puudub
Kairiin Jõemets (EST) HC Wolferines PAF Naiste Hokiliiga Ründaja 163 cm / 64 kg 91/2023
Lautaro-Hedberto Jofre (ARG) HK Tornaado Ründaja - / - Puudub
Kristofer Jõgi (EST) Noortekoondis Ründaja - / - Puudub
Christopher-Kullervo Jõgi (EST) Noortekoondis Väravavaht 183 cm / 70 kg Puudub
Markus Kristofer Jõgi (EST) HC PANTER ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja - / - 350/2023
Rallo Joost (EST) JHK EHNM U8 - - / - 351/2023
Artjom Judaev (EST) HC Vipers Kaitsja 141 cm / 30 kg Puudub
Georg Juhanson (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Olle Emil Jukkum (EST) JHK EHNM U8 - - / - 352/2023
Maksim Junkin (EST) HK Tornaado Väravavaht - / - Puudub
Artur Jurans (EST) Narva PSK - - / - Puudub
Robin Jürgen (EST) HK Viljandi EHNM U12-1 Ründaja - / - 353/2023
Morten Arantez Jurgens (EST) Noortekoondis Ründaja 186 cm / 84 kg Puudub
Agathe Margarethe Jürgenson (EST) MTÜ Jäähokiklubi Grizzlyz PAF Naiste Hokiliiga Kaitsja - / - 47/2023
Janne Jürgenson (EST) Turniiri klubi Ründaja - / - Puudub
Morten Miikael Jürgenson (EST) HC PANTER ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Kaitsja - / - 354/2023
Jasper Jürisson (EST) HC Vipers Ründaja 178 cm / 70 kg Puudub
Daniil Jušin (RUS) Pihkva Tornado Kaitsja 146 cm / 40 kg Puudub
Daniil Jutt (EST) HC Vipers EHNM U10-2 Ründaja - / - 355/2023
Kevin Käär (EST) HK Tornaado - - / - Puudub
Roald-Hain Kaarepere (EST) JHK EHNM U8 - - / - 4/2024
Diana Kaareste (EST) HK Roosa Panter PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga Finaal Ründaja - / - 72/2023
Killu Kaasik (EST) Hokiklubi Säde PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga pronksimäng Ründaja 160 cm / 55 kg 25/2023
Artjom Kabanov (EST) HC Viking Ründaja 140 cm / 34 kg Puudub
Aleksandr Kaikov (EST) HC Vipers EHNM U10-1, EHNM U8 Ründaja - / - 356/2023
Matvei Kalamees (EST) SK Kajakas EML, ENMV U17, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga Finaal Kaitsja 148 cm / 38 kg 357/2023
Kirke Kalde (EST) Hokiklubi Säde PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga Finaal Kaitsja - / - 26/2023
Juri Kaletin (EST) Narva PSK Ründaja 161 cm / 47 kg Puudub
Hede Kalev (EST) MTÜ Jäähokiklubi Grizzlyz Väravavaht 170 cm / 80 kg Puudub
Nikita Kalinin (EST) Narva PSK ENMV U17 Kaitsja 140 cm / 40 kg 358/2023
Kirill Kaljakin (EST) HC Vipers Ründaja 172 cm / 59 kg Puudub
Evan Kalju (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Aston Kalju (EST) HC Vipers Väravavaht 129 cm / 31 kg Puudub
Karl Kaljuste (EST) HC PANTER ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja - / - 359/2023
Maksim Kallaste (EST) HK Viljandi EHNM U12-2 - - / - 360/2023
Tristan Kallion (EST) HK Tornaado EML, ENMV U20 Ründaja - / - 361/2023
Kai-Liis Kalmus (EST) Hokiklubi Säde PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga pronksimäng Väravavaht - / - 27/2023
Kristina Kalnitskaja (EST) HK Tornaado PAF Naiste Hokiliiga, ENMV U14, ENMV U14 Finaal II, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga pronksimäng - - / - 362/2023
Ruslan Kalugin (EST) Narva PSK ENMV U14, ENMV U14 Finaal II Ründaja 132 cm / 25 kg 363/2023
Maksim Kamjonkin (EST) HC Vipers Ründaja 170 cm / 68 kg Puudub
Ivan Kandalov (EST) Narva PSK EHNM U12-2 Kaitsja 127 cm / 24 kg 364/2023
Kevin Kangas (EST) HC PANTER EHNM U10-1 Kaitsja - / - 365/2023
Kirill Kanger (EST) HC Viking Kaitsja 124 cm / 25 kg Puudub
Tehniline Kaotus (EST) HC Everest - - / - Puudub
Tehniline Kaotus (EST) SK Viru Sputnik - - / - Puudub
Tehniline Kaotus (EST) SK Viru Sputnik - - / - Puudub
Zahhar Kapajev (EST) Narva PSK Kaitsja 143 cm / 40 kg Puudub
Vladislav Kaplenko (EST) Narva PSK EML, ENMV U20, ENMV U17, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga Finaal Ründaja - / - 366/2023
Georg Kappo (EST) HC PANTER EHNM U10-2 - - / - 956/2023
Mark Kapponen (EST) HC PANTER ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Väravavaht - / - 367/2023
RAULS KAPURA (LVA) HS RIGA Ründaja - / - Puudub
Vadim Karach (EST) SK Kajakas ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja - / - 368/2023
Matvei Karankevitš (EST) HC Vipers ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja - / - 370/2023
Sergei Karankevitš (EST) HC Vipers Kaitsja - / - Puudub
Aleksandr Karankevitš (EST) HC Vipers EHNM U12-1 Ründaja - / - 369/2023
Ivan Karasjov (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Armin Karindi (EST) SK Kajakas EHNM U10-1 - - / - 371/2023
Arthur Kármán (EST) HC Everest EHNM U8 - - / - 959/2023
Kirill Karpenko (RUS) Narva PSK EHNM U12-2 Kaitsja 113 cm / 20 kg 372/2023
Vladislav Karpetski (EST) Narva PSK EHNM U8 - - / - 374/2023
Aleksei Karpetski (EST) Narva PSK EHNM U10-1 - - / - 373/2023
Helena Karpin (EST) MTÜ Jäähokiklubi Grizzlyz Ründaja - / - Puudub
Kirill Karpov (RUS) Pihkva Tornado Kaitsja 136 cm / 32 kg Puudub
Rodion Karpov (RUS) Pihkva Tornado Kaitsja 152 cm / 35 kg Puudub
Armand Karpušin (EST) SK Viru Sputnik EHNM U8 - 127 cm / 23 kg 375/2023
Rico Karu (EST) HC PANTER EHNM U10-2, EHNM U8 - - / - 376/2023
Robert Karu (EST) HK Viljandi EHNM U12-2 - - / - 377/2023
Simona Karuse (EST) HK Viljandi EHNM U12-2 Ründaja - / - 378/2023
Revon Karv (EST) SK Kajakas EHNM U12-2 - - / - 379/2023
Joosep Kase (EST) HC PANTER ENMV U14, ENMV U14 Finaal II Kaitsja - / - 380/2023
Joonas Kase (EST) HC PANTER Kaitsja - / - Puudub
Krista Kasemaa (EST) HK Viljandi PAF Naiste Hokiliiga Väravavaht - / - 8/2023
Danil Kašintsev (EST) Narva PSK Väravavaht 138 cm / 37 kg Puudub
Ivan Kasjantsuk (EST) HC Vipers ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja - / - 11/2024
Karina Kask (EST) MTÜ Jäähokiklubi Grizzlyz Ründaja 172 cm / 66 kg Puudub
Robin Erik Kask (EST) HC PANTER ENMV U17 Ründaja - / - 381/2023
Nikita Kasmar (EST) HC Everest ENMV U14, ENMV U14 Finaal II Ründaja - / - 382/2023
Nojus Kastritski (EST) HC Everest Väravavaht - / - Puudub
Mariette Kattai (EST) HC PANTER EHNM U12-2 Kaitsja - / - 384/2023
Birgitte Kattai (EST) HC PANTER EHNM U10-2, EHNM U8 Ründaja - / - 383/2023
Roman Kazak (EST) HC Everest ENMV U14, EHNM U12-2, ENMV U14 Finaal II - - / - 385/2023
Sirius Kazakevitš (EST) HC Vipers EHNM U12-2 - - / - 386/2023
Sebastian Kazakevitš (EST) HC Vipers Kaitsja 141 cm / 31 kg Puudub
Alex Kazarets (EST) SK Viru Sputnik Ründaja 122 cm / 22 kg Puudub
Edvard Kazatsenko (EST) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Aleksandr Kazimov (RUS) Narva PSK Kaitsja - / - Puudub
Elis Kazimova (EST) HC Everest PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga Finaal Ründaja - / - Puudub
Deniss Kekšin (EST) HC Everest Kaitsja - / - Puudub
Uku Johannes Kelder (EST) HC PANTER ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja - / - 388/2023
Ott Oskar Kelder (EST) HC PANTER EHNM U10-2 Kaitsja - / - 387/2023
Silver Kerna (EST) HC Viking Kaitsja 182 cm / 87 kg 975/2023
Savely Keskküla (EST) SK Viru Sputnik Väravavaht 119 cm / 14 kg Puudub
Marko Kettunen (EST) HC PANTER Kaitsja 180 cm / 86 kg Puudub
Konstantin Kevask (EST) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Artur Kevlitš (EST) HK Tornaado Ründaja - / - Puudub
Egor Khomiakov (RUS) HC Vipers Ründaja 177 cm / 76 kg Puudub
Nikita Khomutov (EST) HK Tornaado EHNM U12-1 - - / - 389/2023
Rasmus Kiik (EST) HC PANTER Ründaja - / - 981/2023
Aron Kiil (EST) HK Tornaado EHNM U12-1 Ründaja - / - 390/2023
Jan Kiivikas (EST) HK Viljandi Ründaja - / - Puudub
Raul Kiivikas (EST) SK Kajakas EHNM U12-2, EHNM U10-1 - - / - 391/2023
Konstantin Kilin (EST) HC PANTER EHNM U8 - - / - 392/2023
Mihhail Kilin (EST) HC PANTER EHNM U12-1 Ründaja - / - 393/2023
Shuma Kinebuchi (JPN) HC PANTER Kaitsja - / - 979/2023
Artem Kints (RUS) SK Välk 494 Kaitsja - / - Puudub
Nikita Kirillov (EST) Narva PSK EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga Finaal Ründaja 182 cm / 65 kg 394/2023
Gordei Kirillov (RUS) SK Viru Sputnik Ründaja 182 cm / 82 kg Puudub
Teisi Kirimägi (EST) MTÜ Jäähokiklubi Grizzlyz Ründaja - / - 48/2023
Triinu Kirimägi (EST) MTÜ Jäähokiklubi Grizzlyz PAF Naiste Hokiliiga Ründaja 172 cm / 59 kg 49/2023
Ilja Kiritsevski (EST) Narva PSK - / - Puudub
Nikolas Kirjanov (EST) HC Vipers EHNM U12-1 Ründaja 150 cm / 36 kg 395/2023
Renat Kirsipuu (EST) HK Tornaado Ründaja 128 cm / 25 kg Puudub
Dmitri Kiselevitš (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Daniil Kisselevitš (EST) HC Vipers ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja - / - 396/2023
Rita Kivi (EST) HC Wolferines PAF Naiste Hokiliiga Ründaja 182 cm / 76 kg 92/2023
Anneli Kivi (EST) HK Roosa Panter Kaitsja - / - Puudub
Roger Kivi (EST) JHK EHNM U8 - - / - 399/2023
David-Christian Kivi (EST) HK Tornaado Ründaja - / - Puudub
Raul Kivi (EST) JHK EHNM U12-2 - - / - 398/2023
Hanna Kiviloo (EST) HC Wolferines PAF Naiste Hokiliiga Kaitsja - / - 93/2023
Kaspar Kivistik (EST) HK Tornaado EHNM U10-1 Ründaja - / - 400/2023
Allan Klaser (EST) SK Kajakas ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja 150 cm / 49 kg Puudub
Aleksander Klepikov (EST) HC PANTER Ründaja 135 cm / 25 kg Puudub
Kristian Kliiman (EST) JHK - - / - 402/2023
Johannes Kliiman (EST) JHK EHNM U12-2 Väravavaht - / - 401/2023
Georg Klimakov (EST) HC Vipers Ründaja 158 cm / 42 kg Puudub
Maksim Klimenko (RUS) HC Everest Väravavaht - / - Puudub
Egor Klimovets (EST) HC PANTER EHNM U8 - - / - 404/2023
Bogdan Klimovets (EST) HC PANTER EHNM U12-1 Ründaja - / - 403/2023
Aleksandra Klokova (EST) Hokiklubi Säde Kaitsja - / - Puudub
Emerik-Markus Kobrin (EST) HC Vipers EHNM U8 - - / - 968/2023
Nikita Kochergin (RUS) SK Välk 494 Kaitsja - / - Puudub
Konstantin Kodatski (EST) HK Tornaado Ründaja 140 cm / 40 kg Puudub
Aleksandr Kodatski (EST) HK Tornaado EHNM U12-1 Ründaja - / - 405/2023
Oxana Kodenko (EST) Turniiri klubi Ründaja - / - Puudub
Emilia Koger (EST) MTÜ Jäähokiklubi Grizzlyz PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga pronksimäng Kaitsja - / - 50/2023
Kevin Christopher Kohv (EST) HK Viljandi EHNM U12-2 Ründaja - / - 406/2023
Villem-Henrik Koitmaa (EST) HC PANTER Väravavaht 180 cm / 83 kg 1/2023
Nora Kõiv (EST) Turniiri klubi Ründaja - / - Puudub
Roman Koksarov (EST) HC Everest EHNM U8 - - / - 407/2023
Roman Kolenchukov (BLR) HC Viking Ründaja 176 cm / 80 kg Puudub
Maksim Kolesnikov (EST) HC Everest - - / - Puudub
Stanislav Kolisnyk (UKR) HC Everest EML, ENMV U17, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga pronksimäng Ründaja - / - 409/2023
Hinnadii Kolisnyk (UKR) SK Viru Sputnik ENMV U14, ENMV U17, ENMV U14 Finaal II Väravavaht 149 cm / 39 kg 408/2023
Hennadii Kolisnyk (UKR) SK Viru Sputnik Ründaja - / - Puudub
Harri Koll (EST) SK Välk 494 EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga Finaal Ründaja 186 cm / 78 kg 410/2023
Maksim Kolnenkov (EST) SK Viru Sputnik Ründaja 165 cm / 45 kg Puudub
Darja Kolnenkova (EST) HC Wolferines PAF Naiste Hokiliiga Ründaja - / - 94/2023
Egor Kolõhalov (EST) HK Tornaado EHNM U10-2 Väravavaht - / - 411/2023
Illya Kolomoyets (UKR) HC PANTER Väravavaht - / - Puudub
Roman Kolossov (EST) HK Tornaado Kaitsja 136 cm / 36 kg Puudub
Aleksandr Kolossov (EST) Narva PSK Väravavaht 186 cm / 80 kg Puudub
Daniel Kolpakov (EST) HC Vipers Kaitsja - / - Puudub
Martin Kolpakov (EST) Narva PSK Kaitsja 170 cm / 44 kg Puudub
Ivan Kolpakov (RUS) Narva PSK ENMV U14, ENMV U14 Finaal I, ENMV U14 Finaal II Ründaja 138 cm / 32 kg 412/2023
Eldar Kolpakov (EST) HC PANTER Kaitsja - / - Puudub
Arseni Koltsov (EST) HC Everest EML, ENMV U17, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga pronksimäng Ründaja 156 cm / 46 kg 413/2023
Arseni Komarov (EST) HC PANTER ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja - / - 414/2023
Boriss Komarov (EST) Narva PSK Ründaja 142 cm / 38 kg Puudub
Kristjan Kombee (EST) Noortekoondis Ründaja 186 cm / 77 kg Puudub
Reigo Kondel (EST) HK Viljandi EHNM U12-2 Kaitsja - / - 415/2023
Kirill Konkin (EST) HC Everest Väravavaht - / - 416/2023
Miron Konkov (EST) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Matvei Konõšev (EST) SK Viru Sputnik ENMV U14, ENMV U14 Finaal II Ründaja 141 cm / 35 kg 417/2023
Miroslav Konovalov (EST) Narva PSK Väravavaht 128 cm / 35 kg Puudub
Johann Martin Konsing (EST) HC PANTER Kaitsja - / - Puudub
Johann Martin Konsing (EST) HC PANTER EHNM U10-1 - - / - 418/2023
Mark Konstantinov (EST) SK Kajakas EHNM U12-2, EHNM U10-1 Ründaja 145 cm / 39 kg 420/2023
Klim Konstantinov (EST) SK Kajakas EHNM U10-1, EHNM U8 Ründaja - / - 419/2023
Frank Kookmaa (EST) HC PANTER - - / - Puudub
Tristan Kookmaa (EST) HC PANTER Ründaja 112 cm / 19 kg Puudub
Patrick Kookmaa (EST) HC PANTER Ründaja 180 cm / 82 kg 977/2023
Karin Kool (EST) HK Roosa Panter Ründaja - / - Puudub
Urmas Koorits (EST) SK Välk 494 Väravavaht 190 cm / 80 kg Puudub
Roan Kopli (EST) HC PANTER EHNM U10-2 Kaitsja - / - 421/2023
Anastasia Kõpp (EST) HC Everest EHNM U10-2 - - / - 950/2023
Kalev Kops (EST) SK Viru Sputnik EHNM U10-1 - 140 cm / 34 kg 422/2023
Timofey Kopytin (EST) HC Viking Ründaja 135 cm / 30 kg Puudub
Artjom Korepanov (EST) HC Everest ENMV U14, ENMV U14 Finaal II Ründaja - / - 423/2023
Alisa Korepanova (EST) HC Everest PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga Finaal - - / - 116/2023
Karl Gustav Kõrge (EST) HC PANTER EHNM U10-2, EHNM U8 Kaitsja - / - 424/2023
Georgiy Korjagin (EST) HK Tornaado Ründaja - / - Puudub
Olev Kork (EST) SK Välk 494 EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga Finaal Ründaja 177 cm / 75 kg 425/2023
Cindy Kork (EST) SK Kajakas Ründaja 132 cm / 25 kg Puudub
Konstantins Korkus (LVA) SK Viru Sputnik EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga pronksimäng Ründaja - / - 133/2023
Marat Kornetov (EST) Narva PSK EHNM U8 Ründaja - / - 426/2023
Jegor Kornijenko (EST) SK Viru Sputnik Kaitsja 132 cm / 28 kg Puudub
Artjom Kornilin (EST) Narva PSK EHNM U12-2 Kaitsja 128 cm / 24 kg 427/2023
Konstantin Kornilov (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Aleksandr Kornilov (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Deniss Korņilovs (LVA) HC KURBADS Kaitsja - / - Puudub
Mark Kornjushin (EST) HC Vipers EHNM U12-1 Ründaja 147 cm / 34 kg 428/2023
Jaroslav Kornõšev (EST) Narva PSK ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Kaitsja 137 cm / 41 kg 429/2023
Ruslan Koroban (EST) HC Vipers Ründaja 121 cm / 22 kg Puudub
Rimigius Korobkov (EST) HC PANTER Ründaja 151 cm / 39 kg Puudub
Daniil Korobov (EST) SK Kajakas ENMV U17 Ründaja 153 cm / 40 kg 430/2023
Grigori Korolenko (EST) HC Vipers EHNM U12-1 Ründaja 150 cm / 43 kg 431/2023
Maximilian Koroljov (EST) HC Vipers ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja 160 cm / 53 kg 433/2023
Nicholas Koroljov (EST) HC Vipers ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja - / - 434/2023
Lucillian Koroljov (EST) HC Vipers EHNM U12-1, EHNM U10-1 Ründaja - / - 432/2023
Arseni Korosteljov (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Aleksandr Koršakov (EST) Narva PSK ENMV U14, EHNM U12-1, ENMV U14 Finaal II Kaitsja 136 cm / 36 kg 435/2023
Rustam Korsunov (RUS) Narva PSK Kaitsja 180 cm / 66 kg Puudub
Maksim Kortšagin (EST) Narva PSK Kaitsja 178 cm / 75 kg Puudub
Luka Korvatšov (EST) HC PANTER ENMV U14, ENMV U14 Finaal II Kaitsja - / - 436/2023
Robert Koržel (EST) HC PANTER ENMV U14, ENMV U14 Finaal II Kaitsja - / - 437/2023
Jevgenia Koržel (EST) HK Roosa Panter Ründaja - / - Puudub
Daniil Kosarev (RUS) Narva PSK Ründaja - / - Puudub
Pärtel Koit Kose (EST) HC PANTER EML, ENMV U20 Ründaja - / - 438/2023
Ilja Kosov (EST) SK Viru Sputnik ENMV U14, ENMV U14 Finaal II Ründaja 138 cm / 29 kg 439/2023
Zakhar Kossenkov (EST) HK Tornaado EHNM U12-1 Ründaja - / - 441/2023
Konstantin Kossenkov (EST) HK Tornaado ENMV U14, ENMV U17, ENMV U14 Finaal I Ründaja - / - 440/2023
Vjatšeslav Kossov (EST) SK Viru Sputnik Kaitsja 180 cm / 69 kg Puudub
Egor Kostikov (EST) HC Vipers ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja - / - 442/2023
Aleksei Kostin (EST) Narva PSK Kaitsja 173 cm / 52 kg Puudub
Andrejs Kostjuks (LVA) HC KURBADS Kaitsja - / - Puudub
Veronika Kostrova (EST) HK Roosa Panter Väravavaht - / - Puudub
Artyom Kostyanoy (EST) HC Vipers Kaitsja 183 cm / 69 kg Puudub
Reine Kotkas (EST) HK Roosa Panter PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga Finaal Ründaja - / - 73/2023
German Kotlyarov (EST) HC Vipers EHNM U12-1 Ründaja 160 cm / 44 kg 443/2023
Nikita Kotovits (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Demid Kotskin (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Saveli Kovalchuk (EST) HC Vipers ENMV U17 Kaitsja - / - 444/2023
Nikolai Kovalenko (EST) SK Viru Sputnik Kaitsja 140 cm / 30 kg Puudub
Rihards Kovalevskis (LVA) HC KURBADS Kaitsja 189 cm / 82 kg Puudub
Mihhail Kovaljov (EST) HK Tornaado Ründaja - / - Puudub
Marina Kovaljova (EST) HC Everest PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga Finaal Kaitsja - / - 117/2023
Vjatseslav Kovaljuk (EST) HC PANTER Ründaja 152 cm / 43 kg Puudub
Makar Kovalyov (EST) SK Kajakas Ründaja 126 cm / 22 kg Puudub
Larion Kovbenja (EST) SK Kajakas EHNM U12-1 Ründaja - / - 445/2023
David Kovtun (EST) HK Tornaado EHNM U10-1 - - / - 446/2023
Ashley Kozak (CAN) Hokiklubi Säde PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga pronksimäng Ründaja - / - 28/2023
Mark Kozarenko (EST) HC Vipers - - / - Puudub
Oleg Kozhmiakin (RUS) SK Viru Sputnik Ründaja 179 cm / 70 kg Puudub
Matvei Kozhurov (RUS) SK Viru Sputnik Kaitsja - / - Puudub
Matvei Kozlov (EST) Narva PSK ENMV U14, ENMV U14 Finaal II Ründaja 129 cm / 28 kg 447/2023
Ivan Kozlov (EST) Narva PSK Ründaja - / - Puudub
Nikita Kozorev (EST) Noortekoondis Ründaja - / - Puudub
Karolis Krasilnikovas (LTU) HC Vipers Kaitsja 173 cm / 68 kg Puudub
Ilja Krasnõhh (EST) SK Viru Sputnik ENMV U14, ENMV U14 Finaal II Kaitsja 152 cm / 45 kg 448/2023
Aliaksandr Kravets (BLR) Tartu Kalev Välk Ründaja - / - Puudub
Aleksander Kravtšenko (EST) HC Everest Kaitsja - / - Puudub
Eryk Krawczyk (EST) SK Viru Sputnik Ründaja 124 cm / 19 kg Puudub
Hubert Kriisa (EST) SK Kajakas EHNM U12-2 - - / - 449/2023
Miina Kriisa (EST) HK Viljandi PAF Naiste Hokiliiga Ründaja 163 cm / 51 kg 9/2023
Markus Krišans (LVA) HC KURBADS Ründaja 180 cm / 72 kg Puudub
Artemiy Kriventsev (EST) SK Kajakas EHNM U10-1 Väravavaht - / - 450/2023
Mihhail Krivodonov (EST) SK Viru Sputnik EHNM U8 - 116 cm / 18 kg 451/2023
Sergei Krivodonov (EST) SK Viru Sputnik ENMV U14, ENMV U14 Finaal II Ründaja 163 cm / 47 kg 452/2023
Timofei Krivodonov (EST) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Igor Krivorukov (EST) HC Everest EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga pronksimäng Ründaja - / - 453/2023
Alexander Krivosheev (RUS) SK Välk 494 Ründaja - / - Puudub
Alexander Krivtsov (EST) SK Viru Sputnik - 181 cm / 87 kg Puudub
Arthur Krjohhov (EST) SK Kajakas Väravavaht 135 cm / 38 kg Puudub
Oleg Krohhotko (EST) HC Vipers Kaitsja 184 cm / 73 kg Puudub
Andrei Krõlov (RUS) Pihkva Tornado Ründaja 137 cm / 31 kg Puudub
Alen Kropachev (EST) HC Vipers Ründaja 157 cm / 54 kg Puudub
Daniil Kropatsev (EST) HK Tornaado ENMV U17 Ründaja - / - 454/2023
Nikita Krot (RUS) Pihkva Tornado Kaitsja 150 cm / 35 kg Puudub
Natalja Kruglik (EST) MTÜ Jäähokiklubi Grizzlyz PAF Naiste Hokiliiga Ründaja - / - 51/2023
Jekaterina Kruglik (EST) HC Vipers EHNM U12-1, EHNM U10-1 Väravavaht - / - 455/2023
Dmitri Kruglov (RUS) Narva PSK Ründaja 145 cm / 41 kg Puudub
Erik Kruminš (EST) HC PANTER EHNM U12-1 Väravavaht - / - 456/2023
Andrei Krupin (EST) SK Viru Sputnik - - / - Puudub
Matvei Krupski (EST) HC Everest EHNM U10-2 Ründaja - / - 943/2023
Alan Krutetski (EST) HK Tornaado EHNM U12-1 Ründaja - / - 457/2023
Keiti Kruusmann (EST) Hokiklubi Säde Kaitsja - / - Puudub
Vyacheslav Ksenofontov (RUS) SK Välk 494 Väravavaht 185 cm / 95 kg Puudub
Marat Kubetskis (EST) HC Vipers EHNM U12-2, EHNM U10-1 - - / - 458/2023
Aleksander Kudeviita (EST) HC Vipers ENMV U17 Ründaja - / - 459/2023
Konrad Kudeviita (EST) HC Vipers Kaitsja 180 cm / 66 kg Puudub
Roman Kudinov (EST) HC Everest Kaitsja - / - Puudub
Mihail Kudrjašov (RUS) Pihkva Tornado Ründaja 149 cm / 30 kg Puudub
Timofei Kuhharenkov (EST) Narva PSK EHNM U10-1 - - / - 460/2023
Arseni Kuhi (RUS) Pihkva Tornado Ründaja 158 cm / 39 kg Puudub
Artur Kuiv (EST) HK Tornaado EHNM U12-1 Ründaja - / - 461/2023
Jaroslav Kukin (EST) Narva PSK EHNM U8 - - / - 462/2023
Lauri Kukk (EST) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Timur Kukula (EST) Narva PSK Ründaja 144 cm / 30 kg Puudub
Pavel Kulakov (EST) Narva PSK Ründaja 182 cm / 73 kg Puudub
Sergei Kuleshov (RUS) Narva PSK Kaitsja 176 cm / 81 kg Puudub
Jegor Kulikov (EST) HC Vipers Kaitsja 185 cm / 80 kg Puudub
Arseni Kulikov (EST) HC PANTER EHNM U12-2 Kaitsja - / - 463/2023
Daniil Kulintsev (RUS) Narva PSK Kaitsja 188 cm / 99 kg Puudub
Kirke Kulla (EST) HK Roosa Panter PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga Finaal Ründaja - / - 74/2023
Mari-Liis Kumm (EST) HK Roosa Panter PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga Finaal Ründaja - / - 75/2023
Argo Kungla (EST) HC PANTER Ründaja 168 cm / 80 kg Puudub
Alfred Kungla (EST) HC PANTER Kaitsja - / - Puudub
Aleksandr Kunitsõn (EST) HK Tornaado EHNM U12-1 Ründaja - / - 464/2023
Aleksandr Kuntsmann (EST) HK Tornaado ENMV U14, ENMV U14 Finaal II Ründaja - / - 465/2023
Eemeli Kuokkanen (FIN) HC Viking Ründaja 138 cm / 41 kg Puudub
Jegor Kupratsevitš (EST) Narva PSK Ründaja 178 cm / 70 kg Puudub
German Kurganov (EST) HC Everest Kaitsja - / - Puudub
Konstantin Kurilenko (EST) SK Viru Sputnik EHNM U12-1 Ründaja 115 cm / 20 kg 466/2023
Richard Kurilov (EST) SK Viru Sputnik Kaitsja 179 cm / 78 kg Puudub
Daniil Kurnakov (EST) HC Everest ENMV U14, ENMV U14 Finaal II Ründaja - / - 467/2023
Oleg Kurnosov (RUS) HC Vipers Ründaja 178 cm / 75 kg Puudub
Rustem Kuršutov (EST) SK Viru Sputnik Kaitsja 162 cm / 62 kg Puudub
Karla Mihkel Kutsar (EST) HC PANTER ENMV U14, ENMV U17, ENMV U14 Finaal I Väravavaht - / - 468/2023
Maksim Kutuzov (EST) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Andrus Kuusk (EST) HC PANTER Kaitsja 174 cm / 73 kg Puudub
Nikolai Kuzmin (RUS) Pihkva Tornado Ründaja 140 cm / 31 kg Puudub
Jaromir Kuzmin (EST) HC Vipers ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja - / - 469/2023
Artjom Kuzminov (EST) HC Vipers Ründaja 182 cm / 66 kg Puudub
Grigori Kuzminov (EST) HK Tornaado Ründaja - / - Puudub
Aleksander Kuznets (EST) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Artjom Kuznetsov (EST) HC Viking Ründaja 151 cm / 42 kg Puudub
Aleksandr Kuznetsov (EST) HC Viking Ründaja 175 cm / 100 kg Puudub
Daniil Kuznetsov (RUS) Narva PSK Ründaja 159 cm / 42 kg Puudub
Anton Kuznetsov (RUS) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Jevgeni Kuznetsov (EST) Narva PSK Ründaja 173 cm / 70 kg Puudub
Konstantin Kuznetsov (RUS) SK Viru Sputnik - - / - Puudub
Dmitri Kuznetsov (EST) Tartu Kalev Välk Ründaja 175 cm / 71 kg Puudub
Kirill Kuzovkov (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Erik Kvelstein (EST) HC Vipers Kaitsja 150 cm / 40 kg 470/2023
Andre Laande (EST) HC PANTER ENMV U14, ENMV U14 Finaal II Kaitsja - / - 471/2023
Nikita Laanemaa (EST) Narva PSK EHNM U8 Ründaja - / - 472/2023
Kärt Laang (EST) Turniiri klubi Ründaja - / - Puudub
Roland Laar (EST) Narva PSK ENMV U20, ENMV U17 Ründaja - / - 473/2023
Georg Labi (EST) HC Vipers EHNM U12-1 Ründaja 145 cm / 36 kg 474/2023
RAULS LADUSĀNS (LVA) HS RIGA Kaitsja - / - Puudub
Nestor Laes (EST) SK Kajakas Ründaja 132 cm / 26 kg Puudub
Erik Laidoner (EST) HC Vipers EHNM U12-2, EHNM U10-1 Ründaja - / - 475/2023
Artjom Laikov (EST) HC Vipers ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja 156 cm / 47 kg 476/2023
Adrian Laknovski (EST) Narva PSK Kaitsja 128 cm / 30 kg Puudub
Martin Laksberg (EST) HC PANTER Kaitsja 144 cm / 51 kg Puudub
Aleksandr Lanev (RUS) Pihkva Tornado Kaitsja 156 cm / 37 kg Puudub
Tea Lang (EST) Hokiklubi Säde PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga pronksimäng Ründaja 153 cm / 58 kg 29/2023
Ott Lankots (EST) HC PANTER ENMV U14, ENMV U14 Finaal II Kaitsja - / - 477/2023
Hendrik-Paul Laosma (EST) Noortekoondis Kaitsja - / - Puudub
David Lapidus (EST) HC Vipers Ründaja 150 cm / 43 kg Puudub
Erik Lapp (EST) HC Vipers Ründaja 179 cm / 73 kg Puudub
Karin Lapp (EST) HK Viljandi PAF Naiste Hokiliiga Ründaja 167 cm / 63 kg 10/2023
Indrek Lapp (EST) HK Viljandi Ründaja - / - Puudub
Romer Lappert (EST) HK Viljandi Kaitsja - / - Puudub
German Lapukhin (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Ivar Lasson (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Bogdan Lastavko (EST) HC Vipers Ründaja 177 cm / 67 kg Puudub
Arvild Laugalis (LVA) HC Vipers Ründaja 167 cm / 62 kg Puudub
Christin Lauk-Gurtovoi (EST) MTÜ Jäähokiklubi Grizzlyz PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga pronksimäng Kaitsja 169 cm / 60 kg 52/2023
Ander-Hubert Lauri (EST) HC PANTER ENMV U17 Ründaja - / - 478/2023
Georgi Lavrinenko (EST) HC Viking Ründaja 127 cm / 26 kg Puudub
Georgi Lavrinenko (EST) HC Vipers ENMV U17 Ründaja - / - 479/2023
Dmitry Lavrov (EST) HC Viking Ründaja 178 cm / 78 kg Puudub
Martins Lavrovs (LVA) SK Välk 494 Ründaja - / - Puudub
Daniel Lazarev (EST) HK Tornaado EHNM U8 - - / - 480/2023
Egor Lazarevs (EST) HK Tornaado ENMV U14, ENMV U14 Finaal II Ründaja - / - 481/2023
Ignat Lebedev (EST) HK Tornaado EHNM U8 - - / - 482/2023
Alexei Lebedev (RUS) HC Everest Kaitsja - / - Puudub
Rom Leenurm (EST) HK Viljandi - - / - Puudub
Loviisa Lees (EST) MTÜ Jäähokiklubi Grizzlyz PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga pronksimäng Ründaja - / - 53/2023
Kaire Leet (EST) HK Roosa Panter Ründaja - / - Puudub
Marek Leet (EST) HC PANTER Väravavaht 182 cm / 87 kg Puudub
Ilja Lekomtsev (EST) SK Viru Sputnik Ründaja 183 cm / 78 kg Puudub
Rikon-Ruben Lembke (EST) HK Viljandi EHNM U12-2 - - / - 483/2023
Ruudi Lembke (EST) HK Viljandi Kaitsja - / - Puudub
Hugo Markus Lemetti (EST) SK Kajakas EHNM U8 - - / - 484/2023
Nikolai Len (RUS) HC Everest Kaitsja - / - Puudub
Ivan Len (EST) HC Everest EHNM U8 - - / - 485/2023
ALEKS ELIANS LEONOVS (LVA) HS RIGA Kaitsja - / - Puudub
Artur Lepik (EST) SK Kajakas Ründaja 174 cm / 54 kg Puudub
Svjatoslav Lepik (EST) SK Viru Sputnik Kaitsja 129 cm / 24 kg Puudub
Leo Leppik (EST) SK Viru Sputnik EHNM U8 - 117 cm / 20 kg 486/2023
Danila Levanov (RUS) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Oskar Levin (RUS) HC Everest EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga pronksimäng Kaitsja - / - 487/2023
Josef Levitski (EST) HC Vipers Väravavaht - / - Puudub
Mark Levitski (EST) SK Viru Sputnik ENMV U14, ENMV U14 Finaal II Ründaja - / - 488/2023
Anton Levkovitš (EST) HC Vipers Kaitsja 185 cm / 93 kg Puudub
Artjom Levkovitš (EST) HC Vipers EHNM U12-2, EHNM U10-1 Ründaja - / - 489/2023
Lev Levõi (EST) HC PANTER ENMV U14, ENMV U14 Finaal II Ründaja - / - 490/2023
Rihards Liģis (LVA) HC KURBADS Ründaja - / - Puudub
Elina Liin (EST) HC Wolferines PAF Naiste Hokiliiga Ründaja - / - 95/2023
Ketlin Liir (EST) MTÜ Fellin Fuuriad Väravavaht - / - Puudub
Robert Liiv (EST) HC PANTER EHNM U8 - - / - 491/2023
Karl Robert Liiva (EST) HC PANTER EHNM U12-2 Kaitsja - / - 492/2023
Helena Liive (EST) MTÜ Jäähokiklubi Grizzlyz Väravavaht 164 cm / 91 kg Puudub
Siim Liivik (EST) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Hermann Liivik (EST) HC PANTER Ründaja 135 cm / 25 kg Puudub
Mykhailo Likhtenshtein (UKR) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Marilin Lillemäe (EST) HK Viljandi EHNM U12-2 - - / - 493/2023
Ardi Lillemägi (EST) Noortekoondis Ründaja - / - Puudub
Meelika Limberg (EST) HK Roosa Panter Kaitsja - / - Puudub
Mark Linask (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Matvei Linask (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Lyane Lind (EST) MTÜ Jäähokiklubi Grizzlyz PAF Naiste Hokiliiga Kaitsja - / - 54/2023
Andre Linde (EST) HC PANTER Ründaja - / - 986/2023
Steven Linde (EST) HK Tornaado ENMV U14, ENMV U14 Finaal II Ründaja - / - 494/2023
Lennart Lindpere (EST) HC PANTER EHNM U8 - - / - 495/2023
David Lindret (EST) HC PANTER Ründaja 174 cm / 63 kg Puudub
Agnes Linnasmägi (EST) MTÜ Fellin Fuuriad Väravavaht - / - Puudub
Pätrik Linnumäe (EST) HC PANTER Kaitsja 193 cm / 95 kg Puudub
Leon Lipinš (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Lucas Lipp (EST) HC PANTER Väravavaht - / - Puudub
Miks Lipsbergs (LVA) SK Välk 494 EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga Finaal Ründaja - / - 496/2023
Lev Litskai (EST) HK Tornaado Ründaja - / - Puudub
Igor Litvinov (RUS) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Dāvids Livšīcs (LVA) HC KURBADS Ründaja 172 cm / 72 kg Puudub
Mark Ljašenko (EST) SK Viru Sputnik EHNM U8 - 128 cm / 22 kg 497/2023
Vladimir Ljubimov (EST) HC Viking Kaitsja - / - Puudub
Arseni Ljubobratets (EST) HK Tornaado ENMV U14, ENMV U14 Finaal II Kaitsja - / - 498/2023
Konstantin Ljubobratets (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Maksim Ljubobratets (EST) HC Vipers Ründaja 180 cm / 60 kg Puudub
Timofei Ljubobratets (EST) HK Tornaado - - / - Puudub
DAŅILA LOBAČOVS (LVA) HS RIGA Ründaja - / - Puudub
Emils Loćmelis (LVA) HC KURBADS Ründaja 179 cm / 74 kg Puudub
Nikita Loginov (RUS) Narva PSK Ründaja 122 cm / 19 kg Puudub
Daniil Loginov (EST) SK Viru Sputnik Kaitsja 173 cm / 69 kg Puudub
Ivan Loginov (RUS) Narva PSK ENMV U20, ENMV U17 Kaitsja 151 cm / 42 kg 500/2023
Ruslan Logvinenko (EST) HC Everest EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga pronksimäng Kaitsja - / - 501/2023
Märt Lõhmus (EST) SK Kajakas Ründaja - / - Puudub
Kennet Lõhmus (EST) HK Tornaado Ründaja - / - Puudub
Liis Lokk (EST) Hokiklubi Säde Ründaja - / - Puudub
Tristen Henri Lomp (EST) HC PANTER Kaitsja - / - Puudub
Mark Lookman Kolawole (EST) HC Vipers EHNM U12-1 - 164 cm / 39 kg 502/2023
Kristjan Lorenz (EST) HC PANTER Ründaja 172 cm / 78 kg Puudub
Maksim Lovkov (EST) HC PANTER Ründaja 175 cm / 60 kg 990/2023
Vitali Lubans (EST) SK Viru Sputnik Väravavaht 174 cm / 67 kg Puudub
Nikita Lubinitski (RUS) HC Viking Ründaja 182 cm / 72 kg Puudub
Oleksii Lubnin (UKR) HC PANTER Ründaja 180 cm / 83 kg 976/2023
Tykhon Lubnin (UKR) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Ivan Lubshev (RUS) SK Viru Sputnik Ründaja 178 cm / 77 kg Puudub
Roland Luht (EST) HC PANTER EML, ENMV U20 Kaitsja - / - 504/2023
Meelis Luht (EST) HC PANTER Kaitsja 192 cm / 87 kg Puudub
Dominic Luht (EST) HC PANTER ENMV U17 Kaitsja - / - 503/2023
Liina Luih (EST) MTÜ Fellin Fuuriad Ründaja 167 cm / 67 kg Puudub
Karl-Sebastian Luik (EST) HK Viljandi ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Väravavaht - / - 505/2023
Markel Luiv (EST) SK Kajakas Ründaja 179 cm / 78 kg Puudub
Marthen Luiv (EST) SK Kajakas ENMV U17 Ründaja 145 cm / 38 kg 506/2023
Aliaksandr Lukashevich (BLR) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Roman Lukashyk (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Jan Lukats (EST) HC PANTER EML Ründaja - / - 2/2023
Andrei Lukin (EST) HC Viking Kaitsja 189 cm / 89 kg Puudub
Egor Lukjanenko (EST) HC Vipers Ründaja 188 cm / 78 kg Puudub
Fred Luks (EST) HC Vipers EHNM U12-1 Ründaja 150 cm / 46 kg 507/2023
Damir Lumi (EST) HK Tornaado EHNM U8 - - / - 508/2023
Mihhail Lupanov (EST) HC Everest EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga pronksimäng Kaitsja 174 cm / 70 kg 509/2023
Maksim Lupanov (EST) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Andrei Lüter (EST) SK Viru Sputnik ENMV U14, EHNM U12-1, ENMV U14 Finaal II Kaitsja 141 cm / 35 kg 510/2023
Ilja Lüter (EST) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Egor Luzgin (EST) SK Kajakas Kaitsja 188 cm / 75 kg Puudub
Aaleksander Maalmann (EST) SK Kajakas Kaitsja 176 cm / 62 kg Puudub
Albert Maasikas (EST) SK Kajakas EHNM U12-1 - - / - 511/2023
ANTONS MACIJEVSKIS (LVA) HS RIGA Ründaja - / - Puudub
Lukas Madisson (EST) SK Kajakas Ründaja 142 cm / 41 kg Puudub
Dominik Mäesaar (EST) HC Everest EHNM U10-2 - - / - 946/2023
Mihkel Mägi (EST) HC Vipers EHNM U10-1 Ründaja - / - 512/2023
Arsenii Magradze (RUS) SK Viru Sputnik Ründaja - / - Puudub
Kristin Maris Mahla (EST) Hokiklubi Säde PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga pronksimäng Kaitsja 166 cm / 55 kg 31/2023
Helen Mahla (EST) Hokiklubi Säde PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga pronksimäng Ründaja 160 cm / 51 kg 30/2023
Simon Mahla (EST) SK Kajakas Väravavaht - / - Puudub
Arseni Maikov (EST) HC Viking Kaitsja - / - Puudub
Jesse Makaj (CAN) HC PANTER Väravavaht - / - 967/2023
Aleksandr Makarenko (EST) Narva PSK Kaitsja 140 cm / 31 kg Puudub
Edward Makarenkov (EST) HK Tornaado EHNM U10-2, EHNM U8 Ründaja - / - 513/2023
Vitali Makarenkov (EST) HC Viking Ründaja 171 cm / 75 kg Puudub
Edward Makarenkov (EST) HK Tornaado - - / - Puudub
Sergei Makarov (RUS) SK Kajakas Väravavaht 178 cm / 78 kg Puudub
Andrei Makrov (EST) HC Viking Ründaja - / - Puudub
Vjatseslav Maksimov (EST) HC Vipers ENMV U17 Kaitsja - / - 515/2023
Vladislav Maksimov (EST) HC PANTER ENMV U14, ENMV U14 Finaal II Väravavaht - / - 516/2023
Artjom Maksimov (EST) Narva PSK ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Väravavaht 149 cm / 54 kg 514/2023
Jevgeni Maksimov (EST) HC Viking Väravavaht - / - Puudub
Miron Maksõmiv (EST) HK Tornaado EHNM U12-1 Ründaja - / - 517/2023
Michael Malinen (EST) SK Kajakas ENMV U17 Ründaja 146 cm / 35 kg 518/2023
Miroslav Malinin (EST) Narva PSK EHNM U8 - - / - 519/2023
Anton Malinovski (EST) HC Vipers ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja - / - 520/2023
Maksim Malinovski (EST) HC Vipers EHNM U12-2, EHNM U10-1 Ründaja - / - 521/2023
Damir Maljuga (EST) HC Vipers EHNM U12-1 Ründaja - / - 522/2023
Igor Maljutin (EST) SK Viru Sputnik Ründaja 183 cm / 76 kg Puudub
Rikard Mäll (EST) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Pjotr Malõšev (EST) Narva PSK Ründaja 175 cm / 49 kg Puudub
Ivan Malovanenko (EST) Narva PSK Kaitsja 183 cm / 81 kg Puudub
Daniil Maltsev (EST) Narva PSK Kaitsja 145 cm / 46 kg Puudub
Daniil Maltsev (EST) HK Tornaado Väravavaht - / - Puudub
Andrii Malykhin (UKR) HC PANTER Väravavaht - / - Puudub
Nikolai Mamadzhanov (EST) HC Vipers Ründaja 175 cm / 79 kg Puudub
Ilja Mamaev (EST) HC Vipers Ründaja 168 cm / 61 kg Puudub
German Mamaev (EST) HC Vipers Ründaja 124 cm / 25 kg Puudub
Gleb Mamona (EST) HC Vipers - - / - Puudub
Oleg Mamonov (EST) HK Tornaado - - / - Puudub
Daniel Mango (EST) HC PANTER ENMV U14, ENMV U17, ENMV U14 Finaal I Ründaja - / - 523/2023
Julia Mango (EST) MTÜ Jäähokiklubi Grizzlyz PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga pronksimäng Ründaja - / - 55/2023
Mihhail Mankov (EST) SK Viru Sputnik Ründaja 174 cm / 58 kg Puudub
Mathias Männik (EST) HC PANTER ENMV U17 Ründaja - / - 524/2023
Florentin Mantulov (RUS) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Egor Manuilenko (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Sergei Manushkin (EST) Narva PSK Kaitsja 177 cm / 91 kg Puudub
Kristiina Marga (EST) HC Wolferines PAF Naiste Hokiliiga Ründaja - / - 96/2023
Anastasia Marinitš (EST) HK Tornaado ENMV U14, EHNM U10-1, EHNM U8, ENMV U14 Finaal II - - / - 525/2023
Daniil Marinitš (EST) HK Tornaado ENMV U14, ENMV U17, ENMV U14 Finaal I Ründaja - / - 526/2023
Jesper Marist (EST) HK Tornaado ENMV U14, ENMV U17, ENMV U14 Finaal I Ründaja - / - 527/2023
Den Markarjan (EST) HC Everest EML, ENMV U17, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga pronksimäng Väravavaht - / - 528/2023
Erik Markin (EST) HC Vipers EHNM U10-2, EHNM U8 - - / - 530/2023
Allan Markin (EST) HC Vipers EHNM U12-2, EHNM U10-1 Ründaja - / - 529/2023
Allan Markin (EST) HC Vipers - - / - Puudub
Nikita Markov (EST) SK Viru Sputnik Kaitsja 176 cm / 71 kg Puudub
Reelika Marley (EST) HK Viljandi PAF Naiste Hokiliiga Ründaja 166 cm / 67 kg 11/2023
Ralfs Martirovs (LVA) HC Vipers Väravavaht 174 cm / 73 kg Puudub
Mihhail Martõnjuk (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Martin Martsinkevitš (EST) Narva PSK Kaitsja 142 cm / 45 kg Puudub
YEVGENIY MARTYNYUK (EST) SK Kajakas Ründaja - / - Puudub
Artjom Mašjanov (EST) Narva PSK EHNM U8 Väravavaht - / - 531/2023
Artjom Masljonov (EST) HK Tornaado Ründaja - / - Puudub
Aleksandr Maslov (EST) Narva PSK Ründaja 135 cm / 35 kg Puudub
Emils Masteiko (LVA) HC KURBADS Ründaja 180 cm / 80 kg Puudub
Matvei Matakov (EST) HC Everest ENMV U14, EHNM U12-2, ENMV U14 Finaal II - - / - Tegemisel
Egor Matin (EST) Narva PSK EHNM U10-1 - - / - 532/2023
Daniel Mättik (EST) HK Tornaado Kaitsja - / - Puudub
Riko Matto (EST) SK Kajakas ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja 128 cm / 26 kg 533/2023
Garik Maturin (RUS) HC Vipers Ründaja 177 cm / 73 kg Puudub
Roman Mayatskiy (EST) HK Tornaado Ründaja - / - Puudub
Nikolay Mayorov (EST) SK Viru Sputnik Kaitsja 174 cm / 65 kg Puudub
Natjli Mayorov (RUS) SK Viru Sputnik Ründaja 148 cm / 45 kg Puudub
Anatoli Mayorov (EST) HC Everest Kaitsja 125 cm / 23 kg Puudub
Artjom Mazinsky (EST) Narva PSK EHNM U10-1 - - / - 534/2023
Kalev McCarthy (EST) HC PANTER Kaitsja 175 cm / 70 kg Puudub
Juri Medjanõi (EST) Narva PSK Kaitsja 185 cm / 92 kg Puudub
Artjom Medvedev (EST) Narva PSK Kaitsja 182 cm / 70 kg Puudub
Artemi Medvedev (EST) SK Viru Sputnik Ründaja 149 cm / 38 kg Puudub
Alexander Medvedev (EST) SK Viru Sputnik - 180 cm / 80 kg Puudub
Kaspar Medvetski (EST) SK Kajakas Kaitsja 183 cm / 81 kg Puudub
Marija Mehhedenko (EST) HC Wolferines PAF Naiste Hokiliiga Ründaja - / - 97/2023
Arseni Mehhedenko (EST) HK Tornaado ENMV U14, EHNM U12-1, ENMV U14 Finaal II Väravavaht - / - 535/2023
Martin Mehine (EST) HC Vipers ENMV U17 Kaitsja - / - 536/2023
Benjamin Melin (EST) HK Viljandi Kaitsja - / - Puudub
Mark Melnik (EST) Narva PSK Kaitsja 170 cm / 70 kg Puudub
Alex Melnikov (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Andrei Melnikov (RUS) HC Viking Väravavaht 182 cm / 82 kg Puudub
Artem Melzin (EST) HC Vipers Ründaja 164 cm / 57 kg Puudub
Triinu Menning (EST) MTÜ Fellin Fuuriad Kaitsja 168 cm / 75 kg Puudub
Artyom Merelaid (EST) SK Kajakas EHNM U12-2 Ründaja 145 cm / 38 kg 537/2023
Nikita Merkurjev (EST) SK Kajakas Ründaja 130 cm / 26 kg Puudub
Mikhail Meyer (RUS) Tartu Kalev Välk Väravavaht - / - Puudub
Ilja Mezentsev (EST) Narva PSK Ründaja 161 cm / 44 kg Puudub
Roberts Mihailovs (EST) Narva PSK EHNM U10-1 - - / - 538/2023
Dmitri Mihhailov (EST) HC Vipers EHNM U8 - - / - 951/2023
Daniil Mihhailov (EST) HC Vipers EHNM U12-1 Väravavaht 112 cm / 21 kg 540/2023
Sergei Mihhailov (EST) SK Viru Sputnik - 182 cm / 80 kg Puudub
Arseni Mihhailov (EST) HC Vipers EHNM U12-1 Ründaja 153 cm / 44 kg 539/2023
Maksim Mihhailov (EST) HK Tornaado - - / - Puudub
Maksim Mihhailov (EST) HK Tornaado EHNM U10-2 Ründaja - / - 542/2023
Radoslav Mihhailov (EST) HC Vipers - - / - Puudub
Damir Mihhailov (EST) SK Kajakas Väravavaht 135 cm / 35 kg Puudub
Artur Mihhailov (EST) HC Vipers Ründaja 124 cm / 27 kg Puudub
Maksim Mihhailov (EST) HC PANTER EHNM U12-2 Kaitsja - / - 543/2023
Ivan Mihhailov (EST) Narva PSK EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga Finaal Kaitsja - / - 541/2023
Danil Mihhaljov (EST) HC Vipers ENMV U17 Ründaja - / - 544/2023
Deniss Mihhejenkov (EST) Narva PSK Kaitsja 183 cm / 70 kg Puudub
David Mikhaylov (EST) Narva PSK Ründaja 127 cm / 27 kg Puudub
Jegor Mikhaylov (EST) Narva PSK Kaitsja 179 cm / 66 kg Puudub
Atte-Pekka Mikkola (FIN) HC Viking Kaitsja 178 cm / 105 kg Puudub
Arginto Milbergs (LVA) HC KURBADS Väravavaht 165 cm / 65 kg Puudub
Itālo Milbergs (LVA) HC KURBADS Kaitsja - / - Puudub
Edgar Miljajev (EST) SK Viru Sputnik Kaitsja 181 cm / 79 kg Puudub
Daniil Minin (EST) Narva PSK EHNM U8 - - / - 545/2023
Vitali Minin (EST) Narva PSK Ründaja - / - Puudub
Nikita Minin (EST) Narva PSK EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga Finaal Ründaja 183 cm / 83 kg 546/2023
Adrians Mintkis (LVA) HC KURBADS Ründaja 188 cm / 81 kg Puudub
Rodion Mironov (RUS) SK Kajakas Ründaja 180 cm / 71 kg Puudub
Vjatšeslav Mironov (RUS) Pihkva Tornado Kaitsja 138 cm / 29 kg Puudub
Erik Mišalagin (EST) Narva PSK EHNM U10-1 - - / - 547/2023
Ruslan Mishankov (RUS) Pihkva Tornado Väravavaht 142 cm / 32 kg Puudub
Mykhailo Misiuk (UKR) Narva PSK Ründaja - / - Puudub
Juliāns Misjus (LVA) HC KURBADS Ründaja - / - Puudub
Miriam Miško (EST) JHK EHNM U12-2 - - / - 548/2023
Mirthel Miško (EST) JHK EHNM U8 - - / - 549/2023
Roman Mitkov (EST) HC Vipers ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja - / - 550/2023
Jonna Moilanen (FIN) HK Roosa Panter PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga Finaal Väravavaht - / - 76/2023
Allan Moistus (EST) HC Vipers Ründaja 143 cm / 35 kg Puudub
Vladimir Mokhov (RUS) HC Everest Väravavaht - / - Puudub
Helen Mölder (EST) MTÜ Jäähokiklubi Grizzlyz PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga pronksimäng Ründaja 162 cm / 68 kg 56/2023
German Molokanov (RUS) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Miron Moltsanov (EST) HK Tornaado ENMV U14, ENMV U14 Finaal I, ENMV U14 Finaal II Ründaja - / - 551/2023
Chris Rico Monin (EST) SK Viru Sputnik EHNM U8 - 126 cm / 24 kg 552/2023
Pärt Moora (EST) SK Kajakas - - / - Puudub
Renat Mordovin (EST) Narva PSK Kaitsja 169 cm / 48 kg Puudub
Ramir Mordovin (EST) Narva PSK EHNM U8 Kaitsja - / - 553/2023
Rodion Mordovin (EST) Narva PSK Ründaja 142 cm / 35 kg Puudub
Toomas Morel (EST) HC Everest EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga pronksimäng Ründaja - / - 554/2023
Daniil Morenkov (EST) SK Viru Sputnik Ründaja 182 cm / 79 kg Puudub
Jegor Morozov (EST) HC Everest ENMV U14, ENMV U14 Finaal II Ründaja - / - 555/2023
Timur Morozov (EST) Narva PSK Kaitsja 114 cm / 21 kg Puudub
Maksim Morozov (EST) HC PANTER ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja - / - 556/2023
Aleks Morozov (EST) SK Viru Sputnik Ründaja 189 cm / 78 kg 134/2023
Demid Morozov (EST) HK Tornaado Ründaja - / - Puudub
Nikita Morozov (EST) SK Viru Sputnik EHNM U8 - 125 cm / 20 kg 557/2023
Kaspar Mõru (EST) HK Viljandi Ründaja - / - Puudub
Rasmus Mõru (EST) HK Viljandi Väravavaht - / - Puudub
Gustavs Alberts Morusz (LVA) HC KURBADS Ründaja 180 cm / 77 kg Puudub
Miron Mõskiv (EST) HK Tornaado EHNM U8 - - / - 558/2023
Daniil Moskovskii (RUS) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Ilia Moskovskii (RUS) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Jevgeni Mossejev (EST) Narva PSK Väravavaht 179 cm / 77 kg Puudub
Roman Mõstkovski (EST) HK Tornaado ENMV U14, ENMV U17, ENMV U14 Finaal I Ründaja - / - 559/2023
TOMS MOTS (LVA) HS RIGA Ründaja - / - Puudub
Artur Motskevitšus (EST) HC Vipers Ründaja 178 cm / 82 kg Puudub
Marek Motskevitšus (EST) HC Vipers Väravavaht 170 cm / 62 kg Puudub
Mihhail Mozejenko (EST) HC Everest EHNM U10-2 - - / - 948/2023
Polina Mozheenko (EST) HC Everest EHNM U10-2 - - / - 949/2023
Emil Munasõpov (KAZ) Narva PSK Kaitsja 138 cm / 33 kg Puudub
Pille Muni (EST) MTÜ Fellin Fuuriad Ründaja - / - Puudub
Anton Murasko (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Robin Harly Mürkel (EST) Noortekoondis - - / - Puudub
Marat Murtazin (RUS) SK Välk 494 Ründaja - / - Puudub
Kadi-Kristel Muru (EST) HK Roosa Panter Kaitsja - / - Puudub
David Murzajev (EST) SK Viru Sputnik ENMV U14, EHNM U12-1, ENMV U14 Finaal II Ründaja 137 cm / 34 kg 560/2023
Zhiger Mussagalee (EST) HC PANTER ENMV U14, ENMV U14 Finaal II - - / - 561/2023
Ervins Mustukovs (LVA) SK Välk 494 Väravavaht - / - 562/2023
Carl Gustav Muts (EST) SK Kajakas EHNM U8 - - / - 563/2023
Marcus Müürsepp (EST) HC PANTER ENMV U14, EHNM U12-1, ENMV U14 Finaal I Ründaja - / - 564/2023
Matvei Muzik (EST) SK Viru Sputnik EHNM U12-1 Kaitsja 118 cm / 18 kg 565/2023
Anna Mykkänen (FIN) Hokiklubi Säde PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga pronksimäng - - / - 127/2023
Daniil Naboichenko (UKR) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Aron Nagapetjan (EST) HC Vipers EHNM U12-1, EHNM U10-1 Ründaja - / - 566/2023
Aik Nahapetjan (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Hayk Nahapetyan (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Eleri Narits (EST) HC Wolferines PAF Naiste Hokiliiga Ründaja - / - 98/2023
Pavel Narvet (EST) Narva PSK - - / - Puudub
Yakov Naumov (RUS) HC Everest EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga pronksimäng Ründaja - / - Puudub
Antons Naumovs (LVA) SK Välk 494 Väravavaht - / - Puudub
Mark Navross (EST) HC PANTER EHNM U12-1 Kaitsja - / - 567/2023
Gert Nazarchuk (EST) HC Vipers EHNM U10-2 - - / - 569/2023
Georg Nazarchuk (EST) HC Vipers EHNM U12-1 Ründaja 150 cm / 40 kg 568/2023
Artjoms Necepurenko (LVA) HC KURBADS Kaitsja 180 cm / 76 kg Puudub
Pavel Nechaev (RUS) SK Viru Sputnik Väravavaht 175 cm / 60 kg Puudub
Margaret Neering (EST) HK Viljandi PAF Naiste Hokiliiga Ründaja 172 cm / 61 kg 12/2023
Artjom Nejolov (EST) Narva PSK Ründaja 135 cm / 32 kg Puudub
Artjom Nekrassov (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Anton Nekrassov (EST) SK Viru Sputnik EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga pronksimäng - 178 cm / 75 kg 135/2023
Edgar Nekrassov (EST) SK Viru Sputnik EHNM U12-1, EHNM U10-1 Ründaja 122 cm / 19 kg 570/2023
Daniil Neltsas (EST) HC Vipers EHNM U12-1 Ründaja 160 cm / 50 kg 571/2023
Kristofer Neltsas (EST) Narva PSK EML, ENMV U20, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga Finaal Ründaja 183 cm / 63 kg 572/2023
Leo Neltsas (EST) Narva PSK ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja 140 cm / 40 kg 573/2023
Rosanna Nero (EST) HC PANTER ENMV U14, ENMV U14 Finaal II Ründaja - / - 574/2023
Kristi Nero (EST) MTÜ Jäähokiklubi Grizzlyz PAF Naiste Hokiliiga Kaitsja 177 cm / 79 kg 57/2023
Vladimir Nestertsuk (EST) Noortekoondis Ründaja 176 cm / 74 kg Puudub
Markus Nestor (EST) JHK - - / - 575/2023
Jegor Nevzorov (EST) Narva PSK EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga Finaal Ründaja 185 cm / 80 kg 576/2023
VALTERS NIEDRĀJS (LVA) HS RIGA Ründaja - / - Puudub
Alfred Nieminen (FIN) HC PANTER EHNM U8 - - / - 577/2023
Ivan Nifontov (EST) SK Viru Sputnik Ründaja 168 cm / 52 kg Puudub
Johanna Niinemaa (EST) HK Roosa Panter Kaitsja - / - Puudub
Oskar Niinemaa (EST) HC PANTER Ründaja 140 cm / 38 kg Puudub
Anneli Niineorg (EST) HK Roosa Panter Ründaja - / - Puudub
Kaspar Gregor Niineorg (EST) HC PANTER Kaitsja - / - Puudub
Jasper Josua NIineorg (EST) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Maksim Nikiforjak (EST) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Rodin Nikiforov (EST) SK Kajakas EHNM U12-1 Ründaja 145 cm / 39 kg 578/2023
Igor Nikiforov (EST) SK Viru Sputnik Ründaja 173 cm / 67 kg Puudub
Pavel Nikiforov (EST) SK Kajakas Ründaja 175 cm / 72 kg Puudub
Rodion Nikishin (EST) HK Tornaado ENMV U14, ENMV U14 Finaal II Ründaja - / - 579/2023
Demid Nikitin (RUS) Narva PSK EHNM U10-1 - - / - 580/2023
Anton-Stefan Nikitin (EST) HC Viking Ründaja 150 cm / 44 kg Puudub
Iliya Nikitin (EST) Narva PSK ENMV U14, ENMV U14 Finaal II Ründaja 130 cm / 28 kg 581/2023
Liis Nikkarev (EST) MTÜ Jäähokiklubi Grizzlyz PAF Naiste Hokiliiga Ründaja 160 cm / 52 kg 58/2023
Roman Nikolaev (EST) HC Everest ENMV U14, ENMV U14 Finaal II - - / - 583/2023
Martin Nikolaev (EST) HC Everest ENMV U14, EHNM U12-2, ENMV U14 Finaal II - - / - 582/2023
Dmitri Nikonov (EST) Narva PSK EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga Finaal Kaitsja - / - 584/2023
Nikita Nikoškov (EST) HK Tornaado Ründaja - / - Puudub
Olga Nikoškova (EST) MTÜ Jäähokiklubi Grizzlyz Ründaja - / - Puudub
Kirill Nikulin (EST) Narva PSK Kaitsja 165 cm / 60 kg Puudub
Dmitri Nitsholdt (EST) HK Tornaado Väravavaht - / - Puudub
Andrei Nizamov (EST) Narva PSK EHNM U8 - - / - 585/2023
Richard Nook (EST) HC PANTER ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Kaitsja - / - 586/2023
Nikita Norman (EST) Narva PSK Väravavaht 157 cm / 40 kg Puudub
Artem Noskov (RUS) SK Kajakas Kaitsja 175 cm / 59 kg Puudub
Leonid Novak (EST) Narva PSK EHNM U10-1 - - / - 588/2023
Ilja Novak (EST) Narva PSK EHNM U8 Ründaja - / - 587/2023
Sergei Novikov (EST) HC Vipers Kaitsja 178 cm / 78 kg Puudub
Saveli Novikov (EST) HC PANTER Kaitsja 202 cm / 96 kg 978/2023
Jaroslav Novikov (EST) HC Vipers Ründaja 129 cm / 25 kg Puudub
Savva Novikov (EST) HC Viking Kaitsja 197 cm / 84 kg Puudub
Martin Novitski (EST) SK Kajakas Ründaja - / - Puudub
Kairi Nuija (EST) HK Viljandi Kaitsja 171 cm / 77 kg Puudub
Mark Nathan Nurk (EST) HC PANTER - - / - Puudub
Trevor Nurmeots (EST) HK Viljandi EHNM U12-2 - - / - 589/2023
Nikita Obraztsov (EST) HK Tornaado Ründaja 148 cm / 42 kg Puudub
Erik Oganezov (RUS) HC Everest Kaitsja - / - Puudub
Georg Oitsar (EST) Narva PSK ENMV U20, ENMV U17 Väravavaht 151 cm / 53 kg 590/2023
Kaur Oja (EST) JHK EHNM U12-2 - - / - 591/2023
Daren Oja (EST) HC Everest Kaitsja - / - Puudub
Vesse Oja (EST) SK Kajakas EHNM U8 - - / - 592/2023
Ivan Oleinik (EST) HC Vipers Ründaja 178 cm / 73 kg Puudub
Artjom Olimpov (EST) HC Everest Kaitsja - / - Puudub
Oliver Olsson (EST) HC PANTER Kaitsja 153 cm / 46 kg Puudub
Ivan Omelchuk (UKR) SK Viru Sputnik Ründaja - / - Puudub
Oliver Öövel (EST) HC PANTER EHNM U12-1 Ründaja - / - 593/2023
Sander Öövel (EST) HC PANTER ENMV U14, ENMV U14 Finaal II Ründaja - / - 594/2023
Kirills Opikovs (LVA) HC KURBADS Kaitsja - / - Puudub
Kert-Henry Orasmäe (EST) HC PANTER Ründaja 160 cm / 56 kg Puudub
Nathan Orav (EST) HK Viljandi Ründaja - / - Puudub
Artjom Orlenko (EST) HC Vipers EHNM U12-2, EHNM U10-1 Ründaja - / - 595/2023
Artjom Orlov (EST) SK Kajakas Ründaja 130 cm / 28 kg Puudub
Kaja Orobko (EST) MTÜ Fellin Fuuriad Kaitsja 170 cm / 60 kg Puudub
Wilhelm Orumets (EST) HK Tornaado Ründaja - / - Puudub
Jonatan Osa (EST) HK Tornaado Ründaja - / - Puudub
Vadim Osadtši (EST) Narva PSK Kaitsja 141 cm / 34 kg Puudub
Christopher O'Shaughnessy (USA) SK Viru Sputnik - - / - 973/2023
Andrei Osmalovski (EST) SK Viru Sputnik - 172 cm / 74 kg Puudub
Veniamin Ossadchi (EST) Narva PSK EHNM U8 Kaitsja - / - 596/2023
Aleksei Ostaptšuk (EST) HC Vipers Väravavaht - / - Puudub
Fedor Otkupchikov (RUS) Narva PSK Kaitsja 182 cm / 90 kg Puudub
Yarek Otsa (EST) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Raul Ottesson (EST) HC Viking Kaitsja - / - Puudub
Egor Ovsyankin (RUS) SK Viru Sputnik Ründaja - / - Puudub
Eduards Ozoliņš (LVA) HC KURBADS Ründaja - / - Puudub
AKSELS OZOLS (LVA) HS RIGA Väravavaht - / - Puudub
Annika Öztürk (FIN) HK Roosa Panter PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga Finaal Kaitsja - / - 77/2023
Edgar Paal (EST) HC Vipers Ründaja - / - 597/2023
Merike Padar (EST) HC Wolferines Kaitsja 181 cm / 77 kg Puudub
Mariita Padar (EST) Hokiklubi Säde Kaitsja 156 cm / 48 kg Puudub
Paulis-Leonards Paegle (LVA) HK Tornaado Kaitsja - / - Puudub
Sten Martin Pakk (EST) HC PANTER Kaitsja - / - Puudub
Rasmus Palm (EST) HC PANTER EHNM U12-1 Ründaja - / - 598/2023
Mattias Palmiste (EST) HK Viljandi Ründaja - / - Puudub
Kristo Palu (EST) HC PANTER ENMV U17 Kaitsja - / - 599/2023
Riho Palu (EST) HK Viljandi Kaitsja 140 cm / - Puudub
Matvei Palusaar (EST) HC PANTER Kaitsja - / - Puudub
Dmitri Pamortsev (EST) HC Everest Väravavaht - / - Puudub
Bohdan Panasenko (UKR) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Roman Panin (EST) Narva PSK EHNM U10-1 - - / - 600/2023
Maksim Pankov (RUS) SK Kajakas Ründaja 178 cm / 63 kg Puudub
Egor Papilov (EST) HC Vipers - - / - Puudub
Miroslav Paponov (EST) HC Vipers EHNM U12-1 Ründaja 155 cm / 60 kg 601/2023
Hārdijs Parādnieks (LVA) HC KURBADS Kaitsja 173 cm / 90 kg Puudub
Svyatoslav Parastatov (EST) HC Vipers ENMV U17 Kaitsja - / - 602/2023
Mark Alex Parik (EST) HC PANTER ENMV U17 Ründaja - / - 603/2023
Rasmus Pärn (EST) SK Kajakas Ründaja 153 cm / 41 kg Puudub
Robert Pärnaste (EST) HC PANTER ENMV U14, ENMV U14 Finaal II Ründaja - / - 604/2023
Edith Pärnik (EST) HK Roosa Panter PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga Finaal Ründaja - / - 78/2023
Ralfs Parolis (LVA) HC Everest EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga pronksimäng Väravavaht - / - 605/2023
Jens Hubert Parras (EST) HC PANTER ENMV U20 Ründaja - / - 606/2023
Kevin Parras (EST) HC PANTER Ründaja 175 cm / 70 kg 984/2023
Andrei Parshin (RUS) HC Everest EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga pronksimäng Ründaja - / - 607/2023
Armand Egon Parts (EST) SK Kajakas Ründaja - / - Puudub
Anton Partševski (EST) HC PANTER EML, ENMV U20 Ründaja 160 cm / 45 kg 608/2023
Diana Päslane (EST) Hokiklubi Säde PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga pronksimäng Kaitsja - / - 9/2024
Marti Pastak (EST) SK Kajakas Ründaja 158 cm / 43 kg Puudub
Arseni Pastuhhov (EST) HC Vipers ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja - / - 964/2023
Alexander Pasynkov (EST) SK Viru Sputnik - 174 cm / 74 kg Puudub
Dmitri Patrušev (EST) HC Everest EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga pronksimäng Kaitsja 182 cm / 74 kg 609/2023
Arko Paulus (EST) JHK EHNM U12-2 - - / - 611/2023
Aleks Paulus (EST) HC Vipers ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja 138 cm / 26 kg 610/2023
Markus Paumets (EST) HC PANTER ENMV U17 - - / - 612/2023
Jakor Pavlihhin (EST) SK Kajakas EHNM U10-1 - - / - 613/2023
Martin Pavlov (EST) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Artjom Pavlov (EST) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Artjom Pavlov (RUS) SK Viru Sputnik Ründaja - / - Puudub
Nikita Pecheritcyn (RUS) HC Everest Kaitsja - / - Puudub
Nikita Pecheritsyn (RUS) HC Everest Kaitsja - / - Puudub
Jevgenia Pedajas (EST) MTÜ Jäähokiklubi Grizzlyz PAF Naiste Hokiliiga Ründaja - / - 59/2023
Mikhail Pegashov (RUS) HC Vipers Väravavaht - / - Puudub
Mihkel Peips (EST) Noortekoondis Kaitsja - / - Puudub
Simeon Pierre Pennarun (EST) SK Kajakas Ründaja 138 cm / 36 kg Puudub
Marge Pent (EST) HC Wolferines PAF Naiste Hokiliiga Ründaja 159 cm / 70 kg 99/2023
Artem Pepelyaev (EST) SK Viru Sputnik ENMV U17 Kaitsja 147 cm / 36 kg 615/2023
Andrei Pepelyaev (EST) SK Viru Sputnik ENMV U17 Ründaja 161 cm / 49 kg 614/2023
Artur Peresypkin (UKR) HC Vipers Kaitsja 172 cm / 67 kg Puudub
Sergei Peretiagin (RUS) SK Välk 494 Kaitsja - / - Puudub
Igor Pervushyn (UKR) HC PANTER EML Kaitsja 175 cm / 76 kg 616/2023
Mihhail Pessotšinski (EST) Narva PSK EHNM U12-1 Ründaja 112 cm / 22 kg 617/2023
Saveli Pesterev (EST) HC Vipers EHNM U12-1 Ründaja 148 cm / 35 kg 618/2023
Saveli Pesterev (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Oskar Petermann (EST) HC Vipers EHNM U12-2, EHNM U10-1 Ründaja - / - 619/2023
Oskar Peterson (EST) JHK EHNM U12-2 - - / - 621/2023
Martha Peterson (EST) JHK EHNM U12-2 - - / - 620/2023
RIČARDS PĒTERSONS (LVA) HS RIGA Kaitsja - / - Puudub
Artjom Petkun (EST) HC Everest EHNM U12-2 Kaitsja - / - 622/2023
Artjom Petrenko (EST) HC Vipers EHNM U10-1 Ründaja - / - 623/2023
Jegor Petrjakov (EST) HC Everest Väravavaht - / - Puudub
Egor Petrov (EST) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Jegor Petrov (EST) HC Vipers Kaitsja 185 cm / 78 kg Puudub
Daniil Petrov (EST) HC Vipers Ründaja 167 cm / 56 kg Puudub
Daniil Petrov (EST) HC PANTER ENMV U14, ENMV U14 Finaal II Väravavaht - / - 624/2023
Aleksandr Petrov (KGZ) Narva PSK Väravavaht - / - Puudub
Leonid Petrov (RUS) SK Viru Sputnik - - / - Puudub
Alexey Petrovich (RUS) Narva PSK Kaitsja 169 cm / 65 kg Puudub
Erik Petrovits (EST) HC Vipers EHNM U12-1 Ründaja - / - 625/2023
Aleksei Petrovitš (EST) SK Viru Sputnik - 169 cm / 67 kg Puudub
Roman Petrukhin (EST) HC Vipers Väravavaht - / - Puudub
Roman Petrukhin (EST) HC Vipers - - / - Puudub
Kirill Petrun (EST) HC Vipers EHNM U10-1, EHNM U8 Ründaja - / - 626/2023
Timofei Petškurov (EST) Narva PSK EHNM U12-2 Kaitsja - / - 627/2023
Robert Petuhhov (EST) SK Kajakas EHNM U12-1 Ründaja 139 cm / 30 kg 628/2023
Mirelle Peussa (EST) JHK - - / - 629/2023
Karl Andreas Pihlakas (EST) SK Kajakas - - / - Puudub
Oliver Markus Pihlakas (EST) SK Kajakas Ründaja 151 cm / 43 kg Puudub
Marii Pilv (EST) MTÜ Jäähokiklubi Grizzlyz Ründaja - / - Puudub
Andrei Piskunov (EST) HC Vipers Ründaja 126 cm / 27 kg Puudub
Boris Pismennij (EST) HC Vipers Ründaja 152 cm / 45 kg Puudub
Leon Pismennoi (EST) HC Vipers Kaitsja 186 cm / 79 kg Puudub
Mihail Pismennõi (EST) HK Tornaado ENMV U14, ENMV U17, ENMV U14 Finaal I Ründaja - / - 630/2023
Makar Pissarev (EST) HC Vipers EHNM U10-1 Ründaja - / - 631/2023
Lilija Pissareva (EST) MTÜ Jäähokiklubi Grizzlyz PAF Naiste Hokiliiga Kaitsja - / - 60/2023
Petr Pivovarov (EST) HC Vipers - - / - Puudub
Robert Pivovarov (EST) HC Vipers EHNM U12-1 Ründaja - / - 633/2023
Petr Pivovarov (EST) HC Vipers EHNM U10-2, EHNM U8 - - / - 632/2023
Mark Pjatakov (EST) Narva PSK ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Kaitsja 143 cm / 39 kg 634/2023
Kamila Pjatnova (EST) HC Everest PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga Finaal Ründaja - / - 118/2023
David Platonau (EST) HC PANTER EHNM U10-2, EHNM U8 Kaitsja - / - 635/2023
Timur Platonov (EST) HC Vipers ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja - / - 636/2023
Artemi Platonov (EST) HC Everest EHNM U10-2 - - / - 947/2023
Pavel Plesnev (RUS) Narva PSK EML, ENMV U20, ENMV U17, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga Finaal Ründaja 151 cm / 47 kg 637/2023
Konstantin Plistkin (EST) SK Viru Sputnik ENMV U14, EHNM U12-1, ENMV U14 Finaal II Väravavaht 144 cm / 38 kg 638/2023
Pärtel Ploompuu (EST) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Nikita Plotnikov (RUS) HC Everest Kaitsja - / - Puudub
Mark Plyta (EST) Narva PSK EHNM U8 - - / - 639/2023
Aleksei Pobedov (EST) SK Kajakas EHNM U12-1 Ründaja 143 cm / 37 kg 640/2023
Kristofer Podar (EST) HC PANTER ENMV U17 Kaitsja - / - 641/2023
Jakob Põder (EST) HC PANTER ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Kaitsja - / - 642/2023
Cataleya Podgornaja (EST) HC Vipers Kaitsja - / - Puudub
Stepan Podpovedkin (EST) Narva PSK Kaitsja 155 cm / 45 kg Puudub
Sten Põdra (EST) SK Viru Sputnik EHNM U10-1 - - / - 643/2023
Artjom Pogiba (EST) HK Tornaado Kaitsja 136 cm / 31 kg Puudub
Arina Pogorelova (EST) HC Vipers EHNM U12-1 Ründaja 142 cm / 33 kg 644/2023
Timur Pogosjan (EST) SK Viru Sputnik EHNM U12-1 - - / - 645/2023
Deivids Pogosjans (EST) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Trevon Pohlak (EST) JHK EHNM U12-2 - - / - 646/2023
Marten Põldmets (EST) HC PANTER EML Ründaja 173 cm / 70 kg 647/2023
Aleksander Põldsepp (EST) SK Kajakas EHNM U8 - - / - 648/2023
Danill Polinovski (EST) SK Viru Sputnik Ründaja 173 cm / 68 kg Puudub
Daniel Politanov (EST) SK Kajakas Ründaja 154 cm / 35 kg Puudub
Aleksandr Poljakov (EST) SK Kajakas Kaitsja 188 cm / 85 kg Puudub
Stepan Poljakov (EST) SK Kajakas Kaitsja 176 cm / 60 kg Puudub
Mihail Polzunov (EST) SK Kajakas ENMV U17 Ründaja 154 cm / 49 kg 649/2023
Mari-Liis Poobus (EST) HC Everest PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga Finaal Ründaja - / - 119/2023
Anneli Poola (EST) HK Viljandi PAF Naiste Hokiliiga Ründaja 166 cm / 65 kg 13/2023
Daniil Popov (EST) SK Viru Sputnik EHNM U12-1 - - / - 650/2023
Aleksandr Popov (RUS) Pihkva Tornado Kaitsja 154 cm / 37 kg Puudub
Aleksei Popov (EST) Narva PSK Ründaja 176 cm / 67 kg Puudub
Egor Popov (EST) HC Vipers ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja 165 cm / 65 kg 651/2023
Oleksandr Popov (EST) HC Vipers - - / - Puudub
Demjan Popovits (EST) HC Vipers EHNM U12-1 Väravavaht 144 cm / 43 kg 652/2023
Aleksejs Popovs (LVA) SK Välk 494 - - / - 653/2023
Lev Popušin (EST) HK Tornaado EHNM U10-1 Ründaja - / - 654/2023
Henriette Marie Josephine Porila (EST) HK Viljandi Ründaja 168 cm / 74 kg Puudub
Leonid Portnov (EST) Narva PSK Ründaja 170 cm / 70 kg Puudub
Fedor Põšnograev (EST) HK Tornaado EHNM U10-2 Ründaja - / - 655/2023
Nikita Possaškov (EST) HC PANTER EHNM U12-2 Kaitsja - / - 656/2023
Olesja Prants (EST) MTÜ Jäähokiklubi Grizzlyz PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga pronksimäng Ründaja 176 cm / 55 kg 61/2023
Yehor Priadiiev (UKR) SK Viru Sputnik EML, ENMV U17, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga pronksimäng Ründaja - / - 657/2023
Markuss Prieditis (LVA) SK Viru Sputnik EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga pronksimäng - - / - 136/2023
Maksim Prisiazhnyi (RUS) HC Vipers Ründaja 184 cm / 70 kg Puudub
Aron Prjadko (EST) JHK EHNM U8 - - / - 969/2023
Matvei Prohhorov (EST) HC PANTER ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Väravavaht - / - 658/2023
Pavel Prokopenko (EST) SK Viru Sputnik EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga pronksimäng Kaitsja 175 cm / 72 kg 137/2023
Dmitriy Prokudin (RUS) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Kirill Pronin (EST) HC Vipers Kaitsja 142 cm / 38 kg Puudub
Sergo Prosa (EST) SK Kajakas ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Kaitsja 149 cm / 40 kg 659/2023
Signe Prosa (EST) Hokiklubi Säde PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga pronksimäng Kaitsja 159 cm / 75 kg 32/2023
Artjom Proškin (EST) HC Vipers ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja 147 cm / 40 kg 660/2023
Jegor Proskurin (EST) HC PANTER EML, ENMV U20 Kaitsja - / - 661/2023
Kirill Protassov (EST) Narva PSK Kaitsja 125 cm / 26 kg Puudub
Maksim Protassov (EST) Narva PSK Väravavaht 131 cm / 26 kg Puudub
Danver Pruuli (EST) SK Kajakas Väravavaht 164 cm / 54 kg Puudub
Sergei Ptšolkin (EST) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Vlad Puikonen (EST) Narva PSK EHNM U8 - - / - 663/2023
Mark Puikonen (EST) Narva PSK ENMV U14, EHNM U12-1, ENMV U14 Finaal II Kaitsja 134 cm / 33 kg 662/2023
Milan Pukkonen (EST) HC PANTER Kaitsja - / - Puudub
Roosi Puna (EST) HK Viljandi EHNM U12-2 - - / - 664/2023
Jānis Purinš (LVA) HC KURBADS Ründaja 188 cm / 90 kg Puudub
German Puškin (EST) HC Vipers EHNM U10-1 Ründaja - / - 665/2023
Laura Puude (EST) HK Viljandi PAF Naiste Hokiliiga Kaitsja - / - 14/2023
Nikita Puzakov (EST) HC PANTER Ründaja 185 cm / 72 kg 983/2023
Maksim Puzakov (EST) HC Viking Ründaja 181 cm / 85 kg Puudub
Andrei Puzanov (EST) SK Kajakas Ründaja 178 cm / 62 kg Puudub
Aleksander Raado (EST) HC Vipers Kaitsja 185 cm / 79 kg Puudub
Aleksandr Rabotinski (EST) Narva PSK EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga Finaal Ründaja 185 cm / 92 kg 666/2023
Dmitri Rabotinski (EST) Narva PSK Ründaja 185 cm / 90 kg Puudub
Anatoli Rabotinski (EST) Narva PSK ENMV U14, ENMV U14 Finaal II Ründaja 147 cm / 46 kg Puudub
Ivan Radtšenko (EST) Narva PSK Väravavaht 170 cm / 64 kg Puudub
Andrei Rae (EST) SK Viru Sputnik Ründaja 176 cm / 67 kg 138/2023
Kiryl Raheuski (BLR) SK Välk 494 Ründaja - / - Puudub
Nelli Raid (EST) MTÜ Jäähokiklubi Grizzlyz PAF Naiste Hokiliiga Kaitsja - / - 62/2023
Markus Lion Räitsak (EST) SK Kajakas Ründaja 152 cm / 40 kg Puudub
Nadežda Raku (EST) HC Everest PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga Finaal Ründaja - / - 120/2023
Edgars Ralovecs (LVA) HC KURBADS Kaitsja 175 cm / 70 kg Puudub
Margit Rand (EST) HK Roosa Panter PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga Finaal Kaitsja - / - 79/2023
Aleks Randmer (EST) SK Viru Sputnik Kaitsja 175 cm / 69 kg Puudub
Teele Randoja (EST) Hokiklubi Säde PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga pronksimäng Ründaja 166 cm / 68 kg 33/2023
Eduard Rang (EGY) HK Viljandi Ründaja - / - Puudub
Dominic Rannala (EST) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Silvia Ranniit (EST) HK Roosa Panter Kaitsja - / - Puudub
Viljami Rapeli (FIN) HC Viking Ründaja 172 cm / 80 kg Puudub
Karin Raski (EST) Hokiklubi Säde Ründaja - / - Puudub
Mark Raskidajev (EST) Narva PSK Ründaja 176 cm / 55 kg Puudub
Vladislav Rassadin (EST) HC Everest - - / - Puudub
Aleksandr Rassadkin (EST) HK Tornaado ENMV U17 Väravavaht - / - 667/2023
Elena Rasva (EST) HK Roosa Panter PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga Finaal - - / - 80/2023
Lukas Anton Rasva (EST) HC PANTER EHNM U8 - - / - 669/2023
Daniel Aaron Rasva (EST) HC PANTER EHNM U12-1 Ründaja - / - 668/2023
Markus Rattas (EST) HC PANTER EHNM U12-1 Ründaja - / - 670/2023
Sander Rättel (EST) HC PANTER ENMV U17 Ründaja - / - 672/2023
Andreas Rättel (EST) HC PANTER ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja - / - 671/2023
Olle Raud (EST) JHK EHNM U8 - - / - 673/2023
Ronaldo Raudik (EST) SK Kajakas EHNM U10-1 - - / - 674/2023
Gert Raudsepp (EST) HC Everest ENMV U14, EHNM U12-2, ENMV U14 Finaal II - - / - 675/2023
Henrijs Raudzins (LVA) SK Kajakas ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja - / - 676/2023
Oskars Rautits (EST) HC PANTER EHNM U10-2 - - / - 678/2023
Olivers Rautits (EST) HC PANTER ENMV U14, ENMV U14 Finaal II Kaitsja - / - 677/2023
Ravil Ravinski (EST) Narva PSK - - / - Puudub
Deniss Razguljajev (EST) Narva PSK EHNM U10-1 - - / - 679/2023
Jēkabs Rēdlihs (LVA) HC KURBADS Kaitsja 186 cm / 93 kg Puudub
Teele Reede (EST) HK Roosa Panter Kaitsja - / - Puudub
Jakob Reichmann (EST) HC PANTER EHNM U10-1 Väravavaht - / - 680/2023
Karl Reim (EST) SK Kajakas EHNM U8 Ründaja - / - 681/2023
Hugo Sebastian Rein (EST) JHK EHNM U12-2 - - / - 682/2023
Leonard Reinol (EST) HC Vipers Ründaja - / - 684/2023
Björn Reinol (EST) HC Vipers EHNM U8 - - / - 960/2023
Ernest Reinol (EST) HC Vipers EHNM U12-1 Ründaja - / - 683/2023
Kevin Reinsalu (EST) HC Vipers Ründaja 164 cm / 52 kg Puudub
Hugo Reismaa (EST) HC PANTER Kaitsja - / - Puudub
Kadri Reitalu (EST) HK Roosa Panter Ründaja - / - Puudub
Mehis Reitel (EST) HK Viljandi EHNM U12-2 Ründaja - / - 685/2023
Marissa Reiter (EST) HC Wolferines PAF Naiste Hokiliiga Ründaja - / - 100/2023
Artemi Remõga (EST) HC PANTER EHNM U10-2, EHNM U8 - - / - 686/2023
Dmitri Repin (RUS) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Rico-Stig Repson (EST) JHK EHNM U8 - - / - 2/2024
Romet Repson (EST) JHK EHNM U8 - - / - 1/2024
Semjon Reshetnikov (RUS) HK Tornaado - - / - Puudub
KRISTS RETENAIS (LVA) HS RIGA Kaitsja - / - Puudub
Käbi-Triin Riig (EST) HK Viljandi PAF Naiste Hokiliiga Ründaja 172 cm / 59 kg 15/2023
Kadi Rimmel (EST) HK Viljandi PAF Naiste Hokiliiga Kaitsja - / - 16/2023
Kristjan Ristjõe (EST) JHK EHNM U8 - - / - 687/2023
Artjem Rõbakov (EST) HC Vipers Ründaja 170 cm / 62 kg Puudub
Stanislav Rõbtšenko (EST) HC PANTER Kaitsja - / - Puudub
Vladislav Rõbtšenko (EST) HC PANTER Kaitsja - / - Puudub
Martin Rõbtšinski (EST) HC Vipers EHNM U10-1 Ründaja - / - 688/2023
Maksim Rõbushkin (EST) SK Välk 494 EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga Finaal Kaitsja 174 cm / 76 kg 689/2023
Lev Rodionov (EST) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Mark Rodionov (EST) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Kirill Rodionov (EST) HC Vipers ENMV U17 Ründaja - / - 690/2023
Maria Rogotskaya (RUS) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Anna Romanenko (EST) HC Everest PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga Finaal Kaitsja - / - 121/2023
Timur Romanov (EST) HC Vipers EHNM U10-2 Ründaja - / - 691/2023
Jegor Romanov (EST) HC Vipers Ründaja 184 cm / 75 kg Puudub
Antonio Romanov (RUS) Narva PSK Väravavaht 180 cm / 86 kg Puudub
Grigori Romanov (RUS) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Denijs Romanovskis (LVA) HC KURBADS Väravavaht 178 cm / 82 kg Puudub
Roven Rooallik (EST) HK Viljandi EHNM U12-2 - - / - 692/2023
Evelyn Roosileht (EST) HK Roosa Panter PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga Finaal Kaitsja - / - 10/2024
Rainis Roosimägi (EST) SK Viru Sputnik EHNM U10-1 - 145 cm / 40 kg 693/2023
Carmen Roosmaa (EST) HC Wolferines PAF Naiste Hokiliiga Ründaja 172 cm / 70 kg 101/2023
Markus Roosväli (EST) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Ralf Rooteman (EST) HK Tornaado ENMV U14, ENMV U14 Finaal II Ründaja - / - 694/2023
Kadi Ross (EST) MTÜ Jäähokiklubi Grizzlyz PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga pronksimäng Ründaja - / - 63/2023
Joonatan Ross (EST) HC PANTER ENMV U14, ENMV U14 Finaal II Väravavaht - / - 695/2023
Dmitri Rovda (EST) Narva PSK EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga Finaal Väravavaht 178 cm / 72 kg 696/2023
Caleb Roy-Cyr (CAN) HC PANTER EHNM U8 - - / - 970/2023
Andrei Rozinko (EST) HC PANTER EML Ründaja - / - 988/2023
Ain Honorio Rubio (EST) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Mark Rudenko (EST) HC Vipers EHNM U10-1 Ründaja - / - 697/2023
Egor Rudenko (EST) HC Vipers EHNM U8 - - / - 953/2023
Erik Rudtsenko (EST) SK Kajakas ENMV U17 Ründaja - / - 698/2023
Oliver Ruikkala (FIN) HC PANTER - - / - Puudub
Mari Rull (EST) HC Wolferines PAF Naiste Hokiliiga Ründaja 167 cm / 57 kg 942/2023
Maksim Rumjantsev (EST) HC Everest ENMV U14, EHNM U12-2, ENMV U14 Finaal II - - / - 699/2023
Toomas Ruppelt (EST) HC Vipers Kaitsja 160 cm / 63 kg Puudub
RALFS RUŠKO (LVA) HS RIGA Ründaja - / - Puudub
Ilja Rusmanov (EST) HK Tornaado ENMV U14, ENMV U17, ENMV U14 Finaal I Ründaja - / - 700/2023
Ragnar-Hindrek Russ (EST) SK Välk 494 Ründaja - / - Puudub
Akif Rustamov (EST) HC PANTER Väravavaht 167 cm / 54 kg Puudub
Jegor Rütkanen (EST) HC Everest Kaitsja - / - Puudub
Lauri Ruuder (EST) SK Kajakas Ründaja 170 cm / 61 kg Puudub
Mihkel Joosep Ruut (EST) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Aleksandr Rybakov (RUS) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Aleksandr Šaab (RUS) Pihkva Tornado Kaitsja 131 cm / 35 kg Puudub
Kristofer Daniel Saag (EST) HK Viljandi - - / - Puudub
Raivo Saar (EST) SK Viru Sputnik Ründaja 171 cm / 67 kg Puudub
Reno Saar (EST) HC PANTER ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja - / - 701/2023
Allan Saar (EST) SK Viru Sputnik EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga pronksimäng Ründaja 174 cm / 74 kg 139/2023
Andreas Saar (EST) SK Viru Sputnik Ründaja 133 cm / 27 kg Puudub
Mihail Sabirov (ROU) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Denis Šabunov (EST) Narva PSK Ründaja 110 cm / 19 kg Puudub
Amiran Saddarov (EST) HC Viking Ründaja 144 cm / 42 kg Puudub
Danil Saevich (EST) Narva PSK Ründaja 138 cm / 36 kg Puudub
Platon Safonov (EST) HC Everest - - / - Puudub
Mark Safonov (EST) HC PANTER EHNM U12-2 Ründaja - / - 702/2023
Demid Sahharov (EST) Narva PSK EHNM U10-1 - - / - 703/2023
Otar Sakhokia (EST) Tartu Kalev Välk Ründaja - / - 704/2023
Albert Säkki (EST) Narva PSK EHNM U12-1 Kaitsja 133 cm / 24 kg 705/2023
Gleb Salamatin (EST) HK Tornaado Kaitsja - / - Puudub
Sofia Salamatina (EST) HK Tornaado Väravavaht - / - Puudub
Miron Saljukov (EST) HC Viking Kaitsja 122 cm / 23 kg Puudub
Erik Salmin (EST) HC Everest EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga pronksimäng Ründaja - / - 707/2023
Mirek Salmin (EST) HC Everest ENMV U14, ENMV U14 Finaal II Ründaja 150 cm / 43 kg 708/2023
Damir Salmin (EST) SK Viru Sputnik EHNM U12-1, EHNM U10-1 Ründaja 131 cm / 27 kg 706/2023
Yuliya Salmina (RUS) HC Everest Väravavaht - / - Puudub
Jan Mattias Salomets (EST) HK Viljandi EHNM U12-2 Ründaja - / - 709/2023
Marianne Salomets (EST) MTÜ Fellin Fuuriad Kaitsja 180 cm / 65 kg Puudub
Anete Salumaa (EST) HK Roosa Panter PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga Finaal Ründaja - / - 82/2023
Sven Salumets (EST) HC Everest - - / - Puudub
Artjom Samolõgo (EST) HK Tornaado Ründaja - / - 710/2023
Mark Samorukov (EST) HC TALLINN Kaitsja 189 cm / 110 kg Puudub
Mark Samsonov (EST) HC PANTER ENMV U14, ENMV U14 Finaal II Ründaja - / - 711/2023
Mark Samvel (EST) Narva PSK Kaitsja 158 cm / 59 kg Puudub
Elvir Sandzhakly (RUS) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Daniil Saprin (EST) HC Vipers EHNM U10-2 Ründaja - / - 712/2023
Aleksandr Saprykin (EST) Narva PSK EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga Finaal Ründaja 181 cm / 94 kg 713/2023
Anton Šarapov (EST) Narva PSK ENMV U14, ENMV U14 Finaal II Ründaja - / - 714/2023
Vladislav Šarin (EST) SK Viru Sputnik Ründaja 160 cm / 50 kg Puudub
Kristjan Särki (EST) SK Kajakas EML, ENMV U17, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga Finaal Väravavaht 136 cm / 30 kg 715/2023
Viacheslav Sarkisyants (RUS) SK Viru Sputnik Ründaja - / - Puudub
KRIŠJĀNIS SĀRTS (LVA) HS RIGA Kaitsja - / - Puudub
Anita Sarv (EST) HC Wolferines Kaitsja 163 cm / 80 kg Puudub
Maksim Šaškin (EST) SK Kajakas Väravavaht 158 cm / 46 kg Puudub
Denis Šaškin (EST) SK Kajakas Kaitsja 185 cm / 74 kg Puudub
Asta Saškina (EST) Hokiklubi Säde PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga pronksimäng Kaitsja 170 cm / 80 kg 34/2023
Kristi Šaškina (EST) Hokiklubi Säde Ründaja 176 cm / 85 kg Puudub
Maksim Šaškov (EST) Narva PSK Kaitsja 177 cm / 61 kg Puudub
Erik Sats (EST) HC PANTER Kaitsja 172 cm / 60 kg Puudub
Alan Sats (EST) HC PANTER Ründaja 129 cm / 34 kg Puudub
Kaspars Saulietis (LVA) SK Välk 494 EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga Finaal - - / - 716/2023
THOMAS SAUVOLA (EST) SK Kajakas EHNM U12-2 - - / - 717/2023
Jegor Saveljev (EST) HC Vipers EHNM U12-1 Kaitsja 152 cm / 38 kg 718/2023
Miron Savenkov (EST) HC Vipers EHNM U10-1, EHNM U10-2 Ründaja - / - 719/2023
Damir Savin (EST) SK Viru Sputnik Kaitsja - / - Puudub
Daniil Savitski (EST) SK Kajakas ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja 153 cm / 49 kg 720/2023
Daniil Savosto (EST) Narva PSK ENMV U20, ENMV U17 Ründaja 149 cm / 43 kg 721/2023
Igor Savvov (EST) SK Välk 494 Kaitsja 177 cm / 92 kg Puudub
Delen Schüle (EST) MTÜ Jäähokiklubi Grizzlyz PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga pronksimäng Ründaja - / - 64/2023
Artūrs Sedjukevičs (LVA) HC KURBADS Ründaja - / - Puudub
Daniil Sedoi (EST) HC Vipers Väravavaht - / - Puudub
Maksim Sedoj (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Patriks Seilis (LVA) HC KURBADS Kaitsja 190 cm / 94 kg Puudub
Platon Šein (EST) HK Tornaado Ründaja - / - Puudub
Anton Seleznev (RUS) Tartu Kalev Välk Ründaja - / - Puudub
Nikita Seliukov (RUS) SK Välk 494 Ründaja - / - Puudub
Timur Semenov (RUS) Narva PSK EHNM U12-2 Kaitsja 124 cm / 23 kg 723/2023
Grigory Semenov (RUS) HC PANTER Kaitsja 168 cm / 65 kg Puudub
Miroslav Semenov (EST) Narva PSK EHNM U10-1 - - / - 722/2023
Oleksandr Sementsov (EST) HC Vipers ENMV U17 Ründaja - / - 724/2023
Ivan Semenyak (EST) HC Everest ENMV U14, ENMV U14 Finaal II Väravavaht 155 cm / 42 kg 725/2023
Alina Semenyak (EST) HC Everest Kaitsja - / - Puudub
Bogdan Semjonov (EST) Narva PSK ENMV U20, ENMV U17 Väravavaht 153 cm / 55 kg 726/2023
Romet Semjonov (EST) HK Viljandi EHNM U12-2 - - / - 728/2023
Mark Semjonov (EST) HC PANTER EHNM U12-1, EHNM U10-1 Kaitsja 110 cm / 20 kg 727/2023
Maksim Semjonov (EST) SK Välk 494 - 180 cm / 85 kg Puudub
Nikita Semtsonok (EST) HC Everest EHNM U10-2, EHNM U8 - - / - 729/2023
Daniil Sennikov (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Valdis Sentsenko (EST) HC Everest Kaitsja - / - Puudub
Robin Sepma (EST) HC PANTER EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga Finaal Ründaja 168 cm / 62 kg 730/2023
Amanda Sepp (EST) HK Roosa Panter PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga Finaal Kaitsja - / - 83/2023
Sander Seppa (EST) HC Vipers Kaitsja 185 cm / 82 kg Puudub
Georg Seppar (EST) SK Viru Sputnik Ründaja 173 cm / 67 kg Puudub
Aleksandra-Olga Seppar (EST) HC Everest PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga Finaal Kaitsja - / - 122/2023
Johanes Seppar (EST) SK Viru Sputnik Ründaja 178 cm / 69 kg Puudub
Daniil Seppenen (EST) SK Välk 494 EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga Finaal Väravavaht 185 cm / 82 kg Tegemisel
Fedor Serebrennikov (RUS) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Artem Sergeev (EST) SK Viru Sputnik EHNM U8 - 130 cm / 24 kg 731/2023
Ivan Sergeev (RUS) HC Everest Kaitsja - / - Puudub
Martin Sergeev (EST) HC Vipers ENMV U17 Ründaja - / - 732/2023
Saveli Sergejev (EST) Narva PSK ENMV U20, ENMV U17 Kaitsja 149 cm / 49 kg 733/2023
Vjatšeslav Sergejev (EST) Narva PSK ENMV U14, ENMV U14 Finaal II Kaitsja 139 cm / 40 kg 734/2023
Matvei Sergejev (EST) SK Kajakas Väravavaht 155 cm / 55 kg Puudub
Adrian Serov (EST) HK Tornaado Kaitsja - / - Puudub
Matvei Šeršnjov (EST) HK Tornaado Ründaja - / - Puudub
Stephan Šestakov (EST) HC Vipers EHNM U10-1 Ründaja - / - 735/2023
Artur Severikov (EST) HC Viking Kaitsja 146 cm / 35 kg Puudub
Akim Severinov (EST) Narva PSK EHNM U10-1 - - / - 736/2023
Daniil Shadskii (RUS) SK Viru Sputnik - - / - Puudub
Yan Shaliapneu (BLR) HC Vipers Väravavaht - / - Puudub
Georgi Shalintsev (EST) HC Viking Ründaja 143 cm / 32 kg Puudub
Ihor Shamanskyi (UKR) HC Viking Ründaja - / - Puudub
Alexei Shantyka (BLR) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Vladislav Shapochkin (EST) HK Tornaado - 128 cm / 22 kg Puudub
Oleksandr Shapovalov (UKR) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Dmitri Shapovalov (RUS) SK Välk 494 Kaitsja - / - 737/2023
Ksenia Sharko (EST) HC Everest PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga Finaal Ründaja - / - 123/2023
Jelena Sharonberg (EST) HC Everest Kaitsja - / - Puudub
Anastasija Shcherbachenia (EST) MTÜ Jäähokiklubi Grizzlyz PAF Naiste Hokiliiga - - / - 65/2023
Leo Shein (EST) HC Viking Ründaja 144 cm / 42 kg Puudub
Ivan Shelkov (EST) HC Vipers Kaitsja - / - Puudub
Vladimir Shepelev (RUS) SK Välk 494 Ründaja - / - Puudub
Anton Sherashov (RUS) SK Viru Sputnik Kaitsja - / - Puudub
Margarita Sherle (EST) HC Everest PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga Finaal Kaitsja - / - 124/2023
Nikolai Shevchenko (EST) HC PANTER EHNM U12-2 Väravavaht - / - 738/2023
Eduard Shibelbein (RUS) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Ilja Shkljarov (EST) HC Vipers Kaitsja 183 cm / 82 kg Puudub
Svitlana Shostak (EST) HK Roosa Panter PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga Finaal Ründaja - / - 84/2023
Jegor Shrygin (RUS) Pihkva Tornado Ründaja 147 cm / 34 kg Puudub
Martin Shubin (EST) Narva PSK EHNM U10-1 - - / - 739/2023
Lev Shumenkov (EST) HC Everest Kaitsja - / - Puudub
Roman Shumikhin (EST) HC Viking Väravavaht 175 cm / 75 kg Puudub
Lev Shuralev (EST) HC Viking Ründaja 142 cm / 32 kg Puudub
Alexander Shustov (EST) Narva PSK Väravavaht 182 cm / 92 kg Puudub
Vladislav Sidorenko (EST) SK Kajakas ENMV U14, EHNM U12-1, ENMV U14 Finaal I Ründaja 142 cm / 39 kg 740/2023
Gleb Sidorenkov (RUS) Narva PSK EHNM U12-2 Kaitsja 110 cm / 20 kg 741/2023
Andreas Siirak (EST) JHK EHNM U12-2 - - / - 742/2023
Sander Siirak (EST) JHK EHNM U8 - - / - 743/2023
Ander Sikk (EST) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Ksenia Sikut (EST) Turniiri klubi Ründaja - / - Puudub
Niklas Sildre (EST) HC PANTER EML, ENMV U20 Ründaja 190 cm / 75 kg 744/2023
Simon Sildre (EST) HC PANTER EML, ENMV U20, ENMV U17 Väravavaht - / - 745/2023
Pelle Sildre (EST) HC PANTER Kaitsja 193 cm / 91 kg Puudub
Rayan Tomi Sildvee (EST) HC PANTER EHNM U12-2 - - / - 746/2023
Artjom Silenko (EST) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Jēkabs Silinš (LVA) HC KURBADS Ründaja 191 cm / 102 kg Puudub
Paul Sillandi (EST) HC PANTER EML Ründaja 185 cm / 90 kg 980/2023
Dmitri Šilov (EST) HK Tornaado EHNM U10-1 Ründaja - / - 747/2023
Ilja Simagin (EST) SK Välk 494 EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga Finaal Kaitsja - / - 748/2023
Maria Simagina (EST) MTÜ Jäähokiklubi Grizzlyz PAF Naiste Hokiliiga Ründaja - / - 66/2023
Miron Simakov (EST) HC Vipers Väravavaht 169 cm / 58 kg Puudub
ALEKSS SIMANOVICS (LVA) HS RIGA Kaitsja - / - Puudub
Maksim Simonov (EST) Noortekoondis Ründaja 187 cm / 75 kg Puudub
Evgenii Simonov (RUS) Narva PSK Kaitsja - / - Puudub
Vitali Simonov (EST) SK Viru Sputnik ENMV U14, ENMV U14 Finaal II Ründaja 137 cm / 31 kg 749/2023
Kristjan Simson (EST) HC Viking Ründaja 177 cm / 66 kg Puudub
Devid Simson (EST) Narva PSK Kaitsja 148 cm / 35 kg Puudub
Erik Simson (EST) Narva PSK Kaitsja 139 cm / 34 kg Puudub
Valeri Sinelnikov (EST) HC Vipers Ründaja 143 cm / 40 kg Puudub
Mihkel Sinikas (EST) Noortekoondis Kaitsja 199 cm / 93 kg Puudub
Chris Sinimets (EST) JHK EHNM U8 - - / - 750/2023
Daniel Sippo (EST) HC PANTER Ründaja 141 cm / 38 kg Puudub
Kristofer Širai (EST) HC Vipers Kaitsja 158 cm / 40 kg Puudub
Johannes Sirelpuu (EST) HC PANTER EHNM U8 - - / - 751/2023
Alar Sirjak (EST) HC Viking Kaitsja 138 cm / 35 kg Puudub
Ilja Širokih (EST) Narva PSK Ründaja 180 cm / 75 kg Puudub
Maksims Širokovs (LVA) SK Välk 494 Ründaja - / - Puudub
Aleksejs Širokovs (LVA) SK Välk 494 Kaitsja - / - 752/2023
Nikita Siskovs (LVA) HC KURBADS Ründaja 184 cm / 87 kg Puudub
Artem Sitnikov (RUS) Pihkva Tornado Ründaja 142 cm / 30 kg Puudub
Anatoli Sizov (EST) HC Viking Väravavaht 187 cm / 71 kg Puudub
Mia Sjelvgren (FIN) MTÜ Jäähokiklubi Grizzlyz PAF Naiste Hokiliiga - - / - 966/2023
Daniil Skaleta (EST) HC Vipers EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga pronksimäng Ründaja 181 cm / 79 kg 753/2023
Nikita Škaleta (EST) SK Viru Sputnik ENMV U17 Ründaja - / - 754/2023
Arhip Škinder (EST) HK Tornaado EHNM U8 - - / - Puudub
Maksim Skitsky (EST) SK Kajakas Ründaja 155 cm / 42 kg Puudub
Dmitri Školin (EST) Narva PSK Kaitsja 189 cm / 67 kg Puudub
Ilja Skorobogatov (EST) HK Tornaado EHNM U10-2 Ründaja - / - 755/2023
Leonid Skorolupov (EST) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Edvard Skrivel (EST) Narva PSK Kaitsja 167 cm / 50 kg Puudub
Oleg Skvortsov (EST) HC PANTER EHNM U12-1 - - / - 756/2023
Leonid Skvortsov (EST) Narva PSK Ründaja 154 cm / 41 kg Puudub
Anton Slepuhhin (EST) HC PANTER Väravavaht - / - Puudub
Artur Slepuhhin (EST) HC PANTER ENMV U17 Ründaja - / - 757/2023
Vjatseslav Slobodenjuk (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Yaroslav Služenikin (EST) HC PANTER EHNM U12-2 Ründaja - / - 758/2023
Jüri Smertin (EST) SK Kajakas Ründaja 171 cm / 60 kg Puudub
Aleksei Smetanin (EST) HC Everest EHNM U10-2, EHNM U8 - - / - 760/2023
Aleksandr Smetanin (EST) HC Everest EML, ENMV U17, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga pronksimäng Kaitsja - / - 759/2023
Alexander Smetanin (EST) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Igor Smirnov (EST) SK Viru Sputnik EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga pronksimäng Kaitsja 185 cm / 78 kg 140/2023
Daniil Smirnov (RUS) SK Viru Sputnik Ründaja 178 cm / 84 kg Puudub
Alex Smirnov (EST) HC Everest ENMV U14, EHNM U12-2, ENMV U14 Finaal II - - / - 762/2023
Oleg Smirnov (EST) Narva PSK Kaitsja 192 cm / 110 kg 961/2023
Aleks Smirnov (EST) HK Tornaado Ründaja - / - Puudub
Maksim Smirnov (EST) HC Vipers ENMV U17 Ründaja - / - 764/2023
Nikita Smirnov (RUS) Pihkva Tornado Ründaja 155 cm / 34 kg Puudub
Andrei Smirnov (EST) Narva PSK Kaitsja 183 cm / 63 kg Puudub
Aleksandr Smirnov (EST) Narva PSK EML, ENMV U20, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga Finaal Kaitsja 186 cm / 63 kg 761/2023
Nikita Smirnov (EST) SK Viru Sputnik EML, ENMV U17, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga pronksimäng Väravavaht 160 cm / 53 kg 765/2023
Damir Smirnov (EST) Narva PSK EHNM U8 - - / - 763/2023
MĀRCIS SMIRNOVS (LVA) HS RIGA Ründaja - / - Puudub
Egor Šmõgin (RUS) Pihkva Tornado Ründaja 147 cm / 34 kg Puudub
Ivan Smõk (EST) HC Vipers ENMV U17 Väravavaht - / - 766/2023
Gleb Šmõkov (EST) HC Vipers EHNM U12-2, EHNM U10-1 Ründaja - / - 767/2023
Egor Šmõkov (EST) HC Vipers ENMV U17 Ründaja - / - Puudub
Dmitri Smola (EST) Narva PSK Väravavaht 195 cm / 89 kg Puudub
Mark Smolenciuk (EST) HC PANTER EHNM U12-1 Kaitsja - / - 768/2023
Viktorija Smolina (EST) SK Viru Sputnik Kaitsja 171 cm / 75 kg Puudub
Nikita Soasepp (EST) SK Kajakas Väravavaht 182 cm / 56 kg Puudub
Georg Sobolev (EST) HC Vipers EHNM U12-1 Ründaja 142 cm / 34 kg 769/2023
Lev Sobolev (EST) Narva PSK EHNM U10-1 - - / - 397/2023
Juri Sobolev (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Marina Soboleva (EST) HC Everest PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga Finaal Väravavaht - / - 125/2023
Sofija Soboleva (EST) HC Everest EHNM U8 - - / - 770/2023
Kristen Soha (EST) HK Tornaado ENMV U17 Ründaja - / - 771/2023
Dmitri Sohhan (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Ilja Soitu (EST) SK Viru Sputnik - - / - Puudub
Vladislav Sokolov (RUS) SK Välk 494 Ründaja - / - Puudub
Vjatšeslav Sokolov (EST) SK Viru Sputnik Ründaja 179 cm / 70 kg Puudub
Mark Sokolov (RUS) HC Everest EHNM U10-1 - - / - 772/2023
Aleksandr Sokolovski (EST) Narva PSK EHNM U12-1 Ründaja 125 cm / 25 kg 773/2023
Daniil Sokolovski (EST) Narva PSK - - / - Puudub
Ervin Solodilov (EST) HC Vipers Ründaja 175 cm / 73 kg Puudub
Viktor Solokhin (RUS) SK Viru Sputnik Ründaja 182 cm / 78 kg Puudub
Renat Solokhin (EST) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Semjon Solomanin (EST) HC PANTER Väravavaht 180 cm / 75 kg Puudub
Mark Solomatin (EST) HC Vipers EHNM U12-1 - - / - 774/2023
TIMURS SOLOSTEJS (LVA) HS RIGA Ründaja - / - Puudub
Andrei Solovjov (EST) SK Kajakas EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga Finaal Ründaja 161 cm / 3844 kg 775/2023
Artur Solovjov (EST) HC Vipers Ründaja 166 cm / 56 kg Puudub
Erik Sten Soo (EST) HC PANTER Ründaja 175 cm / 65 kg Puudub
Ken-Marten Soo (EST) HC PANTER Ründaja 169 cm / 55 kg Puudub
Karl Andreas Soo (EST) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Ragnar Soo (EST) Noortekoondis Ründaja - / - Puudub
Rico Soots (EST) HC PANTER EML, ENMV U20, ENMV U17 Ründaja - / - 776/2023
Oliver Soovik (EST) Noortekoondis Väravavaht - / - Puudub
Rostislav Sopov (RUS) HC Vipers ENMV U17 - - / - 777/2023
Dominoque Sörensen (EST) HC Vipers Ründaja 125 cm / 25 kg Puudub
Jaanus Sorokin (EST) HC PANTER Ründaja 179 cm / 96 kg 3/2023
Nikita Sorokin (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Stefan Sorokin (EST) HC PANTER Väravavaht - / - Puudub
Hugo Robin Sorokin (EST) HC PANTER EHNM U12-1 Kaitsja - / - 778/2023
Egor Sõskov (EST) Narva PSK Ründaja 140 cm / 30 kg Puudub
Erik Sõtševski (EST) HC Everest - - / - Puudub
Nikita Sotskov (EST) Narva PSK Ründaja 183 cm / 77 kg Puudub
Fjodor Sotskov (EST) HC Vipers ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja - / - 779/2023
Konstantin Špakov (RUS) Pihkva Tornado Väravavaht 156 cm / 38 kg Puudub
Mārtiņš Špaks (LVA) HC KURBADS Kaitsja - / - Puudub
German Spasjonov (EST) HC Everest ENMV U14, EHNM U12-2, ENMV U14 Finaal II Väravavaht - / - 780/2023
Vladimir Spasjonov (EST) HC Everest Väravavaht - / - Puudub
Genrich Spiridonov (EST) HC PANTER Kaitsja - / - Puudub
Sergei Spitšonok (EST) HC PANTER EHNM U12-2 Ründaja - / - 781/2023
Heorhii Staikov (EST) HC PANTER EHNM U8 - - / - 782/2023
Iljan Stanevits (EST) HK Tornaado ENMV U17 - - / - 783/2023
Nikita Stanevitš (RUS) HC Everest EML, ENMV U17, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga pronksimäng Ründaja - / - 784/2023
Maksim Stanovov (EST) HC Vipers Ründaja - / - 785/2023
Damir Stasišin (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Igor Statkevich (RUS) SK Viru Sputnik Ründaja 175 cm / 69 kg Puudub
Kirill Steklov (EST) HC Vipers Kaitsja - / - Puudub
Nikita Stelmakh (RUS) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Damir STEPANENKOV (EST) SK Kajakas ENMV U14, ENMV U14 Finaal I - - / - 786/2023
Igor Stepankov (EST) Narva PSK Ründaja 176 cm / 65 kg Puudub
Mihhail Stepanov (EST) HC Vipers Ründaja 163 cm / 59 kg Puudub
Daniil Stepanov (RUS) SK Kajakas Ründaja 175 cm / 61 kg Puudub
Timofei Stepanov (EST) Narva PSK ENMV U20, ENMV U17 Ründaja 146 cm / 33 kg 787/2023
Timofei Stetski (EST) HC PANTER EHNM U8 - - / - 788/2023
Viktoria Stetski (EST) HK Roosa Panter PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga Finaal Kaitsja - / - 85/2023
Ruslan Stetski (EST) HC Vipers Kaitsja - / - Puudub
Sander Stetski (EST) HC PANTER Kaitsja 192 cm / 85 kg Puudub
Aleksandra Stoljarova (EST) HK Tornaado Ründaja - / - Puudub
Pavel Stolyarov (EST) HK Tornaado Ründaja - / - Puudub
Daniil Stopkin (EST) HC Vipers Kaitsja 127 cm / 25 kg Puudub
Maksim Stõran (EST) SK Kajakas ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Kaitsja - / - Puudub
RAIVIS STRAZDINS (LVA) HS RIGA Ründaja - / - Puudub
Sandis Strods (LVA) HC KURBADS Kaitsja 192 cm / 78 kg Puudub
Armin Stroman (EST) SK Kajakas EHNM U12-1 Ründaja 140 cm / 35 kg 789/2023
Makar Štšemeljov (EST) HC Vipers ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Väravavaht 175 cm / 65 kg 790/2023
Mark Štšerbatski (EST) Narva PSK EML, ENMV U20, ENMV U17, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga Finaal Ründaja 152 cm / 42 kg 791/2023
Nikolai Štšerbina (EST) SK Viru Sputnik Ründaja 177 cm / 61 kg Puudub
Leon Stukolkin (EST) HC PANTER EHNM U10-1 Ründaja - / - 792/2023
Aleksei Subin (EST) HC Everest EHNM U8 - - / - 793/2023
Maksim Sudarev (EST) HC Vipers ENMV U17 Kaitsja - / - 794/2023
Timur Sudarevskii (EST) HC Everest ENMV U14, ENMV U14 Finaal II Kaitsja - / - 795/2023
Timur Sudarevskii (EST) Narva PSK EHNM U12-2 Kaitsja 137 cm / 33 kg 796/2023
Aleksandr Sudas (RUS) SK Viru Sputnik EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga pronksimäng Väravavaht - / - Tegemisel
Liisbet Sugasep (EST) Hokiklubi Säde Ründaja 173 cm / 60 kg 35/2023
Arseni Suhharnikov (EST) HC Vipers ENMV U17 Ründaja - / - 797/2023
Serafim Suhhorukov (EST) HC Vipers ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja 153 cm / 44 kg 798/2023
Dmitri Suhhov (EST) Narva PSK ENMV U17 Kaitsja 142 cm / 36 kg 799/2023
Leon Suhhov (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Nikolai Suhhov (EST) Narva PSK Väravavaht 182 cm / 64 kg Puudub
Piret Sukki (EST) HK Roosa Panter Kaitsja - / - Puudub
Artjom Šulakov (RUS) Narva PSK EHNM U10-1 - - / - 800/2023
Nathan Süld (EST) HK Tornaado Ründaja - / - Puudub
Kirill Sumarok (EST) Narva PSK EHNM U8 - - / - 801/2023
Georgi Sumenkov (EST) HC Everest EHNM U8 - - / - 802/2023
Georg Superov (EST) Narva PSK Ründaja - / - Puudub
Vladimir Suradin (RUS) Pihkva Tornado Kaitsja 151 cm / 31 kg Puudub
Ioann Surin (EST) HC PANTER ENMV U14, ENMV U14 Finaal II Kaitsja - / - 804/2023
Aleksandr Surin (EST) HC PANTER EHNM U10-1 Ründaja - / - 803/2023
Aune Surva (EST) HC Wolferines PAF Naiste Hokiliiga Ründaja - / - 102/2023
Aleksandr Šustov (EST) Narva PSK EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga Finaal Väravavaht 188 cm / 95 kg Puudub
Ingrid Suuder (EST) HK Roosa Panter PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga Finaal Väravavaht - / - 86/2023
Kirill Suursoho (EST) Narva PSK EHNM U8 Kaitsja - / - 805/2023
Reto Süvaoja (EST) HC PANTER EHNM U10-1 Ründaja - / - 806/2023
Sander Suviste (EST) HK Viljandi Ründaja - / - Puudub
Nikita Švarjovs (LVA) HC KURBADS Ründaja 176 cm / 67 kg Puudub
Filipp Švarõgin (EST) HC Viking Kaitsja 183 cm / 90 kg Puudub
Aleksandr Šveikin (EST) SK Viru Sputnik Ründaja 139 cm / 33 kg Puudub
Valentin Sverdlov (EST) Noortekoondis Ründaja - / - Puudub
Arseni Švets (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Vladimir Svobodin (RUS) SK Kajakas Ründaja 177 cm / 62 kg Puudub
Jan Trevor Tabri (EST) HC PANTER Kaitsja - / - Puudub
Kirill Tabunov (EST) SK Kajakas EML, ENMV U17, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga Finaal Ründaja 158 cm / 60 kg 807/2023
Carter Tahk (EST) Noortekoondis Väravavaht - / - Puudub
Nikita Tailakov (EST) SK Viru Sputnik EML, ENMV U17, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga pronksimäng Ründaja 180 cm / 80 kg 808/2023
Oskar Taliaru (EST) HC PANTER ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Kaitsja - / - 809/2023
Hänk Talpsepp (EST) HC PANTER EHNM U12-2 Ründaja - / - 810/2023
Micella Talpsepp (EST) HC PANTER - - / - Puudub
Ester Talsi (EST) HK Roosa Panter PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga Finaal Ründaja - / - 87/2023
Katrin Talvak (EST) MTÜ Jäähokiklubi Grizzlyz Ründaja 169 cm / 63 kg Puudub
Jana Tamberg (EST) HK Roosa Panter PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga Finaal Ründaja - / - 88/2023
Kirils Tambijevs (LVA) SK Välk 494 Ründaja - / - 8/2024
Robin Lukas Tamm (EST) HC PANTER EHNM U10-2, EHNM U8 - - / - 811/2023
Richard Tamme (EST) HC Vipers ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Väravavaht - / - 812/2023
Robert Tamme (EST) HC Vipers Kaitsja - / - Puudub
Sebastian Tammearu (EST) SK Kajakas Ründaja 156 cm / 51 kg Puudub
Daniel Tammel (EST) HC Vipers ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja 160 cm / 53 kg 813/2023
David Tammeleht (EST) Narva PSK EHNM U8 - - / - 814/2023
Johannes Tammeorg (EST) HC PANTER Kaitsja 180 cm / 80 kg Puudub
Nanna Tammeorg (EST) HK Roosa Panter Ründaja - / - Puudub
Paavel Tammert (EST) HC Vipers ENMV U17 Kaitsja - / - 815/2023
Rafael Tammert (EST) SK Kajakas Väravavaht - / - Puudub
Harry-Rein Tammesalu (EST) HC PANTER Ründaja 180 cm / 80 kg Puudub
Edvard Tampere (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Miron Tarassov (EST) Narva PSK ENMV U14, ENMV U14 Finaal II Ründaja 140 cm / 44 kg 816/2023
Polina Tarkojeva (EST) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Eric Tärn (EST) HK Tornaado Ründaja - / - Puudub
Pyry Taskila (FIN) HC PANTER Kaitsja 164 cm / 57 kg Puudub
Onni Taskila (EST) HC PANTER Väravavaht 162 cm / 40 kg Puudub
Deniss Tasso (EST) SK Viru Sputnik Väravavaht 181 cm / 80 kg Puudub
Ilja Tchegotov (EST) HC Vipers Kaitsja 187 cm / 110 kg Puudub
Roman Tcherkezov (EST) Noortekoondis Kaitsja - / - Puudub
Ruslan Tearo (EST) HC PANTER EHNM U12-2 Ründaja - / - 817/2023
Kaur Hendrik Teder (EST) HC PANTER EHNM U10-1 Ründaja - / - 818/2023
Tim Teder (EST) HC PANTER EHNM U12-1 Ründaja - / - 819/2023
Janek Tehnikov (EST) SK Kajakas Ründaja 175 cm / 77 kg Puudub
Klaus Tenno (EST) HC PANTER EHNM U10-1 Ründaja - / - 820/2023
Mark Teor (EST) HC Viking Väravavaht 183 cm / 76 kg Puudub
Risto Teppan (EST) Noortekoondis Ründaja - / - Puudub
Siim Teras (EST) HC PANTER EHNM U12-2 Kaitsja - / - 821/2023
Nikita Terentjev (EST) HC Vipers Ründaja 182 cm / 67 kg Puudub
Norman Terep (EST) HK Tornaado Kaitsja - / - Puudub
Martin Terna (EST) Tartu Kalev Välk Kaitsja 193 cm / 86 kg Puudub
Jüri Tervo (EST) HC PANTER EHNM U10-2 Väravavaht - / - 822/2023
Test Test (ETH) Narva PSK Ründaja 123 cm / 12 kg Puudub
Aleksander Tetlov (EST) SK Kajakas EHNM U12-2 Ründaja - / - 823/2023
Samu Matias Teuho (FIN) HK Tornaado Ründaja - / - Puudub
Aleksandr Tezikov (EST) SK Kajakas - - / - Puudub
Fjodor Thuprov (EST) HC Everest Väravavaht - / - Puudub
Veronika Tiganik (EST) HC Wolferines PAF Naiste Hokiliiga Kaitsja 166 cm / 72 kg 103/2023
Mark Tihhomirov (EST) SK Välk 494 Ründaja 177 cm / 67 kg Puudub
Aleksandr Tihhomirov (EST) SK Viru Sputnik EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga pronksimäng Ründaja 190 cm / 85 kg 141/2023
Nikita Tihhomirov (EST) SK Kajakas Ründaja 177 cm / 60 kg 824/2023
Maximilian Tihhonov (EST) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Nikita Tihhonov (EST) HC Everest Kaitsja - / - Puudub
KARL OSKAR TIIDERMAN (EST) SK Kajakas EHNM U12-2 - - / - 825/2023
Artur Tiido (EST) SK Kajakas Kaitsja 191 cm / 83 kg Puudub
Marten Tiidrus (EST) SK Kajakas Ründaja - / - Puudub
Savva Tilku (EST) HC Everest EHNM U10-2, EHNM U8 - - / - 826/2023
Ragnar Timmusk (EST) SK Kajakas EHNM U8 - - / - 828/2023
Sander Timmusk (EST) SK Kajakas Ründaja 130 cm / 26 kg Puudub
Marcos Timmusk (EST) SK Kajakas EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga Finaal Ründaja 167 cm / 55 kg 827/2023
Daniil Timofeev (EST) Narva PSK EHNM U8 - - / - 829/2023
Juri Timofejev (EST) SK Viru Sputnik Kaitsja 179 cm / 65 kg Puudub
Artjom Timofejev (EST) HC Vipers ENMV U17 Kaitsja - / - 830/2023
Nazar Timokhov (RUS) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Georgi Tint (EST) Narva PSK ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Kaitsja 137 cm / 40 kg 831/2023
Stepan Tipakov (EST) Narva PSK Ründaja 140 cm / 33 kg Puudub
Jevgeni Tipakov (EST) Narva PSK EHNM U8 - - / - 832/2023
Deniss Tišin (EST) Narva PSK ENMV U20, ENMV U17 Kaitsja 141 cm / 43 kg 833/2023
Hans-Kristjan Tisler (EST) HK Tornaado EML, ENMV U20 Väravavaht - / - 834/2023
Vassili Titarenko (EST) SK Välk 494 EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga Finaal Ründaja 184 cm / 84 kg 835/2023
Nikita Titko (EST) HC Everest Kaitsja - / - Puudub
Aleksandr Titov (EST) Narva PSK EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga Finaal Ründaja 186 cm / 80 kg 836/2023
Kirill Titov (EST) SK Viru Sputnik ENMV U14, EHNM U12-1, ENMV U14 Finaal II Ründaja 152 cm / 38 kg 837/2023
Saveli Tjantov (EST) Narva PSK EHNM U8 Ründaja - / - 838/2023
Aleksandr Tkachuk (RUS) SK Välk 494 Väravavaht - / - Puudub
Dominik Tobola (CZE) HC PANTER - - / - Puudub
Miroslav Tomasevits (EST) HK Tornaado EHNM U8 - - / - 839/2023
Mihkel Tomingas (EST) HK Viljandi Ründaja - / - Puudub
Anastassia Tomjuk (EST) HK Roosa Panter Ründaja - / - Puudub
Karel Tomp (EST) HC PANTER EHNM U12-2 Kaitsja - / - 840/2023
Säde Tomp (EST) HC PANTER EHNM U10-2, EHNM U8 - - / - 841/2023
Bianca Tomson (EST) HC Wolferines PAF Naiste Hokiliiga Ründaja - / - 104/2023
Denis Toom (EST) HC Everest Kaitsja - / - Puudub
Danyel Toomemägi (EST) HC PANTER ENMV U14, ENMV U14 Finaal II Kaitsja - / - 842/2023
Mona Mia Toomla (EST) MTÜ Fellin Fuuriad Ründaja - / - Puudub
Igor Toompere (EST) HC Vipers Ründaja 178 cm / 74 kg Puudub
Mark Toompuu (EST) HC PANTER Kaitsja 138 cm / 32 kg Puudub
Vahur Toomsalu (EST) Noortekoondis Väravavaht - / - Puudub
Ott Tootsi (EST) Noortekoondis Ründaja - / - Puudub
Ilja Toporov (EST) Narva PSK Ründaja 170 cm / 58 kg Puudub
Tristan Tõruke (EST) HC PANTER ENMV U17 Ründaja - / - 843/2023
Nikita Totmjanin (EST) SK Viru Sputnik Ründaja 151 cm / 39 kg Puudub
Henrik Toukhcher (EST) HC PANTER EHNM U8 - - / - 844/2023
ANATOLIJS TOVARIŠS (LVA) HS RIGA Kaitsja - / - Puudub
Daniil Trakht (UKR) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Gabriel Tralla (EST) HK Viljandi Ründaja - / - Puudub
Mairon Treial (EST) JHK EHNM U8 - - / - 845/2023
Miron Treštšalov (EST) HC Vipers Ründaja 134 cm / 28 kg Puudub
Maksim Tretjakov (EST) SK Viru Sputnik ENMV U14, EHNM U12-1, ENMV U14 Finaal II Kaitsja 139 cm / 40 kg 846/2023
Nikita Trofilov (RUS) SK Välk 494 - - / - Puudub
David Trofimov (RUS) Narva PSK Kaitsja 158 cm / 43 kg Puudub
Ivan Troshkov (RUS) SK Välk 494 - - / - Puudub
Polina Trubatšova (EST) Hokiklubi Säde PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga pronksimäng Ründaja - / - 36/2023
Artur Trube (EST) Narva PSK Ründaja 164 cm / 45 kg Puudub
Richard Truuse (EST) SK Kajakas Kaitsja 184 cm / 64 kg Puudub
Aleksandr Tšaikin (EST) Narva PSK Ründaja 182 cm / 77 kg Puudub
Rodion Tsalauzov (EST) HC Vipers EHNM U10-2, EHNM U8 Väravavaht - / - 847/2023
Maksim Tsaltsev (EST) HC Everest EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga pronksimäng Ründaja - / - 848/2023
Vladimir Tsaplin (RUS) HC PANTER ENMV U14, EHNM U12-1, ENMV U14 Finaal I Väravavaht 128 cm / 34 kg 849/2023
Mihhail Tsapovski (EST) SK Kajakas Kaitsja 183 cm / 66 kg Puudub
Artur Tsarenko (EST) SK Kajakas Kaitsja - / - Puudub
Daniil Tsarkovskyi (UKR) HC PANTER Ründaja - / - 985/2023
Kirill Tsebotarjov (EST) Narva PSK Ründaja - / - Puudub
Jaromir Tšegotov (EST) HK Tornaado EHNM U10-2 - - / - 850/2023
Artjom Tšekan (EST) HK Tornaado EHNM U10-2 Ründaja - / - 851/2023
Mark Tseluiko (EST) HK Tornaado EML, ENMV U17 Kaitsja - / - 852/2023
Kirill Tšentsov (EST) HC Vipers - - / - Puudub
Marik Tserbatski (EST) Narva PSK Ründaja 132 cm / 29 kg Puudub
Pavel Tšerkašin (EST) Narva PSK Ründaja 180 cm / 77 kg Puudub
Svjatoslav Tšerkassov (EST) SK Viru Sputnik Ründaja - / - Puudub
Roman Tserkezov (EST) HC Vipers Kaitsja 178 cm / 78 kg Puudub
Oleg Tšernihh (EST) Narva PSK Kaitsja 125 cm / 24 kg Puudub
Mihkel Tšernik (EST) HK Tornaado Ründaja - / - Puudub
Egor Tšernikov (RUS) HC Vipers Ründaja 162 cm / 58 kg Puudub
Dmitri Tšernõhh (EST) Narva PSK Ründaja 142 cm / 36 kg Puudub
Timur Tšernõšev (EST) HK Tornaado EHNM U12-1 Ründaja - / - 853/2023
Erik Tšernov (EST) SK Viru Sputnik Kaitsja 179 cm / 65 kg Puudub
Veronika Tsernova (EST) HC Everest Ründaja - / - 854/2023
Daniil Tšervov (EST) SK Viru Sputnik Ründaja 177 cm / 62 kg Puudub
Nikolai Tsetlin (EST) Narva PSK Ründaja - / - Puudub
Nikita Tširkov (EST) SK Viru Sputnik Ründaja 170 cm / 58 kg Puudub
Mihhail Tsistjakov (EST) HK Tornaado EML, ENMV U20, ENMV U17 Kaitsja - / - 855/2023
Svjatoslav Tšistjakov (EST) Narva PSK EHNM U12-2 Kaitsja 123 cm / 25 kg 856/2023
Klim Tsõgankov (EST) HC Vipers Kaitsja 143 cm / 36 kg Puudub
German Tsõganov (EST) HK Tornaado Ründaja - / - Puudub
Svetlana Tsupsman (EST) MTÜ Jäähokiklubi Grizzlyz PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga pronksimäng Ründaja - / - 67/2023
Jana Tsvetotskaja (EST) HC Wolferines PAF Naiste Hokiliiga Ründaja - / - 105/2023
Nikita Tsyganov (RUS) SK Viru Sputnik EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga pronksimäng Ründaja - / - 142/2023
Michael Tugo (EST) HC Vipers EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga pronksimäng Ründaja 183 cm / 80 kg 857/2023
Jane Tuik (EST) MTÜ Jäähokiklubi Grizzlyz PAF Naiste Hokiliiga Väravavaht - / - 68/2023
Maksim Tulkin (EST) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Stefan Tumaš (EST) SK Viru Sputnik EHNM U8 Ründaja 129 cm / 26 kg 14/2024
Ivan Turbin (EST) HC Vipers Kaitsja - / - Puudub
Semjon Turovski (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Maksim Turovski (EST) SK Kajakas EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga pronksimäng Ründaja 180 cm / 86 kg 859/2023
Leonid Turovski (EST) HC Vipers EHNM U12-1 Kaitsja 155 cm / 52 kg 858/2023
Nikita Turovski (EST) SK Kajakas EHNM U10-1 Ründaja 120 cm / 25 kg 860/2023
Roman Turovski (EST) HC Vipers ENMV U17 Ründaja 152 cm / 51 kg 861/2023
Artur Tuula (EST) HK Viljandi EHNM U12-1 Väravavaht - / - 862/2023
Robert Tuula (EST) HK Viljandi ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja - / - 863/2023
Vladlen Tüvi (EST) Narva PSK - - / - Puudub
Tanel Tuvike (EST) SK Kajakas ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja 140 cm / 30 kg 864/2023
Triinu Tuvike (EST) Hokiklubi Säde PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga pronksimäng Väravavaht 164 cm / 56 kg 37/2023
Sergey Tyukavin (RUS) HC Vipers Kaitsja 178 cm / 71 kg Puudub
Erik Tyurin (EST) HK Tornaado - - / - Puudub
Artur Udovenko (EST) HC Vipers EHNM U10-1 Ründaja - / - 865/2023
Emīls Ūdris (LVA) HC KURBADS - - / - Puudub
Sten Marten Uhabakin (EST) HC Vipers EHNM U12-1 Ründaja - / - 866/2023
Stepan Ukhan (EST) Narva PSK Kaitsja 179 cm / 58 kg Puudub
Artjom Ulanov (EST) HC Vipers ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja - / - 867/2023
Martin Ulitjonok (EST) SK Viru Sputnik Ründaja 127 cm / 20 kg Puudub
Vladislav Uliyanov (EST) Narva PSK EHNM U12-1 Väravavaht 127 cm / 35 kg 868/2023
Renārs Undelis (LVA) HC KURBADS Ründaja - / - Puudub
Ervin Unukainen (EST) SK Kajakas Kaitsja 178 cm / 68 kg Puudub
Aleksei Urjadnikov (EST) SK Viru Sputnik Väravavaht 155 cm / 43 kg Puudub
Mark Urlihh (EST) SK Viru Sputnik EHNM U10-1 Ründaja 130 cm / 28 kg 869/2023
Maksim Urlihh (EST) SK Viru Sputnik EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga pronksimäng Ründaja 176 cm / 78 kg 143/2023
Daniel Urušev (EST) HK Tornaado - - / - Puudub
Ilja Urushev (EST) SK Viru Sputnik EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga pronksimäng Kaitsja 183 cm / 84 kg 12/2024
Ilja Usitvin (RUS) Pihkva Tornado Väravavaht 140 cm / 32 kg Puudub
Aleksandr Usov (RUS) HC Vipers Ründaja 178 cm / 90 kg Puudub
Markus Uudam (EST) SK Kajakas EHNM U10-1 Ründaja 132 cm / 28 kg 870/2023
Rasmus Uudam (EST) SK Kajakas EHNM U12-1 Ründaja 137 cm / 30 kg 871/2023
Oliver Uulma (EST) HC PANTER EML, ENMV U17 Väravavaht - / - 872/2023
Maximilian Uusmaa (FIN) HC PANTER EHNM U10-2 - - / - 873/2023
Vladislav Vabistsevits (EST) HC Viking Kaitsja 135 cm / 30 kg Puudub
Kennet Vaha (EST) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Mari-Ly Vaher (EST) HK Viljandi PAF Naiste Hokiliiga Ründaja 171 cm / 51 kg 18/2023
Paul Vahi (EST) HK Tornaado EML, ENMV U20 Kaitsja - / - 874/2023
Silver Vahtras (EST) HC PANTER Ründaja 178 cm / 80 kg Puudub
Ott Kaspar Väiku (EST) HK Tornaado EHNM U12-1 Ründaja - / - 875/2023
Rimante Valancauskaite (LTU) Hokiklubi Säde Ründaja 167 cm / 59 kg Puudub
Richard Valge (EST) HC PANTER Kaitsja - / - Puudub
Janika Väliste (EST) MTÜ Jäähokiklubi Grizzlyz PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga pronksimäng Ründaja 174 cm / 63 kg 69/2023
Jefim Valitov (EST) Narva PSK Ründaja 178 cm / 69 kg Puudub
Daniel Valitov (EST) Narva PSK ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja 135 cm / 34 kg 876/2023
Max Välja (EST) Narva PSK EML, ENMV U20, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga Finaal Ründaja 191 cm / 70 kg 877/2023
Bogdan Valjaikin (EST) Noortekoondis Väravavaht 176 cm / 72 kg Puudub
Kevo Valk (EST) HK Viljandi EHNM U12-2 Ründaja - / - 879/2023
Kaspar Valk (EST) HC PANTER EHNM U12-1 Ründaja - / - 878/2023
Kristjan Valk (EST) HC PANTER Ründaja 180 cm / 92 kg Puudub
Carlos Vallejo (EST) HC PANTER EHNM U10-2 Ründaja - / - 880/2023
Sten-Daniel Vallimäe (EST) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Sten Vällo (EST) HC PANTER Ründaja 136 cm / 27 kg Puudub
Eric Vanderhoff (USA) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Kristjan Olav Van De Runstraat (EST) HC PANTER ENMV U17 Kaitsja - / - 881/2023
löödud värav (EST) SK Kajakas ENMV U17 - - / - Puudub
löödud värav (EST) SK Välk 494 - - / - Puudub
löödud värav (EST) SK Välk 494 EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga Finaal - - / - Puudub
löödud värav (EST) JHK - - / - Puudub
löödud värav (EST) Narva PSK - - / - Puudub
löödud värav (EST) SK Kajakas - - / - Puudub
löödud värav (EST) HC Everest - - / - Puudub
löödud värav (EST) HC Vipers - - / - Puudub
löödud värav (EST) HC Vipers - - / - Puudub
löödud värav (EST) HC Vipers ENMV U14, ENMV U14 Finaal I - - / - Puudub
löödud värav (EST) HC PANTER - - / - Puudub
löödud värav (EST) HC Wolferines - - / - Puudub
löödud värav (EST) SK Viru Sputnik - - / - Puudub
löödud värav (EST) HC Vipers - - / - Puudub
löödud värav (EST) HC PANTER - - / - Puudub
löödud värav (EST) HC Vipers - - / - Puudub
löödud värav (EST) SK Viru Sputnik - - / - Puudub
löödud värav (EST) HC Vipers - - / - Puudub
löödud värav (EST) SK Kajakas - - / - Puudub
löödud värav (EST) HC Vipers - - / - Puudub
löödud värav (EST) HC Viking - - / - Puudub
löödud värav (EST) HC TALLINN - - / - Puudub
löödud värav (EST) HC PANTER - - / - Puudub
löödud värav (EST) HC PANTER ENMV U17 - - / - Puudub
löödud värav (EST) HK Viljandi PAF Naiste Hokiliiga - - / - Puudub
löödud värav (EST) HC Vipers - - / - Puudub
löödud värav (EST) HK Tornaado - - / - Puudub
löödud värav (EST) Narva PSK - - / - Puudub
löödud värav (EST) HC Vipers - - / - Puudub
löödud värav (EST) HC PANTER - - / - Puudub
löödud värav (EST) HK Tornaado - - / - Puudub
löödud värav (EST) SK Viru Sputnik - - / - Puudub
löödud värav (EST) HC Everest - - / - Puudub
löödud värav (EST) HK Tornaado - - / - Puudub
löödud värav (EST) HC Everest - - / - Puudub
löödud värav (EST) HK Tornaado - - / - Puudub
löödud värav (EST) HK Tornaado - - / - Puudub
löödud värav (EST) Narva PSK - - / - Puudub
löödud värav (EST) Narva PSK - - / - Puudub
löödud värav (EST) HC Everest - - / - Puudub
löödud värav (EST) HC Vipers - - / - Puudub
löödud värav (EST) HK Viljandi - - / - Puudub
löödud värav (EST) HC PANTER - - / - Puudub
löödud värav (EST) SK Kajakas - - / - Puudub
löödud värav (EST) Narva PSK - - / - Puudub
löödud värav (EST) Narva PSK - - / - Puudub
löödud värav (EST) SK Viru Sputnik - - / - Puudub
löödud värav (EST) HC Viking - - / - Puudub
löödud värav (EST) Narva PSK - - / - Puudub
löödud värav (EST) SK Kajakas - - / - Puudub
Löödud Värav (EST) SK Kajakas - - / - Puudub
Löödud Värav (EST) HC Everest - - / - Puudub
Löödud Värav (EST) HC PANTER - - / - Puudub
Löödud Värav (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Löödud Värav (EST) SK Kajakas - - / - Puudub
Löödud Värav (EST) HC Everest - - / - Puudub
Löödud Värav (EST) Narva PSK - - / - Puudub
Hlib Varava (UKR) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Marat Varblane (EST) Narva PSK ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja 140 cm / 30 kg 882/2023
Karola Vares (EST) HC Wolferines PAF Naiste Hokiliiga Väravavaht - / - 106/2023
Aleksei Varfolomejev (EST) SK Viru Sputnik Väravavaht 137 cm / 36 kg Puudub
Kevin Varkel (EST) HK Viljandi ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja 130 cm / - 883/2023
Saveli Varlašin (EST) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Marite Vasar (EST) MTÜ Fellin Fuuriad Kaitsja - / - Puudub
Matvei Vasilev (RUS) HC Vipers Ründaja 186 cm / 77 kg Puudub
Daniil Vasiliev (RUS) HC Vipers Kaitsja - / - Puudub
Timofei Vasiliev (EST) SK Viru Sputnik EHNM U10-1 Ründaja 136 cm / 27 kg 884/2023
Daniil Vasiliev (EST) Narva PSK EML, ENMV U20, ENMV U17, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga Finaal Ründaja 153 cm / 40 kg 885/2023
Aljona Vasilieva (EST) HC Everest Kaitsja - / - Puudub
Avdei Vasiljev (RUS) Pihkva Tornado Ründaja - / - Puudub
Elizabete Vasiljeva Dilba (LVA) HC Wolferines PAF Naiste Hokiliiga Väravavaht - / - 107/2023
Oleksandr Vaskevych (UKR) HC Viking Ründaja - / - Puudub
Oleksii Vaskevych (UKR) HC Viking Ründaja - / - Puudub
Loreen Vassil (EST) SK Kajakas EHNM U8 Ründaja 143 cm / 41 kg 886/2023
Helena Vassil (EST) Hokiklubi Säde PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga pronksimäng Kaitsja 168 cm / 79 kg 38/2023
Mihhail Vassilenko (EST) HC Vipers EHNM U12-1 Ründaja - / - 887/2023
Erik Vassiljev (EST) HC PANTER Ründaja 157 cm / 48 kg Puudub
Elisei Vassiljev (EST) HC Viking Kaitsja 123 cm / 22 kg Puudub
Georgi Vassiljev (EST) Narva PSK EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga Finaal Ründaja 192 cm / 90 kg 888/2023
Maksim Vassiljev (EST) HC Vipers Kaitsja - / - Puudub
Ivan Vedernikov (EST) HC Vipers ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Kaitsja 172 cm / 61 kg 889/2023
Martin Veiman (EST) SK Kajakas Kaitsja 146 cm / 35 kg Puudub
Jakob Veimer (EST) HC PANTER EHNM U8 - - / - 890/2023
Mark Veitman (EST) HC Vipers ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja - / - 891/2023
Vadim Velisevitš (EST) HC Everest Kaitsja - / - Puudub
Rico-Marder Velja (EST) HC Vipers Kaitsja 180 cm / 68 kg Puudub
Marten Vellak (EST) HC PANTER Kaitsja - / - Puudub
William Friedrich Velström (EST) HK Tornaado ENMV U14, ENMV U14 Finaal II Ründaja - / - 892/2023
Artem Verkholyet (UKR) HC PANTER Ründaja 157 cm / 50 kg Puudub
Daniel Verrev (EST) HK Viljandi Kaitsja - / - Puudub
Armin Veski (EST) SK Kajakas EHNM U10-1 - - / - 893/2023
Jegor Vesselov (EST) HK Tornaado EHNM U10-1 Ründaja - / - 894/2023
Matvei Vesselov (EST) HK Tornaado Väravavaht 130 cm / 24 kg Puudub
Michael Vetšerenko (EST) HC Vipers EHNM U10-1 Ründaja - / - 895/2023
Eleonora Veveris (EST) HC PANTER EHNM U12-2 - - / - 896/2023
Mario Vihman (EST) HK Tornaado EHNM U10-2 Ründaja - / - 897/2023
Maksim Vihrov (EST) HC Vipers Ründaja 129 cm / 28 kg Puudub
Maarja Viira (EST) MTÜ Jäähokiklubi Grizzlyz PAF Naiste Hokiliiga Ründaja - / - 70/2023
Martins Viisut (EST) HK Tornaado EHNM U10-1 Ründaja - / - 898/2023
Ott Viita (EST) Noortekoondis Kaitsja - / - Puudub
Maksim Vikhrov (EST) HC Vipers ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja 163 cm / 48 kg 899/2023
Maksim Viktorov (EST) HC PANTER EHNM U12-2 Ründaja - / - 900/2023
Vladislav Vilde (EST) Narva PSK Kaitsja - / - Puudub
Gert Villemson (EST) HC Vipers EHNM U12-2, EHNM U10-1 Ründaja - / - 901/2023
Rasmus Vinni (EST) HC PANTER ENMV U17 Ründaja - / - 902/2023
Maksim Vinogradov (RUS) SK Viru Sputnik Ründaja 123 cm / 24 kg Puudub
Saveli Vinogradov (EST) Narva PSK EHNM U8 Ründaja - / - 903/2023
Dmitri Vinogradov (EST) HC Viking Ründaja 177 cm / 72 kg Puudub
Jana Vinogradova (EST) HC Everest PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga Finaal Ründaja - / - 126/2023
Karl Virta (EST) HC PANTER Kaitsja 185 cm / 104 kg Puudub
Johannes Visk (EST) SK Kajakas Kaitsja 132 cm / 28 kg Puudub
Hendrik Visk (EST) SK Kajakas Kaitsja 140 cm / 30 kg Puudub
Martinš Vitolinš (LVA) HC KURBADS Ründaja 176 cm / 70 kg Puudub
ROBERTS VĪTOLS (LVA) HS RIGA Väravavaht 174 cm / 74 kg Puudub
Ralfs Vjaters (LVA) SK Välk 494 Ründaja - / - Puudub
Jaroslav Vladimirov (EST) Narva PSK EHNM U8 Kaitsja - / - 904/2023
Miroslav Vladimirov (EST) Narva PSK EHNM U10-1 - - / - 905/2023
Artjom Vlasjuk (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Artjom Vlasjuk (EST) HC Viking Ründaja 127 cm / 24 kg Puudub
Daniil Vlassov (EST) HC Everest ENMV U14, ENMV U14 Finaal II Ründaja 152 cm / 40 kg 906/2023
Daniil Voitko (RUS) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Oleksii Voitsekhivskyi (UKR) SK Välk 494 EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga Finaal Ründaja - / - 907/2023
Martin Volgin (EST) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Timofei Volgirev (EST) Narva PSK EHNM U8 - - / - 908/2023
Danila Voljanjuk (EST) HC Vipers EHNM U10-2 Ründaja - / - 909/2023
Kirill Volkov (EST) Narva PSK Ründaja 177 cm / 75 kg Puudub
Aleksandr Volkov (EST) Narva PSK Ründaja 178 cm / 78 kg Puudub
Pavel Volkov (EST) Narva PSK Väravavaht 177 cm / 70 kg Puudub
Alex Voloh (EST) HC Vipers Ründaja - / - Puudub
Robert Vološtšuk (EST) Narva PSK EHNM U12-2 Kaitsja - / - 910/2023
Pavel Volžinski (EST) HK Tornaado ENMV U14, ENMV U17, ENMV U14 Finaal I Ründaja - / - 911/2023
Platon Volžnski (EST) HK Tornaado EML, ENMV U20, ENMV U17 Ründaja - / - 912/2023
Edwin Vomm (EST) HK Tornaado EHNM U10-2, EHNM U8 Ründaja - / - 913/2023
Andre Vont (EST) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Nora Vont (EST) HC PANTER PAF Naiste Hokiliiga, ENMV U17, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga Finaal Ründaja - / - 108/2023
Markus Voor (EST) HK Tornaado EML, ENMV U20 Kaitsja - / - 914/2023
Mihkel Võrang (EST) HC PANTER EML Ründaja 175 cm / 82 kg 989/2023
Artjom Vorobjov (EST) SK Viru Sputnik Kaitsja 178 cm / 73 kg Puudub
Liliana Vorobjova (EST) SK Viru Sputnik Kaitsja 149 cm / 38 kg Puudub
Artem Voronov (EST) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Egor Voronov (EST) HC Everest Ründaja - / - Puudub
Leonid Voropaev (RUS) SK Viru Sputnik Kaitsja 185 cm / 82 kg Puudub
Robert Võssokov (EST) HC Vipers Ründaja 176 cm / 69 kg Puudub
Nikita Vyglazov (RUS) SK Välk 494 Ründaja - / - Puudub
Nikita Vyunenko (EST) HC TALLINN Väravavaht 175 cm / 97 kg Puudub
Ruslan Yamaev (EST) HC Everest Kaitsja - / - Puudub
Siarhei Yanchanka (BLR) Narva PSK Ründaja 181 cm / 83 kg Puudub
Demid Yeremeyev (KAZ) HC Everest EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga pronksimäng Väravavaht - / - Puudub
Artur Yulle (RUS) Narva PSK Kaitsja 156 cm / 51 kg Puudub
Andrei Yuzlenka (BLR) HC Viking Kaitsja 182 cm / 86 kg Puudub
Dmitri Zabirov (EST) Narva PSK EHNM U10-1 - - / - 915/2023
Ruslan Zaborovets (UKR) HC PANTER Väravavaht 188 cm / 77 kg Puudub
Ivan Zaharov (RUS) Pihkva Tornado Kaitsja 135 cm / 29 kg Puudub
Jegor Zahharov (EST) Narva PSK ENMV U17 Ründaja 138 cm / 30 kg 916/2023
Nazar Zahharov (EST) HC PANTER Ründaja - / - Puudub
Aleksandra Zahharova (EST) SK Viru Sputnik Kaitsja 174 cm / 77 kg Puudub
Artjom Zaitsev (EST) Narva PSK Kaitsja 180 cm / 72 kg Puudub
Vlad Zaitsev (EST) HC PANTER Kaitsja 185 cm / 79 kg Puudub
Ruslan Zaitsev (EST) HC Everest Kaitsja - / - Puudub
Roman Zakilov (EST) Narva PSK Ründaja 156 cm / 50 kg Puudub
MARKUSS ZAĶĪTIS (LVA) HS RIGA Ründaja - / - Puudub
Kirill Zakutailo (EST) HC Everest Ründaja 174 cm / 67 kg Puudub
Adrian Zakzevskii (EST) SK Kajakas EHNM U12-2, EHNM U10-1 Ründaja 135 cm / 30 kg 917/2023
Aleksei Zamšarski (EST) HC PANTER EHNM U10-2 Ründaja - / - 918/2023
Nikita Zantmans (LVA) SK Välk 494 Ründaja - / - 919/2023
ALEKSANDRS ZAPRIVODA (LVA) HS RIGA Ründaja - / - Puudub
Danil Zarifullin (RUS) SK Viru Sputnik Ründaja 175 cm / 70 kg Puudub
HELMUTS VALDIS ZARIŅŠ (LVA) HS RIGA Kaitsja - / - Puudub
Mihhail Zarkov (EST) HC Vipers Kaitsja 186 cm / 84 kg Puudub
Marat Žartsov (EST) SK Viru Sputnik Ründaja 117 cm / 19 kg Puudub
Ilja Žartsov (EST) SK Viru Sputnik Ründaja 131 cm / 26 kg Puudub
Anna-Maria Zarudna (EST) HC Wolferines PAF Naiste Hokiliiga Ründaja - / - 920/2023
Aleksandr Zayats (EST) HC Vipers - - / - Puudub
Arseny Zayats (EST) Narva PSK EHNM U8 - - / - 921/2023
Matvei Zayats (EST) HC Vipers EHNM U12-1 Ründaja 152 cm / 42 kg 922/2023
Herberts Zeibots (LVA) HC KURBADS Ründaja 177 cm / 70 kg Puudub
Marcis Zembergs (LVA) HC KURBADS Ründaja 182 cm / 92 kg Puudub
Damir Zemenkov (EST) HC Vipers ENMV U14, ENMV U17, ENMV U14 Finaal I Ründaja - / - 923/2023
Ruslan Zemenkov (EST) HC Vipers Kaitsja 175 cm / 67 kg Puudub
Savva Zemskov (EST) HK Tornaado ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja - / - 924/2023
Andrei Zernov (EST) HC Vipers EHNM U12-1 Kaitsja 123 cm / 21 kg 925/2023
Elizaveta Zernova (EST) HC Vipers Kaitsja - / - 926/2023
Demid Zerštšikov (EST) HC PANTER EHNM U10-2, EHNM U8 Kaitsja - / - 927/2023
Maksim Zhadeyko (EST) Narva PSK Kaitsja 147 cm / 36 kg Puudub
Maksim Zhukov (EST) HC Viking Ründaja 128 cm / 23 kg Puudub
Lev Zhzhonov (EST) HC Vipers EHNM U12-1, EHNM U12-2 Väravavaht 140 cm / 38 kg 929/2023
Damir Zhzhonov (EST) HC PANTER ENMV U14, ENMV U14 Finaal I Ründaja - / - 928/2023
Mark Zigura (EST) HC PANTER Ründaja - / -