ENMV U17 2023/2024

Võistkond Mänge Võite Võite lisaajal Viike Kaotusi lisaajal Kaotusi Väravate vahe Punkte
1. U17 23/24 Narva PSK 20 12 0 3 0 5 172 – 100 27
2. U17 23/24 SK Kajakas/HC Everest 16 12 0 1 0 3 160 – 84 25
3. U17 23/24 HC Vipers 19 12 0 0 0 7 142 – 84 24
4. U17 23/24 HK Tornaado 16 8 0 1 0 7 117 – 96 17
5. U17 23/24 SK Viru Sputnik 17 5 0 1 0 11 154 – 169 11
6. U17 23/24 HC Panter 16 0 0 0 0 16 34 – 246 0
Kuupäev Aeg Koht Mäng Tulemus Kompaktvaade
II ring
29. oktoober 2023 11:00 Astri Arena Tartus U17 23/24 SK Kajakas/HC Everest – U17 23/24 SK Viru Sputnik 14:4 (2:2 ; 5:0 ; 7:2)
24. september 2023 14:15 Kohtla-Järve Jäähall U17 23/24 SK Kajakas/HC Everest – U17 23/24 Narva PSK 6:6 (3:0 ; 2:2 ; 1:4)
30. september 2023 15:00 Narva Jäähall U17 23/24 Narva PSK – U17 23/24 HC Vipers 2:1 (1:0 ; 0:1 ; 1:0)
8. oktoober 2023 12:30 Kohtla-Järve Jäähall U17 23/24 SK Kajakas/HC Everest – U17 23/24 SK Viru Sputnik 10:6 (3:1 ; 5:4 ; 2:1)
15. oktoober 2023 13:50 Tondiraba Jäähall U17 23/24 HK Tornaado – U17 23/24 Narva PSK 7:6 (4:1 ; 1:3 ; 2:2)
15. oktoober 2023 14:10 Tondiraba Jäähall U17 23/24 HC Vipers – U17 23/24 HC Panter 12:0 (5:0 ; 5:0 ; 2:0)
19. oktoober 2023 17:30 Haabersti Jäähall U17 23/24 HC Panter – U17 23/24 Narva PSK 2:12 (1:4 ; 0:5 ; 1:3)
22. oktoober 2023 12:30 Kohtla-Järve Jäähall U17 23/24 SK Kajakas/HC Everest – U17 23/24 HC Vipers 5:4 (2:1 ; 2:1 ; 1:2)
22. oktoober 2023 13:50 Tondiraba Jäähall U17 23/24 HK Tornaado – U17 23/24 SK Viru Sputnik 17:3 (7:0 ; 7:2 ; 3:1)
4. november 2023 16:00 Tondiraba Jäähall U17 23/24 HK Tornaado – U17 23/24 SK Kajakas/HC Everest 9:8 (2:2 ; 3:2 ; 4:4)
5. november 2023 12:30 Kohtla-Järve Jäähall U17 23/24 SK Viru Sputnik – U17 23/24 Narva PSK 6:12 (1:5 ; 4:2 ; 1:5)
11. november 2023 13:15 Narva Jäähall U17 23/24 Narva PSK – U17 23/24 HK Tornaado 11:7 (5:1 ; 3:2 ; 3:4)
12. november 2023 12:30 Kohtla-Järve Jäähall U17 23/24 SK Viru Sputnik – U17 23/24 HC Vipers 9:14 (1:7 ; 5:1 ; 3:6)
16. november 2023 17:47 Haabersti Jäähall U17 23/24 HC Panter – U17 23/24 HC Vipers 1:8 (1:4 ; 0:2 ; 0:2)
19. november 2023 13:15 Narva Jäähall U17 23/24 Narva PSK – U17 23/24 SK Viru Sputnik 9:9 (2:2 ; 4:3 ; 3:4)
23. november 2023 17:30 Haabersti Jäähall U17 23/24 HC Panter – U17 23/24 HK Tornaado 0:14 (0:2 ; 0:3 ; 0:9)
26. november 2023 13:15 Narva Jäähall U17 23/24 Narva PSK – U17 23/24 SK Kajakas/HC Everest 4:6 (1:1 ; 3:3 ; 0:2)
3. detsember 2023 13:15 Narva Jäähall U17 23/24 Narva PSK – U17 23/24 HK Tornaado 8:3 (2:1 ; 3:2 ; 3:0)
3. detsember 2023 14:00 Kohtla-Järve Jäähall U17 23/24 SK Viru Sputnik – U17 23/24 SK Kajakas/HC Everest 4:12 (2:2 ; 0:4 ; 2:6)
7. detsember 2023 17:30 Haabersti Jäähall U17 23/24 HC Panter – U17 23/24 SK Kajakas/HC Everest 2:21 (0:7 ; 1:7 ; 1:7)
16. detsember 2023 13:45 Kohtla-Järve Jäähall U17 23/24 SK Viru Sputnik – U17 23/24 HC Panter 23:5 (8:4 ; 8:1 ; 7:0)
17. detsember 2023 13:15 Narva Jäähall U17 23/24 Narva PSK – U17 23/24 SK Kajakas/HC Everest 9:5 (4:0 ; 1:3 ; 4:2)
17. detsember 2023 14:10 Tondiraba Jäähall U17 23/24 HC Vipers – U17 23/24 SK Viru Sputnik 8:7 (1:2 ; 4:2 ; 3:3)
11. jaanuar 2024 17:30 Haabersti Jäähall U17 23/24 HC Panter – U17 23/24 SK Viru Sputnik 8:14 (2:6 ; 2:4 ; 4:4)
14. jaanuar 2024 11:00 Astri Arena Tartus U17 23/24 SK Kajakas/HC Everest – U17 23/24 Narva PSK 10:6 (5:2 ; 4:1 ; 1:3)
17. jaanuar 2024 18:50 Tondiraba Jäähall Hall 1 U17 23/24 HC Vipers – U17 23/24 Narva PSK 0:2 (0:0 ; 0:2 ; 0:0)
20. jaanuar 2024 14:00 Tondiraba Jäähall Hall 1 U17 23/24 HK Tornaado – U17 23/24 HC Vipers 6:3 (3:1 ; 1:0 ; 2:2)
21. jaanuar 2024 12:30 Kohtla-Järve Jäähall U17 23/24 SK Viru Sputnik – U17 23/24 HC Vipers 8:10 (2:3 ; 6:5 ; 0:2)
21. jaanuar 2024 16:00 Astri Arena Tartus U17 23/24 SK Kajakas/HC Everest – U17 23/24 HC Panter 17:1 (7:0 ; 4:1 ; 6:0)
24. jaanuar 2024 18:50 Tondiraba Jäähall Hall 1 U17 23/24 HC Vipers – U17 23/24 HK Tornaado 6:5 (2:0 ; 2:3 ; 2:2)
1. veebruar 2024 17:30 Haabersti Jäähall U17 23/24 HC Panter – U17 23/24 SK Kajakas/HC Everest 2:18 (1:5 ; 0:10 ; 1:3)
4. veebruar 2024 14:30 Kohtla-Järve Jäähall U17 23/24 SK Viru Sputnik – U17 23/24 Narva PSK 8:12 (3:3 ; 1:6 ; 4:3)
6. veebruar 2024 17:05 Tondiraba Jäähall Hall 2 U17 23/24 HK Tornaado – U17 23/24 Narva PSK 4:4 (0:1 ; 3:3 ; 1:0)
7. veebruar 2024 18:50 Tondiraba Jäähall Hall 1 U17 23/24 HC Vipers – U17 23/24 HC Panter 15:1 (4:1 ; 3:0 ; 8:0)
10. veebruar 2024 12:30 Kohtla-Järve Jäähall U17 23/24 SK Kajakas/HC Everest – U17 23/24 HK Tornaado 8:7 (1:4 ; 3:1 ; 4:2)
18. veebruar 2024 15:30 Narva Jäähall U17 23/24 Narva PSK – U17 23/24 SK Viru Sputnik 8:12 (3:3 ; 2:5 ; 3:4)
22. veebruar 2024 17:30 Haabersti Jäähall U17 23/24 HC Panter – U17 23/24 Narva PSK 4:10 (2:1 ; 0:1 ; 2:8)
28. veebruar 2024 18:50 Tondiraba Jäähall Hall 1 U17 23/24 HC Vipers – U17 23/24 SK Kajakas/HC Everest 5:7 (1:2 ; 2:1 ; 2:4)
2. märts 2024 12:30 Kohtla-Järve Jäähall U17 23/24 SK Viru Sputnik – U17 23/24 HK Tornaado 9:6 (3:3 ; 3:2 ; 3:1)
2. märts 2024 13:15 Narva Jäähall U17 23/24 Narva PSK – U17 23/24 HC Vipers 3:5 (1:0 ; 1:2 ; 1:3)
3. märts 2024 13:50 Tondiraba Jäähall U17 23/24 HK Tornaado – U17 23/24 HC Vipers 0:9 (0:4 ; 0:3 ; 0:2)
7. märts 2024 17:30 Haabersti Jäähall U17 23/24 HC Panter – U17 23/24 HK Tornaado 2:12 (1:7 ; 0:2 ; 1:3)
10. märts 2024 13:15 Narva Jäähall U17 23/24 Narva PSK – U17 23/24 HC Panter 19:1 (6:0 ; 5:0 ; 8:1)
13. märts 2024 18:50 Tondiraba Jäähall Hall 1 U17 23/24 HC Vipers – U17 23/24 HK Tornaado 5:7 (1:0 ; 1:4 ; 3:3)
20. märts 2024 18:50 Tondiraba Jäähall Hall 1 U17 23/24 HC Vipers – U17 23/24 Narva PSK 4:6 (1:1 ; 2:3 ; 1:2)
24. märts 2024 14:10 Tondiraba Jäähall Hall 2 U17 23/24 HC Vipers – U17 23/24 SK Viru Sputnik 12:8 (4:4 ; 2:2 ; 6:2)
29. märts 2024 13:00 Tartu Astri Arena U17 23/24 SK Kajakas/HC Everest – U17 23/24 HK Tornaado 7:5 (2:3 ; 4:2 ; 1:0)
4. aprill 2024 17:30 Haabersti Jäähall U17 23/24 HC Panter – U17 23/24 HC Vipers 1:11 (1:2 ; 0:2 ; 0:7)
6. aprill 2024 11:00 Astri Arena Tartus U17 23/24 SK Kajakas/HC Everest – U17 23/24 HC Vipers 6:10 (1:2 ; 1:7 ; 4:1)
6. aprill 2024 12:30 Kohtla-Järve Jäähall U17 23/24 SK Viru Sputnik – U17 23/24 HK Tornaado 7:8 (3:4 ; 1:2 ; 3:2)
6. aprill 2024 13:15 Narva Jäähall U17 23/24 Narva PSK – U17 23/24 HC Panter 23:0 (10:0 ; 9:0 ; 4:0)
7. aprill 2024 12:30 Kohtla-Järve Jäähall U17 23/24 SK Viru Sputnik – U17 23/24 HC Panter 17:4 (5:0 ; 5:2 ; 7:2)
23. aprill 2024 16:00 Astri Arena U17 23/24 SK Kajakas/HC Everest – U17 23/24 HC Panter Toimumata
27. aprill 2024 14:00 Tondiraba Jäähall U17 23/24 HK Tornaado – U17 23/24 SK Kajakas/HC Everest Toimumata
28. aprill 2024 13:50 Tondiraba Jäähall U17 23/24 HK Tornaado – U17 23/24 SK Viru Sputnik Toimumata
2. mai 2024 17:30 Haabersti Jäähall U17 23/24 HC Panter – U17 23/24 SK Viru Sputnik Toimumata
4. mai 2024 13:30 Kohtla-Järve Jäähall U17 23/24 SK Viru Sputnik – U17 23/24 SK Kajakas/HC Everest Toimumata
4. mai 2024 14:00 Tondiraba Jäähall U17 23/24 HK Tornaado – U17 23/24 HC Panter Toimumata