ENKV 21/22 U10-2 2021/2022

Võistkond Mänge Võite Võite lisaajal Viike Kaotusi lisaajal Kaotusi Väravate vahe Punkte
1. U10-2 21/22 Narva PSK 12 9 9 0 0 0 0 126 – 19 18
2. U10-2 21/22 Narva PSK 13 9 6 0 0 0 3 104 – 44 12
3. U10-2 21/22 HC Panter Must 8 3 0 1 0 4 38 – 38 7
4. U10-2 21/22 SK Viru Sputnik 3 1 0 1 0 1 12 – 24 3
5. U10-2 21/22 HC Panter Punane 6 0 0 1 0 5 15 – 84 1
6. U10-2 21/22 HC Everest 2 0 0 0 0 2 0 – 38 0
7. U10-2 21/22 HK Tornaado 4 0 0 0 0 4 8 – 53 0
Kuupäev Aeg Koht Mäng Tulemus Kompaktvaade
8. oktoober 2021 17:30 Narva Jäähall U10-2 21/22 Narva PSK 12 – U10-2 21/22 Narva PSK 13 10:3 (5:3 ; 5:0)
6. november 2021 16:30 Haabersti Jäähall U10-2 21/22 HC Panter Must – U10-2 21/22 HK Tornaado 11:0 (6:0 ; 5:0)
10. november 2021 17:45 Narva Jäähall U10-2 21/22 Narva PSK 13 – U10-2 21/22 SK Viru Sputnik 8:10 (4:7 ; 4:3)
14. november 2021 14:45 Narva Jäähall U10-2 21/22 Narva PSK 12 – U10-2 21/22 HC Panter Must 11:0 (6:0 ; 5:0)
14. november 2021 14:45 Narva Jäähall U10-2 21/22 Narva PSK 13 – U10-2 21/22 HC Panter Punane 30:3 (16:2 ; 14:1)
14. november 2021 15:45 Narva Jäähall U10-2 21/22 Narva PSK 13 – U10-2 21/22 HC Panter Must 7:6 (4:3 ; 3:3)
14. november 2021 15:45 Narva Jäähall U10-2 21/22 Narva PSK 12 – U10-2 21/22 HC Panter Punane 26:6 (10:4 ; 16:2)
24. november 2021 17:45 Narva Jäähall U10-2 21/22 Narva PSK 12 – U10-2 21/22 SK Viru Sputnik 16:1 (8:0 ; 8:1)
30. november 2021 19:30 Tondiraba Jäähall U10-2 21/22 HK Tornaado – U10-2 21/22 HC Panter Must 2:9 (2:5 ; 0:4)
8. detsember 2021 19:30 Haabersti Jäähall U10-2 21/22 HC Panter Punane – U10-2 21/22 HC Panter Must 3:10 (2:6 ; 1:4)
10. detsember 2021 17:30 Narva Jäähall U10-2 21/22 Narva PSK 13 – U10-2 21/22 Narva PSK 12 6:9 (5:3 ; 1:6)
5. jaanuar 2022 17:45 Narva Jäähall U10-2 21/22 Narva PSK 13 – U10-2 21/22 HC Everest 19:0 (6:0 ; 13:0)
8. jaanuar 2022 15:00 Tondiraba Jäähall U10-1 21/22 HK Tornaado – U10-2 21/22 SK Viru Sputnik 0:0 (0:0 ; 0:0)
15. jaanuar 2022 16:30 Haabersti Jäähall U10-2 21/22 HC Panter Must – U10-2 21/22 Narva PSK 13 1:6 (1:3 ; 0:3)
15. jaanuar 2022 16:30 Haabersti Jäähall U10-2 21/22 HC Panter Punane – U10-2 21/22 Narva PSK 12 0:9 (0:6 ; 0:3)
15. jaanuar 2022 17:30 Haabersti Jäähall U10-2 21/22 HC Panter Must – U10-2 21/22 Narva PSK 12 0:9 (0:5 ; 0:4)
15. jaanuar 2022 17:30 Haabersti Jäähall U10-2 21/22 HC Panter Punane – U10-2 21/22 Narva PSK 13 2:9 (2:6 ; 0:3)
16. jaanuar 2022 10:45 Narva Jäähall U10-2 21/22 Narva PSK 12 – U10-2 21/22 HC Everest 19:0 (8:0 ; 11:0)
22. jaanuar 2022 13:15 Narva Jäähall U10-2 21/22 Narva PSK 12 – U10-2 21/22 HK Tornaado 17:3 (11:0 ; 6:3)
22. jaanuar 2022 14:15 Narva Jäähall U10-2 21/22 Narva PSK 13 – U10-2 21/22 HK Tornaado 16:3 (8:1 ; 8:2)
26. jaanuar 2022 19:30 Haabersti Jäähall U10-2 21/22 HC Panter Must – U10-2 21/22 HC Panter Punane 0:0 (0:0 ; 0:0)
2. veebruar 2022 19:30 Haabersti Jäähall U10-2 21/22 HC Panter Punane – U10-2 21/22 HK Tornaado Toimumata
5. veebruar 2022 15:00 Tondiraba Jäähall U10-2 21/22 HK Tornaado – U10-2 21/22 HC Everest Toimumata
9. veebruar 2022 19:30 Tondiraba Jäähall U10-2 21/22 HK Tornaado – U10-2 21/22 HC Panter Punane Toimumata
5. märts 2022 16:30 Haabersti Jäähall U10-2 21/22 HC Panter Punane – U10-2 21/22 HC Everest Toimumata
5. märts 2022 16:30 Haabersti Jäähall U10-2 21/22 HC Panter Must – U10-2 21/22 SK Viru Sputnik Toimumata
5. märts 2022 17:30 Haabersti Jäähall U10-2 21/22 HC Panter Must – U10-2 21/22 HC Everest Toimumata
5. märts 2022 17:30 Haabersti Jäähall U10-2 21/22 HC Panter Punane – U10-2 21/22 SK Viru Sputnik Toimumata