(2:0 ; 0:2 ; 2:1)

Aeg: 28. november 2021 17:00

Koht: Astri Arena

Mängitud aeg: 1:00:00

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Denis Tabunov Sekretär
2. Mihhail Vdovitsenko Aeg
3. vika korobova Teadustaja
4. Artur Tiido Muusika
5. aleksandr sjarki Karistus B
6. Toivo Tilku Peakohtunik
7. Ivan Loginov Peakohtunik
8. V.Ksenofontoov Joonekohtunik
9. Andrei Ivanov Joonekohtunik
10. Maria Disco Karistus A

Väravad

Väravavahid

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 0:20:00 16 Juri Bahturin
0:20:00 0:40:00 18 Juri Bahturin
0:40:00 1:00:00 15 Juri Bahturin
Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 0:20:00 6 Vladimir Mokhov
0:20:00 0:40:00 7 Vladimir Mokhov
0:40:00 0:58:14 12 Vladimir Mokhov

Time-outid

Võistkond Kestus Algus
Võistkond Kestus Algus
HC Everest 30 sek 0:57:35

Karistused

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Vassili Titarenko 02:00 UN-SP 0:11:15 0:13:15
Ivan Troshkov 02:00 HOOK 0:13:55 0:15:55
Oleksii Voitsekhivskyi 02:00 ROUGH 0:19:12 0:21:12
Oleksii Voitsekhivskyi 02:00 TRIP 0:24:17 0:26:17
Dmitri Shapovalov 02:00 ROUGH 0:26:27 0:28:27
Oleksii Voitsekhivskyi 02:00 ROUGH 0:26:27 0:28:27
Maksim Rõbushkin 02:00 CROSS 0:26:27 0:28:27
Otar Sakhokia 02:00 HOOK 0:38:07 0:40:07
Ivan Troshkov 02:00 CROSS 0:39:54 0:41:54
Stefan Garanin 02:00 TRIP 0:44:13 0:46:13
Oleksii Voitsekhivskyi 02:00 UN-SP 0:44:13 0:46:13
Ivan Troshkov 02:00 ROUGH 0:58:18 1:00:00
Oleksii Voitsekhivskyi 20:00 UN-SP 0:59:30 1:00:00
Oleksii Voitsekhivskyi 10:00 UN-SP 1:00:00 1:00:00
Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Alexei Lebedev 02:00 CROSS 0:03:01 0:05:01
Ivan Emelianov 02:00 TRIP 0:05:37 0:07:37
Andrei Rozinko 02:00 ROUGH 0:19:12 0:21:12
Ivan Emelianov 02:00 ROUGH 0:26:27 0:28:27
Nikita Plotnikov 02:00 SLASH 0:26:27 0:28:27
Anton Kuznetcov 02:00 ROUGH 0:26:27 0:28:27
Florentin Mantulov 02:00 ROUGH 0:26:27 0:28:27
Yakov Naumov 02:00 TOO-M 0:34:31 0:36:31
Anton Kuznetcov 02:00 HOLD 0:48:03 0:50:03
Maksim Tsaltsev 02:00 HI-ST 0:54:42 0:56:42
Maksim Tsaltsev 02:00 CROSS 0:58:18 1:00:00

Perioodide ülevaade

1. periood
0:03:01 2 min HC Everest Alexei Lebedev CROSS
0:05:37 2 min HC Everest Ivan Emelianov TRIP
0:08:56 1 - 0 Välk 494 Dmitri Shapovalov
0:11:15 2 min Välk 494 Vassili Titarenko UN-SP
0:13:55 2 min Välk 494 Ivan Troshkov HOOK
0:18:10 2 - 0 Välk 494 Nikita Vyglazov
0:19:12 2 min Välk 494 Oleksii Voitsekhivskyi ROUGH
0:19:12 2 min HC Everest Andrei Rozinko ROUGH
2. periood
0:21:14 2 - 1 HC Everest Andrei Bedniakov
0:24:17 2 min Välk 494 Oleksii Voitsekhivskyi TRIP
0:26:27 2 min Välk 494 Dmitri Shapovalov ROUGH
0:26:27 2 min Välk 494 Oleksii Voitsekhivskyi ROUGH
0:26:27 2 min Välk 494 Maksim Rõbushkin CROSS
0:26:27 2 min HC Everest Nikita Plotnikov SLASH
0:26:27 2 min HC Everest Florentin Mantulov ROUGH
0:26:27 2 min HC Everest Ivan Emelianov ROUGH
0:26:27 2 min HC Everest Anton Kuznetcov ROUGH
0:32:48 2 - 2 HC Everest Florentin Mantulov
0:34:31 2 min HC Everest Yakov Naumov TOO-M
0:38:07 2 min Välk 494 Otar Sakhokia HOOK
0:39:54 2 min Välk 494 Ivan Troshkov CROSS
3. periood
0:42:16 2 - 3 HC Everest Daniil Voitko
0:44:13 2 min Välk 494 Stefan Garanin TRIP
0:44:13 2 min Välk 494 Oleksii Voitsekhivskyi UN-SP
0:48:03 2 min HC Everest Anton Kuznetcov HOLD
0:48:19 3 - 3 PP Välk 494 Oleksii Voitsekhivskyi
0:52:58 4 - 3 Välk 494 Otar Sakhokia
0:54:42 2 min HC Everest Maksim Tsaltsev HI-ST
0:57:35 30 sek HC Everest TIMEOUT
0:58:18 2 min HC Everest Maksim Tsaltsev CROSS
0:58:18 2 min Välk 494 Ivan Troshkov ROUGH
0:59:30 20 min Välk 494 Oleksii Voitsekhivskyi UN-SP
1:00:00 10 min Välk 494 Oleksii Voitsekhivskyi UN-SP