(1:1 ; 2:2 ; 0:2)

Aeg: 10. oktoober 2021 16:10

Koht: Haabersti jäähall

Mängitud aeg: 1:00:00

Pealtvaatajaid: 120

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Maksim Toode Peakohtunik
2. Artjom Jeremejev Peakohtunik
3. Viktor Masljonov Joonekohtunik
4. Jefim Valitov Joonekohtunik
5. Natalja Vladimirova Sekretär
6. Oleg Vladimirov Aeg
7. Indrek Petersoo Teadustaja
8. Marko Leet Karistus A
9. Jaan Ahi Karistus B
10. Karel Kose Muusika

Väravavahid

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:20:00 12 Villem-Henrik Koitmaa
0:20:00 0:40:00 14 Villem-Henrik Koitmaa
0:40:00 0:57:13 14 Villem-Henrik Koitmaa
0:58:04 0:59:01 0 Villem-Henrik Koitmaa
Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:20:00 7 Maksim Klimenko
0:20:00 0:40:00 9 Maksim Klimenko
0:40:00 1:00:00 13 Maksim Klimenko

Time-outid

Võistkond Kestus Algus
HC Panter 30 sek 0:57:13
Võistkond Kestus Algus

Karistused

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Daniil Tsarkovskyi 02:00 INTRF 0:05:08 0:07:08
Sander Stetski 02:00 DELAY 0:12:06 0:14:06
Oleksii Lubnin 02:00 HOLD 0:13:13 0:15:13
Oleksii Lubnin 02:00 DELAY 0:17:59 0:19:59
Silver Kerna 02:00 TRIP 0:23:06 0:25:06
Mihkel Võrang 02:00 HOOK 0:43:04 0:45:04
Mica Glass 02:00 HOOK 0:45:52 0:46:41
Ilja Urushev 02:00 HOOK 0:46:56 0:48:56
Saveli Novikov 02:00 HOLD 0:58:04 1:00:00
Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Maksim Tsaltsev 02:00 BOARD 0:06:02 0:07:54
Maksim Tsaltsev 02:00 KNEE 0:13:13 0:15:13
Andrei Bedniakov 02:00 SLASH 0:23:38 0:23:59
Maksim Klimenko 02:00 DELAY 0:23:38 0:25:38
Andrei Rozinko 02:00 INTRF 0:26:22 0:28:22
Nikita Plotnikov 02:00 TRIP 0:27:09 0:28:46
Nikolai Len 02:00 TRIP 0:31:26 0:33:26
Andrei Rozinko 02:00 UN-SP 0:40:28 0:42:28
Maksim Tsaltsev 02:00 INTRF 0:51:59 0:53:59

Perioodide ülevaade

1. periood
0:05:08 2 min HC Panter Daniil Tsarkovskyi INTRF
0:06:02 2 min HC Everest Maksim Tsaltsev BOARD
0:07:54 1 - 0 PP HC Panter Nikolai Mamadzhanov
0:12:06 2 min HC Panter Sander Stetski DELAY
0:13:13 2 min HC Everest Maksim Tsaltsev KNEE
0:13:13 2 min HC Panter Oleksii Lubnin HOLD
0:14:28 1 - 1 HC Everest Anton Kuznetcov
0:17:59 2 min HC Panter Oleksii Lubnin DELAY
2. periood
0:20:08 1 - 2 HC Everest Egor Antonenko
0:23:06 2 min HC Panter Silver Kerna TRIP
0:23:38 2 min HC Everest Andrei Bedniakov SLASH
0:23:38 2 min HC Everest Maksim Klimenko DELAY
0:23:59 2 - 2 PP HC Panter Daniil Tsarkovskyi
0:26:22 2 min HC Everest Andrei Rozinko INTRF
0:27:09 2 min HC Everest Nikita Plotnikov TRIP
0:28:46 3 - 2 PP HC Panter Nikolai Mamadzhanov
0:31:26 2 min HC Everest Nikolai Len TRIP
0:38:13 3 - 3 HC Everest Ivan Emelianov
3. periood
0:40:28 2 min HC Everest Andrei Rozinko UN-SP
0:43:04 2 min HC Panter Mihkel Võrang HOOK
0:45:47 3 - 4 HC Everest Alexei Lebedev
0:45:52 2 min HC Panter Mica Glass HOOK
0:46:41 3 - 5 PP HC Everest Florentin Mantulov
0:46:56 2 min HC Panter Ilja Urushev HOOK
0:51:59 2 min HC Everest Maksim Tsaltsev INTRF
0:57:13 30 sek HC Panter TIMEOUT
0:58:04 2 min HC Panter Saveli Novikov HOLD