(3:0 ; 1:1 ; 3:1)

Aeg: 5. märts 2022 17:00

Koht: Astri Arena

Mängitud aeg: 1:00:00

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Maria Disco Karistus B
2. Anton Semjonov Peakohtunik
3. Artjom Jeremejev Peakohtunik
4. Denis Tabunov Sekretär
5. Mihhail Vdovitsenko Aeg
6. vika korobova Teadustaja
7. aleksandr sjarki Karistus A
8. Timo Lauri Muusika
9. Andrei Ivanov Joonekohtunik
10. Vadim Harlashov Joonekohtunik

Väravavahid

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 0:20:00 10 Antons Naumovs
0:20:00 0:40:00 18 Antons Naumovs
0:40:00 0:47:05 6 Antons Naumovs
0:47:06 1:00:00 10 Dmitri Rovda
Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:00:00 0 Anatoli Sizov
0:00:01 0:20:00 15 Villem-Henrik Koitmaa
0:00:01 1:00:00 0 Ruslan Zaborovets
0:20:00 0:40:00 20 Villem-Henrik Koitmaa
0:40:00 1:00:00 15 Villem-Henrik Koitmaa

Karistused

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Oleksii Voitsekhivskyi 02:00 HI-ST 0:00:20 0:02:20
Oleksii Voitsekhivskyi 02:00 UN-SP 0:02:20 0:04:20
Ivan Akimov 02:00 SLASH 0:05:53 0:07:53
Miks Lipsbergs 02:00 TRIP 0:25:11 0:27:11
Ivan Troshkov 02:00 ROUGH 0:25:11 0:27:11
Otar Sakhokia 02:00 HOOK 0:47:33 0:49:33
Vassili Titarenko 02:00 TRIP 0:52:04 0:54:04
Stefan Garanin 02:00 TRIP 0:53:49 0:55:49
Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Vladislav Anufryirnka 04:00 HI-ST 0:06:00 0:10:00
Igor Pervushyn 02:00 TRIP 0:13:06 0:15:06
Paul Sillandi 02:00 TRIP 0:16:33 0:18:33
Johannes Tammeorg 02:00 ROUGH 0:25:11 0:27:11
Oleksii Lubnin 02:00 CHARG 0:29:57 0:31:57
Villem-Henrik Koitmaa 02:00 TRIP 0:35:15 0:37:15

Perioodide ülevaade

1. periood
0:00:20 2 min Välk 494 Oleksii Voitsekhivskyi HI-ST
0:02:20 2 min Välk 494 Oleksii Voitsekhivskyi UN-SP
0:03:07 1 - 0 SH Välk 494 Fedor Gusynin
0:04:59 2 - 0 Välk 494 Miks Lipsbergs
0:05:53 2 min Välk 494 Ivan Akimov SLASH
0:06:00 4 min HC Panter Vladislav Anufryirnka HI-ST
0:13:06 2 min HC Panter Igor Pervushyn TRIP
0:14:40 3 - 0 PP Välk 494 Ivan Akimov
0:16:33 2 min HC Panter Paul Sillandi TRIP
2. periood
0:25:11 2 min Välk 494 Miks Lipsbergs TRIP
0:25:11 2 min Välk 494 Ivan Troshkov ROUGH
0:25:11 2 min HC Panter Johannes Tammeorg ROUGH
0:27:18 3 - 1 HC Panter Daniil Tsarkovskyi
0:29:57 2 min HC Panter Oleksii Lubnin CHARG
0:35:15 2 min HC Panter Villem-Henrik Koitmaa TRIP
0:37:13 4 - 1 PP Välk 494 Otar Sakhokia
3. periood
0:47:05 5 - 1 Välk 494 Oleksii Voitsekhivskyi
0:47:33 2 min Välk 494 Otar Sakhokia HOOK
0:48:55 5 - 2 PP HC Panter Nikolai Mamadzhanov
0:49:37 6 - 2 Välk 494 Ivan Troshkov
0:52:04 2 min Välk 494 Vassili Titarenko TRIP
0:53:49 2 min Välk 494 Stefan Garanin TRIP
0:56:02 7 - 2 Välk 494 Dmitri Kuznetsov