(0:1 ; 2:2 ; 1:3)

Aeg: 8. jaanuar 2022 18:10

Koht: Haabersti jäähall

Mängitud aeg: 1:00:00

Pealtvaatajaid: 150

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Anton Semjonov Peakohtunik
2. Artjom Jeremejev Peakohtunik
3. Marko Leet Joonekohtunik
4. Jefim Valitov Joonekohtunik
5. Natalja Vladimirova Sekretär
6. Oleg Vladimirov Aeg
7. Meelis Luht Teadustaja
8. Savva Azarov Karistus A
9. Andre Vont Karistus B
10. Karel Kose Muusika

Väravavahid

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:20:00 10 Villem-Henrik Koitmaa
0:20:00 0:40:00 8 Villem-Henrik Koitmaa
0:40:00 1:00:00 14 Villem-Henrik Koitmaa
Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:20:00 7 Dmitri Rovda
0:20:00 0:28:15 5 Dmitri Rovda
0:28:15 0:40:00 11 Juri Bahturin
0:40:00 1:00:00 6 Juri Bahturin

Karistused

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Kevin Parras 02:00 TRIP 0:05:38 0:07:38
Silver Kerna 02:00 UN-SP 0:13:30 0:14:19
Argo Kungla 02:00 TOO-M 0:18:15 0:20:15
Johannes Tammeorg 02:00 ROUGH 0:32:36 0:34:36
Paul Sillandi 02:00 HOOK 0:32:36 0:34:36
Paul Sillandi 02:00 TRIP 0:55:39 0:57:39
Jan Lukats 02:00 UN-SP 0:55:39 0:57:39
Sander Stetski 02:00 INTRF 0:56:23 0:58:23
Kevin Parras 02:00 UN-SP 0:56:23 0:58:23
Jan Lukats 02:00 UN-SP 0:57:39 0:59:39
Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Janis Brakss 02:00 INTRF 0:24:23 0:24:26
Ivan Troshkov 02:00 CROSS 0:25:30 0:27:30
Stefan Garanin 02:00 HOLD-ST 0:32:36 0:34:36
Dmitri Kuznetsov 02:00 ROUGH 0:32:36 0:34:36
Dmitri Shapovalov 02:00 INTRF 0:37:34 0:39:34
Oleksii Voitsekhivskyi 05:00 CHECK-BE 0:55:39 1:00:00
Fedor Gusynin 02:00 UN-SP 0:55:39 0:57:39
Fedor Gusynin 02:00 UN-SP 0:57:39 0:59:39
Oleksii Voitsekhivskyi 20:00 CHECK-BE 1:00:00 1:00:00

Perioodide ülevaade

1. periood
0:05:38 2 min HC Panter Kevin Parras TRIP
0:13:30 2 min HC Panter Silver Kerna UN-SP
0:14:19 0 - 1 PP Välk 494 Oleksii Voitsekhivskyi
0:18:15 2 min HC Panter Argo Kungla TOO-M
2. periood
0:21:24 0 - 2 Välk 494 Miks Lipsbergs
0:24:23 2 min Välk 494 Janis Brakss INTRF
0:24:26 1 - 2 PP HC Panter Paul Sillandi
0:25:30 2 min Välk 494 Ivan Troshkov CROSS
0:28:15 2 - 2 HC Panter Kalev McCarthy
0:30:28 2 - 3 Välk 494 Fedor Gusynin
0:32:36 2 min HC Panter Paul Sillandi HOOK
0:32:36 2 min Välk 494 Stefan Garanin HOLD-ST
0:32:36 2 min HC Panter Johannes Tammeorg ROUGH
0:32:36 2 min Välk 494 Dmitri Kuznetsov ROUGH
0:37:34 2 min Välk 494 Dmitri Shapovalov INTRF
3. periood
0:40:46 3 - 3 HC Panter Mihkel Võrang
0:53:14 3 - 4 Välk 494 Otar Sakhokia
0:55:23 3 - 5 Välk 494 Harri Koll
0:55:39 2 min HC Panter Paul Sillandi TRIP
0:55:39 2 min HC Panter Jan Lukats UN-SP
0:55:39 5 min Välk 494 Oleksii Voitsekhivskyi CHECK-BE
0:55:39 2 min Välk 494 Fedor Gusynin UN-SP
0:56:23 2 min HC Panter Kevin Parras UN-SP
0:56:23 2 min HC Panter Sander Stetski INTRF
0:57:39 2 min HC Panter Jan Lukats UN-SP
0:57:39 2 min Välk 494 Fedor Gusynin UN-SP
0:59:26 3 - 6 SH Välk 494 Ivan Akimov
1:00:00 20 min Välk 494 Oleksii Voitsekhivskyi CHECK-BE