(1:1 ; 0:1 ; 1:2)

Aeg: 30. oktoober 2021 17:00

Koht: Haabersti jäähall

Mängitud aeg: 1:00:00

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Artjom Jeremejev Peakohtunik
2. Toivo Tilku Peakohtunik
3. Andrei Ivanov Joonekohtunik
4. Vadim Harlashov Joonekohtunik
5. Natalja Vladimirova Sekretär
6. Oleg Vladimirov Aeg
7. Savva Azarov Karistus A
8. Andre Vont Karistus B
9. Karel Kose Muusika

Väravad

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:11:30 Mihkel Võrang Ilja Urushev
0:53:10 Sander Stetski Daniil Tsarkovskyi
Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:18:15 Toms Barens Martinš Vitolinš
0:32:48 Marcis Zembergs
0:50:32 Mattis Birinš Jekabs Redlihs Martinš Vitolinš
0:59:05 Emils Masteiko

Väravavahid

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:20:00 12 Villem-Henrik Koitmaa
0:20:00 0:40:00 6 Villem-Henrik Koitmaa
0:40:00 0:58:57 6 Villem-Henrik Koitmaa
0:59:06 1:00:00 0 Villem-Henrik Koitmaa
Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:20:00 19 Uldis Ćalpa
0:20:00 0:40:00 13 Uldis Ćalpa
0:40:00 1:00:00 11 Uldis Ćalpa

Time-outid

Võistkond Kestus Algus
HC Panter 30 sek 0:58:57
Võistkond Kestus Algus

Karistused

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Vladislav Anufryirnka 02:00 TRIP 0:19:08 0:21:08
Saveli Novikov 02:00 CHARG 0:20:48 0:22:48
Saveli Novikov 05:00 ROUGH 0:22:48 0:27:48
Saveli Novikov 20:00 MISC 0:27:48 1:00:00
Mica Glass 02:00 TRIP 0:49:13 0:50:32
Sander Stetski 02:00 TRIP 0:49:52 0:51:42
Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Nikita Siskovs 02:00 THROW-ST 0:12:33 0:12:33
Dāvids Livšīcs 02:00 ROUGH 0:20:48 0:22:48
Mattis Birinš 02:00 ELBOW 0:21:00 0:23:00
Dāvids Livšīcs 05:00 ROUGH 0:22:48 0:27:48
Jekabs Silinš 02:00 TRIP 0:27:42 0:29:42
Dāvids Livšīcs 20:00 MISC 0:27:48 1:00:00
Nikita Siskovs 02:00 BOARD 0:47:21 0:49:21

Perioodide ülevaade

1. periood
0:11:30 1 - 0 HC Panter Mihkel Võrang
0:12:33 2 min HC Kurbads Nikita Siskovs THROW-ST
0:18:15 1 - 1 HC Kurbads Toms Barens
0:19:08 2 min HC Panter Vladislav Anufryirnka TRIP
2. periood
0:20:48 2 min HC Panter Saveli Novikov CHARG
0:20:48 2 min HC Kurbads Dāvids Livšīcs ROUGH
0:21:00 2 min HC Kurbads Mattis Birinš ELBOW
0:22:48 5 min HC Panter Saveli Novikov ROUGH
0:22:48 5 min HC Kurbads Dāvids Livšīcs ROUGH
0:27:42 2 min HC Kurbads Jekabs Silinš TRIP
0:27:48 20 min HC Panter Saveli Novikov MISC
0:27:48 20 min HC Kurbads Dāvids Livšīcs MISC
0:32:48 1 - 2 HC Kurbads Marcis Zembergs
3. periood
0:47:21 2 min HC Kurbads Nikita Siskovs BOARD
0:49:13 2 min HC Panter Mica Glass TRIP
0:49:52 2 min HC Panter Sander Stetski TRIP
0:50:32 1 - 3 PP HC Kurbads Mattis Birinš
0:53:10 2 - 3 HC Panter Sander Stetski
0:58:57 30 sek HC Panter TIMEOUT
0:59:05 2 - 4 HC Kurbads Emils Masteiko