(1:1 ; 1:0 ; 0:1 ; 1:0 OT)

Aeg: 12. märts 2022 17:00

Koht: Astri Arena

Mängitud aeg: 1:05:01

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Denis Tabunov Sekretär
2. Mihhail Vdovitsenko Aeg
3. vika korobova Teadustaja
4. aleksandr sjarki Karistus A
5. Ivan Loginov Peakohtunik
6. Toivo Tilku Peakohtunik
7. V.Ksenofontoov Joonekohtunik
8. Vadim Harlashov Joonekohtunik
9. Andrei Solovjev Muusika
10. Maria Disco Karistus B

Väravad

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:12:07 Nikita Vyglazov
0:31:50 Dmitri Shapovalov Vassili Titarenko Oleksii Voitsekhivskyi
1:05:01 Nikita Vyglazov
Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:17:06 Juris Bērziņš Martinš Vitolinš
0:57:30 Edgars Adamovics

Väravavahid

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 0:20:00 10 Antons Naumovs
0:20:00 0:40:00 10 Antons Naumovs
0:40:00 1:00:00 11 Antons Naumovs
Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 0:20:00 18 Uldis Ćalpa
0:20:00 0:40:00 21 Uldis Ćalpa
0:40:00 1:00:00 10 Uldis Ćalpa

Time-outid

Võistkond Kestus Algus
Võistkond Kestus Algus
HC Kurbads 30 sek 0:57:30

Karistused

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Ivan Akimov 02:00 INTRF 0:05:44 0:07:44
Ivan Troshkov 02:00 HI-ST 0:07:18 0:09:18
Nikita Kochergin 05:00 CHARG 0:25:22 0:30:22
Dmitri Shapovalov 02:00 UN-SP 0:25:22 0:27:22
Ivan Troshkov 02:00 TRIP 0:26:00 0:28:00
Nikita Vyglazov 02:00 CROSS 0:45:36 0:47:36
Oleksii Voitsekhivskyi 02:00 HOOK 0:57:07 0:59:07
Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Nikita Švarjovs 02:00 TOO-M 0:06:59 0:08:59
Juris Bērziņš 02:00 HOOK 0:09:55 0:11:55
Emils Masteiko 02:00 HI-ST 0:26:33 0:28:33
Emils Masteiko 02:00 UN-SP 0:28:33 0:30:33
Emils Loćmelis 05:00 TRIP 0:31:06 0:36:06
Emils Loćmelis 20:00 UN-SP 0:36:06 1:00:00

Perioodide ülevaade

1. periood
0:05:44 2 min Välk 494 Ivan Akimov INTRF
0:06:59 2 min HC Kurbads Nikita Švarjovs TOO-M
0:07:18 2 min Välk 494 Ivan Troshkov HI-ST
0:09:55 2 min HC Kurbads Juris Bērziņš HOOK
0:12:07 1 - 0 Välk 494 Nikita Vyglazov
0:17:06 1 - 1 HC Kurbads Juris Bērziņš
2. periood
0:25:22 2 min Välk 494 Dmitri Shapovalov UN-SP
0:25:22 5 min Välk 494 Nikita Kochergin CHARG
0:26:00 2 min Välk 494 Ivan Troshkov TRIP
0:26:33 2 min HC Kurbads Emils Masteiko HI-ST
0:28:33 2 min HC Kurbads Emils Masteiko UN-SP
0:31:06 5 min HC Kurbads Emils Loćmelis TRIP
0:31:50 2 - 1 PP Välk 494 Dmitri Shapovalov
0:36:06 20 min HC Kurbads Emils Loćmelis UN-SP
3. periood
0:45:36 2 min Välk 494 Nikita Vyglazov CROSS
0:57:07 2 min Välk 494 Oleksii Voitsekhivskyi HOOK
0:57:30 2 - 2 HC Kurbads Edgars Adamovics
0:57:30 30 sek HC Kurbads TIMEOUT
Lisaaeg
1:05:01 3 - 2 Välk 494 Nikita Vyglazov