Toggle navigation
🏒
Mängijad
Kohtunikud
Klubid
Liigad
Hooajad
2016/2017
Unibet Hokiliiga 2016/2017
EMV-A 2016/2017
EMV-B 2016/2017
EMV-C 2016/2017
EMV-D 2016/2017
EMV-E 2016/2017
EMV-F 2016/2017
EMV-G 2016/2017
Eesti Meistriliiga Play off 2016/2017 2016/2017
Eesti Meistriliiga FINAAL 2016/2017
2017/2018
Unibet Hokiliiga 2017/2018
EMV-A 2017/2018
EMV-B 2017/2018
EMV-C 2017/2018
EMV-D 2017/2018
EMV-E 2017/2018
EMV-F 2017/2018
EMV-G 2017/2018
Crowns Baltic Challenge Cup 2017 2017/2018
BALTIC SEA CUP LEGEND INVITE [TURNIIR] 2017/2018
Nordic Power Hokiliiga Poolfinaal 2017/2018
Nordic Power Hokiliiga pronksimäng 2017/2018
Nordic Power Hokiliiga FINAAL 2017/2018
Eesti Naiste Jäähokiliiga 2017/2018
Sõprusmängud [TURNIIR] 2017/2018
2018/2019
EMV-A 2018/2019
EMV-B 2018/2019
EMV-C 2018/2019
EMV-D 2018/2019
EMV F2 2018/2019
EMV G1 2018/2019
EMV G2 2018/2019
Unibet Hokiliiga 2018/2019
Eesti Naiste Hokiliiga 2018/2019
EMV F1 2018/2019
EMV-E 2018/2019
BALTIC SEA CUP LEGEND INVITE [TURNIIR] 2018/2019
BALTIC SEA CUP LEGEND INVITE 2018/2019
BALTIC SEA CUP LEGEND INVITE 2018/2019
Coolbet Hokiliiga Karikas 2018/2019
Coolbet Hokiliiga Karikas Finaal 2018/2019
2019/2020
EMV-A 2019/2020
EMV-B 2019/2020
EMV-C 2019/2020
EMV-D 2019/2020
EMV F1 2019/2020
EMV F2 2019/2020
EMV G1 2019/2020
EMV G2 2019/2020
EMV E1 2019/2020
EMV E2 2019/2020
Unibet Hokiliiga 2019/2020
Eesti Naiste Hokiliiga 2019/2020
Coolbet Hokiliiga Karikas 2019/2020
2020/2021
ENMV U18 2020/2021
ENMV U16 2020/2021
ENMV U14 2020/2021
Unibet Hokiliiga 2020/2021
Eesti Naiste Hokiliiga 2020/2021
ENKV U12-Ülemine IDA 2020/2021
ENKV U12-Ülemine PÕHI 2020/2021
ENKV U10-Ülemine IDA 2020/2021
ENKV U10-Ülemine PÕHI 2020/2021
ENKV U12-Alumine 2020/2021
Eesti Hokinoorte Mängud U8 2020/2021
ENKV U10-Alumine 2020/2021
Coolbet Hokiliiga Karikas 2020/2021
Coolbet Hokiliiga Karikas Finaal 2020/2021
2021/2022
ENMV U16 2021/2022
ENMV U14-2 2021/2022
ENMV U18 2021/2022
ENMV U14 2021/2022
Unibet Hokiliiga 2021/2022
ENKV 21/22 U12-1 IDA 2021/2022
ENKV 21/22 U12-2 2021/2022
ENKV 21/22 U12-1 LÄÄS 2021/2022
ENKV 21/22 U10-1 2021/2022
ENKV 21/22 U10-2 2021/2022
ENKV 21/22 U8-1 LÄÄS 2021/2022
ENKV 21/22 U8-1 IDA 2021/2022
ENMV U20 2021/2022
Eesti Naiste Hokiliiga 2021/2022
ENMV U14 Finaal I 2021/2022
ENMV U14 Finaal II 2021/2022
ENKV U8 Finaal I 2021/2022
ENKV U12-1 Finaal I 2021/2022
ENKV U12-1 Finaal II 2021/2022
Coolbet Hokiliiga Poolfinaal 2021/2022
ENKV U8 Finaal II 2021/2022
Coolbet Hokiliiga Finaal 2021/2022
Coolbet Hokiliiga pronksimäng 2021/2022
Eesti Naise Hokiliiga 5-6.koht 2021/2022
Eesti Naiste Hokiliiga poolfinaal 2021/2022
Eesti Naiste Hokiliiga pronksimäng 2021/2022
Eesti Naiste Hokiliiga Finaal 2021/2022
2022/2023
Unibet Hokiliiga 2022/2023
PAF Naiste Hokiliiga 2022/2023
ENMV U20 2022/2023
ENMV U18 2022/2023
ENMV U16 2022/2023
ENMV U14 2022/2023
ENMV U14-2 2022/2023
Eesti Hokinoorte Mängud U12-1 2022/2023
Eesti Hokinoorte Mängud U12-2 2022/2023
Eesti Hokinoorte Mängud U10-1 2022/2023
Eesti Hokinoorte Mängud U10-2 2022/2023
Eesti Hokinoorte Mängud U8 2022/2023
Coolbet Hokiliiga Poolfinaal 2022/2023
Eesti Naiste Karikavõistlused 2022/2023
Coolbet Hokiliiga Finaal 2022/2023
Coolbet Hokiliiga pronksimäng 2022/2023
2023/2024
PAF Naiste Hokiliiga 2023/2024
Unibet Hokiliiga 2023/2024
ENMV U20 2023/2024
ENMV U14 2023/2024
ENMV U17 2023/2024
Eesti Hokinoorte Mängud U12-1 2023/2024
Eesti Hokinoorte Mängud U12-2 2023/2024
Eesti Hokinoorte Mängud U10-1 2023/2024
Eesti Hokinoorte Mängud U10-2 2023/2024
Eesti Hokinoorte Mängud U8 2023/2024
ENMV U14 Finaal I 2023/2024
ENMV U14 Finaal II 2023/2024
Unibet Hokiliiga Poolfinaalid 2023/2024
PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid 2023/2024
PAF Naiste Hokiliiga Finaal 2023/2024
PAF Naiste Hokiliiga pronksimäng 2023/2024
Unibet Hokiliiga Finaal 2023/2024
Unibet Hokiliiga pronksimäng 2023/2024
2023/2023
4 Nations Tournament 2023/2024
Logi sisse
Unibet Hokiliiga Poolfinaalid
Klubid selles liigas
Klubi
Klubi mängijaid liigas
Kokku klubisid liigas
4
HC Everest
2
Narva PSK
28
SK Viru Sputnik
22
SK Välk 494
13
Mängijad selles liigas
Mängija
Omanikklubi
Kokku mängijaid liigas
100
Taavi Ahman (EST)
SK Kajakas
Andrei Aleksandrov (EST)
Narva PSK
Sergei Andrejev (RUS)
SK Viru Sputnik
Maksim Anohhin (EST)
Narva PSK
Martin Anohhin (EST)
Narva PSK
Deniss Antonov (EST)
HC Vipers
Konstantin Babchenko (EST)
HC Vipers
Yuri Babenko (RUS)
Narva PSK
Juri Bahturin (EST)
SK Kajakas
Andrei Baikov (EST)
Narva PSK
Andrei Bedniakov (RUS)
HC Everest
Maksim Beloussov (EST)
HK Tornaado
Arseni Belov (EST)
SK Viru Sputnik
Vitali Belov (EST)
Narva PSK
Maksim Berežonov (EST)
Narva PSK
Alexander Bogdanov (EST)
SK Välk 494
Maksim Bogdanov (EST)
SK Viru Sputnik
Alexandre Cyrenne (CAN)
SK Viru Sputnik
Artur Fedoruk (EST)
HC PANTER
Gennadi Filippov (EST)
HC Everest
Andrei Filonik (EST)
HC Everest
Leonid Gatilov (EST)
SK Viru Sputnik
Jerzy Jay Gus (CAN)
SK Viru Sputnik
Ruslan Heitkov (EST)
HC Everest
Arkhyp Holin (UKR)
SK Viru Sputnik
Kirill Ilin (EST)
Narva PSK
Jevgeni Ivanov (EST)
SK Viru Sputnik
Martins Jakovlevs (LVA)
SK Välk 494
Daniel Jakubovits (EST)
HC Everest
Didzis Jansons (LVA)
SK Välk 494
Matvei Kalamees (EST)
SK Kajakas
Vladislav Kaplenko (EST)
Narva PSK
Nikita Kirillov (EST)
Narva PSK
Stanislav Kolisnyk (UKR)
HC Everest
Harri Koll (EST)
SK Välk 494
Arseni Koltsov (EST)
HC Everest
Olev Kork (EST)
SK Välk 494
Konstantins Korkus (LVA)
SK Viru Sputnik
Igor Krivorukov (EST)
HC Everest
Oskar Levin (RUS)
HC Everest
Miks Lipsbergs (LVA)
SK Välk 494
Ruslan Logvinenko (EST)
HC Everest
Mihhail Lupanov (EST)
HC Everest
Den Markarjan (EST)
HC Everest
Ivan Mihhailov (EST)
Narva PSK
Nikita Minin (EST)
Narva PSK
Toomas Morel (EST)
HC Everest
Yakov Naumov (RUS)
HC Everest
Anton Nekrassov (EST)
SK Viru Sputnik
Kristofer Neltsas (EST)
Narva PSK
Jegor Nevzorov (EST)
Narva PSK
Dmitri Nikonov (EST)
Narva PSK
Ralfs Parolis (LVA)
HC Everest
Andrei Parshin (RUS)
HC Everest
Dmitri Patrušev (EST)
HC Everest
Pavel Plesnev (RUS)
Narva PSK
Yehor Priadiiev (UKR)
SK Viru Sputnik
Markuss Prieditis (LVA)
SK Viru Sputnik
Pavel Prokopenko (EST)
SK Viru Sputnik
Aleksandr Rabotinski (EST)
Narva PSK
Maksim Rõbushkin (EST)
SK Välk 494
Dmitri Rovda (EST)
Narva PSK
Allan Saar (EST)
SK Viru Sputnik
Erik Salmin (EST)
HC Everest
Aleksandr Saprykin (EST)
Narva PSK
Kristjan Särki (EST)
SK Kajakas
Kaspars Saulietis (LVA)
SK Välk 494
Robin Sepma (EST)
HC PANTER
Daniil Seppenen (EST)
SK Välk 494
Ilja Simagin (EST)
SK Välk 494
Daniil Skaleta (EST)
HC Vipers
Aleksandr Smetanin (EST)
HC Everest
Aleksandr Smirnov (EST)
Narva PSK
Igor Smirnov (EST)
SK Viru Sputnik
Nikita Smirnov (EST)
SK Viru Sputnik
Andrei Solovjov (EST)
SK Kajakas
Nikita Stanevitš (RUS)
HC Everest
Mark Štšerbatski (EST)
Narva PSK
Aleksandr Sudas (RUS)
SK Viru Sputnik
Aleksandr Šustov (EST)
Narva PSK
Kirill Tabunov (EST)
SK Kajakas
Nikita Tailakov (EST)
SK Viru Sputnik
Aleksandr Tihhomirov (EST)
SK Viru Sputnik
Marcos Timmusk (EST)
SK Kajakas
Vassili Titarenko (EST)
SK Välk 494
Aleksandr Titov (EST)
Narva PSK
Maksim Tsaltsev (EST)
HC Everest
Nikita Tsyganov (RUS)
SK Viru Sputnik
Michael Tugo (EST)
HC Vipers
Maksim Turovski (EST)
SK Kajakas
Maksim Urlihh (EST)
SK Viru Sputnik
Ilja Urushev (EST)
SK Viru Sputnik
Max Välja (EST)
Narva PSK
löödud värav (EST)
SK Välk 494
Daniil Vasiliev (EST)
Narva PSK
Georgi Vassiljev (EST)
Narva PSK
Oleksii Voitsekhivskyi (UKR)
SK Välk 494
Demid Yeremeyev (KAZ)
HC Everest
Andrei Zubov (EST)
Narva PSK
Juri Zubov (EST)
Narva PSK