ENMV U18

Klubid selles liigas

Klubi Klubi mängijaid liigas
Kokku klubisid liigas 5
HC PANTER 16
HK Tornaado 13
Narva PSK 15
SK Kajakas 12
Viru Sputnik 24

Mängijad selles liigas

Mängija Omanikklubi
Kokku mängijaid liigas 90
Artjom Abeljanov (EST) HC PANTER
Brandon Abreldaal (EST) HK Tornaado
Taavi Ahman (EST) SK Kajakas
Martin Anohhin (EST) Narva PSK
Nikita Antonov (EST) HK Tornaado
Savva Azarov (EST) HC PANTER
Yuri Babenko (RUS) Narva PSK
Stanislav Bažutov (EST) Narva PSK
Maksim Beloussov (EST) HK Tornaado
Arseni Belov (EST) Viru Sputnik
Vsevolod Berezovskii (RUS) Viru Sputnik
Nikita Bogatov (EST) HK Tornaado
Nikita Borodajev (EST) HC PANTER
Makar Borzenko (RUS) Viru Sputnik
Maksim Burkov (EST) Narva PSK
Danylo Derkach (UKR) Viru Sputnik
Kyrilo Derkach (UKR) Viru Sputnik
Eduard Drozdov (EST) HC Everest
Nikita Filipjev (EST) Narva PSK
Georgi Filjajev (EST) HK Tornaado
Akim Frolkov (EST) HK Tornaado
Leonid Gatilov (EST) Viru Sputnik
Elisei Grebenev (EST) HC PANTER
Nikita Grebenev (EST) HC PANTER
Aleksei Gulevski (EST) Narva PSK
Aleksandr Hmelnitski (EST) HC PANTER
Arkhyp Holin (UKR) Viru Sputnik
Daniil Jermakov (EST) Viru Sputnik
Tristan Kallion (EST) HK Tornaado
Hennadii Kolisnyk (UKR) Viru Sputnik
Pärtel Koit Kose (EST) HC PANTER
Vjatšeslav Kossov (EST) Viru Sputnik
Mihhail Kovaljov (EST) HK Tornaado
Matvei Kozhurov (RUS) Viru Sputnik
Ivan Kozlov (EST) Narva PSK
Roland Luht (EST) HC PANTER
Aaleksander Maalmann (EST) SK Kajakas
Arsenii Magradze (RUS) Viru Sputnik
Mihhail Mankov (EST) Viru Sputnik
Artjom Masljonov (EST) HK Tornaado
Nikolay Mayorov (EST) Viru Sputnik
Ivan Mihhailov (EST) Narva PSK
Demid Morozov (EST) HK Tornaado
Pavel Nechaev (RUS) Viru Sputnik
Kristofer Neltsas (EST) Narva PSK
Kirill Nikulin (EST) Narva PSK
Ivan Omelchuk (UKR) Viru Sputnik
Egor Ovsyankin (RUS) Viru Sputnik
Jens Hubert Parras (EST) HC PANTER
Anton Partševski (EST) HC Viking
Aleksei Popov (EST) Narva PSK
Yehor Priadiiev (UKR) Viru Sputnik
Jegor Proskurin (EST) HC PANTER
Andrei Puzanov (EST) SK Kajakas
Lauri Ruuder (EST) SK Kajakas
Gleb Salamatin (EST) HK Tornaado
Erik Salmin (EST) HC Everest
Kristjan Särki (EST) SK Kajakas
Viacheslav Sarkisyants (RUS) Viru Sputnik
Maksim Šaškin (EST) SK Kajakas
Daniil Sennikov (EST) HC Vipers
Robin Sepma (EST) HC PANTER
Lev Shumenkov (EST) HC Everest
Simon Sildre (EST) HC PANTER
Maksim Skitsky (EST) SK Kajakas
Aleksandr Smirnov (EST) Narva PSK
Andrei Solovjov (EST) SK Kajakas
Rico Soots (EST) HC PANTER
Vladimir Spasjonov (EST) HC Everest
Igor Statkevich (RUS) Viru Sputnik
Nikolai Štšerbina (EST) Viru Sputnik
Nikolai Suhhov (EST) Narva PSK
Nikita Tailakov (EST) Viru Sputnik
Johannes Tammeorg (EST) HC PANTER
Nikita Tihhomirov (EST) SK Kajakas
Marcos Timmusk (EST) SK Kajakas
Hans-Kristjan Tisler (EST) HK Tornaado
Mihhail Tsapovski (EST) SK Kajakas
Artur Tsarenko (EST) SK Kajakas
Daniil Tsarkovskyi (UKR) HC PANTER
Mark Tseluiko (EST) HK Tornaado
Erik Tšernov (EST) Viru Sputnik
Maksim Tulkin (EST) HC PANTER
Stepan Ukhan (EST) Narva PSK
Paul Vahi (EST) HK Tornaado
Max Välja (EST) Narva PSK
Andre Vont (EST) HC PANTER
Markus Voor (EST) HK Tornaado
Danil Zarifullin (RUS) Viru Sputnik
Mark Zigura (EST) HC Viking