EML

Klubid selles liigas

Klubi Klubi mängijaid liigas
Kokku klubisid liigas 7
HC Everest 5
HC KURBADS 39
HC PANTER 26
HS RIGA 40
Narva PSK 30
Viru Sputnik 28
SK Välk 494 21

Mängijad selles liigas

Mängija Omanikklubi
Kokku mängijaid liigas 230
Artjom Abeljanov (EST) HC PANTER
Edgars Adamovičš (LVA) HC KURBADS
Fjodor Aganezov (EST) HC KURBADS
Taavi Ahman (EST) SK Kajakas
Andrei Aleksandrov (EST) Narva PSK
ROJS ALENS ĀLUPS (LVA) HS RIGA
Sergei Andreev (RUS) Viru Sputnik
Maksim Anohhin (EST) Narva PSK
Martin Anohhin (EST) Narva PSK
KRISTERS ANSONS (LVA) HS RIGA
Egor Antonenko (RUS) HC Everest
Deniss Antonov (EST) HC Vipers
Vladislav Anufryirenka (BLR) HC PANTER
ALEKSANDRS APINIS (LVA) HS RIGA
Artem Asekin (RUS) Viru Sputnik
Roberts Augustiņš (LVA) HC KURBADS
SANDIS AUZIŅŠ (LVA) HS RIGA
Rodion Babaian (UKR) Viru Sputnik
Yuri Babenko (RUS) Narva PSK
Ilja Babrusev (RUS) HC PANTER
Juri Bahturin (EST) SK Kajakas
Vladimir Baskirov (EST) SK Kajakas
Vadim Bažura (EST) Viru Sputnik
Stanislav Bažutov (EST) Narva PSK
Andrei Bedniakov (RUS) HC Everest
Maksim Beloussov (EST) HK Tornaado
Arseni Belov (EST) Viru Sputnik
Juris Bērziņš (LVA) HC KURBADS
MĀRTIŅŠ BIEZAIS (LVA) HS RIGA
Roberts Binde (LVA) HC KURBADS
Alekss Bluks (LVA) HC KURBADS
RODIONS BOLTRAMOVICS (LVA) HS RIGA
Nikita Borodajev (EST) HC PANTER
Maksim Borovikov (EST) Viru Sputnik
Janis Brakss (LVA) SK Välk 494
KĀRLIS BRANTS (LVA) HS RIGA
OSKARS NILS BRIEDIS (LVA) HS RIGA
Igor Brusko (EST) Viru Sputnik
EDUARDS ROJS BUČIŅŠ (LVA) HS RIGA
Maksim Burkov (EST) Narva PSK
Uldis Ćalpa (LVA) HC KURBADS
KARLIS NAURIS CESLIS (LVA) HS RIGA
DMITRIJS DIĻEVKA (LVA) HS RIGA
Otto Dimants (LVA) HC KURBADS
VLADISLAVS DUBROVSKIS (LVA) HS RIGA
Aleksander Ebber (EST) HC PANTER
Artur Fedoruk (EST) HC PANTER
Gennadi Filippov (EST) HC Everest
VERNERS FRICBERGS (LVA) HS RIGA
Akim Frolkov (EST) HK Tornaado
Aliaksei Furman (BLR) Viru Sputnik
Daniil Fursa (EST) HC Vipers
Leonid Gatilov (EST) Viru Sputnik
GĻEBS GAVRILOVS (LVA) HS RIGA
Emīls Ginters (LVA) HC KURBADS
VLADISLAVS GONTARS (LVA) HS RIGA
MATIASS DANIELS GRĪNBERGS (LVA) HS RIGA
RIHARDS GRUNDEJS (LVA) HS RIGA
OSKARS GUSEVS (LVA) HS RIGA
Fedor Gusynin (RUS) SK Välk 494
Toms Hartmanis (LVA) HC KURBADS
Igor Ignatev (RUS) Narva PSK
Kirill Ilin (EST) Narva PSK
VLADISLAVS IĻJUŠINS (LVA) HS RIGA
Anatoli Jakovlev (EST) SK Välk 494
Maris Jass (LVA) SK Välk 494
Roberts Jekimovs (LVA) HC KURBADS
Daniil Jermakov (EST) Viru Sputnik
Tristan Kallion (EST) HK Tornaado
RAULS KAPURA (LVA) HS RIGA
Silver Kerna (EST) HC Viking
Marko Kettunen (EST) HC PANTER
Nikita Kirillov (EST) Narva PSK
Villem-Henrik Koitmaa (EST) HC PANTER
Harri Koll (EST) SK Välk 494
Kirill Konkin (EST) HC Everest
Patrick Kookmaa (EST) HC PANTER
Olev Kork (EST) SK Välk 494
Deniss Korņilovs (LVA) HC KURBADS
Daniil Kosarev (RUS) Narva PSK
Vjatšeslav Kossov (EST) Viru Sputnik
Andrejs Kostjuks (LVA) HC KURBADS
Rihards Kovalevskis (LVA) HC KURBADS
Ivan Kozlov (EST) Narva PSK
Markus Krišans (LVA) HC KURBADS
Igor Krivorukov (EST) HC Everest
Pavel Kulakov (EST) Narva PSK
Dmitri Kuznetsov (EST) Tartu Kalev Välk
Konstantin Kuznetsov (RUS) Viru Sputnik
RAULS LADUSĀNS (LVA) HS RIGA
Martins Lavrovs (LVA) SK Välk 494
Alexei Lebedev (RUS) HC Everest
ALEKS ELIANS LEONOVS (LVA) HS RIGA
Oskar Levin (RUS) HC Everest
Rihards Liģis (LVA) HC KURBADS
Miks Lipsbergs (LVA) HC KURBADS
Dāvids Livšīcs (LVA) HC KURBADS
Konstantin Ljubobratets (EST) HC Vipers
DAŅILA LOBAČOVS (LVA) HS RIGA
Artjom Lobin (EST) Narva PSK
Emils Loćmelis (LVA) HC KURBADS
Ruslan Logvinenko (EST) HC Everest
Oleksii Lubnin (UKR) HC PANTER
Roland Luht (EST) HC PANTER
Jan Lukats (EST) HC PANTER
Mihhail Lupanov (EST) HC Everest
ANTONS MACIJEVSKIS (LVA) HS RIGA
Den Markarjan (EST) HC Everest
Emils Masteiko (LVA) HC KURBADS
Ivan Mihhailov (EST) Narva PSK
Arginto Milbergs (LVA) HC KURBADS
Itālo Milbergs (LVA) HC KURBADS
Nikita Minin (EST) Narva PSK
Vitali Minin (EST) Narva PSK
Juliāns Misjus (LVA) HC KURBADS
Toomas Morel (EST) HC Everest
Aleks Morozov (EST) Viru Sputnik
Demid Morozov (EST) HK Tornaado
TOMS MOTS (LVA) HS RIGA
Ervins Mustukovs (LVA) SK Välk 494
Pavel Narvet (EST) Narva PSK
Yakov Naumov (RUS) HC Everest
Antons Naumovs (LVA) SK Välk 494
Artjoms Necepurenko (LVA) HC KURBADS
Anton Nekrassov (EST) Viru Sputnik
Kristofer Neltsas (EST) Narva PSK
Jegor Nevzorov (EST) Narva PSK
VALTERS NIEDRĀJS (LVA) HS RIGA
Dmitri Nikonov (EST) Narva PSK
Saveli Novikov (EST) HC PANTER
Martin Novitski (EST) SK Kajakas
Kirills Opikovs (LVA) HC KURBADS
Eduards Ozoliņš (LVA) HC KURBADS
AKSELS OZOLS (LVA) HS RIGA
Hārdijs Parādnieks (LVA) HC KURBADS
Jens Hubert Parras (EST) HC PANTER
Kevin Parras (EST) HC PANTER
Andrei Parshin (RUS) HC Everest
Anton Partševski (EST) HC Vipers
Igor Pervushyn (UKR) HC PANTER
RIČARDS PĒTERSONS (LVA) HS RIGA
Leonid Petrov (RUS) Viru Sputnik
Aleksejs Popovs (LVA) SK Välk 494
Pavel Prokopenko (EST) Viru Sputnik
Jegor Proskurin (EST) HC PANTER
Jānis Purinš (LVA) HC KURBADS
Aleksandr Rabotinski (EST) Narva PSK
Andrei Rae (EST) Viru Sputnik
Edgars Ralovecs (LVA) HC KURBADS
Aleks Randmer (EST) Viru Sputnik
Jēkabs Rēdlihs (LVA) HC KURBADS
Dmitri Repin (RUS) HC Everest
KRISTS RETENAIS (LVA) HS RIGA
Maksim Rõbushkin (EST) SK Välk 494
Grigori Romanov (RUS) HC Everest
Dmitri Rovda (EST) Narva PSK
Andrei Rozinko (EST) HC PANTER
RALFS RUŠKO (LVA) HS RIGA
Allan Saar (EST) Viru Sputnik
Mihail Sabirov (ROU) HC Everest
Otar Sakhokia (EST) Tartu Kalev Välk
Erik Salmin (EST) HC Everest
Aleksandr Saprykin (EST) Narva PSK
Kristjan Särki (EST) SK Kajakas
KRIŠJĀNIS SĀRTS (LVA) HS RIGA
Kaspars Saulietis (LVA) HC KURBADS
Artūrs Sedjukevičs (LVA) HC KURBADS
Robin Sepma (EST) HC PANTER
Daniil Seppenen (EST) Narva PSK
Daniil Shadskii (RUS) Viru Sputnik
Dmitri Shapovalov (RUS) SK Välk 494
Niklas Sildre (EST) HC PANTER
Jēkabs Silinš (LVA) HC KURBADS
Paul Sillandi (EST) HC PANTER
Ilja Simagin (EST) SK Välk 494
ALEKSS SIMANOVICS (LVA) HS RIGA
Aleksejs Širokovs (LVA) SK Välk 494
Maksims Širokovs (LVA) SK Välk 494
Nikita Siskovs (LVA) HC KURBADS
Anatoli Sizov (EST) HC Viking
Daniil Skaleta (EST) HC Vipers
Anton Slepuhhin (EST) HC PANTER
Alexander Smetanin (EST) HC Everest
Aleksandr Smirnov (EST) Narva PSK
Igor Smirnov (EST) Viru Sputnik
MĀRCIS SMIRNOVS (LVA) HS RIGA
TIMURS SOLOSTEJS (LVA) HS RIGA
Andrei Solovjov (EST) SK Kajakas
Rico Soots (EST) HC PANTER
Jaanus Sorokin (EST) HC PANTER
Mārtiņš Špaks (LVA) HC KURBADS
Sander Stetski (EST) HC PANTER
RAIVIS STRAZDINS (LVA) HS RIGA
Mark Štšerbatski (EST) Narva PSK
Nikolai Štšerbina (EST) Viru Sputnik
Aleksandr Sudas (RUS) Viru Sputnik
Aleksandr Šustov (EST) Narva PSK
Nikita Tailakov (EST) Viru Sputnik
Johannes Tammeorg (EST) HC PANTER
Aleksandr Tihhomirov (EST) Viru Sputnik
Mark Tihhomirov (EST) SK Välk 494
Nikita Tihhomirov (EST) SK Kajakas
Marcos Timmusk (EST) SK Kajakas
Hans-Kristjan Tisler (EST) HK Tornaado
Vassili Titarenko (EST) SK Välk 494
Aleksandr Titov (EST) Narva PSK
ANATOLIJS TOVARIŠS (LVA) HS RIGA
Nikita Trofilov (RUS) SK Välk 494
Maksim Tsaltsev (EST) HC Everest
Kirill Tsebotarjov (EST) Narva PSK
Erik Tšernov (EST) Viru Sputnik
Mihhail Tsistjakov (EST) HC Everest
Nikita Tsyganov (RUS) Viru Sputnik
Maksim Turovski (EST) SK Kajakas
Emīls Ūdris (LVA) HC KURBADS
Maksim Urlihh (EST) Viru Sputnik
Paul Vahi (EST) HK Tornaado
Max Välja (EST) Narva PSK
Georgi Vassiljev (EST) Narva PSK
Martinš Vitolinš (LVA) HC KURBADS
ROBERTS VĪTOLS (LVA) HS RIGA
Ralfs Vjaters (LVA) SK Välk 494
Oleksii Voitsekhivskyi (UKR) SK Välk 494
Mihkel Võrang (EST) HC PANTER
MARKUSS ZAĶĪTIS (LVA) HS RIGA
Nikita Zantmans (LVA) SK Välk 494
ALEKSANDRS ZAPRIVODA (LVA) HS RIGA
HELMUTS VALDIS ZARIŅŠ (LVA) HS RIGA
Herberts Zeibots (LVA) HC KURBADS
Marcis Zembergs (LVA) HC KURBADS