(1:0 ; 2:2 ; 1:0)

Aeg: 11. detsember 2022 16:00

Koht: Kohtla -Järve jäähall

Mängitud aeg: 1:00:00

Pealtvaatajaid: 260

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Mihhail Jeremejev Karistus B
2. Ivan Loginov Peakohtunik
3. Toivo Tilku Peakohtunik
4. ANATOLY DUBKOV Muusika
5. Jefim Valitov Joonekohtunik
6. Marko Leet Joonekohtunik
7. Alina Semenyak Sekretär
8. Aleksei Gromov Aeg
9. Timofei Salmin Teadustaja
10. Yuliya Salmina Karistus A

Väravad

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:22:28 VERNERS FRICBERGS RIČARDS PĒTERSONS
0:37:24 RAULS LADUSĀNS

Väravavahid

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:20:00 14 Dmitri Rovda
0:20:00 0:40:00 9 Dmitri Rovda
0:40:00 1:00:00 15 Dmitri Rovda
Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:20:00 5 OSKARS GUSEVS
0:20:00 0:40:00 9 OSKARS GUSEVS
0:40:00 0:58:02 5 OSKARS GUSEVS
0:58:45 1:00:00 0 OSKARS GUSEVS

Time-outid

Võistkond Kestus Algus
Võistkond Kestus Algus
HS RIGA 30 sek 0:58:02

Karistused

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Erik Salmin 02:00 TRIP 0:24:00 0:26:00
Martin Novitski 02:00 TRIP 0:29:16 0:31:16
Toomas Morel 02:00 ROUGH 0:30:16 0:32:16
Ruslan Logvinenko 02:00 SLASH 0:38:34 0:40:34
Mihail Sabirov 02:00 TRIP 0:47:25 0:49:25
Andrei Bedniakov 02:00 SLASH 0:54:15 0:56:15
Deniss Antonov 02:00 TRIP 0:59:38 1:00:00
Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
MATIASS DANIELS GRĪNBERGS 02:00 TRIP 0:11:03 0:13:03
RAULS LADUSĀNS 02:00 ROUGH 0:30:16 0:32:16
ROJS ALENS ĀLUPS 02:00 HOOK 0:38:08 0:40:08
ALEKSANDRS APINIS 02:00 CROSS 0:38:34 0:40:34
OSKARS GUSEVS 02:00 DELAY 0:42:50 0:44:50
RIHARDS GRUNDEJS 02:00 TOO-M 0:45:24 0:47:24

Perioodide ülevaade

1. periood
0:01:54 1 - 0 HC Everest Mihhail Lupanov
0:05:42 2 min HC Everest Vladimir Baskirov HOLD
0:11:03 2 min HS RIGA MATIASS DANIELS GRĪNBERGS TRIP
2. periood
0:22:28 1 - 1 HS RIGA VERNERS FRICBERGS
0:24:00 2 min HC Everest Erik Salmin TRIP
0:26:44 2 min HC Everest Vladimir Baskirov CROSS
0:29:16 2 min HC Everest Martin Novitski TRIP
0:30:16 2 min HC Everest Toomas Morel ROUGH
0:30:16 2 min HS RIGA RAULS LADUSĀNS ROUGH
0:31:16 2 min HC Everest Vladimir Baskirov ROUGH
0:34:24 2 - 1 HC Everest Mihail Sabirov
0:35:12 3 - 1 HC Everest Yakov Naumov
0:36:25 2 min HC Everest Vladimir Baskirov HOLD
0:37:24 3 - 2 PP HS RIGA RAULS LADUSĀNS
0:38:08 2 min HS RIGA ROJS ALENS ĀLUPS HOOK
0:38:34 2 min HC Everest Ruslan Logvinenko SLASH
0:38:34 2 min HS RIGA ALEKSANDRS APINIS CROSS
3. periood
0:42:50 2 min HS RIGA OSKARS GUSEVS DELAY
0:45:24 2 min HS RIGA RIHARDS GRUNDEJS TOO-M
0:47:25 2 min HC Everest Mihail Sabirov TRIP
0:54:15 2 min HC Everest Andrei Bedniakov SLASH
0:58:02 30 sek HS RIGA TIMEOUT
0:58:44 4 - 2 HC Everest Deniss Antonov
0:59:38 2 min HC Everest Deniss Antonov TRIP