(0:3 ; 3:0 ; 3:2)

Aeg: 6. oktoober 2022 18:00

Koht: Narva Jäähall

Mängitud aeg: 0:45:00

Pealtvaatajaid: 136

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Toivo Tilku Joonekohtunik
2. Aleksandr Kolpakov Aeg
3. Nikolai Kolpakov Sekretär

Väravavahid

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 0:11:37 6 Georg Oitsar
0:11:37 0:45:00 24 Bogdan Semjonov
Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 0:45:00 32 Nikita Smirnov

Time-outid

Võistkond Kestus Algus
U16 22/23 Narva PSK 30 sek 0:42:28
Võistkond Kestus Algus
U16 22/23 SK Viru Sputnik 30 sek 0:44:40

Karistused

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Artjom Agafonov 02:00 HOOK 0:00:11 0:02:11
Ivan Loginov 02:00 HOOK 0:12:03 0:14:03
Deniss Tišin 02:00 CROSS 0:13:43 0:15:43
Deniss Tišin 02:00 UN-SP 0:15:43 0:17:43
Deniss Tišin 02:00 HI-ST 0:19:45 0:21:45
Roland Laar 02:00 INTRF 0:26:21 0:28:21
Artjom Agafonov 02:00 TRIP 0:32:14 0:34:14
Daniil Savosto 02:00 INTRF 0:32:21 0:34:21
Daniil Vasiljev 02:00 HOLD 0:33:04 0:35:04
Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Andrei Pepeliaev 02:00 SLASH 0:03:21 0:05:21
Yehor Priadiiev 02:00 HOOK 0:03:30 0:05:30
Vjatšeslav Filatov 02:00 SLASH 0:13:43 0:15:43
Vladislav Kaplenko 02:00 SLASH 0:15:51 0:17:51
Yehor Priadiiev 02:00 BOARD 0:18:58 0:20:58
Yehor Priadiiev 02:00 HI-ST 0:19:55 0:21:55
Jaroslav Gromov 02:00 INTRF 0:21:17 0:23:17
Vladislav Kaplenko 02:00 TRIP 0:22:38 0:24:38
Pavel Plesnev 02:00 HI-ST 0:28:53 0:30:53
Yehor Priadiiev 02:00 UN-SP 0:30:33 0:32:33
Andrei Pepeliaev 02:00 TRIP 0:31:47 0:33:47
Arkhyp Holin 02:00 HOOK 0:32:47 0:34:47
Andrei Pepeliaev 02:00 TRIP 0:34:27 0:36:27
Jevgeni Ivanov 02:00 SLASH 0:38:39 0:40:39

Perioodide ülevaade

1. periood
0:00:11 2 min U16 22/23 Narva PSK Artjom Agafonov HOOK
0:00:23 0 - 1 PP U16 22/23 SK Viru Sputnik Andrei Pepeliaev
0:03:21 2 min U16 22/23 SK Viru Sputnik Andrei Pepeliaev SLASH
0:03:30 2 min U16 22/23 SK Viru Sputnik Yehor Priadiiev HOOK
0:11:37 0 - 2 U16 22/23 SK Viru Sputnik Yehor Priadiiev
0:12:03 2 min U16 22/23 Narva PSK Ivan Loginov HOOK
0:12:57 0 - 3 PP U16 22/23 SK Viru Sputnik Jevgeni Ivanov
0:13:43 2 min U16 22/23 Narva PSK Deniss Tišin CROSS
0:13:43 2 min U16 22/23 SK Viru Sputnik Vjatšeslav Filatov SLASH
2. periood
0:15:43 2 min U16 22/23 Narva PSK Deniss Tišin UN-SP
0:15:51 2 min U16 22/23 SK Viru Sputnik Vladislav Kaplenko SLASH
0:18:58 2 min U16 22/23 SK Viru Sputnik Yehor Priadiiev BOARD
0:19:04 1 - 3 PP U16 22/23 Narva PSK Ivan Loginov
0:19:45 2 min U16 22/23 Narva PSK Deniss Tišin HI-ST
0:19:55 2 min U16 22/23 SK Viru Sputnik Yehor Priadiiev HI-ST
0:21:17 2 min U16 22/23 SK Viru Sputnik Jaroslav Gromov INTRF
0:22:38 2 min U16 22/23 SK Viru Sputnik Vladislav Kaplenko TRIP
0:26:21 2 min U16 22/23 Narva PSK Roland Laar INTRF
0:28:53 2 min U16 22/23 SK Viru Sputnik Pavel Plesnev HI-ST
0:29:10 2 - 3 PP U16 22/23 Narva PSK Jegor Dmitrijev
0:29:39 3 - 3 PP U16 22/23 Narva PSK Ivan Loginov
3. periood
0:30:33 4 - 3 PP U16 22/23 Narva PSK Daniil Savosto
0:30:33 2 min U16 22/23 SK Viru Sputnik Yehor Priadiiev UN-SP
0:31:47 2 min U16 22/23 SK Viru Sputnik Andrei Pepeliaev TRIP
0:32:14 2 min U16 22/23 Narva PSK Artjom Agafonov TRIP
0:32:21 2 min U16 22/23 Narva PSK Daniil Savosto INTRF
0:32:47 2 min U16 22/23 SK Viru Sputnik Arkhyp Holin HOOK
0:33:04 2 min U16 22/23 Narva PSK Daniil Vasiljev HOLD
0:33:39 4 - 4 PP U16 22/23 SK Viru Sputnik Jevgeni Ivanov
0:34:27 2 min U16 22/23 SK Viru Sputnik Andrei Pepeliaev TRIP
0:35:02 4 - 5 U16 22/23 SK Viru Sputnik Arkhyp Holin
0:38:39 2 min U16 22/23 SK Viru Sputnik Jevgeni Ivanov SLASH
0:39:36 5 - 5 PP U16 22/23 Narva PSK Jegor Dmitrijev
0:42:28 30 sek U16 22/23 Narva PSK TIMEOUT
0:42:44 6 - 5 U16 22/23 Narva PSK Ivan Loginov
0:44:40 30 sek U16 22/23 SK Viru Sputnik TIMEOUT