(6:3 ; 4:3 ; 7:1)

Aeg: 25. oktoober 2022 19:30

Koht: Haabersti Jäähall

Mängitud aeg: 1:00:00

Pealtvaatajaid: 28

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Marko Leet Joonekohtunik
2. Jefim Valitov Joonekohtunik
3. Meelis Luht Sekretär

Väravavahid

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 1:00:00 29 Nikita Grebenev
Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 1:00:00 32 Erik Tšernov

Karistused

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Anton Partševski 02:00 KNEE 0:13:55 0:15:55
Artjom Abeljanov 02:00 HI-ST 0:18:05 0:19:45
Niklas Sildre 02:00 BOARD 0:18:43 0:20:43
Demid Morozov 02:00 UN-SP 0:58:08 1:00:00
Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Nikolai Štšerbina 02:00 BOARD 0:02:26 0:03:10
Arseni Belov 02:00 CHARG 0:26:53 0:28:53
Arkhyp Holin 02:00 KNEE 0:31:28 0:31:54
Nikolai Štšerbina 02:00 CHECK-BE 0:36:28 0:38:28
Arkhyp Holin 02:00 UN-SP 0:38:30 0:40:30
Nikolai Štšerbina 02:00 HI-ST 0:58:52 1:00:00

Perioodide ülevaade

1. periood
0:02:04 1 - 0 U18 22/23 HK Tornaado/HC Panter Pärtel Koit Kose
0:02:26 2 min U18 22/23 SK Viru Sputnik Nikolai Štšerbina BOARD
0:03:10 2 - 0 PP U18 22/23 HK Tornaado/HC Panter Jegor Proskurin
0:06:55 2 - 1 U18 22/23 SK Viru Sputnik Yehor Priadiiev
0:10:03 3 - 1 U18 22/23 HK Tornaado/HC Panter Paul Vahi
0:11:57 4 - 1 U18 22/23 HK Tornaado/HC Panter Akim Frolkov
0:12:52 4 - 2 U18 22/23 SK Viru Sputnik Ivan Omelchuk
0:13:36 5 - 2 U18 22/23 HK Tornaado/HC Panter Jegor Proskurin
0:13:55 2 min U18 22/23 HK Tornaado/HC Panter Anton Partševski KNEE
0:17:23 6 - 2 U18 22/23 HK Tornaado/HC Panter Artjom Abeljanov
0:18:05 2 min U18 22/23 HK Tornaado/HC Panter Artjom Abeljanov HI-ST
0:18:43 2 min U18 22/23 HK Tornaado/HC Panter Niklas Sildre BOARD
0:19:45 6 - 3 PP U18 22/23 SK Viru Sputnik Jevgeni Ivanov
2. periood
0:20:56 7 - 3 U18 22/23 HK Tornaado/HC Panter Jegor Proskurin
0:26:39 7 - 4 U18 22/23 SK Viru Sputnik Ivan Omelchuk
0:26:53 2 min U18 22/23 SK Viru Sputnik Arseni Belov CHARG
0:28:32 8 - 4 PP U18 22/23 HK Tornaado/HC Panter Niklas Sildre
0:29:42 9 - 4 U18 22/23 HK Tornaado/HC Panter Anton Partševski
0:31:28 2 min U18 22/23 SK Viru Sputnik Arkhyp Holin KNEE
0:31:54 10 - 4 PP U18 22/23 HK Tornaado/HC Panter Jegor Proskurin
0:33:46 10 - 5 U18 22/23 SK Viru Sputnik Ivan Omelchuk
0:36:28 2 min U18 22/23 SK Viru Sputnik Nikolai Štšerbina CHECK-BE
0:38:30 2 min U18 22/23 SK Viru Sputnik Arkhyp Holin UN-SP
0:39:36 10 - 6 SH U18 22/23 SK Viru Sputnik Ivan Omelchuk
3. periood
0:43:11 2 min U18 22/23 SK Viru Sputnik Ivan Omelchuk BOARD
0:43:36 11 - 6 PP U18 22/23 HK Tornaado/HC Panter Niklas Sildre
0:46:09 12 - 6 U18 22/23 HK Tornaado/HC Panter Pärtel Koit Kose
0:47:07 13 - 6 U18 22/23 HK Tornaado/HC Panter Roland Luht
0:48:12 14 - 6 U18 22/23 HK Tornaado/HC Panter Artjom Abeljanov
0:52:38 2 min U18 22/23 SK Viru Sputnik Ivan Omelchuk ELBOW
0:53:12 15 - 6 PP U18 22/23 HK Tornaado/HC Panter Artjom Abeljanov
0:54:00 16 - 6 U18 22/23 HK Tornaado/HC Panter Jegor Proskurin
0:56:10 16 - 7 U18 22/23 SK Viru Sputnik Arkhyp Holin
0:58:08 17 - 7 U18 22/23 HK Tornaado/HC Panter Demid Morozov
0:58:08 2 min U18 22/23 HK Tornaado/HC Panter Demid Morozov UN-SP
0:58:52 2 min U18 22/23 SK Viru Sputnik Nikolai Štšerbina HI-ST