(0:1 ; 0:1 ; 3:0)

Aeg: 23. oktoober 2022 16:30

Koht: Astri Arena

Mängitud aeg: 1:00:00

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Toivo Tilku Peakohtunik
2. Artjom Jeremejev Peakohtunik
3. Vadim Harlashov Joonekohtunik
4. Juri Timofejev Joonekohtunik
5. Denis Tabunov Sekretär
6. Mihhail Vdovitsenko Aeg
7. Timo Lauri Teadustaja
8. aleksandr sjarki Karistus A
9. Maria Disco Karistus B

Väravad

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:11:55 Allan Saar
0:21:00 Anton Nekrassov Maksim Urlihh Pavel Prokopenko

Väravavahid

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 0:20:00 9 Juri Bahturin
0:00:01 1:00:00 0 Antons Naumovs
0:20:00 0:40:00 7 Juri Bahturin
0:40:00 1:00:00 12 Juri Bahturin
Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 1:00:00 0 Igor Brusko
0:00:01 0:20:00 12 Sergei Andreev
0:20:00 0:40:00 20 Sergei Andreev
0:40:00 0:54:40 18 Sergei Andreev

Time-outid

Võistkond Kestus Algus
Võistkond Kestus Algus
SK Viru Sputnik 30 sek 0:53:17

Karistused

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Dmitri Kuznetsov 00:00 SLASH 0:00:00 0:00:00
Dmitri Kuznetsov 00:00 PEN-SH 0:00:00 0:00:00
Nikita Trofilov 02:00 TRIP 0:18:31 0:20:31
Nikita Trofilov 02:00 TRIP 0:43:41 0:45:41
Vassili Titarenko 02:00 TOO-M 0:46:23 0:48:23
Vassili Titarenko 02:00 SLASH 0:54:49 0:56:49
Maksims Širokovs 02:00 SLASH 0:57:38 0:59:38
Dmitri Kuznetsov 02:00 HOLD-ST 0:59:40 1:00:00
Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Andrei Rae 02:00 HOOK 0:21:28 0:23:28
Anton Nekrassov 02:00 TRIP 0:25:50 0:27:50
Arseni Belov 02:00 TRIP 0:30:44 0:32:44
Pavel Prokopenko 02:00 HOOK 0:39:17 0:41:17
Rodion Babaian 02:00 TRIP 0:42:31 0:44:31

Perioodide ülevaade

1. periood
0:00:00 0 min Välk 494 Dmitri Kuznetsov SLASH
0:00:00 0 min Välk 494 Dmitri Kuznetsov PEN-SH
0:09:21 2 min SK Viru Sputnik Gennadi Filippov TRIP
0:11:55 0 - 1 SK Viru Sputnik Allan Saar
0:18:31 2 min Välk 494 Nikita Trofilov TRIP
2. periood
0:21:00 0 - 2 SK Viru Sputnik Anton Nekrassov
0:21:28 2 min SK Viru Sputnik Andrei Rae HOOK
0:25:50 2 min SK Viru Sputnik Anton Nekrassov TRIP
0:30:44 2 min SK Viru Sputnik Arseni Belov TRIP
0:38:29 2 min SK Viru Sputnik Ivan Omelchuk HOLD
0:39:17 2 min SK Viru Sputnik Pavel Prokopenko HOOK
3. periood
0:42:31 2 min SK Viru Sputnik Rodion Babaian TRIP
0:42:54 1 - 2 PP Välk 494 Otar Sakhokia
0:43:41 2 min Välk 494 Nikita Trofilov TRIP
0:46:23 2 min Välk 494 Vassili Titarenko TOO-M
0:53:17 2 - 2 Välk 494 Maksims Širokovs
0:53:17 30 sek SK Viru Sputnik TIMEOUT
0:54:04 3 - 2 Välk 494 Harri Koll
0:54:49 2 min Välk 494 Vassili Titarenko SLASH
0:57:38 2 min Välk 494 Maksims Širokovs SLASH
0:59:40 2 min Välk 494 Dmitri Kuznetsov HOLD-ST