(2:2 ; 1:1 ; 2:1)

Aeg: 16. oktoober 2022 15:30

Koht: Narva jäähall

Mängitud aeg: 1:00:00

Pealtvaatajaid: 312

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Ivan Loginov Peakohtunik
2. Maksim Toode Peakohtunik
3. Jefim Valitov Joonekohtunik
4. Savva Azarov Joonekohtunik
5. Nikolai Kolpakov Sekretär
6. Aleksandr Kolpakov Aeg
7. Vladimir Tsiprovski Teadustaja
8. Aleksandr Šljapnikov Karistus A

Väravavahid

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 1:00:00 0 Stanislav Bažutov
0:00:01 1:00:00 43 Daniil Seppenen
Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 1:00:00 32 OSKARS GUSEVS
0:00:01 1:00:00 0 AKSELS OZOLS
0:00:01 1:00:00 0 ROBERTS VĪTOLS

Time-outid

Võistkond Kestus Algus
Narva PSK 30 sek 0:55:59
Võistkond Kestus Algus

Karistused

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Martin Anohhin 02:00 TOO-M 0:13:50 0:15:50
Martin Anohhin 02:00 INTRF 0:22:46 0:24:46
Nikita Minin 02:00 INTRF 0:25:14 0:27:14
Max Välja 02:00 INTRF 0:30:59 0:32:59
Dmitri Nikonov 02:00 ROUGH 0:32:47 0:34:47
Artjom Lobin 02:00 SLASH 0:36:11 0:38:11
Maksim Anohhin 02:00 INTRF 0:39:16 0:41:16
Max Välja 02:00 SLASH 0:42:50 0:44:50
Maksim Burkov 02:00 TRIP 0:43:58 0:45:58
Vitali Minin 02:00 SLASH 0:49:46 0:51:46
Artjom Lobin 02:00 ROUGH 0:59:27 1:01:27
Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
VERNERS FRICBERGS 02:00 BOARD 0:01:47 0:03:47
RIHARDS GRUNDEJS 02:00 HOLD 0:16:31 0:18:31
RIHARDS GRUNDEJS 02:00 HOLD 0:18:30 0:20:30
ANATOLIJS TOVARIŠS 02:00 SLASH 0:32:47 0:34:47
VERNERS FRICBERGS 02:00 UN-SP 0:33:45 0:35:45
ANATOLIJS TOVARIŠS 00:00 PEN-SH 0:43:25 0:43:25
DMITRIJS DIĻEVKA 02:00 SLASH 0:43:43 0:45:43
RIČARDS PĒTERSONS 02:00 SLASH 0:52:10 0:54:10
GĻEBS GAVRILOVS 02:00 SLASH 0:55:59 0:57:59
KRISTS RETENAIS 02:00 ROUGH 0:59:27 1:01:27

Perioodide ülevaade

1. periood
0:01:47 2 min HS RIGA VERNERS FRICBERGS BOARD
0:02:47 1 - 0 PP Narva PSK Max Välja
0:08:15 1 - 1 HS RIGA MĀRCIS SMIRNOVS
0:13:50 2 min Narva PSK Martin Anohhin TOO-M
0:14:59 1 - 2 PP HS RIGA KRISTS RETENAIS
0:16:31 2 min HS RIGA RIHARDS GRUNDEJS HOLD
0:16:43 2 - 2 PP Narva PSK Kirill Ilin
0:18:30 2 min HS RIGA RIHARDS GRUNDEJS HOLD
2. periood
0:22:12 3 - 2 Narva PSK Nikita Kirillov
0:22:46 2 min Narva PSK Martin Anohhin INTRF
0:25:14 2 min Narva PSK Nikita Minin INTRF
0:29:26 3 - 3 HS RIGA ALEKSANDRS ZAPRIVODA
0:30:59 2 min Narva PSK Max Välja INTRF
0:32:47 2 min Narva PSK Dmitri Nikonov ROUGH
0:32:47 2 min HS RIGA ANATOLIJS TOVARIŠS SLASH
0:33:45 2 min HS RIGA VERNERS FRICBERGS UN-SP
0:36:11 2 min Narva PSK Artjom Lobin SLASH
0:39:16 2 min Narva PSK Maksim Anohhin INTRF
3. periood
0:42:50 2 min Narva PSK Max Välja SLASH
0:43:25 0 min HS RIGA ANATOLIJS TOVARIŠS PEN-SH
0:43:43 2 min HS RIGA DMITRIJS DIĻEVKA SLASH
0:43:58 2 min Narva PSK Maksim Burkov TRIP
0:49:46 2 min Narva PSK Vitali Minin SLASH
0:51:47 3 - 4 HS RIGA MĀRCIS SMIRNOVS
0:52:10 2 min HS RIGA RIČARDS PĒTERSONS SLASH
0:53:45 4 - 4 PP Narva PSK Andrei Aleksandrov
0:55:03 5 - 4 Narva PSK Max Välja
0:55:59 2 min HS RIGA GĻEBS GAVRILOVS SLASH
0:55:59 30 sek Narva PSK TIMEOUT
0:59:27 2 min Narva PSK Artjom Lobin ROUGH
0:59:27 2 min HS RIGA KRISTS RETENAIS ROUGH