(1:3 ; 0:2 ; 0:4)

Aeg: 15. oktoober 2022 16:00

Koht: Kohtla -Järve jäähall

Mängitud aeg: 1:00:00

Pealtvaatajaid: 145

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Anton Semjonov Peakohtunik
2. Artjom Jeremejev Peakohtunik
3. Kaire Leet Joonekohtunik
4. Marko Leet Joonekohtunik
5. Alina Semenyak Sekretär
6. Aleksei Gromov Aeg
7. Timofei Salmin Teadustaja
8. Yuliya Salmina Karistus A
9. Mihhail Jeremejev Karistus B
10. NIKITA TSIRKOV Muusika

Väravavahid

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:20:00 14 Sergei Andreev
0:20:00 0:40:00 22 Sergei Andreev
0:40:00 1:00:00 17 Sergei Andreev
Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:20:00 3 Villem-Henrik Koitmaa
0:20:00 0:40:00 6 Villem-Henrik Koitmaa
0:40:00 1:00:00 3 Villem-Henrik Koitmaa

Karistused

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Igor Smirnov 02:00 INTRF 0:03:05 0:05:05
Igor Smirnov 02:00 ELBOW 0:05:53 0:07:53
Rodion Babaian 02:00 CHARG 0:09:52 0:11:32
Igor Smirnov 02:00 HI-ST 0:10:45 0:12:30
Rodion Babaian 02:00 INTRF 0:13:05 0:15:05
Pavel Prokopenko 02:00 HI-ST 0:24:46 0:26:46
Pavel Prokopenko 02:00 HI-ST 0:26:46 0:28:46
Nikolai Štšerbina 02:00 TRIP 0:36:15 0:38:15
Maksim Urlihh 02:00 INTRF 0:51:07 0:53:07
Nikolai Štšerbina 02:00 ILL-EQ 0:51:07 0:53:07
Maksim Urlihh 02:00 CROSS 0:53:07 0:55:07
Pavel Prokopenko 02:00 CROSS 0:57:32 0:59:32
Pavel Prokopenko 02:00 INTRF 0:59:47 1:00:00
Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Andrei Rozinko 02:00 TOO-M 0:08:33 0:10:33
Jens Hubert Parras 02:00 INTRF 0:15:44 0:16:41
Vladislav Anufryirenka 02:00 INTRF 0:16:55 0:18:55
Niklas Sildre 02:00 HOOK 0:26:12 0:28:12
Vladislav Anufryirenka 02:00 HOLD-ST 0:28:19 0:30:19
Demid Morozov 02:00 HI-ST 0:32:26 0:34:26
Demid Morozov 02:00 DELAY 0:34:42 0:36:42

Perioodide ülevaade

1. periood
0:00:57 0 - 1 HC Panter Andrei Rozinko
0:03:05 2 min SK Viru Sputnik Igor Smirnov INTRF
0:05:53 2 min SK Viru Sputnik Igor Smirnov ELBOW
0:08:33 2 min HC Panter Andrei Rozinko TOO-M
0:09:52 2 min SK Viru Sputnik Rodion Babaian CHARG
0:10:45 2 min SK Viru Sputnik Igor Smirnov HI-ST
0:11:32 0 - 2 PP HC Panter Paul Sillandi
0:12:30 0 - 3 PP HC Panter Andrei Rozinko
0:13:05 2 min SK Viru Sputnik Rodion Babaian INTRF
0:15:44 2 min HC Panter Jens Hubert Parras INTRF
0:16:41 1 - 3 PP SK Viru Sputnik Allan Saar
0:16:55 2 min HC Panter Vladislav Anufryirenka INTRF
2. periood
0:23:05 1 - 4 HC Panter Andrei Rozinko
0:24:46 2 min SK Viru Sputnik Pavel Prokopenko HI-ST
0:26:12 2 min HC Panter Niklas Sildre HOOK
0:26:46 2 min SK Viru Sputnik Pavel Prokopenko HI-ST
0:28:19 2 min HC Panter Vladislav Anufryirenka HOLD-ST
0:32:26 2 min HC Panter Demid Morozov HI-ST
0:34:42 1 - 5 HC Panter Niklas Sildre
0:34:42 2 min HC Panter Demid Morozov DELAY
0:36:15 2 min SK Viru Sputnik Nikolai Štšerbina TRIP
3. periood
0:40:20 1 - 6 HC Panter Vladislav Anufryirenka
0:46:11 1 - 7 HC Panter Jan Lukats
0:48:27 1 - 8 HC Panter Andrei Rozinko
0:50:30 1 - 9 HC Panter Paul Vahi
0:51:07 2 min SK Viru Sputnik Maksim Urlihh INTRF
0:51:07 2 min SK Viru Sputnik Nikolai Štšerbina ILL-EQ
0:53:07 2 min SK Viru Sputnik Maksim Urlihh CROSS
0:57:32 2 min SK Viru Sputnik Pavel Prokopenko CROSS
0:59:47 2 min SK Viru Sputnik Pavel Prokopenko INTRF