(2:1 ; 1:0 ; 3:1)

Aeg: 2. oktoober 2022 16:30

Koht: Astri Arena

Mängitud aeg: 1:00:00

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Denis Tabunov Sekretär
2. Mihhail Vdovitsenko Aeg
3. vika korobova Teadustaja
4. Andrei Solovjev Muusika
5. aleksandr sjarki Karistus A
6. Maria Disco Karistus B
7. Andrei Ivanov Joonekohtunik
8. Vadim Harlashov Joonekohtunik
9. Ivan Loginov Peakohtunik
10. Toivo Tilku Peakohtunik

Väravavahid

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 0:20:00 13 Andrey Bonch-Bryevich
0:20:00 0:40:00 11 Andrey Bonch-Bryevich
0:40:00 1:00:00 11 Andrey Bonch-Bryevich
Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 0:20:00 14 OSKARS GUSEVS
0:20:00 0:40:00 16 OSKARS GUSEVS
0:40:00 0:58:00 12 OSKARS GUSEVS
0:58:31 1:00:00 0 OSKARS GUSEVS

Time-outid

Võistkond Kestus Algus
Võistkond Kestus Algus
HS RIGA 30 sek 0:57:08

Karistused

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Olev Kork 02:00 TRIP 0:04:33 0:06:33
Janis Brakss 02:00 SLASH 0:07:46 0:09:46
Aleksejs Širokovs 02:00 SLASH 0:14:02 0:16:02
Oleksii Voitsekhivskyi 02:00 CROSS 0:15:47 0:17:47
Oleksii Voitsekhivskyi 02:00 UN-SP 0:17:47 0:19:47
Nikita Zantmans 02:00 INTRF 0:26:40 0:28:40
Aleksejs Širokovs 02:00 HOOK 0:44:38 0:46:38
Dmitri Kuznetsov 02:00 INTRF 0:51:31 0:53:31
Olev Kork 02:00 HOLD 0:58:46 1:00:00
Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
DMITRIJS DIĻEVKA 02:00 SLASH 0:11:57 0:13:57
ALEKSANDRS APINIS 02:00 HOLD 0:17:53 0:19:53
VERNERS FRICBERGS 02:00 INTRF 0:19:58 0:21:58
VLADISLAVS IĻJUŠINS 02:00 INTRF 0:26:08 0:28:08
RIČARDS PĒTERSONS 02:00 DELAY 0:28:42 0:30:42
TIMURS SOLOSTEJS 02:00 HOLD 0:41:06 0:43:06
MĀRTIŅŠ BIEZAIS 00:00 HOLD 0:59:28 0:59:28
MĀRTIŅŠ BIEZAIS 00:00 PEN-SH 0:59:28 0:59:28

Perioodide ülevaade

1. periood
0:04:33 2 min Välk 494 Olev Kork TRIP
0:06:28 0 - 1 PP HS RIGA RAULS KAPURA
0:07:46 2 min Välk 494 Janis Brakss SLASH
0:11:18 1 - 1 Välk 494 Oleksii Voitsekhivskyi
0:11:57 2 min HS RIGA DMITRIJS DIĻEVKA SLASH
0:14:02 2 min Välk 494 Aleksejs Širokovs SLASH
0:15:47 2 min Välk 494 Oleksii Voitsekhivskyi CROSS
0:16:43 2 - 1 SH Välk 494 Otar Sakhokia
0:17:47 2 min Välk 494 Oleksii Voitsekhivskyi UN-SP
0:17:53 2 min HS RIGA ALEKSANDRS APINIS HOLD
0:19:58 2 min HS RIGA VERNERS FRICBERGS INTRF
2. periood
0:26:08 2 min HS RIGA VLADISLAVS IĻJUŠINS INTRF
0:26:40 2 min Välk 494 Nikita Zantmans INTRF
0:28:42 2 min HS RIGA RIČARDS PĒTERSONS DELAY
0:29:30 3 - 1 PP Välk 494 Vassili Titarenko
3. periood
0:41:06 2 min HS RIGA TIMURS SOLOSTEJS HOLD
0:44:38 2 min Välk 494 Aleksejs Širokovs HOOK
0:46:55 4 - 1 Välk 494 Vassili Titarenko
0:51:31 2 min Välk 494 Dmitri Kuznetsov INTRF
0:56:32 4 - 2 HS RIGA DMITRIJS DIĻEVKA
0:57:08 30 sek HS RIGA TIMEOUT
0:58:30 5 - 2 Välk 494 Oleksii Voitsekhivskyi
0:58:46 2 min Välk 494 Olev Kork HOLD
0:59:28 6 - 2 SH Välk 494 Vassili Titarenko
0:59:28 0 min HS RIGA MĀRTIŅŠ BIEZAIS HOLD
0:59:28 0 min HS RIGA MĀRTIŅŠ BIEZAIS PEN-SH