(0:0 ; 0:0 ; 3:3 ; 0:1 OT)

Aeg: 1. oktoober 2022 17:00

Koht: Astri Arena

Mängitud aeg: 1:05:02

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Denis Tabunov Sekretär
2. Mihhail Vdovitsenko Aeg
3. vika korobova Teadustaja
4. Anton Semjonov Peakohtunik
5. Ivan Loginov Peakohtunik
6. Vadim Harlashov Joonekohtunik
7. aleksandr sjarki Karistus A
8. Maria Disco Karistus B
9. Andrei Solovjev Muusika
10. Andrei Ivanov Joonekohtunik

Väravavahid

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 0:20:00 9 Andrey Bonch-Bryevich
0:20:00 0:40:00 7 Andrey Bonch-Bryevich
0:40:00 1:00:00 10 Andrey Bonch-Bryevich
Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 0:20:00 5 AKSELS OZOLS
0:20:00 0:40:00 14 AKSELS OZOLS
0:40:00 0:48:27 12 AKSELS OZOLS
0:48:28 1:00:00 1 AKSELS OZOLS

Time-outid

Võistkond Kestus Algus
Võistkond Kestus Algus
HS RIGA 30 sek 0:48:27

Karistused

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Robin Sepma 02:00 INTRF 0:03:40 0:05:40
Harri Koll 02:00 TRIP 0:06:15 0:08:15
Robin Sepma 02:00 HI-ST 0:12:20 0:14:20
Anatoli Jakovlev 02:00 KNEE 0:25:59 0:27:59
Nikita Tihhomirov 02:00 ELBOW 0:42:15 0:44:15
Vassili Titarenko 02:00 TOO-M 0:50:46 0:52:46
Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
RIČARDS PĒTERSONS 02:00 HOLD 0:00:41 0:02:41
ROJS ALENS ĀLUPS 02:00 HI-ST 0:13:31 0:15:31
ROJS ALENS ĀLUPS 02:00 HOLD 0:18:07 0:20:07
RAULS KAPURA 02:00 HI-ST 0:31:23 0:33:23
ALEKSANDRS APINIS 02:00 INTRF 0:33:36 0:35:36
RIČARDS PĒTERSONS 02:00 HOLD 0:42:51 0:44:51
SANDIS AUZIŅŠ 02:00 HOLD 0:42:51 0:44:51
MATIASS DANIELS GRĪNBERGS 02:00 DELAY 0:49:16 0:51:16
SANDIS AUZIŅŠ 02:00 BD-CHECK 0:52:12 0:53:37
RIČARDS PĒTERSONS 02:00 HOLD 0:52:12 0:54:12

Perioodide ülevaade

1. periood
0:00:41 2 min HS RIGA RIČARDS PĒTERSONS HOLD
0:03:40 2 min Välk 494 Robin Sepma INTRF
0:06:15 2 min Välk 494 Harri Koll TRIP
0:12:20 2 min Välk 494 Robin Sepma HI-ST
0:13:31 2 min HS RIGA ROJS ALENS ĀLUPS HI-ST
0:18:07 2 min HS RIGA ROJS ALENS ĀLUPS HOLD
2. periood
0:25:59 2 min Välk 494 Anatoli Jakovlev KNEE
0:31:23 2 min HS RIGA RAULS KAPURA HI-ST
0:33:36 2 min HS RIGA ALEKSANDRS APINIS INTRF
3. periood
0:40:27 0 - 1 HS RIGA SANDIS AUZIŅŠ
0:42:15 2 min Välk 494 Nikita Tihhomirov ELBOW
0:42:51 2 min HS RIGA RIČARDS PĒTERSONS HOLD
0:42:51 2 min HS RIGA SANDIS AUZIŅŠ HOLD
0:46:14 0 - 2 HS RIGA RAULS KAPURA
0:48:12 1 - 2 Välk 494 Vassili Titarenko
0:48:27 30 sek HS RIGA TIMEOUT
0:49:16 2 min HS RIGA MATIASS DANIELS GRĪNBERGS DELAY
0:50:46 2 min Välk 494 Vassili Titarenko TOO-M
0:52:12 2 min HS RIGA SANDIS AUZIŅŠ BD-CHECK
0:52:12 2 min HS RIGA RIČARDS PĒTERSONS HOLD
0:53:37 2 - 2 PP Välk 494 Dmitri Kuznetsov
0:56:44 3 - 2 Välk 494 Oleksii Voitsekhivskyi
0:59:13 3 - 3 HS RIGA DMITRIJS DIĻEVKA
Lisaaeg
1:05:01 3 - 4 HS RIGA GĻEBS GAVRILOVS