(1:0 ; 3:1 ; 3:1)

Aeg: 26. märts 2022 17:00

Koht: Astri Arena

Mängitud aeg: 0:00:00

Pealtvaatajaid: 312

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Artjom Jeremejev Peakohtunik
2. Toivo Tilku Peakohtunik
3. Juri Timofejev Joonekohtunik
4. Andrei Ivanov Joonekohtunik
5. vika korobova Teadustaja
6. Oleg Särki Karistus A
7. aleksandr sjarki Karistus B
8. Denis Tabunov Sekretär
9. Mihhail Vdovitsenko Aeg
10. Andrei Solovjev Muusika

Väravavahid

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 0:20:00 7 Antons Naumovs
0:20:01 0:40:00 5 Antons Naumovs
0:40:01 1:00:00 6 Antons Naumovs
Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 0:20:00 10 Villem-Henrik Koitmaa
0:20:01 0:40:00 16 Villem-Henrik Koitmaa
0:40:01 0:49:09 4 Villem-Henrik Koitmaa
0:49:10 1:00:00 6 Anatoli Sizov

Time-outid

Võistkond Kestus Algus
Võistkond Kestus Algus
HC Panter 30 sek 0:23:31

Karistused

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Otar Sakhokia 02:00 SLASH 0:01:31 0:03:31
Nikita Kochergin 02:00 INTRF 0:07:12 0:09:12
Harri Koll 02:00 INTRF 0:12:35 0:14:35
Dmitri Kuznetsov 02:00 HOLD 0:16:05 0:18:05
Nikita Tsyganov 02:00 HI-ST 0:17:19 0:19:19
Nikita Tsyganov 02:00 INTRF 0:36:31 0:38:02
Fedor Gusynin 02:00 ROUGH 0:39:54 0:41:54
Otar Sakhokia 02:00 HOLD 0:42:17 0:44:17
Otar Sakhokia 02:00 DIVE 0:46:02 0:48:02
Oleksii Voitsekhivskyi 02:00 ROUGH 0:47:17 0:49:17
Andrejs Kostjuks 02:00 HOLD 0:52:12 0:54:12
Maksim Rõbushkin 02:00 ROUGH 0:57:54 0:59:54
Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
Igor Pervushyn 02:00 TOO-M 0:03:33 0:05:33
Vladislav Anufryirnka 02:00 TRIP 0:06:22 0:06:50
Paul Sillandi 02:00 ELBOW 0:08:12 0:10:12
Vladislav Anufryirnka 02:00 TRIP 0:27:58 0:29:58
Silver Kerna 02:00 SLASH 0:30:18 0:32:18
Vladislav Anufryirnka 02:00 HOOK 0:31:00 0:33:00
Silver Kerna 02:00 SLASH 0:44:19 0:46:19
Saveli Novikov 02:00 HOOK 0:46:02 0:48:02
Jegor Proskurin 02:00 INTRF 0:46:52 0:48:52
Daniil Fursa 02:00 ROUGH 0:47:17 0:49:17
Kevin Parras 02:00 TRIP 0:49:32 0:49:51
Paul Sillandi 02:00 HI-ST 0:52:12 0:54:12
Paul Sillandi 02:00 HI-ST 0:59:34 1:00:00

Perioodide ülevaade

1. periood
0:01:31 2 min Välk 494 Otar Sakhokia SLASH
0:03:33 2 min HC Panter Igor Pervushyn TOO-M
0:06:22 2 min HC Panter Vladislav Anufryirnka TRIP
0:06:50 1 - 0 PP Välk 494 Fedor Gusynin
0:07:12 2 min Välk 494 Nikita Kochergin INTRF
0:08:12 2 min HC Panter Paul Sillandi ELBOW
0:12:35 2 min Välk 494 Harri Koll INTRF
0:16:05 2 min Välk 494 Dmitri Kuznetsov HOLD
0:17:19 2 min Välk 494 Nikita Tsyganov HI-ST
2. periood
0:20:23 2 - 0 Välk 494 Vassili Titarenko
0:23:31 3 - 0 Välk 494 Oleksii Voitsekhivskyi
0:23:31 30 sek HC Panter TIMEOUT
0:27:58 2 min HC Panter Vladislav Anufryirnka TRIP
0:30:18 2 min HC Panter Silver Kerna SLASH
0:31:00 2 min HC Panter Vladislav Anufryirnka HOOK
0:36:01 4 - 0 Välk 494 Otar Sakhokia
0:36:31 2 min Välk 494 Nikita Tsyganov INTRF
0:38:02 4 - 1 PP HC Panter Paul Sillandi
0:39:54 2 min Välk 494 Fedor Gusynin ROUGH
3. periood
0:42:17 2 min Välk 494 Otar Sakhokia HOLD
0:44:19 2 min HC Panter Silver Kerna SLASH
0:46:02 2 min Välk 494 Otar Sakhokia DIVE
0:46:02 2 min HC Panter Saveli Novikov HOOK
0:46:52 2 min HC Panter Jegor Proskurin INTRF
0:47:17 5 - 1 PP Välk 494 Miks Lipsbergs
0:47:17 2 min Välk 494 Oleksii Voitsekhivskyi ROUGH
0:47:17 2 min HC Panter Daniil Fursa ROUGH
0:49:09 6 - 1 Välk 494 Ivan Akimov
0:49:32 2 min HC Panter Kevin Parras TRIP
0:49:51 7 - 1 PP Välk 494 Fedor Gusynin
0:52:12 2 min Välk 494 Andrejs Kostjuks HOLD
0:52:12 2 min HC Panter Paul Sillandi HI-ST
0:57:54 7 - 2 HC Panter Aleksander Ebber
0:57:54 2 min Välk 494 Maksim Rõbushkin ROUGH
0:59:34 2 min HC Panter Paul Sillandi HI-ST