Narva PSK

Ametlik nimi
NARVA Paemurru Spordikool
Registrikood
75024449
Kontaktisik
Veera Rumjantseva
Kontaktid
Juuli 4, Narva 20104
356 6181
npsk@hot.ee

Liigad selles klubis

Liiga Liiga mängijaid klubis
Kokku liigasid klubis 10
EML 32
ENMV U16 15
ENMV U18 15
ENMV U14 IDA 27
ENKV 21/22 U12-1 IDA 29
ENKV 21/22 U8-1 IDA 20
ENKV 21/22 U10-2 32
ENMV U20 18
ENMV U14 Finaal II 14
ENMV U14 Finaal I 13

Mängijad selles klubis

Mängija Liiga
Kokku mängijaid klubis 273
Filipp Abdukarimov (EST)
Matvei Abramov (EST) ENKV 21/22 U12-1 IDA
Nikita Abramov (EST)
Nikita Abzalon (EST) ENMV U14 IDA, ENMV U14 Finaal I
Artjom Agafonov (EST) ENMV U16, ENMV U14 IDA, ENMV U14 Finaal I
Maksim Agafontsev (RUS) ENMV U20
Akim Ageev (EST) ENMV U14 IDA, ENKV 21/22 U12-1 IDA, ENMV U14 Finaal II
Andrei Aleksandrov (EST) EML
Kirill Aleksejev (EST) ENMV U14 IDA, ENMV U14 Finaal II
Mihhail Aleksejev (EST) ENKV 21/22 U12-1 IDA
Aleksandr Altuhhov (EST)
Maksim Aminov (EST)
Ilja Andrejev (EST)
Maksim Anohhin (EST) EML
Martin Anohhin (EST) ENMV U18, EML, ENMV U20
Vladlen Antševski (EST)
Sten-Daniel Asmer (EST) ENKV 21/22 U12-1 IDA
Yuri Babenko (RUS) ENMV U18, EML, ENMV U20
Andrei Baikov (EST) ENMV U14 IDA, ENMV U14 Finaal I
Kirill Baikov (EST)
Stanislav Bažutov (EST) ENMV U18, EML, ENMV U20
Vitali Belov (EST)
Viktor Belsner (EST)
Aleksandr Bendi (EST)
Mark Berežonov (EST) ENMV U14 IDA, ENMV U14 Finaal II
Sergei Bitšaikin (EST) ENKV 21/22 U8-1 IDA
Alexander Bogdanov (EST)
Maksim Bojetski (EST)
Stepan Bolotov (EST)
Deniss Bulõtšev (EST)
Maksim Burkov (EST) ENMV U16, ENMV U18, EML, ENMV U20
Vladislav Busarov (RUS) EML
Nikita Butorov (EST)
Timofei Butussov (EST) ENKV 21/22 U12-1 IDA
Daniel Buzoverja (EST)
Nikita Chigarkov (EST) ENKV 21/22 U8-1 IDA
Aleksandr Davletkildejev (EST) ENKV 21/22 U10-2
Oleg Denissov (EST) ENKV 21/22 U10-2
Jegor Dmitrijev (EST) ENMV U16, ENMV U14 IDA, ENMV U14 Finaal I
Valeri Dmitrijev (EST)
Oleg Dolžkov (RUS)
Artjom Dõmov (EST)
Mark Dronik (EST) ENKV 21/22 U12-1 IDA
Nikolai Drozdov (EST)
Matvei Dubrovin (EST) ENMV U14 IDA, ENKV 21/22 U12-1 IDA, ENMV U14 Finaal II
Saveli Efimov (EST) ENKV 21/22 U8-1 IDA
Daniel Egorov (EST)
Gleb Engalychev (EST)
Aleksandr Fedotov (EST) ENKV 21/22 U8-1 IDA
Nikita Filipjev (EST) ENMV U16, ENMV U18, EML, ENMV U20
Arseni Fjodorov (EST) ENKV 21/22 U10-2
Gleb Fjodorov (RUS)
Aleksei Fominski (EST)
Damir Glebov (EST)
Aleksandr Goldman (RUS)
Ivan Golubev (EST) ENKV 21/22 U12-1 IDA, ENKV 21/22 U10-2
Jegor Gorelenok (EST)
Kirill Grigorjev (EST)
Timofei Grigorjev (EST) ENKV 21/22 U8-1 IDA
Dmitri Grintšenko (EST)
Amil Gubaydullin (RUS) ENKV 21/22 U10-2
Aleksei Gulevski (EST) ENMV U16, ENMV U18, ENMV U20
Sergei Gulov (EST)
Jaromir Gussev (EST) ENKV 21/22 U10-2
Albert Hallik (EST) ENKV 21/22 U10-2
Nikita Hrenov (EST)
Andrei Ignatov (EST) ENMV U14 IDA, ENMV U14 Finaal II
Ilya Ilin (EST)
Kirill Ilin (EST) EML
Artjom Iljin (RUS) ENKV 21/22 U8-1 IDA
Dmitri Issajev (EST) ENKV 21/22 U10-2
Nikita Ivanichenko (EST) ENKV 21/22 U10-2
Nikita Ivanov (RUS)
Erik Izotov (EST)
Kirill Izotov (EST) ENMV U14 IDA, ENMV U14 Finaal II
Miron Izotov (EST)
Daniil Jakovlev (EST)
Mark Jakušenok (EST) ENKV 21/22 U12-1 IDA
Matvei Jakušenok (EST) ENKV 21/22 U12-1 IDA
Aleksandr Jefimov (EST) ENMV U14 IDA, ENMV U14 Finaal II
Ilja Jefimov (EST) ENKV 21/22 U10-2
Timur Jefimov (EST) ENKV 21/22 U10-2
Aleksei Jelissejev (RUS)
Pavel Jelissejev (RUS) ENMV U14 IDA, ENMV U14 Finaal II
Jelissei Jerjomin (EST) ENKV 21/22 U12-1 IDA
Artur Jurans (EST) ENKV 21/22 U8-1 IDA
Juri Kaletin (EST)
Nikita Kalinin (EST) ENMV U14 IDA, ENMV U14 Finaal II
Ruslan Kalugin (EST) ENKV 21/22 U12-1 IDA
Ivan Kandalov (EST) ENKV 21/22 U10-2
Zahhar Kapajev (EST)
Vladislav Kaplenko (EST) ENMV U16
Kirill Karpenko (RUS) ENKV 21/22 U10-2
Aleksei Karpetski (EST) ENKV 21/22 U8-1 IDA
Danil Kašintsev (EST)
Aleksandr Kazimov (RUS) EML, ENMV U20
Nikita Kirillov (EST) EML, ENMV U20
Ilja Kiritsevski (EST)
Aleksandr Kolossov (EST)
Ivan Kolpakov (RUS) ENKV 21/22 U12-1 IDA
Martin Kolpakov (EST)
Boriss Komarov (EST)
Miroslav Konovalov (EST) ENKV 21/22 U10-2
Artjom Kornilin (EST) ENKV 21/22 U10-2
Jaroslav Kornõšev (EST) ENKV 21/22 U12-1 IDA
Aleksandr Koršakov (EST) ENKV 21/22 U10-2
Rustam Korsunov (RUS)
Maksim Kortšagin (EST)
Aleksei Kostin (EST) ENMV U16
Ivan Kozlov (EST) ENMV U18, EML, ENMV U20
Matvei Kozlov (EST) ENKV 21/22 U12-1 IDA
Dmitri Kruglov (RUS)
Timur Kukula (EST)
Pavel Kulakov (EST) EML
Sergei Kuleshov (RUS)
Daniil Kulintsev (RUS) EML
Jegor Kupratsevitš (EST)
Daniil Kuznetsov (RUS)
Jevgeni Kuznetsov (EST)
Roland Laar (EST) ENMV U16, ENMV U14 IDA, ENMV U14 Finaal I
Adrian Laknovski (EST) ENKV 21/22 U10-2
Artjom Lobin (EST) EML
Ivan Loginov (RUS) ENMV U14 IDA, ENMV U14 Finaal I
Nikita Loginov (RUS)
Aleksandr Makarenko (EST)
Artjom Maksimov (EST) ENKV 21/22 U12-1 IDA
Pjotr Malõšev (EST)
Ivan Malovanenko (EST)
Daniil Maltsev (EST) ENKV 21/22 U12-1 IDA
Sergei Manushkin (EST)
Martin Martsinkevitš (EST) ENKV 21/22 U12-1 IDA
Aleksandr Maslov (EST)
Artjom Mazinsky (EST) ENKV 21/22 U8-1 IDA
Juri Medjanõi (EST)
Artjom Medvedev (EST)
Mark Melnik (EST)
Ilja Mezentsev (EST)
Ivan Mihhailov (EST) ENMV U18, EML, ENMV U20
Deniss Mihhejenkov (EST)
David Mikhaylov (EST)
Jegor Mikhaylov (EST)
Nikita Minin (EST) EML
Erik Mišalagin (EST) ENKV 21/22 U8-1 IDA
Mykhailo Misiuk (UKR) EML, ENMV U20
Renat Mordovin (EST)
Rodion Mordovin (EST) ENMV U14 IDA, ENMV U14 Finaal II
Timur Morozov (EST)
Jevgeni Mossejev (EST)
Emil Munasõpov (KAZ)
Artjom Nejolov (EST)
Kristofer Neltsas (EST) ENMV U18, EML, ENMV U20
Leo Neltsas (EST) ENKV 21/22 U12-1 IDA
Jegor Nevzorov (EST) EML
Demid Nikitin (RUS) ENKV 21/22 U8-1 IDA
Iliya Nikitin (EST) ENKV 21/22 U12-1 IDA
Dmitri Nikonov (EST) EML
Kirill Nikulin (EST) ENMV U18, EML, ENMV U20
Nikita Norman (EST)
Leonid Novak (EST) ENKV 21/22 U8-1 IDA
Georg Oitsar (EST) ENMV U14 IDA, ENMV U14 Finaal I
Vadim Osadtši (EST)
Fedor Otkupchikov (RUS) EML
Dmitri Patrušev (EST)
Mihhail Pessotšinski (EST) ENKV 21/22 U10-2
Alexey Petrovich (RUS)
Timofei Petškurov (EST) ENKV 21/22 U10-2
Mark Pjatakov (EST) ENKV 21/22 U12-1 IDA
Pavel Plesnev (RUS) ENMV U14 IDA, ENMV U14 Finaal II
Stepan Podpovedkin (EST) ENMV U14 IDA, ENMV U14 Finaal I
Aleksei Popov (EST) ENMV U18, EML, ENMV U20
Leonid Portnov (EST)
Kirill Protassov (EST) ENKV 21/22 U10-2
Maksim Protassov (EST) ENKV 21/22 U10-2
Mark Puikonen (EST) ENKV 21/22 U10-2
Nikita Puzakov (EST)
Aleksandr Rabotinski (EST) EML
Anatoli Rabotinski (EST) ENKV 21/22 U12-1 IDA
Dmitri Rabotinski (EST)
Ivan Radtšenko (EST)
Mark Raskidajev (EST)
Deniss Razguljajev (EST) ENKV 21/22 U8-1 IDA
Antonio Romanov (RUS)
Dmitri Rovda (EST) EML
Denis Šabunov (EST)
Danil Saevich (EST)
Demid Sahharov (EST) ENKV 21/22 U8-1 IDA
Albert Säkki (EST) ENKV 21/22 U10-2
Mark Samvel (EST)
Aleksandr Saprykin (EST) EML
Anton Šarapov (EST) ENKV 21/22 U12-1 IDA
Maksim Šaškov (EST)
Daniil Savosto (EST) ENMV U16, ENMV U14 IDA, ENMV U14 Finaal I
Timur Semenov (RUS) ENKV 21/22 U10-2
Bogdan Semjonov (EST) ENMV U14 IDA, ENMV U14 Finaal II
Daniil Seppenen (EST) EML
Saveli Sergejev (EST) ENMV U14 IDA, ENMV U14 Finaal I
Vjatšeslav Sergejev (EST) ENKV 21/22 U12-1 IDA
Martin Shubin (EST) ENKV 21/22 U8-1 IDA
Alexander Shustov (EST)
Gleb Sidorenkov (RUS) ENKV 21/22 U10-2
Evgenii Simonov (RUS)
Devid Simson (EST)
Erik Simson (EST)
Ilja Širokih (EST)
Dmitri Školin (EST)
Edvard Skrivel (EST)
Leonid Skvortsov (EST) ENMV U16
Eduard Slessarevski (EST)
Aleksandr Smirnov (EST) ENMV U18, EML, ENMV U20
Andrei Smirnov (EST)
Oleg Smirnov (EST)
Dmitri Smola (EST)
Aleksandr Sokolovski (EST) ENKV 21/22 U10-2
Daniil Sokolovski (EST)
Egor Sõskov (EST)
Nikita Sotskov (EST)
Igor Stepankov (EST)
Timofei Stepanov (EST) ENMV U14 IDA, ENMV U14 Finaal II
Mark Štšerbatski (EST) ENMV U16
Timur Sudarevskii (EST) ENKV 21/22 U10-2
Dmitri Suhhov (EST) ENMV U14 IDA, ENMV U14 Finaal II
Nikolai Suhhov (EST) ENMV U18, ENMV U20
Artjom Šulakov (RUS) ENKV 21/22 U8-1 IDA
Georg Superov (EST) ENMV U16
Aleksandr Šustov (EST) EML
Miron Tarassov (EST) ENKV 21/22 U12-1 IDA
Test Test (ETH)
David Timofejev (EST)
Georgi Tint (EST) ENMV U14 IDA, ENKV 21/22 U12-1 IDA, ENMV U14 Finaal II
Stepan Tipakov (EST)
Deniss Tišin (EST) ENMV U14 IDA, ENMV U14 Finaal I
Aleksandr Titov (EST) EML
Ilja Toporov (EST)
David Trofimov (RUS)
Artur Trube (EST)
Aleksandr Tšaikin (EST)
Marik Tserbatski (EST)
Pavel Tšerkašin (EST)
Oleg Tšernihh (EST)
Dmitri Tšernõhh (EST)
Nikolai Tsetlin (EST) ENMV U16
Svjatoslav Tšistjakov (EST) ENKV 21/22 U10-2
Stepan Ukhan (EST) ENMV U18, ENMV U20
Vladislav Uliyanov (EST) ENKV 21/22 U10-2
Daniel Valitov (EST) ENKV 21/22 U12-1 IDA
Jefim Valitov (EST)
Max Välja (EST) ENMV U18, EML, ENMV U20
löödud värav (EST)
löödud värav (EST)
löödud värav (EST)
löödud värav (EST) ENKV 21/22 U12-1 IDA, ENKV 21/22 U10-2, ENKV 21/22 U8-1 IDA
löödud värav (EST)
löödud värav (EST)
löödud värav (EST)
Marat Varblane (EST) ENKV 21/22 U12-1 IDA
Daniil Vasiljev (EST) ENMV U14 IDA, ENMV U14 Finaal I
Georgi Vassiljev (EST) EML
Vladislav Vilde (EST) ENKV 21/22 U10-2
Miroslav Vladimirov (EST) ENKV 21/22 U8-1 IDA
Aleksandr Volkov (EST)
Kirill Volkov (EST)
Pavel Volkov (EST)
Siarhei Yanchanka (BLR)
Artur Yulle (RUS)
Dmitri Zabirov (EST) ENKV 21/22 U8-1 IDA
Jegor Zahharov (EST) ENMV U14 IDA, ENMV U14 Finaal I
Artjom Zaitsev (EST)
Roman Zakilov (EST) ENMV U16
Maksim Zhadeyko (EST)
Aleksandr Zubkov (EST) ENKV 21/22 U8-1 IDA
Andrei Zubov (EST) ENMV U16
Juri Zubov (EST)
Demid Zyamzin (RUS) ENKV 21/22 U10-2