HK Tornaado

Ametlik nimi
Hokiklubi Tornaado MTÜ
Registrikood
80174240
Kontaktisik
Indrek Linde
Kontaktid
Endla tn 76-2, Kristiine linnaosa, Tallinn, Harju maakond, 10613
+3725065101
tornaado@hoki.ee

Liigad selles klubis

Liiga Liiga mängijaid klubis
Kokku liigasid klubis 8
ENMV U17 22
EHNM U12-1 14
EHNM U10-1 10
EHNM U8 12
ENMV U14 30
ENMV U14 Finaal II 17
ENMV U14 Finaal I 14
EHNM U10-2 14

Mängijad selles klubis

Mängija Liiga
Kokku mängijaid klubis 168
Milina Abramjuk (DEU) EHNM U12-1
Brandon Abreldaal (EST) EML, ENMV U20
Brayden Abreldaal (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal II
Darius Alavi (EST) EHNM U10-2
Aleksey Aleksandrov (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal II
Karl-Erik Alemaa (EST)
David Aleštšenko (EST)
Nikolai Altdorf (EST) EHNM U10-1
Richard Ananjev (EST)
Nikita Andrienkov (EST)
Stepan Antipov (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Lev Anton (EST)
Nikita Antonov (EST)
Leonard Auvärt (EST) EHNM U10-2
Aleksei Beljajev (EST) ENMV U17
Maksim Beloussov (EST) EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid, Unibet Hokiliiga pronksimäng
Daghan Doruk Bilal (EST)
Nikita Bogatov (EST)
Daniel Boskin (EST)
Mark Bõstrov (EST)
Arseni Brezovski (EST) EHNM U10-1
Vadim Buklin (EST) EHNM U12-1
Stella Buss (EST)
Helios Camoscio (EST) EHNM U12-1
Aleksei Dobrjakov (EST) ENMV U14, ENMV U17, ENMV U14 Finaal I
Aleksander Dragunov (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal II
Georg Dragunov (EST) EHNM U10-1
Aleksander Eidemiller (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal II
Daniil Fedulov (EST) ENMV U14, ENMV U17, ENMV U14 Finaal I
David Filippenko (EST)
Georgi Filjajev (EST)
Anton Fjodorov (EST)
Akim Frolkov (EST) EML, ENMV U20, ENMV U17
Anton Gabenko (EST) ENMV U17
Dmitri Gazjura (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal II
Danila Gechanski (EST)
Aleksandr Gnatjuk (EST) EHNM U10-2
Timur Gontšarenko (RUS) ENMV U14, ENMV U14 Finaal II
Georg Gregor (EST) EHNM U10-2, EHNM U8
Karl Oskar Gross (EST)
German Gurov (EST)
Arseni Hamin (EST) EHNM U8
Karl Julius Herdes (EST)
Maksim Igonin (EST)
Arseni Ivanov (EST) EHNM U10-2
Ilja Ivanov (EST)
Jegor Janajev (EST) ENMV U14, ENMV U17, ENMV U14 Finaal I
Ivan Jantšuk (EST)
Matvei Jaskov (EST) EHNM U8
Lautaro-Hedberto Jofre (ARG)
Maksim Junkin (EST)
Kevin Käär (EST)
Tristan Kallion (EST) EML, ENMV U20
Kristina Kalnitskaja (EST) PAF Naiste Hokiliiga, ENMV U14, ENMV U14 Finaal II, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga pronksimäng
Artur Kevlitš (EST)
Nikita Khomutov (EST) EHNM U12-1
Aron Kiil (EST) EHNM U12-1
Renat Kirsipuu (EST)
David-Christian Kivi (EST)
Kaspar Kivistik (EST) EHNM U10-1
Aleksandr Kodatski (EST) EHNM U12-1
Konstantin Kodatski (EST)
Egor Kolõhalov (EST) EHNM U10-2
Roman Kolossov (EST)
Georgiy Korjagin (EST)
Konstantin Kossenkov (EST) ENMV U14, ENMV U17, ENMV U14 Finaal I
Zakhar Kossenkov (EST) EHNM U12-1
Mihhail Kovaljov (EST)
David Kovtun (EST) EHNM U10-1
Daniil Kropatsev (EST) ENMV U17
Alan Krutetski (EST) EHNM U12-1
Artur Kuiv (EST) EHNM U12-1
Aleksandr Kunitsõn (EST) EHNM U12-1
Aleksandr Kuntsmann (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal II
Grigori Kuzminov (EST)
Daniel Lazarev (EST) EHNM U8
Egor Lazarevs (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal II
Ignat Lebedev (EST) EHNM U8
Steven Linde (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal II
Lev Litskai (EST)
Arseni Ljubobratets (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal II
Timofei Ljubobratets (EST)
Kennet Lõhmus (EST)
Damir Lumi (EST) EHNM U8
Edward Makarenkov (EST) EHNM U10-2, EHNM U8
Edward Makarenkov (EST)
Miron Maksõmiv (EST) EHNM U12-1
Daniil Maltsev (EST)
Oleg Mamonov (EST)
Anastasia Marinitš (EST) ENMV U14, EHNM U10-1, EHNM U8, ENMV U14 Finaal II
Daniil Marinitš (EST) ENMV U14, ENMV U17, ENMV U14 Finaal I
Jesper Marist (EST) ENMV U14, ENMV U17, ENMV U14 Finaal I
Artjom Masljonov (EST)
Daniel Mättik (EST)
Roman Mayatskiy (EST)
Arseni Mehhedenko (EST) ENMV U14, EHNM U12-1, ENMV U14 Finaal II
Maksim Mihhailov (EST)
Maksim Mihhailov (EST) EHNM U10-2
Miron Moltsanov (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I, ENMV U14 Finaal II
Demid Morozov (EST)
Miron Mõskiv (EST) EHNM U8
Roman Mõstkovski (EST) ENMV U14, ENMV U17, ENMV U14 Finaal I
Rodion Nikishin (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal II
Nikita Nikoškov (EST)
Dmitri Nitsholdt (EST)
Nikita Obraztsov (EST)
Wilhelm Orumets (EST)
Jonatan Osa (EST)
Paulis-Leonards Paegle (LVA)
Mihail Pismennõi (EST) ENMV U14, ENMV U17, ENMV U14 Finaal I
Artjom Pogiba (EST)
Lev Popušin (EST) EHNM U10-1
Fedor Põšnograev (EST) EHNM U10-2
Aleksandr Rassadkin (EST) ENMV U17
Semjon Reshetnikov (RUS)
Ralf Rooteman (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal II
Ilja Rusmanov (EST) ENMV U14, ENMV U17, ENMV U14 Finaal I
Gleb Salamatin (EST)
Sofia Salamatina (EST)
Artjom Samolõgo (EST)
Platon Šein (EST)
Adrian Serov (EST)
Matvei Šeršnjov (EST)
Vladislav Shapochkin (EST)
Dmitri Šilov (EST) EHNM U10-1
Arhip Škinder (EST) EHNM U8
Ilja Skorobogatov (EST) EHNM U10-2
Aleks Smirnov (EST)
Kristen Soha (EST) ENMV U17
Iljan Stanevits (EST) ENMV U17
Aleksandra Stoljarova (EST)
Pavel Stolyarov (EST)
Nathan Süld (EST)
Eric Tärn (EST)
Norman Terep (EST)
Samu Matias Teuho (FIN)
Hans-Kristjan Tisler (EST) EML, ENMV U20
Miroslav Tomasevits (EST) EHNM U8
Jaromir Tšegotov (EST) EHNM U10-2
Artjom Tšekan (EST) EHNM U10-2
Mark Tseluiko (EST) EML, ENMV U17
Mihkel Tšernik (EST)
Timur Tšernõšev (EST) EHNM U12-1
Mihhail Tsistjakov (EST) EML, ENMV U20, ENMV U17
German Tsõganov (EST)
Erik Tyurin (EST)
Daniel Urušev (EST)
Paul Vahi (EST) EML, ENMV U20
Ott Kaspar Väiku (EST) EHNM U12-1
löödud värav (EST)
löödud värav (EST)
löödud värav (EST)
löödud värav (EST)
löödud värav (EST)
William Friedrich Velström (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal II
Jegor Vesselov (EST) EHNM U10-1
Matvei Vesselov (EST)
Mario Vihman (EST) EHNM U10-2
Martins Viisut (EST) EHNM U10-1
Pavel Volžinski (EST) ENMV U14, ENMV U17, ENMV U14 Finaal I
Platon Volžnski (EST) EML, ENMV U20, ENMV U17
Edwin Vomm (EST) EHNM U10-2, EHNM U8
Markus Voor (EST) EML, ENMV U20
Savva Zemskov (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Kirill Zjuzkov (EST) ENMV U14, ENMV U17, ENMV U14 Finaal I
Mihhail Zolotarjov (EST)
Jegor Zotov (EST)
Platon Žurav (EST) ENMV U17