HK Tornaado

Ametlik nimi
Hokiklubi Tornaado MTÜ
Registrikood
80174240
Kontaktisik
Indrek Linde
Kontaktid
Endla tn 76-2, Kristiine linnaosa, Tallinn, Harju maakond, 10613
+3725065101
tornaado@hoki.ee

Liigad selles klubis

Liiga Liiga mängijaid klubis
Kokku liigasid klubis 8
ENMV U18 9
ENMV U14-1 31
ENMV U14-2 12
ENKV U12-1 1
ENKV U12-2 2022/2023 13
ENKV U10-1 2022/2023 15
ENKV U8 1
ENKV U10-2 2022/2023 16

Mängijad selles klubis

Mängija Liiga
Kokku mängijaid klubis 151
Brandon Abreldaal (EST) ENMV U18
Brayden Abreldaal (EST) ENMV U14-1
Darius Alavi (EST) ENKV U10-2 2022/2023
Karl-Erik Alemaa (EST)
David Aleštšenko (EST)
Nikolai Altdorf (EST) ENKV U10-2 2022/2023
Richard Ananjev (EST)
Nikita Andrienkov (EST)
Stepan Antipov (EST) ENMV U14-1
Lev Anton (EST)
Nikita Antonov (EST)
Aleksei Beljajev (EST) ENMV U16
Maksim Beloussov (EST) EML, ENMV U20, ENMV U18
Artur Bilorus (EST) ENKV U12-2 2022/2023
Nikita Bogatov (EST)
Daniel Boskin (EST) ENMV U14-2
Mark Bõstrov (EST) ENMV U14-2
Arseni Brezovski (EST) ENKV U10-1 2022/2023
Vadim Buklin (EST) ENKV U10-1 2022/2023
Stella Buss (EST)
Mark Cherpasov (EST) ENKV U10-2 2022/2023
Aleksander Dragunov (EST) ENMV U14-1
Georg Dragunov (EST) ENKV U10-2 2022/2023
Aleksander Eidemiller (EST) ENMV U14-1
Daniil Fedulov (EST) ENMV U14-1
David Filippenko (EST)
Georgi Filjajev (EST) ENMV U18
Anton Fjodorov (EST)
Akim Frolkov (EST) ENMV U20, ENMV U18, ENMV U16
Anton Gabenko (EST) ENMV U14-1
Dima Gazyra (EST) ENMV U14-1
Danila Gechanski (EST)
Aleksandr Gnatjuk (EST) ENKV U10-2 2022/2023
Timur Gontšarenko (RUS) ENMV U14-1
Karl Oskar Gross (EST)
German Gurov (EST)
Karl Julius Herdes (EST)
Maksim Igonin (EST)
Arseni Ivanov (EST) ENKV U10-2 2022/2023
Ilja Ivanov (EST) ENMV U14-2
Arseni Jakushev (RUS) ENMV U14-2
Jegor Janajev (EST) ENMV U14-1
Ivan Jantšuk (EST)
Pavel Jantšuk (EST) ENMV U18, ENMV U16, ENMV U14-1
Artjom Jelissejev (EST) ENKV U10-1 2022/2023
Lautaro-Hedberto Jofre (ARG)
Maksim Junkin (EST) ENKV U12-2 2022/2023
Kevin Käär (EST)
Aleksandr Kaikov (EST) ENKV U10-2 2022/2023
Tristan Kallion (EST) ENMV U18
Kristina Kalnitskaja (EST) ENMV U14-2
Artur Kevlitš (EST)
Nikita Khomutov (EST) ENKV U10-2 2022/2023
Aron Kiil (EST) ENKV U10-1 2022/2023
Renat Kirsipuu (EST)
David-Christian Kivi (EST)
Kaspar Kivistik (EST) ENKV U10-2 2022/2023
Aleksandr Kodatski (EST) ENKV U10-1 2022/2023
Konstantin Kodatski (EST)
Roman Kolossov (EST)
Arseni Komarov (EST) ENMV U14-1
Georgiy Korjagin (EST) ENKV U10-2 2022/2023
Konstantin Kossenkov (EST) ENMV U14-1
Zakhar Kossenkov (EST) ENKV U12-2 2022/2023, ENKV U10-1 2022/2023
Mihhail Kovaljov (EST) ENMV U16
Sergei Krivodonov (EST) ENMV U14-1
Timofei Krivodonov (EST) ENKV U12-2 2022/2023
Jekaterina Kruglik (EST) ENKV U10-2 2022/2023
Artur Kuiv (EST) ENKV U12-2 2022/2023, ENKV U10-1 2022/2023
Aleksandr Kunitsõn (EST) ENKV U12-2 2022/2023, ENKV U10-1 2022/2023
Aleksandr Kuntsmann (EST) ENMV U14-2
Grigori Kuzminov (EST)
Artjom Laikov (EST) ENMV U14-1
Egor Lazarevs (EST) ENMV U14-1
Steven Linde (EST) ENMV U14-1
Lev Litskai (EST)
Arseni Ljubobratets (EST) ENMV U14-1
Timofei Ljubobratets (EST) ENMV U14-2
Kennet Lõhmus (EST) ENMV U14-2, ENKV U12-2 2022/2023
Miron Maksõmiv (EST) ENKV U12-2 2022/2023, ENKV U10-1 2022/2023
Daniil Maltsev (EST)
Oleg Mamonov (EST)
Anastasia Marinitš (EST) ENKV U10-2 2022/2023
Daniil Marinitš (EST) ENMV U14-1
Jesper Marist (EST) ENMV U14-1
Artjom Masljonov (EST)
Daniel Mättik (EST)
Roman Mayatskiy (EST)
Arseni Mehhedenko (EST) ENKV U10-1 2022/2023
Miron Moltsanov (EST) ENMV U14-1
Demid Morozov (EST) EML, ENMV U20, ENMV U18
Roman Mõstkovski (EST) ENMV U14-1
Rodion Nikishin (EST) ENMV U14-2
Nikita Nikoškov (EST) ENMV U14-1
Dmitri Nitsholdt (EST) ENMV U14-2
Nikita Obraztsov (EST)
Wilhelm Orumets (EST)
Jonatan Osa (EST)
Paulis-Leonards Paegle (LVA)
Artjom Petrenkov (EST) ENKV U10-1 2022/2023
Mihail Pismennõi (EST) ENMV U14-1
Artjom Pogiba (EST)
Demjan Popovits (EST) ENKV U12-2 2022/2023
Lev Popušin (EST) ENKV U10-2 2022/2023
Aleksandr Rassadkin (EST)
Semjon Reshetnikov (RUS) ENMV U18
Ralf Rooteman (EST) ENMV U14-1
Ilja Rusmanov (EST) ENMV U14-1
Gleb Salamatin (EST)
Sofia Salamatina (EST)
Artjom Samolõgo (EST) ENMV U14-2
Daniil Saprin (EST)
Platon Šein (EST) ENKV U10-2 2022/2023
Adrian Serov (EST)
Matvei Šeršnjov (EST)
Vladislav Shapochkin (EST)
Dmitri Šilov (EST) ENKV U10-1 2022/2023
Aleks Smirnov (EST)
Kristen Soha (EST) ENMV U14-1
Iljan Stanevits (EST) ENMV U14-1
Aleksandra Stoljarova (EST)
Pavel Stolyarov (EST)
Nathan Süld (EST)
Eric Tärn (EST)
Norman Terep (EST)
Samu Matias Teuho (FIN)
Hans-Kristjan Tisler (EST) ENMV U18
Vladimir Tsaplin (RUS)
Mark Tseluiko (EST)
Mihkel Tšernik (EST)
Timur Tšernõšev (EST) ENKV U12-2 2022/2023, ENKV U10-1 2022/2023
German Tsõganov (EST) ENMV U14-1
Erik Tyurin (EST) ENMV U14-2, ENKV U12-2 2022/2023
Paul Vahi (EST) EML, ENMV U20, ENMV U18
Ott Kaspar Väiku (EST) ENKV U12-2 2022/2023
löödud värav (EST)
löödud värav (EST)
löödud värav (EST)
löödud värav (EST) ENKV U12-1, ENKV U12-2 2022/2023, ENKV U10-1 2022/2023, ENKV U10-2 2022/2023, ENKV U8
löödud värav (EST)
William Friedrich Velström (EST) ENMV U14-1
Jegor Vesselov (EST) ENKV U10-1 2022/2023
Matvei Vesselov (EST)
Martins Viisut (EST) ENKV U10-2 2022/2023
Pavel Volžinski (EST) ENMV U14-1
Platon Volžnski (EST) ENMV U16
Markus Voor (EST) ENMV U18
Savva Zemskov (EST) ENMV U14-1
Kirill Zjuzkov (EST) ENMV U14-1
Mihhail Zolotarjov (EST)
Jegor Zotov (EST)