HC Vipers

Ametlik nimi
HC Vipers MTÜ
Registrikood
80377339
Kontaktisik
Dmitri Kisselevitš
Kontaktid
Vähi 5-2 Tallinn Harjumaa 13516
+37255625406
dmitri.vipers@gmail.com

Liigad selles klubis

Liiga Liiga mängijaid klubis
Kokku liigasid klubis 8
ENMV U16 22
ENMV U20 5
ENMV U14-1 39
ENKV U12-1 44
ENKV U12-2 2022/2023 22
ENKV U10-1 2022/2023 28
ENKV U8 26
ENKV U10-2 2022/2023 17

Mängijad selles klubis

Mängija Liiga
Kokku mängijaid klubis 374
Georgi Abuladze (EST)
Allan Ahven (EST) ENMV U16, ENMV U14-1
Artemi Aleksandrov (EST)
Aleksandr Aleksejev (EST) ENMV U14-1
Dmitri Aleksejev (EST) ENKV U12-1
Albert Alen (EST) ENKV U8
Emil Alen (EST)
Timur Alihodzin (EST) ENMV U16, ENMV U14-1
Ruslan Alimov (EST) ENMV U14-1
Martin Alliksaar (EST)
Artsem Antonenka (BLR)
Roman Antonets (EST) ENKV U12-1
Deniss Antonov (EST) EML
Valtteri Anttila (EST)
Egor Artemov (RUS)
Matvei Avdoshkin (EST)
Renat Aznibakiev (EST)
Konstantin Babchenko (EST)
Andrian Babilo (EST) ENKV U12-1
Arseni Baksejev (EST) ENMV U14-1
Timofei Bakšejev (EST) ENKV U12-2 2022/2023, ENKV U10-1 2022/2023
Nikita Barkovski (EST)
Maksim Batšurin (EST) ENKV U12-1
Artur Bažutin (EST)
Eric Belomestnõi (EST) ENKV U12-2 2022/2023
Danila Belov (EST)
Timofei Berežnoi (EST) ENMV U16
Mark Bertram (EST) ENKV U10-1 2022/2023
Maksim Bezrukavõi (EST)
Pavel Blitstein (EST) ENMV U16, ENMV U14-1
Aleksei Bobõljov (EST)
Pavel Bobõljov (EST) ENKV U12-2 2022/2023
Leonid Boguslavski (EST)
Andrei Borodin (EST)
Alex Budõlin (EST) ENMV U14-1
Artjom Bulgakov (EST) ENKV U10-2 2022/2023
Jegor Burov (EST) ENKV U8
Aleksandr Burovenko (EST)
Aleksandr Burovenko (EST)
Stanislav Butsinski (EST) ENMV U20
Deniss Bykov (EST)
Oleg Chernikov (RUS)
Leonid Danileiko (EST) ENKV U12-1
Rustam Danilov (EST)
Nikita Dantšenko (RUS)
Gordei Demarin (RUS)
Roman Derlyuk (RUS)
Aleksandr Dikovitš (EST) ENKV U12-1
Bogdarian Dilba (EST) ENKV U12-1
Vincenzo Di Pietro (EST) ENKV U12-2 2022/2023
Patrick Tag Djakov (EST)
Daniel Dmitritsenko (EST)
Devid Dõba (EST) ENMV U14-1
Ilja Dobrjakov (EST)
Andrei Dorofejev (EST)
Vladislav Dõtškin (EST)
Rostislav Efremov (RUS)
Eduard Ehandi (EST) ENKV U8
Lennart Ehandi (EST) ENKV U10-1 2022/2023
Zakhar Emelianov (RUS)
Georg Ermel (EST)
Artemi Ertti (EST) ENMV U16, ENMV U14-1
Jaromir Ertti (EST)
Ivan Evdokimov (EST) ENKV U10-1 2022/2023
Roman Fatejev (EST)
Artur Fetiskin (EST)
Erik Fetiskin (EST)
Demid Feyrik (EST) ENKV U10-2 2022/2023
Nikita Filatov (RUS)
Ilja Filipia (EST) ENKV U12-1
Nikita Filippenko (EST)
Artjom Fjodorov (EST) ENKV U10-2 2022/2023
Nikita Fjodorov (EST) ENKV U10-1 2022/2023
Anastasija Fjodorova (EST) ENKV U12-2 2022/2023, ENKV U10-1 2022/2023
Adrian Fomin (EST) ENKV U10-2 2022/2023, ENKV U8
Daniel Fomin (EST) ENMV U14-1
Nikita Fomtšenkov (EST) ENKV U8
Filipp Freiman (EST)
Fjodor Freiman (EST) ENMV U20, ENMV U18
Kirill Frolov (EST) ENKV U12-1
Daniil Fursa (EST)
Maxim Galay (EST)
Mark Gapejev (EST)
Alex Garajev (EST) ENKV U10-1 2022/2023
Artjom Garajev (EST) ENKV U12-2 2022/2023
Artur Gavaljan (EST)
Boris Gimaev (EST) ENKV U12-1
Devid Ginzburg (EST)
Sander Goldberg (EST)
Jegor Golunov (EST)
Maksim Gomonov (EST)
Artur Gontšarov (EST) ENKV U12-1
Evgeni Goranin (BLR)
Egor Gorodetski (EST) ENKV U12-1
Marcus Grišin (EST)
Rasmus Grišin (EST)
Ilya Grokhotov (EST)
Arseni Grudkin (EST) ENMV U16, ENMV U14-1
Milian Gurov (EST) ENKV U10-1 2022/2023
Anton Gurtovoi (EST)
Lev Gussev (EST) ENMV U14-1
Mihhail Gussev (EST) ENKV U12-2 2022/2023
Mihhail Gussev (EST)
Ilja Habarov (EST) ENKV U10-1 2022/2023
Alar Hämäläinen (EST) ENKV U12-1
Timur Hannanov (EST) ENKV U12-1
Matvei Stanislav Harlamov (EST) ENKV U10-2 2022/2023
Arseni Holostov (EST)
Nikita Holostov (EST) ENMV U20
Mark Hurst (EST)
Victor Igolkin (RUS)
Gleb Iljin (EST) ENKV U12-1
Nikita Ivanov (EST) ENMV U14-1, ENKV U12-1
Ervin Ivinš (EST) ENMV U14-1
Ain-Edward Jagor (EST)
Kamil Jakimchuk (EST)
Evan Jashin (EST)
Nazar Jefimov (EST) ENKV U10-2 2022/2023, ENKV U8
Artjom Jelissejev (EST) ENKV U12-2 2022/2023, ENKV U10-1 2022/2023
Artjom Judaev (EST)
Georg Juhanson (EST)
Jasper Jürisson (EST)
Daniil Jutt (EST)
Kirill Kaljakin (EST)
Aston Kalju (EST)
Evan Kalju (EST)
Maksim Kamjonkin (EST)
Aleksandr Karankevitš (EST) ENKV U10-1 2022/2023
Matvei Karankevitš (EST) ENMV U14-1
Sergei Karankevitš (EST) ENMV U14-1
Ivan Karasjov (EST)
Ivan Kasjantsuk (EST) ENKV U12-1
Sebastian Kazakevitš (EST)
Sirius Kazakevitš (EST) ENKV U10-1 2022/2023
Egor Khomiakov (RUS)
Nikolas Kirjanov (EST) ENKV U12-2 2022/2023
Dmitri Kiselevitš (EST)
Daniil Kisselevitš (EST) ENKV U12-1
Georg Klimakov (EST)
Daniel Kolpakov (EST)
Denis Kontseus (EST)
Aleksandr Kornilov (EST)
Konstantin Kornilov (EST)
Mark Kornjushin (EST) ENKV U12-1
Ruslan Koroban (EST)
Grigori Korolenko (EST) ENKV U12-1
Lucillian Koroljov (EST) ENKV U12-2 2022/2023, ENKV U10-1 2022/2023
Maximilian Koroljov (EST) ENMV U14-1
Nicholas Koroljov (EST) ENKV U12-1
Arseni Korosteljov (EST)
Egor Kostikov (EST) ENKV U12-1
Artyom Kostyanoy (EST)
German Kotlyarov (EST) ENKV U12-1
Nikita Kotovits (EST)
Demid Kotskin (EST)
Saveli Kovalchuk (EST) ENMV U16, ENMV U14-1
Mark Kozarenko (EST) ENKV U10-2 2022/2023, ENKV U8
Karolis Krasilnikovas (LTU)
Oleg Krohhotko (EST)
Alen Kropachev (EST)
Daniil Kropatsev (EST) ENMV U16, ENMV U14-1
Aleksander Kudeviita (EST) ENMV U16, ENMV U14-1
Konrad Kudeviita (EST)
Jegor Kulikov (EST)
Oleg Kurnosov (RUS)
Jaromir Kuzmin (EST) ENKV U12-1
Artjom Kuzminov (EST)
Kirill Kuzovkov (EST) ENMV U14-1
Georg Labi (EST) ENKV U12-1
Erik Laidoner (EST) ENKV U10-2 2022/2023, ENKV U8
David Lapidus (EST)
Erik Lapp (EST)
German Lapukhin (EST)
Ivar Lasson (EST)
Bogdan Lastavko (EST)
Arvild Laugalis (LVA)
Georgi Lavrinenko (EST) ENMV U16, ENMV U14-1
Josef Levitski (EST) ENKV U10-2 2022/2023
Anton Levkovitš (EST)
Artjom Levkovitš (EST) ENKV U10-1 2022/2023, ENKV U8
Mark Linask (EST)
Matvei Linask (EST)
Leon Lipinš (EST) ENKV U12-2 2022/2023
Igor Litvinov (RUS)
Konstantin Ljubobratets (EST) EML
Maksim Ljubobratets (EST) ENMV U20
Mark Lookman Kolawole (EST) ENKV U12-1
Maksim Lovkov (EST)
Roman Lukashyk (EST)
Egor Lukjanenko (EST)
Fred Luks (EST) ENKV U12-2 2022/2023
Mihkel Mägi (EST) ENKV U8
Vjatseslav Maksimov (EST) ENMV U16
Anton Malinovski (EST) ENKV U12-1
Maksim Malinovski (EST) ENKV U10-1 2022/2023
Damir Maljuga (EST) ENKV U12-2 2022/2023, ENKV U10-1 2022/2023
Nikolai Mamadzhanov (EST)
German Mamaev (EST)
Ilja Mamaev (EST)
Gleb Mamona (EST)
Egor Manuilenko (EST)
Allan Markin (EST) ENKV U8
Allan Markin (EST) ENKV U10-1 2022/2023
Erik Markin (EST) ENKV U8
Ralfs Martirovs (LVA)
Mihhail Martõnjuk (EST)
Garik Maturin (RUS)
Martin Mehine (EST) ENMV U16
Alex Melnikov (EST)
Artem Melzin (EST)
Arseni Mihhailov (EST) ENKV U12-1
Artur Mihhailov (EST)
Radoslav Mihhailov (EST)
Danil Mihhaljov (EST) ENMV U16, ENMV U14-1
Roman Mitkov (EST) ENKV U12-1
Allan Moistus (EST)
Artur Motskevitšus (EST)
Marek Motskevitšus (EST)
Anton Murasko (EST)
Aron Nagapetjan (EST) ENKV U10-1 2022/2023
Aik Nahapetjan (EST)
Hayk Nahapetyan (EST)
Artjom Nekrassov (EST)
Daniil Neltsas (EST) ENKV U12-2 2022/2023
Jaroslav Novikov (EST)
Sergei Novikov (EST)
Ivan Oleinik (EST)
Artjom Orlenko (EST) ENKV U10-1 2022/2023
Aleksei Ostaptšuk (EST)
Edgar Paal (EST) ENMV U14-1
Egor Papilov (EST) ENKV U8
Miroslav Paponov (EST) ENKV U12-1
Svyatoslav Parastatov (EST) ENMV U16
Anton Partševski (EST) EML, ENMV U18
Arseni Pastuhhov (EST) ENMV U14-1
Mikhail Pegashov (RUS)
Artur Peresypkin (UKR)
Saveli Pesterev (EST)
Saveli Pesterev (EST) ENKV U12-1
Oskar Petermann (EST) ENKV U10-1 2022/2023
Daniil Petrov (EST)
Jegor Petrov (EST)
Erik Petrovits (EST) ENKV U12-2 2022/2023, ENKV U10-1 2022/2023
Roman Petrukhin (EST)
Roman Petrukhin (EST)
Kirill Petrun (EST) ENKV U8
Andrei Piskunov (EST)
Boris Pismennij (EST)
Leon Pismennoi (EST)
Makar Pissarev (EST) ENKV U10-2 2022/2023, ENKV U8
Petr Pivovarov (EST) ENKV U8
Robert Pivovarov (EST) ENKV U12-2 2022/2023, ENKV U10-1 2022/2023
Timur Platonov (EST) ENKV U12-1
Arina Pogorelova (EST) ENKV U12-1
Egor Popov (EST) ENMV U14-1
Oleksandr Popov (EST) ENKV U12-1
Demjan Popovits (EST) ENKV U12-1
Erik Potšinok (EST)
Marek Potšinok (EST)
Maksim Prisiazhnyi (RUS)
Kirill Pronin (EST)
Artjom Proškin (EST) ENMV U14-1
German Puškin (EST) ENKV U10-2 2022/2023, ENKV U8
Aleksander Raado (EST)
Ernest Reinol (EST) ENKV U12-2 2022/2023, ENKV U10-1 2022/2023
Leonard Reinol (EST) ENMV U14-1
Kevin Reinsalu (EST)
Artjem Rõbakov (EST)
Martin Rõbtšinski (EST) ENKV U8
Kirill Rodionov (EST) ENMV U16
Jegor Romanov (EST)
Toomas Ruppelt (EST)
Jegor Saveljev (EST) ENKV U12-1
Miron Savenkov (EST) ENKV U8
Daniil Sedoi (EST)
Maksim Sedoj (EST)
Oleksandr Sementsov (EST) ENMV U14-1
Daniil Sennikov (EST)
Sander Seppa (EST)
Martin Sergeev (EST) ENMV U16
Stephan Šestakov (EST) ENKV U10-2 2022/2023, ENKV U8
Yan Shaliapneu (BLR)
Alexei Shantyka (BLR)
Ivan Shelkov (EST)
Ilja Shkljarov (EST)
Miron Simakov (EST) ENMV U20
Valeri Sinelnikov (EST)
Kristofer Širai (EST)
Daniil Skaleta (EST)
Nikita Škaleta (EST)
Vjatseslav Slobodenjuk (EST)
Maksim Smirnov (EST) ENMV U14-1
Ivan Smõk (EST) ENMV U16
Egor Šmõkov (EST) ENMV U14-1
Gleb Šmõkov (EST) ENKV U10-1 2022/2023, ENKV U8
Georg Sobolev (EST) ENKV U12-1
Juri Sobolev (EST)
Dmitri Sohhan (EST)
Ervin Solodilov (EST)
Mark Solomatin (EST) ENKV U10-1 2022/2023
Artur Solovjov (EST)
Rostislav Sopov (RUS) ENMV U16
Dominoque Sörensen (EST)
Nikita Sorokin (EST) ENKV U12-2 2022/2023
Fjodor Sotskov (EST) ENKV U12-1
Sergei Spitšonok (EST) ENKV U10-1 2022/2023
Maksim Stanovov (EST) ENKV U10-2 2022/2023
Damir Stasišin (EST)
Kirill Steklov (EST)
Mihhail Stepanov (EST)
Nikita Stepanov (EST)
Ruslan Stetski (EST)
Daniil Stopkin (EST)
Makar Štšemeljov (EST) ENMV U14-1
Maksim Sudarev (EST) ENMV U14-1
Arseni Suhharnikov (EST) ENMV U16
Leon Suhhov (EST)
Arseni Švets (EST) ENKV U12-2 2022/2023
Richard Tamme (EST) ENKV U12-1
Robert Tamme (EST) ENMV U14-1
Daniel Tammel (EST) ENMV U14-1
Paavel Tammert (EST) ENMV U16, ENMV U14-1
Edvard Tampere (EST)
Ilja Tchegotov (EST)
Nikita Terentjev (EST)
Artjom Timofejev (EST) ENMV U16
Igor Toompere (EST)
Miron Treštšalov (EST)
Kirill Tšentsov (EST) ENKV U12-1
Roman Tserkezov (EST)
Egor Tšernikov (RUS)
Klim Tsõgankov (EST)
Michael Tugo (EST)
Ivan Turbin (EST)
Leonid Turovski (EST)
Semjon Turovski (EST)
Sergey Tyukavin (RUS)
Artur Udovenko (EST) ENKV U10-2 2022/2023, ENKV U8
Sten Marten Uhabakin (EST) ENKV U12-2 2022/2023, ENKV U10-1 2022/2023
Artjom Ulanov (EST) ENKV U12-1
Aleksandr Usov (RUS)
löödud värav (EST)
löödud värav (EST)
löödud värav (EST)
löödud värav (EST)
löödud värav (EST) ENKV U12-2 2022/2023, ENKV U10-1 2022/2023, ENKV U10-2 2022/2023, ENKV U8
löödud värav (EST)
löödud värav (EST)
löödud värav (EST)
löödud värav (EST)
löödud värav (EST)
Löödud Värav (EST)
Matvei Vasilev (RUS)
Daniil Vasiliev (RUS)
Mihhail Vassilenko (EST) ENKV U12-2 2022/2023, ENKV U10-1 2022/2023
Maksim Vassiljev (EST) ENMV U16
Mark Veitman (EST) ENKV U12-1
Rico-Marder Velja (EST)
Michael Vetšerenko (EST) ENKV U10-2 2022/2023, ENKV U8
Maksim Vihrov (EST)
Maksim Vikhrov (EST) ENMV U14-1
Gert Villemson (EST) ENKV U10-2 2022/2023
Artjom Vlasjuk (EST) ENMV U14-1
Danila Voljanjuk (EST) ENKV U8
Alex Voloh (EST)
Robert Võssokov (EST)
Mihhail Zarkov (EST)
Aleksandr Zayats (EST) ENMV U14-1
Matvei Zayats (EST) ENKV U12-1
Ruslan Zemenkov (EST)
Damir Zhzhonov (EST) ENKV U12-1
Lev Zhzhonov (EST)
Artemi Zlobin (EST) ENKV U8
Kirill Zukov (EST)