HC Vipers

Ametlik nimi
HC Vipers MTÜ
Registrikood
80377339
Kontaktisik
Dmitri Kisselevitš
Kontaktid
Vähi 5-2 Tallinn Harjumaa 13516
+37255625406
dmitri.vipers@gmail.com

Liigad selles klubis

Liiga Liiga mängijaid klubis
Kokku liigasid klubis 8
ENMV U17 26
EHNM U12-1 47
EHNM U10-1 30
EHNM U8 14
ENMV U14 44
ENMV U14 Finaal I 44
EHNM U12-2 17
EHNM U10-2 18

Mängijad selles klubis

Mängija Liiga
Kokku mängijaid klubis 404
Georgi Abuladze (EST)
Allan Ahven (EST) ENMV U17
Artemi Aleksandrov (EST)
Aleksandr Aleksejev (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Dmitri Aleksejev (EST) EHNM U12-1
Albert Alen (EST) EHNM U10-2
Emil Alen (EST)
Timur Alihodzin (EST) ENMV U17
Ruslan Alimov (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Martin Alliksaar (EST)
Artsem Antonenka (BLR)
Roman Antonets (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Deniss Antonov (EST) EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid
Valtteri Anttila (EST)
Egor Artemov (RUS)
Matvei Avdoshkin (EST)
Renat Aznibakiev (EST)
Konstantin Babchenko (EST) EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid
Andrian Babilo (EST) EHNM U12-1
Arseni Baksejev (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Timofei Bakšejev (EST) EHNM U12-1
Egor Barbõsev (EST) EHNM U12-1
Nikita Barkovski (EST)
Maksim Batšurin (EST) EHNM U12-1
Artur Bažutin (EST)
Eric Belomestnõi (EST)
Danila Belov (EST)
Timofei Berežnoi (EST) ENMV U17
Mark Bertram (EST) EHNM U12-2, EHNM U10-1
Lev Bessonov (EST) EHNM U10-2
Maksim Bezrukavõi (EST)
Artur Bilorus (EST) EHNM U12-1
Miron Blähhin (EST) EHNM U10-2
Pavel Blitstein (EST) ENMV U17
Aleksei Bobõljov (EST)
Pavel Bobõljov (EST)
Leonid Boguslavski (EST)
Andrei Borodin (EST)
Alex Budõlin (EST)
Artjom Bulgakov (EST)
Jegor Burov (EST) EHNM U8
Aleksandr Burovenko (EST)
Aleksandr Burovenko (EST)
Vadim Butorin (EST) EHNM U12-2, EHNM U10-2
Stanislav Butsinski (EST)
Deniss Bykov (EST)
Oleg Chernikov (RUS)
Leonid Danileiko (EST)
Rustam Danilov (EST)
Nikita Dantšenko (RUS)
Gordei Demarin (RUS)
Roman Derlyuk (RUS)
Aleksandr Dikovitš (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Bogdarian Dilba (EST)
Vincenzo Di Pietro (EST)
Patrick Tag Djakov (EST)
Daniel Dmitritsenko (EST)
Devid Dõba (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Ilja Dobrjakov (EST)
Andrei Dorofejev (EST)
Vladislav Dõtškin (EST)
Rostislav Efremov (RUS)
Eduard Ehandi (EST) EHNM U10-2, EHNM U8
Lennart Ehandi (EST)
Zakhar Emelianov (RUS)
Georg Ermel (EST)
Artemi Ertti (EST) ENMV U17
Jaromir Ertti (EST)
Ivan Evdokimov (EST) EHNM U12-2, EHNM U10-1
Roman Fatejev (EST)
Artjom Fatkutdinov (EST) EHNM U10-1
Artur Fetiskin (EST)
Erik Fetiskin (EST)
Demid Feyrik (EST) EHNM U10-2
Nikita Filatov (RUS)
Ilja Filipia (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Nikita Filippenko (EST)
Artjom Fjodorov (EST) EHNM U12-2
Nikita Fjodorov (EST) EHNM U12-2, EHNM U10-2
Anastasija Fjodorova (EST) EHNM U12-1, EHNM U10-1
Adrian Fomin (EST) EHNM U10-1
Daniel Fomin (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Nikita Fomtsenkov (EST) EHNM U8
Nikita Fomtšenkov (EST)
Filipp Freiman (EST)
Kirill Frolov (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Daniil Fursa (EST)
Jegor Gaidar (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Maxim Galay (EST)
Mark Gapejev (EST)
Alex Garajev (EST) EHNM U12-1
Artjom Garajev (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Artur Gavaljan (EST)
Boris Gimaev (EST)
Devid Ginzburg (EST)
Sander Goldberg (EST)
Jegor Golunov (EST)
Maksim Gomonov (EST)
Artur Gontšarov (EST) EHNM U12-1
Evgeni Goranin (BLR)
Egor Gorodetski (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Marcus Grišin (EST)
Rasmus Grišin (EST)
Edvin Grižas (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Ilya Grokhotov (EST)
Arseni Grudkin (EST) ENMV U17
Milian Gurov (EST) EHNM U12-1
Anton Gurtovoi (EST)
Lev Gussev (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Mihhail Gussev (EST) EHNM U12-1
Mihhail Gussev (EST)
Ilja Habarov (EST) EHNM U12-1
Alar Hämäläinen (EST) EHNM U12-1
Timur Hannanov (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Matvei Stanislav Harlamov (EST) EHNM U12-2
Arseni Holostov (EST)
Nikita Holostov (EST)
Mark Hurst (EST)
Artjom Hvalõnski (EST) EHNM U10-2, EHNM U8
Victor Igolkin (RUS)
Gleb Iljin (EST) EHNM U12-1
Nikita Ivanov (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Ervin Ivinš (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Ain-Edward Jagor (EST)
Kamil Jakimchuk (EST)
Arseni Jakushev (RUS) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Evan Jashin (EST)
Nazar Jefimov (EST) EHNM U10-1, EHNM U8
Artjom Jelissejev (EST) EHNM U12-1
Artjom Judaev (EST)
Georg Juhanson (EST)
Jasper Jürisson (EST)
Daniil Jutt (EST) EHNM U10-2
Aleksandr Kaikov (EST) EHNM U10-1, EHNM U8
Kirill Kaljakin (EST)
Aston Kalju (EST)
Evan Kalju (EST)
Maksim Kamjonkin (EST)
Aleksandr Karankevitš (EST) EHNM U12-1
Matvei Karankevitš (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Sergei Karankevitš (EST)
Ivan Karasjov (EST)
Ivan Kasjantsuk (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Sebastian Kazakevitš (EST)
Sirius Kazakevitš (EST) EHNM U12-2
Egor Khomiakov (RUS)
Nikolas Kirjanov (EST) EHNM U12-1
Dmitri Kiselevitš (EST)
Daniil Kisselevitš (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Georg Klimakov (EST)
Emerik-Markus Kobrin (EST) EHNM U8
Daniel Kolpakov (EST)
Denis Kontseus (EST)
Aleksandr Kornilov (EST)
Konstantin Kornilov (EST)
Mark Kornjushin (EST) EHNM U12-1
Ruslan Koroban (EST)
Grigori Korolenko (EST) EHNM U12-1
Lucillian Koroljov (EST) EHNM U12-1, EHNM U10-1
Maximilian Koroljov (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Nicholas Koroljov (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Arseni Korosteljov (EST)
Egor Kostikov (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Artyom Kostyanoy (EST)
German Kotlyarov (EST) EHNM U12-1
Nikita Kotovits (EST)
Demid Kotskin (EST)
Saveli Kovalchuk (EST) ENMV U17
Mark Kozarenko (EST)
Karolis Krasilnikovas (LTU)
Oleg Krohhotko (EST)
Alen Kropachev (EST)
Jekaterina Kruglik (EST) EHNM U12-1, EHNM U10-1
Marat Kubetskis (EST) EHNM U12-2, EHNM U10-1
Aleksander Kudeviita (EST) ENMV U17
Konrad Kudeviita (EST)
Jegor Kulikov (EST)
Oleg Kurnosov (RUS)
Jaromir Kuzmin (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Artjom Kuzminov (EST)
Kirill Kuzovkov (EST)
Erik Kvelstein (EST)
Georg Labi (EST) EHNM U12-1
Erik Laidoner (EST) EHNM U12-2, EHNM U10-1
Artjom Laikov (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
David Lapidus (EST)
Erik Lapp (EST)
German Lapukhin (EST)
Ivar Lasson (EST)
Bogdan Lastavko (EST)
Arvild Laugalis (LVA)
Georgi Lavrinenko (EST) ENMV U17
Josef Levitski (EST)
Anton Levkovitš (EST)
Artjom Levkovitš (EST) EHNM U12-2, EHNM U10-1
Mark Linask (EST)
Matvei Linask (EST)
Leon Lipinš (EST)
Igor Litvinov (RUS)
Konstantin Ljubobratets (EST)
Maksim Ljubobratets (EST)
Mark Lookman Kolawole (EST) EHNM U12-1
Roman Lukashyk (EST)
Egor Lukjanenko (EST)
Fred Luks (EST) EHNM U12-1
Mihkel Mägi (EST) EHNM U10-1
Vjatseslav Maksimov (EST) ENMV U17
Anton Malinovski (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Maksim Malinovski (EST) EHNM U12-2, EHNM U10-1
Damir Maljuga (EST) EHNM U12-1
Nikolai Mamadzhanov (EST)
German Mamaev (EST)
Ilja Mamaev (EST)
Gleb Mamona (EST)
Egor Manuilenko (EST)
Allan Markin (EST)
Allan Markin (EST) EHNM U12-2, EHNM U10-1
Erik Markin (EST) EHNM U10-2, EHNM U8
Ralfs Martirovs (LVA)
Mihhail Martõnjuk (EST)
Garik Maturin (RUS)
Martin Mehine (EST) ENMV U17
Alex Melnikov (EST)
Artem Melzin (EST)
Arseni Mihhailov (EST) EHNM U12-1
Artur Mihhailov (EST)
Daniil Mihhailov (EST) EHNM U12-1
Dmitri Mihhailov (EST) EHNM U8
Radoslav Mihhailov (EST)
Danil Mihhaljov (EST) ENMV U17
Roman Mitkov (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Allan Moistus (EST)
Artur Motskevitšus (EST)
Marek Motskevitšus (EST)
Anton Murasko (EST)
Aron Nagapetjan (EST) EHNM U12-1, EHNM U10-1
Aik Nahapetjan (EST)
Hayk Nahapetyan (EST)
Georg Nazarchuk (EST) EHNM U12-1
Gert Nazarchuk (EST) EHNM U10-2
Artjom Nekrassov (EST)
Daniil Neltsas (EST) EHNM U12-1
Jaroslav Novikov (EST)
Sergei Novikov (EST)
Ivan Oleinik (EST)
Artjom Orlenko (EST) EHNM U12-2, EHNM U10-1
Aleksei Ostaptšuk (EST)
Edgar Paal (EST)
Egor Papilov (EST)
Miroslav Paponov (EST) EHNM U12-1
Svyatoslav Parastatov (EST) ENMV U17
Arseni Pastuhhov (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Aleks Paulus (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Mikhail Pegashov (RUS)
Artur Peresypkin (UKR)
Saveli Pesterev (EST) EHNM U12-1
Saveli Pesterev (EST)
Oskar Petermann (EST) EHNM U12-2, EHNM U10-1
Artjom Petrenko (EST) EHNM U10-1
Daniil Petrov (EST)
Jegor Petrov (EST)
Erik Petrovits (EST) EHNM U12-1
Roman Petrukhin (EST)
Roman Petrukhin (EST)
Kirill Petrun (EST) EHNM U10-1, EHNM U8
Andrei Piskunov (EST)
Boris Pismennij (EST)
Leon Pismennoi (EST)
Makar Pissarev (EST) EHNM U10-1
Petr Pivovarov (EST)
Petr Pivovarov (EST) EHNM U10-2, EHNM U8
Robert Pivovarov (EST) EHNM U12-1
Timur Platonov (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Cataleya Podgornaja (EST)
Arina Pogorelova (EST) EHNM U12-1
Egor Popov (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Oleksandr Popov (EST)
Demjan Popovits (EST) EHNM U12-1
Erik Potšinok (EST)
Marek Potšinok (EST)
Maksim Prisiazhnyi (RUS)
Kirill Pronin (EST)
Artjom Proškin (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
German Puškin (EST) EHNM U10-1
Aleksander Raado (EST)
Björn Reinol (EST) EHNM U8
Ernest Reinol (EST) EHNM U12-1
Leonard Reinol (EST)
Kevin Reinsalu (EST)
Artjem Rõbakov (EST)
Martin Rõbtšinski (EST) EHNM U10-1
Kirill Rodionov (EST) ENMV U17
Jegor Romanov (EST)
Timur Romanov (EST) EHNM U10-2
Egor Rudenko (EST) EHNM U8
Mark Rudenko (EST) EHNM U10-1
Toomas Ruppelt (EST)
Daniil Saprin (EST) EHNM U10-2
Jegor Saveljev (EST) EHNM U12-1
Miron Savenkov (EST) EHNM U10-1, EHNM U10-2
Daniil Sedoi (EST)
Maksim Sedoj (EST)
Oleksandr Sementsov (EST) ENMV U17
Daniil Sennikov (EST)
Sander Seppa (EST)
Martin Sergeev (EST) ENMV U17
Stephan Šestakov (EST) EHNM U10-1
Yan Shaliapneu (BLR)
Alexei Shantyka (BLR)
Ivan Shelkov (EST)
Ilja Shkljarov (EST)
Miron Simakov (EST)
Valeri Sinelnikov (EST)
Kristofer Širai (EST)
Daniil Skaleta (EST) EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid
Vjatseslav Slobodenjuk (EST)
Maksim Smirnov (EST) ENMV U17
Ivan Smõk (EST) ENMV U17
Egor Šmõkov (EST) ENMV U17
Gleb Šmõkov (EST) EHNM U12-2, EHNM U10-1
Georg Sobolev (EST) EHNM U12-1
Juri Sobolev (EST)
Dmitri Sohhan (EST)
Ervin Solodilov (EST)
Mark Solomatin (EST) EHNM U12-1
Artur Solovjov (EST)
Rostislav Sopov (RUS) ENMV U17
Dominoque Sörensen (EST)
Nikita Sorokin (EST)
Fjodor Sotskov (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Maksim Stanovov (EST)
Damir Stasišin (EST)
Kirill Steklov (EST)
Mihhail Stepanov (EST)
Nikita Stepanov (EST)
Ruslan Stetski (EST)
Daniil Stopkin (EST)
Makar Štšemeljov (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Maksim Sudarev (EST) ENMV U17
Arseni Suhharnikov (EST) ENMV U17
Serafim Suhhorukov (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Leon Suhhov (EST)
Arseni Švets (EST)
Richard Tamme (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Robert Tamme (EST)
Daniel Tammel (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Paavel Tammert (EST) ENMV U17
Edvard Tampere (EST)
Ilja Tchegotov (EST)
Nikita Terentjev (EST)
Artjom Timofejev (EST) ENMV U17
Igor Toompere (EST)
Miron Treštšalov (EST)
Rodion Tsalauzov (EST) EHNM U10-2, EHNM U8
Kirill Tšentsov (EST)
Roman Tserkezov (EST)
Egor Tšernikov (RUS)
Klim Tsõgankov (EST)
Michael Tugo (EST) EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid
Ivan Turbin (EST)
Leonid Turovski (EST) EHNM U12-1
Roman Turovski (EST) ENMV U17
Semjon Turovski (EST)
Sergey Tyukavin (RUS)
Artur Udovenko (EST) EHNM U10-1
Sten Marten Uhabakin (EST) EHNM U12-1
Artjom Ulanov (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Aleksandr Usov (RUS)
löödud värav (EST)
löödud värav (EST)
löödud värav (EST)
löödud värav (EST)
löödud värav (EST)
löödud värav (EST)
löödud värav (EST)
löödud värav (EST)
löödud värav (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
löödud värav (EST)
Löödud Värav (EST)
Matvei Vasilev (RUS)
Daniil Vasiliev (RUS)
Mihhail Vassilenko (EST) EHNM U12-1
Maksim Vassiljev (EST)
Ivan Vedernikov (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Mark Veitman (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Rico-Marder Velja (EST)
Michael Vetšerenko (EST) EHNM U10-1
Maksim Vihrov (EST)
Maksim Vikhrov (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Gert Villemson (EST) EHNM U12-2, EHNM U10-1
Artjom Vlasjuk (EST)
Danila Voljanjuk (EST) EHNM U10-2
Alex Voloh (EST)
Robert Võssokov (EST)
Mihhail Zarkov (EST)
Aleksandr Zayats (EST)
Matvei Zayats (EST) EHNM U12-1
Damir Zemenkov (EST) ENMV U14, ENMV U17, ENMV U14 Finaal I
Ruslan Zemenkov (EST)
Andrei Zernov (EST) EHNM U12-1
Elizaveta Zernova (EST)
Lev Zhzhonov (EST) EHNM U12-1, EHNM U12-2
Artemi Zlobin (EST) EHNM U10-2
Kirill Zukov (EST)