HC Everest

Ametlik nimi
Registrikood
Kontaktisik
Kontaktid

Liigad selles klubis

Liiga Liiga mängijaid klubis
Kokku liigasid klubis 10
Unibet Hokiliiga Poolfinaalid 2
PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid 19
EHNM U8 10
ENMV U14 1
EML 2
ENMV U14 Finaal II 1
PAF Naiste Hokiliiga Finaal 19
EHNM U12-2 0
EHNM U10-2 6
PAF Naiste Hokiliiga 19

Mängijad selles klubis

Mängija Liiga
Kokku mängijaid klubis 52
Estrit Aasma (EST) PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga Finaal
Fedir Babkin (UKR)
Arina Benetis (EST) PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga Finaal
Dennis Bondarenko (UKR)
Karina Demina (EST) PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga Finaal
Anna Dubkova (EST) PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga Finaal
Timofei Eggi (EST)
Anna Fedjajeva (EST) PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga Finaal
Artur Gorelov (EST) EHNM U8
Ivan Hromov (EST)
Kristina Jartseva (EST) PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga Finaal
Uljana Jeggi (EST) PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga Finaal
Arthur Kármán (EST) EHNM U8
Nikita Kasmar (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal II
Elis Kazimova (EST) PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga Finaal
Roman Koksarov (EST) EHNM U8
Anastasia Kõpp (EST) EHNM U10-2
Alisa Korepanova (EST) PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga Finaal
Marina Kovaljova (EST) PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga Finaal
Timofei Krivodonov (EST)
Ivan Len (EST) EHNM U8
Vladimir Mokhov (RUS)
Mihhail Mozejenko (EST) EHNM U10-2
Polina Mozheenko (EST) EHNM U10-2
Yakov Naumov (RUS) EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid
Kamila Pjatnova (EST) PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga Finaal
Nikita Plotnikov (RUS)
Mari-Liis Poobus (EST) PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga Finaal
Nadežda Raku (EST) PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga Finaal
Dmitri Repin (RUS)
Maria Rogotskaya (RUS)
Anna Romanenko (EST) PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga Finaal
Grigori Romanov (RUS)
Mihail Sabirov (ROU)
Yuliya Salmina (RUS)
Alina Semenyak (EST)
Nikita Semtsonok (EST) EHNM U10-2, EHNM U8
Aleksandra-Olga Seppar (EST) PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga Finaal
Ksenia Sharko (EST) PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga Finaal
Jelena Sharonberg (EST)
Margarita Sherle (EST) PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga Finaal
Eduard Shibelbein (RUS)
Aleksei Smetanin (EST) EHNM U10-2, EHNM U8
Marina Soboleva (EST) PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga Finaal
Sofija Soboleva (EST) EHNM U8
Mark Sokolov (RUS) EHNM U10-1
Aleksei Subin (EST) EHNM U8
Georgi Sumenkov (EST) EHNM U8
Savva Tilku (EST) EHNM U10-2, EHNM U8
Veronika Tsernova (EST)
Jana Vinogradova (EST) PAF Naiste Hokiliiga, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga Finaal
Demid Yeremeyev (KAZ) EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid