HC Viking

Ametlik nimi
MTÜ HC Viking
Registrikood
80372738
Kontaktisik
Kontaktid
Sõpruse pst. 235-33, 13420 Tallinn
+372 55358844
hcviking@tricolor.ee

Liigad selles klubis

Liiga Liiga mängijaid klubis
Kokku liigasid klubis 0

Mängijad selles klubis

Mängija Liiga
Kokku mängijaid klubis 87
Nikita Altuhhov (EST)
Rokas Arbiciauskas (LTU)
Roman Aristov (EST)
Egor Barbõsev (EST) ENKV U12-2 2022/2023, ENKV U10-1 2022/2023
Ruslan Bashirov (RUS)
Alexander Bazutin (EST)
Egidius Binkulis (LTU)
Kirill Boldõgin (EST)
Maksim Brandis (EST)
Richard Brujev (EST)
Daniil Erport (EST)
Daniil Ershov (RUS)
Nikita Filatov (EST)
Dmitri Filtsagin (EST)
Jegor Gaidar (EST) ENKV U12-1
Danil Galimulin (RUS)
Mark Gavriltšenko (EST)
Mark Godenko (EST)
Sergey Gomonov (EST)
Vladislav Gorškov (EST) ENMV U14-1
Marsel Grintsevitš (EST)
Edvin Grižas (EST) ENMV U14-1
Evaldas Gudonis (LTU)
Nikita Haritoškin (EST) ENMV U14-1
Volodymyr Islamov (UKR)
Andrei Ivanov (RUS)
Maksim Ivanov (EST)
Sergei Ivanov (EST)
Nikita Jefremov (EST)
Nikita Jevas (EST)
Artjom Kabanov (EST)
Kirill Kanger (EST)
Silver Kerna (EST) EML
Roman Kolenchukov (BLR)
Timofey Kopytin (EST)
Eemeli Kuokkanen (FIN)
Aleksandr Kuznetsov (EST)
Artjom Kuznetsov (EST)
Georgi Lavrinenko (EST)
Dmitry Lavrov (EST)
Vladimir Ljubimov (EST)
Nikita Lubinitski (RUS)
Andrei Lukin (EST)
Arseni Maikov (EST)
Vitali Makarenkov (EST)
Andrei Makrov (EST)
Jevgeni Maksimov (EST)
Andrei Melnikov (RUS)
Daniil Mihhailov (EST) ENKV U12-2 2022/2023, ENKV U10-1 2022/2023
Atte-Pekka Mikkola (FIN)
Georg Nazarchuk (EST) ENKV U12-1
Anton-Stefan Nikitin (EST)
Savva Novikov (EST)
Raul Ottesson (EST)
Aleks Paulus (EST) ENKV U12-1
Maksim Puzakov (EST)
Viljami Rapeli (FIN)
Amiran Saddarov (EST)
Miron Saljukov (EST) ENKV U12-2 2022/2023
Artur Severikov (EST)
Georgi Shalintsev (EST)
Ihor Shamanskyi (UKR)
Leo Shein (EST)
Roman Shumikhin (EST)
Lev Shuralev (EST)
Kristjan Simson (EST)
Alar Sirjak (EST)
Anatoli Sizov (EST) EML
Serafim Suhhorukov (EST) ENMV U14-1
Filipp Švarõgin (EST)
Mark Teor (EST)
Vladislav Vabistsevits (EST)
löödud värav (EST)
löödud värav (EST)
Oleksandr Vaskevych (UKR)
Oleksii Vaskevych (UKR)
Elisei Vassiljev (EST)
Ivan Vedernikov (EST) ENMV U14-1
Dmitri Vinogradov (EST)
Artjom Vlasjuk (EST)
Andrei Yuzlenka (BLR)
Andrei Zernov (EST) ENKV U12-2 2022/2023, ENKV U10-1 2022/2023
Elizaveta Zernova (EST) ENKV U12-2 2022/2023, ENKV U10-1 2022/2023
Maksim Zhukov (EST)
Sander Zigura (EST)
Nikita Zolud (EST)
Platon Žurav (EST)