HC PANTER

Ametlik nimi
MTÜ HC Panter
Registrikood
80149041
Kontaktisik
Meelis Luht
Kontaktid
Haabersti 3, 13516 Tallinn
+37253047100
info@hcpanter.ee

Liigad selles klubis

Liiga Liiga mängijaid klubis
Kokku liigasid klubis 11
ENMV U17 25
EHNM U12-1 21
EHNM U10-1 12
EHNM U8 23
ENMV U14 45
EML 19
ENMV U14 Finaal II 24
ENMV U14 Finaal I 21
ENMV U20 10
EHNM U12-2 17
EHNM U10-2 18

Mängijad selles klubis

Mängija Liiga
Kokku mängijaid klubis 342
Artjom Abeljanov (EST)
Marat Abeljanov (EST)
Christian Adami (EST)
Karl Adami (EST)
Raol Alamaa (EST)
Rasmus Alt (EST)
Mart Ambos (EST)
Johan Andrejev (EST)
Damir Antonov (EST) EHNM U12-1
Vladislav Anufryirenka (BLR)
Rene Aristov (EST)
Andrei Artjushin (EST)
Anastasia Atonen (EST)
Savva Azarov (EST)
Ilja Babrusev (RUS)
Timur Banasevits (EST)
Daniel Baranek (SVK)
David Baranek (SVK)
Martins Beikmanis (EST)
Aleksandr Beljakov (EST) EHNM U10-2
Kristofer Beljakov (EST)
Romet Beljakov (EST) EHNM U12-1
Gleb Beltšenkov (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal II
Mihail Bolhovitin (EST)
Vladimir Bolhovitin (EST)
Nikita Borodajev (EST)
Aleksandr Bõstrov (EST)
Daniel Budnikov (EST)
Mark Cheprasov (EST) EHNM U10-1
Yurii Danylenko (UKR)
Nikita Denissov (EST) EHNM U12-2
Danylo Dolia (UKR)
Ivan Dragunov (EST)
Aleksander Ebber (EST) EML
Noora-Freija Ebber (EST) EHNM U12-1
Sebastian Ebber (EST)
Rasmus Ehaviir (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal II
Adrian Fadejev (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Nikita Fedorovitš (EST) EML
Artur Fedoruk (EST) EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid
Robert Fen (EST) ENMV U17
Ago Fiks (EST) EHNM U12-2
Aleksei Filimonov (RUS)
Jordan Filippov (EST) ENMV U17
Gleb Fomitšev (EST)
Fjodor Freiman (EST) EML, ENMV U20
Oskar Freimuth (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal II
Aleksandr Gavrilichev (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal II
Miron Gavriljuk (EST) EHNM U8
Dominik Gaydashev (EST)
Andrea Geller (EST) EHNM U8
Aron Gerasimenko (EST) ENMV U17
Matvei Gladkihh (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal II
Mica Glass (USA)
Genrihh Gogolev (RUS)
Daniil Gorohhov (EST)
Ilja Grankin (EST) EHNM U10-1
Elisei Grebenev (EST)
Nikita Grebenev (EST)
Jegor Gretšnevkin (EST) EHNM U12-1
Ilja Grigorjev (EST) EML
Polina Guselnikova (EST)
Magnus Gyäs (EST)
Pyry Heiskanen (FIN)
Rasmus Heiskanen (EST)
Tristan Johann Hellat (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Oskar Hiietam (EST) EHNM U10-1
Sander Hiiuväin (EST) EHNM U12-1
Aleksandr Hmelnitski (EST) EML, ENMV U20
Pavel Ignatyev (RUS)
Gregor Irve (EST) ENMV U14, ENMV U17, ENMV U14 Finaal I
Karl Feliks Irve (EST) ENMV U17
Egor Ivanov (EST)
Tristan Jaago (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal II
Matthias Jaani (EST)
Oskari Jalava (FIN)
Valtteri Jalava (EST)
Aleksandr Jegoritsev (EST)
Maksim Jermuzevitš (EST) EHNM U8
Eldar Jevgrafov (EST) ENMV U17
Markus Kristofer Jõgi (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Morten Miikael Jürgenson (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Karl Kaljuste (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Kevin Kangas (EST) EHNM U10-1
Georg Kappo (EST) EHNM U10-2
Mark Kapponen (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Rico Karu (EST) EHNM U10-2, EHNM U8
Joonas Kase (EST)
Joosep Kase (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal II
Robin Erik Kask (EST) ENMV U17
Birgitte Kattai (EST) EHNM U10-2, EHNM U8
Mariette Kattai (EST) EHNM U12-2
Ott Oskar Kelder (EST) EHNM U10-2
Uku Johannes Kelder (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Marko Kettunen (EST)
Rasmus Kiik (EST)
Konstantin Kilin (EST) EHNM U8
Mihhail Kilin (EST) EHNM U12-1
Shuma Kinebuchi (JPN)
Aleksander Klepikov (EST)
Bogdan Klimovets (EST) EHNM U12-1
Egor Klimovets (EST) EHNM U8
Villem-Henrik Koitmaa (EST)
Illya Kolomoyets (UKR)
Eldar Kolpakov (EST)
Arseni Komarov (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Miron Konkov (EST)
Johann Martin Konsing (EST) EHNM U10-1
Johann Martin Konsing (EST)
Frank Kookmaa (EST)
Patrick Kookmaa (EST)
Tristan Kookmaa (EST)
Roan Kopli (EST) EHNM U10-2
Karl Gustav Kõrge (EST) EHNM U10-2, EHNM U8
Rimigius Korobkov (EST)
Luka Korvatšov (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal II
Robert Koržel (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal II
Pärtel Koit Kose (EST) EML, ENMV U20
Vjatseslav Kovaljuk (EST)
Erik Kruminš (EST) EHNM U12-1
Lauri Kukk (EST)
Arseni Kulikov (EST) EHNM U12-2
Alfred Kungla (EST)
Argo Kungla (EST)
Karla Mihkel Kutsar (EST) ENMV U14, ENMV U17, ENMV U14 Finaal I
Maksim Kutuzov (EST)
Andrus Kuusk (EST)
Andre Laande (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal II
Martin Laksberg (EST)
Ott Lankots (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal II
Ander-Hubert Lauri (EST) ENMV U17
Marek Leet (EST)
Lev Levõi (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal II
Robert Liiv (EST) EHNM U8
Karl Robert Liiva (EST) EHNM U12-2
Hermann Liivik (EST)
Siim Liivik (EST)
Mykhailo Likhtenshtein (UKR)
Andre Linde (EST)
Lennart Lindpere (EST) EHNM U8
David Lindret (EST)
Pätrik Linnumäe (EST)
Lucas Lipp (EST)
Tristen Henri Lomp (EST)
Kristjan Lorenz (EST)
Maksim Lovkov (EST)
Oleksii Lubnin (UKR)
Tykhon Lubnin (UKR)
Dominic Luht (EST) ENMV U17
Meelis Luht (EST)
Roland Luht (EST) EML, ENMV U20
Aliaksandr Lukashevich (BLR)
Jan Lukats (EST) EML
Jesse Makaj (CAN)
Vladislav Maksimov (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal II
Rikard Mäll (EST)
Andrii Malykhin (UKR)
Daniel Mango (EST) ENMV U14, ENMV U17, ENMV U14 Finaal I
Mathias Männik (EST) ENMV U17
Kalev McCarthy (EST)
Maksim Mihhailov (EST) EHNM U12-2
Maksim Morozov (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Daniil Moskovskii (RUS)
Ilia Moskovskii (RUS)
Zhiger Mussagalee (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal II
Marcus Müürsepp (EST) ENMV U14, EHNM U12-1, ENMV U14 Finaal I
Daniil Naboichenko (UKR)
Mark Navross (EST) EHNM U12-1
Rosanna Nero (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal II
Alfred Nieminen (FIN) EHNM U8
Oskar Niinemaa (EST)
Kaspar Gregor Niineorg (EST)
Jasper Josua NIineorg (EST)
Maksim Nikiforjak (EST)
Richard Nook (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Saveli Novikov (EST)
Mark Nathan Nurk (EST)
Oliver Olsson (EST)
Oliver Öövel (EST) EHNM U12-1
Sander Öövel (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal II
Kert-Henry Orasmäe (EST)
Yarek Otsa (EST)
Sten Martin Pakk (EST)
Rasmus Palm (EST) EHNM U12-1
Kristo Palu (EST) ENMV U17
Matvei Palusaar (EST)
Bohdan Panasenko (UKR)
Mark Alex Parik (EST) ENMV U17
Robert Pärnaste (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal II
Jens Hubert Parras (EST) ENMV U20
Kevin Parras (EST)
Anton Partševski (EST) EML, ENMV U20
Markus Paumets (EST) ENMV U17
Igor Pervushyn (UKR) EML
Daniil Petrov (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal II
David Platonau (EST) EHNM U10-2, EHNM U8
Pärtel Ploompuu (EST)
Kristofer Podar (EST) ENMV U17
Jakob Põder (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Deivids Pogosjans (EST)
Marten Põldmets (EST) EML
Nikita Possaškov (EST) EHNM U12-2
Matvei Prohhorov (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Jegor Proskurin (EST) EML, ENMV U20
Milan Pukkonen (EST)
Nikita Puzakov (EST)
Dominic Rannala (EST)
Daniel Aaron Rasva (EST) EHNM U12-1
Lukas Anton Rasva (EST) EHNM U8
Markus Rattas (EST) EHNM U12-1
Andreas Rättel (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Sander Rättel (EST) ENMV U17
Olivers Rautits (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal II
Oskars Rautits (EST) EHNM U10-2
Jakob Reichmann (EST) EHNM U10-1
Hugo Reismaa (EST)
Artemi Remõga (EST) EHNM U10-2, EHNM U8
Stanislav Rõbtšenko (EST)
Vladislav Rõbtšenko (EST)
Lev Rodionov (EST)
Mark Rodionov (EST)
Markus Roosväli (EST)
Joonatan Ross (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal II
Caleb Roy-Cyr (CAN) EHNM U8
Andrei Rozinko (EST) EML
Ain Honorio Rubio (EST)
Oliver Ruikkala (FIN)
Akif Rustamov (EST)
Mihkel Joosep Ruut (EST)
Reno Saar (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Mark Safonov (EST) EHNM U12-2
Mark Samsonov (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal II
Alan Sats (EST)
Erik Sats (EST)
Grigory Semenov (RUS)
Mark Semjonov (EST) EHNM U12-1, EHNM U10-1
Robin Sepma (EST) EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid
Oleksandr Shapovalov (UKR)
Nikolai Shevchenko (EST) EHNM U12-2
Artemii Sigbatulin (RUS)
Ander Sikk (EST)
Niklas Sildre (EST) EML, ENMV U20
Pelle Sildre (EST)
Simon Sildre (EST) EML, ENMV U20, ENMV U17
Rayan Tomi Sildvee (EST) EHNM U12-2
Paul Sillandi (EST) EML
Daniel Sippo (EST)
Johannes Sirelpuu (EST) EHNM U8
Leonid Skorolupov (EST)
Oleg Skvortsov (EST) EHNM U12-1
Anton Slepuhhin (EST)
Artur Slepuhhin (EST) ENMV U17
Yaroslav Služenikin (EST) EHNM U12-2
Mark Smolenciuk (EST) EHNM U12-1
Semjon Solomanin (EST)
Erik Sten Soo (EST)
Karl Andreas Soo (EST)
Ken-Marten Soo (EST)
Rico Soots (EST) EML, ENMV U20, ENMV U17
Hugo Robin Sorokin (EST) EHNM U12-1
Jaanus Sorokin (EST)
Stefan Sorokin (EST)
Genrich Spiridonov (EST)
Sergei Spitšonok (EST) EHNM U12-2
Heorhii Staikov (EST) EHNM U8
Sander Stetski (EST)
Timofei Stetski (EST) EHNM U8
Leon Stukolkin (EST) EHNM U10-1
Aleksandr Surin (EST) EHNM U10-1
Ioann Surin (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal II
Reto Süvaoja (EST) EHNM U10-1
Jan Trevor Tabri (EST)
Oskar Taliaru (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Hänk Talpsepp (EST) EHNM U12-2
Micella Talpsepp (EST)
Robin Lukas Tamm (EST) EHNM U10-2, EHNM U8
Johannes Tammeorg (EST)
Harry-Rein Tammesalu (EST)
Polina Tarkojeva (EST)
Onni Taskila (EST)
Pyry Taskila (FIN)
Ruslan Tearo (EST) EHNM U12-2
Kaur Hendrik Teder (EST) EHNM U10-1
Tim Teder (EST) EHNM U12-1
Klaus Tenno (EST) EHNM U10-1
Siim Teras (EST) EHNM U12-2
Jüri Tervo (EST) EHNM U10-2
Maximilian Tihhonov (EST)
Nazar Timokhov (RUS)
Dominik Tobola (CZE)
Karel Tomp (EST) EHNM U12-2
Säde Tomp (EST) EHNM U10-2, EHNM U8
Danyel Toomemägi (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal II
Mark Toompuu (EST)
Tristan Tõruke (EST) ENMV U17
Henrik Toukhcher (EST) EHNM U8
Daniil Trakht (UKR)
Vladimir Tsaplin (RUS) ENMV U14, EHNM U12-1, ENMV U14 Finaal I
Daniil Tsarkovskyi (UKR)
Maksim Tulkin (EST)
Oliver Uulma (EST) EML, ENMV U17
Maximilian Uusmaa (FIN) EHNM U10-2
Kennet Vaha (EST)
Silver Vahtras (EST)
Richard Valge (EST)
Kaspar Valk (EST) EHNM U12-1
Kristjan Valk (EST)
Carlos Vallejo (EST) EHNM U10-2
Sten-Daniel Vallimäe (EST)
Sten Vällo (EST)
Eric Vanderhoff (USA)
Kristjan Olav Van De Runstraat (EST) ENMV U17
löödud värav (EST)
löödud värav (EST)
löödud värav (EST)
löödud värav (EST)
löödud värav (EST)
löödud värav (EST)
Löödud Värav (EST)
Hlib Varava (UKR)
Erik Vassiljev (EST)
Jakob Veimer (EST) EHNM U8
Marten Vellak (EST)
Artem Verkholyet (UKR)
Eleonora Veveris (EST) EHNM U12-2
Maksim Viktorov (EST) EHNM U12-2
Rasmus Vinni (EST) ENMV U17
Karl Virta (EST)
Georg Vladimirov (EST)
Martin Volgin (EST)
Andre Vont (EST)
Nora Vont (EST) PAF Naiste Hokiliiga, ENMV U17, PAF Naiste Hokiliiga poolfinaalid, PAF Naiste Hokiliiga Finaal
Mihkel Võrang (EST) EML
Ruslan Zaborovets (UKR)
Nazar Zahharov (EST)
Vlad Zaitsev (EST)
Aleksei Zamšarski (EST) EHNM U10-2
Demid Zerštšikov (EST) EHNM U10-2, EHNM U8
Damir Zhzhonov (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Mark Zigura (EST)
Gordei Zotov (EST) EHNM U10-2
Klim Zujev (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal II