HC PANTER

Ametlik nimi
MTÜ HC Panter
Registrikood
80149041
Kontaktisik
Meelis Luht
Kontaktid
Haabersti 3, 13516 Tallinn
+37253047100
info@hcpanter.ee

Liigad selles klubis

Liiga Liiga mängijaid klubis
Kokku liigasid klubis 8
EML 26
ENMV U16 12
ENMV U14-1 18
ENMV U14-2 16
ENKV U12-1 35
ENKV U12-2 2022/2023 32
ENKV U10-1 2022/2023 16
ENKV U8 16

Mängijad selles klubis

Mängija Liiga
Kokku mängijaid klubis 298
Artjom Abeljanov (EST) EML, ENMV U18, ENMV U16
Marat Abeljanov (EST)
Christian Adami (EST)
Karl Adami (EST)
Raol Alamaa (EST)
Rasmus Alt (EST)
Mart Ambos (EST) ENKV U12-2 2022/2023
Johan Andrejev (EST)
Damir Antonov (EST) ENKV U12-2 2022/2023
Vladislav Anufryirenka (BLR) EML
Rene Aristov (EST)
Andrei Artjushin (EST)
Anastasia Atonen (EST)
Savva Azarov (EST)
Ilja Babrusev (RUS) EML
Timur Banasevits (EST) ENMV U14-2
Daniel Baranek (SVK)
David Baranek (SVK)
Martins Beikmanis (EST)
Kristofer Beljakov (EST)
Romet Beljakov (EST) ENKV U12-2 2022/2023
Gleb Beltšenkov (EST) ENKV U12-1
Mihail Bolhovitin (EST)
Vladimir Bolhovitin (EST)
Nikita Borodajev (EST) EML, ENMV U20
Aleksandr Bõstrov (EST)
Daniel Budnikov (EST)
Yurii Danylenko (UKR)
Nikita Denissov (EST) ENKV U12-2 2022/2023
Danylo Dolia (UKR)
Ivan Dragunov (EST)
Aleksander Ebber (EST) EML
Noora-Freija Ebber (EST) ENKV U12-1
Sebastian Ebber (EST)
Rasmus Ehaviir (EST) ENMV U14-2
Adrian Fadejev (EST) ENMV U14-1
Artur Fedoruk (EST) EML
Ago Fiks (EST) ENKV U12-2 2022/2023
Aleksei Filimonov (RUS)
Jordan Filippov (EST) ENMV U14-2
Gleb Fomitšev (EST)
Oskar Freimuth (EST) ENKV U12-1
Aleksandr Gavrilichev (EST) ENKV U12-1
Dominik Gaydashev (EST)
Aron Gerasimenko (EST) ENMV U16
Matvei Gladkihh (EST) ENMV U14-2
Mica Glass (USA)
Genrihh Gogolev (RUS)
Daniil Gorohhov (EST)
Elisei Grebenev (EST) ENMV U18, ENMV U16
Nikita Grebenev (EST) ENMV U18
Jegor Gretšnevkin (EST) ENKV U12-2 2022/2023
Ilja Grigorjev (EST)
Polina Guselnikova (EST) ENKV U12-2 2022/2023
Magnus Gyäs (EST)
Pyry Heiskanen (FIN)
Rasmus Heiskanen (EST)
Tristan Johann Hellat (EST) ENKV U12-1
Oskar Hiietam (EST) ENKV U8
Sander Hiiuväin (EST) ENKV U12-2 2022/2023
Aleksandr Hmelnitski (EST) ENMV U18
Pavel Ignatyev (RUS)
Gregor Irve (EST) ENMV U14-1
Karl Feliks Irve (EST) ENMV U16
Egor Ivanov (EST) ENMV U16
Matthias Jaani (EST) ENMV U14-2
Oskari Jalava (FIN)
Valtteri Jalava (EST)
Aleksandr Jegoritsev (EST)
Eldar Jevgrafov (EST) ENMV U14-1
Markus Kristofer Jõgi (EST) ENMV U14-1, ENKV U12-1
Morten Miikael Jürgenson (EST) ENKV U12-1
Karl Kaljuste (EST) ENMV U14-1, ENKV U12-1
Kevin Kangas (EST) ENKV U8
Mark Kapponen (EST) ENMV U14-2
Rico Karu (EST) ENKV U8
Joonas Kase (EST)
Joosep Kase (EST) ENKV U12-1
Robin Erik Kask (EST) ENMV U14-1
Uku Johannes Kelder (EST) ENMV U14-2
Marko Kettunen (EST) EML
Mihhail Kilin (EST) ENKV U12-1
Aleksander Klepikov (EST)
Bogdan Klimovets (EST) ENKV U12-1, ENKV U10-1 2022/2023
Villem-Henrik Koitmaa (EST) EML
Illya Kolomoyets (UKR)
Eldar Kolpakov (EST)
Miron Konkov (EST)
Johann Martin Konsing (EST) ENKV U8
Johann Martin Konsing (EST) ENKV U10-1 2022/2023
Frank Kookmaa (EST) ENKV U8
Patrick Kookmaa (EST) EML
Tristan Kookmaa (EST)
Rimigius Korobkov (EST)
Robert Koržel (EST) ENMV U14-2
Pärtel Koit Kose (EST) ENMV U18
Vjatseslav Kovaljuk (EST)
Erik Kruminš (EST) ENKV U12-1, ENKV U10-1 2022/2023
Alan Krutetski (EST) ENKV U12-2 2022/2023
Lauri Kukk (EST)
Arseni Kulikov (EST)
Alfred Kungla (EST)
Argo Kungla (EST)
Karla Mihkel Kutsar (EST) ENMV U14-1
Maksim Kutuzov (EST) ENKV U8
Andrus Kuusk (EST)
Andre Laande (EST) ENKV U12-2 2022/2023
Martin Laksberg (EST)
Ott Lankots (EST) ENMV U14-2
Ander-Hubert Lauri (EST) ENMV U16, ENMV U14-1
Marek Leet (EST)
Karl Robert Liiva (EST) ENKV U12-2 2022/2023
Hermann Liivik (EST)
Siim Liivik (EST)
Mykhailo Likhtenshtein (UKR)
David Lindret (EST)
Pätrik Linnumäe (EST)
Lucas Lipp (EST)
Tristen Henri Lomp (EST) ENKV U12-2 2022/2023
Kristjan Lorenz (EST)
Oleksii Lubnin (UKR) EML
Tykhon Lubnin (UKR)
Dominic Luht (EST) ENMV U16, ENMV U14-1
Meelis Luht (EST)
Roland Luht (EST) EML, ENMV U20, ENMV U18
Aliaksandr Lukashevich (BLR)
Jan Lukats (EST) EML
Vladislav Maksimov (EST) ENKV U12-1
Rikard Mäll (EST)
Andrii Malykhin (UKR)
Daniel Mango (EST) ENMV U14-1
Kalev McCarthy (EST)
Maksim Mihhailov (EST) ENKV U12-2 2022/2023, ENKV U10-1 2022/2023
Maksim Morozov (EST) ENKV U12-1
Daniil Moskovskii (RUS)
Ilia Moskovskii (RUS)
Zhiger Mussagalee (EST) ENKV U12-2 2022/2023
Marcus Müürsepp (EST) ENKV U12-1
Daniil Naboichenko (UKR)
Mark Navross (EST) ENKV U12-2 2022/2023
Rosanna Nero (EST) ENKV U12-1
Alfred Nieminen (FIN) ENKV U8
Oskar Niinemaa (EST)
Kaspar Gregor Niineorg (EST)
Jasper Josua NIineorg (EST)
Maksim Nikiforjak (EST)
Richard Nook (EST) ENMV U14-1, ENKV U12-1
Saveli Novikov (EST) EML
Mark Nathan Nurk (EST) ENKV U12-1
Oliver Olsson (EST)
Oliver Öövel (EST) ENKV U12-1
Sander Öövel (EST) ENKV U12-1
Kert-Henry Orasmäe (EST)
Yarek Otsa (EST)
Sten Martin Pakk (EST)
Rasmus Palm (EST) ENKV U12-2 2022/2023
Kristo Palu (EST) ENMV U14-1
Matvei Palusaar (EST)
Bohdan Panasenko (UKR)
Mark Alex Parik (EST) ENMV U16
Robert Pärnaste (EST) ENKV U12-1
Jens Hubert Parras (EST) EML, ENMV U18
Kevin Parras (EST) EML
Markus Paumets (EST) ENMV U14-2
Igor Pervushyn (UKR) EML, ENMV U20
Daniil Petrov (EST) ENKV U12-2 2022/2023
Pärtel Ploompuu (EST)
Kristofer Podar (EST) ENMV U14-1
Jakob Põder (EST) ENKV U12-1
Cataleya Podgornaja (EST) ENKV U8
Deivids Pogosjans (EST)
Marten Põldmets (EST)
Nikita Possaškov (EST) ENKV U12-2 2022/2023
Matvei Prohhorov (EST) ENMV U14-1
Jegor Proskurin (EST) EML, ENMV U18
Milan Pukkonen (EST)
Dominic Rannala (EST)
Daniel Aaron Rasva (EST) ENKV U12-2 2022/2023
Markus Rattas (EST) ENKV U12-1
Andreas Rättel (EST) ENMV U14-1, ENKV U12-1
Sander Rättel (EST) ENMV U16
Olivers Rautits (EST)
Oskars Rautits (EST) ENKV U8
Jakob Reichmann (EST) ENKV U10-1 2022/2023
Hugo Reismaa (EST) ENMV U14-2
Artemi Remõga (EST) ENKV U8
Stanislav Rõbtšenko (EST)
Vladislav Rõbtšenko (EST)
Lev Rodionov (EST)
Mark Rodionov (EST)
Markus Roosväli (EST)
Joonatan Ross (EST) ENKV U12-1
Andrei Rozinko (EST) EML
Ain Honorio Rubio (EST)
Oliver Ruikkala (FIN) ENKV U8
Akif Rustamov (EST)
Mihkel Joosep Ruut (EST) ENMV U14-2
Reno Saar (EST) ENKV U12-1
Mark Safonov (EST) ENKV U10-1 2022/2023
Mark Samsonov (EST) ENMV U14-2
Alan Sats (EST)
Erik Sats (EST)
Grigory Semenov (RUS)
Mark Semjonov (EST) ENKV U12-1, ENKV U10-1 2022/2023
Robin Sepma (EST) EML, ENMV U20
Oleksandr Shapovalov (UKR)
Nikolai Shevchenko (EST) ENKV U12-2 2022/2023, ENKV U10-1 2022/2023
Artemii Sigbatulin (RUS)
Ander Sikk (EST)
Niklas Sildre (EST) EML, ENMV U18
Pelle Sildre (EST)
Simon Sildre (EST) ENMV U18, ENMV U16
Paul Sillandi (EST) EML
Daniel Sippo (EST)
Leonid Skorolupov (EST)
Oleg Skvortsov (EST) ENKV U12-1
Anton Slepuhhin (EST) EML
Artur Slepuhhin (EST) ENMV U14-2
Yaroslav Služenikin (EST) ENKV U12-2 2022/2023
Mark Smolenciuk (EST) ENKV U12-1
Semjon Solomanin (EST)
Erik Sten Soo (EST)
Karl Andreas Soo (EST)
Ken-Marten Soo (EST)
Rico Soots (EST) ENMV U18, ENMV U16
Hugo Robin Sorokin (EST) ENKV U12-1
Jaanus Sorokin (EST) EML
Stefan Sorokin (EST)
Genrich Spiridonov (EST)
Sergei Spitšonok (EST) ENKV U12-2 2022/2023, ENKV U10-1 2022/2023
Sander Stetski (EST) EML
Leon Stukolkin (EST) ENKV U12-2 2022/2023, ENKV U10-1 2022/2023
Aleksandr Surin (EST) ENKV U10-1 2022/2023
Ioann Surin (EST) ENKV U12-2 2022/2023
Reto Süvaoja (EST) ENKV U10-1 2022/2023
Jan Trevor Tabri (EST)
Oskar Taliaru (EST) ENKV U12-1
Hänk Talpsepp (EST) ENKV U12-2 2022/2023, ENKV U10-1 2022/2023
Micella Talpsepp (EST) ENKV U8
Johannes Tammeorg (EST) EML
Harry-Rein Tammesalu (EST)
Polina Tarkojeva (EST)
Onni Taskila (EST)
Pyry Taskila (FIN)
Ruslan Tearo (EST)
Kaur Hendrik Teder (EST) ENKV U10-1 2022/2023
Tim Teder (EST) ENKV U12-1
Klaus Tenno (EST) ENKV U12-2 2022/2023, ENKV U10-1 2022/2023
Siim Teras (EST) ENKV U12-2 2022/2023
Maximilian Tihhonov (EST)
Nazar Timokhov (RUS)
Dominik Tobola (CZE)
Karel Tomp (EST) ENKV U12-2 2022/2023
Danyel Toomemägi (EST) ENKV U12-1
Mark Toompuu (EST)
Tristan Tõruke (EST) ENMV U14-1
Daniil Trakht (UKR)
Rodion Tsalauzov (EST) ENKV U8
Daniil Tsarkovskyi (UKR)
Maksim Tulkin (EST) ENMV U18
Ilja Urushev (EST)
Oliver Uulma (EST) ENMV U16, ENMV U14-1
Maximilian Uusmaa (FIN) ENKV U8
Kennet Vaha (EST)
Silver Vahtras (EST)
Richard Valge (EST)
Kaspar Valk (EST) ENKV U12-1
Kristjan Valk (EST)
Sten-Daniel Vallimäe (EST)
Sten Vällo (EST)
Eric Vanderhoff (USA)
Kristjan Olav Van De Runstraat (EST) ENMV U14-2
löödud värav (EST)
löödud värav (EST)
löödud värav (EST)
löödud värav (EST)
löödud värav (EST) ENKV U12-1, ENKV U12-2 2022/2023, ENKV U10-1 2022/2023, ENKV U8
löödud värav (EST)
Löödud Värav (EST)
Hlib Varava (UKR)
Erik Vassiljev (EST)
Marten Vellak (EST)
Artem Verkholyet (UKR)
Eleonora Veveris (EST) ENKV U12-2 2022/2023
Maksim Viktorov (EST) ENKV U12-2 2022/2023
Rasmus Vinni (EST) ENMV U14-2
Karl Virta (EST)
Georg Vladimirov (EST)
Martin Volgin (EST)
Andre Vont (EST)
Nora Vont (EST) Eesti Naiste Hokiliiga, ENMV U14-1
Mihkel Võrang (EST) EML
Ruslan Zaborovets (UKR) EML
Nazar Zahharov (EST)
Vlad Zaitsev (EST)
Aleksei Zamšarski (EST) ENKV U8
Mark Zigura (EST) ENMV U18
Klim Zujev (EST) ENKV U12-2 2022/2023