Viru Sputnik

Ametlik nimi
Spordiklubi Viru Sputnik
Registrikood
80158933
Kontaktisik
Sergei Konõšev
Kontaktid
Kalevi 16-32, 30325 Kohtla-Järve
+372 5665 5310
sergei.konyshev@mail.ee

Liigad selles klubis

Liiga Liiga mängijaid klubis
Kokku liigasid klubis 8
EML 28
ENMV U16 12
ENMV U18 14
ENMV U20 12
ENMV U14-1 18
ENKV U12-2 2022/2023 14
ENKV U8 14
ENKV U10-2 2022/2023 18

Mängijad selles klubis

Mängija Liiga
Kokku mängijaid klubis 193
Daniel Aalund (EST)
Aleksey Aleksandrov (EST) ENMV U14-1
Sergei Andreev (RUS) EML
Artjom Andronov (EST)
Artem Asekin (RUS) EML, ENMV U20
Rodion Babaian (UKR) EML, ENMV U20, ENMV U18
Marat Baradulin (EST)
Grigori Barsunov (EST) ENKV U8
Seva Barsunov (EST) ENKV U8
Vadim Bazura (EST)
Vadim Bažura (EST) EML
Arseni Belov (EST) EML, ENMV U20, ENMV U18
Arina Benetis (EST) Eesti Naiste Hokiliiga
Vsevolod Berezovskii (RUS)
Edgar Bogdanov (EST)
Vladislav Bogdanov (EST)
Eduard Bolšakov (EST)
Nikita Borovik (RUS)
Maksim Borovikov (EST) EML
Makar Borzenko (RUS)
Daniil Bõtškov (EST)
Igor Brusko (EST) EML
Vladislav Bukharin (EST)
Artur Danilov (EST) ENMV U14-1, ENKV U12-2 2022/2023
Prohor Demin (EST) ENKV U10-2 2022/2023
Nikita Denisov (RUS)
Danylo Derkach (UKR)
Kyrilo Derkach (UKR)
German Dius (UKR)
Arseni Dosaev (RUS) ENKV U10-2 2022/2023, ENKV U8
Nazar Dosaev (EST) ENKV U12-2 2022/2023
Ivan Drumov (EST)
Anatoli Dubkov (EST)
Pavel Dubovik (EST)
Daniil Efremov (EST) ENKV U10-2 2022/2023
Demid Efremov (RUS)
Artem Fatkutdinov (EST) ENKV U10-2 2022/2023, ENKV U8
Vjatšeslav Filatov (EST) ENMV U16, ENMV U14-1
Dmitri Fjodorov (EST)
Sergei Fjodorov (EST)
Toomas Fjodorov (EST)
Aliaksei Furman (BLR) EML
Rodion Galimzyanov (RUS)
Aleksandr Gatilov (EST) ENMV U16, ENMV U14-1
Leonid Gatilov (EST) EML, ENMV U20, ENMV U18
Kirill Gavrilov (EST)
Ivan Generalov (EST)
Nilan Genin (EST)
Roman Gigorjev (EST)
Dmitri Glistin (EST) ENMV U16, ENMV U14-1
Matvei Glistin (EST) ENKV U12-2 2022/2023, ENKV U10-2 2022/2023, ENKV U8
Daniil Gordeev (EST)
Konstantin Gristšenko (EST)
Jaroslav Gromov (EST) ENMV U16, ENMV U14-1
Ilja Gussev (EST) ENKV U12-2 2022/2023
Marko Hämäläinen (EST)
Arkhyp Holin (UKR) ENMV U20, ENMV U18, ENMV U16
Kris Rico Honin (EST) ENKV U8
Andrei Ivanov (EST)
Daniil Ivanov (EST)
Denis Ivanov (EST) ENMV U14-1, ENKV U12-2 2022/2023
Jevgeni Ivanov (EST) ENMV U20, ENMV U18, ENMV U16
Kirill Ivanov (RUS) ENKV U8
Andrei Jankovski (EST)
Filipp Jankovskis (EST)
Ivan Jegerev (EST)
Aleksei Jelissejev (EST) ENKV U10-2 2022/2023
Daniil Jermakov (EST) EML, ENMV U20, ENMV U18
Sander Jesin (EST)
Tehniline Kaotus (EST)
Tehniline Kaotus (EST)
Alex Kazarets (EST)
Savely Keskküla (EST)
Gordei Kirillov (RUS)
Hennadii Kolisnyk (UKR)
Hinnadii Kolisnyk (UKR) ENMV U16, ENMV U14-1, ENKV U12-2 2022/2023
Maksim Kolnenkov (EST)
Matvei Konõšev (EST) ENMV U14-1, ENKV U12-2 2022/2023
Kalev Kops (EST) ENKV U10-2 2022/2023
Jegor Kornijenko (EST) ENKV U8
Ilja Kosov (EST) ENMV U14-1, ENKV U12-2 2022/2023
Vjatšeslav Kossov (EST) EML, ENMV U20, ENMV U18
Nikolai Kovalenko (EST)
Oleg Kozhmiakin (RUS)
Matvei Kozhurov (RUS)
Ilja Krasnõhh (EST) ENMV U14-1
Eryk Krawczyk (EST)
Alexander Krivtsov (EST)
Andrei Krupin (EST)
Konstantin Kurilenko (EST) ENKV U10-2 2022/2023
Richard Kurilov (EST)
Rustem Kuršutov (EST)
Konstantin Kuznetsov (RUS) EML, ENMV U18
Ilja Lekomtsev (EST)
Svjatoslav Lepik (EST)
Mark Levitski (EST) ENKV U12-1
Daniil Loginov (EST)
Vitali Lubans (EST)
Ivan Lubshev (RUS)
Andrei Lüter (EST) ENKV U10-2 2022/2023
Arsenii Magradze (RUS)
Igor Maljutin (EST)
Mihhail Mankov (EST)
Nikita Markov (EST)
Natjli Mayorov (RUS)
Nikolay Mayorov (EST)
Alexander Medvedev (EST)
Artemi Medvedev (EST)
Sergei Mihhailov (EST)
Edgar Miljajev (EST)
Daniil Morenkov (EST)
Aleks Morozov (EST) EML
David Murzajev (EST) ENMV U14-1, ENKV U12-2 2022/2023, ENKV U10-2 2022/2023
Matvei Muzik (EST) ENKV U10-2 2022/2023, ENKV U8
Pavel Nechaev (RUS)
Anton Nekrassov (EST) EML
Edgar Nekrassov (EST) ENKV U10-2 2022/2023
Ivan Nifontov (EST)
Igor Nikiforov (EST)
Ivan Omelchuk (UKR)
Andrei Osmalovski (EST)
Egor Ovsyankin (RUS)
Alexander Pasynkov (EST)
Artjom Pavlov (RUS)
Andrei Pepeliaev (EST) ENMV U16, ENMV U14-1
Artem Pepeliaev (EST) ENMV U16, ENMV U14-1
Leonid Petrov (RUS) EML, ENMV U18
Aleksei Petrovitš (EST)
Konstantin Plistkin (EST) ENMV U14-1, ENKV U12-2 2022/2023
Sten Põdra (EST) ENKV U8
Timur Pogosjan (EST) ENKV U10-2 2022/2023
Danill Polinovski (EST)
Daniil Popov (EST) ENKV U10-2 2022/2023
Yehor Priadiiev (UKR) ENMV U20, ENMV U18, ENMV U16
Pavel Prokopenko (EST) EML
Andrei Rae (EST) EML
Aleks Randmer (EST) EML
Allan Saar (EST) EML
Andreas Saar (EST)
Raivo Saar (EST)
Damir Salmin (EST) ENKV U10-2 2022/2023, ENKV U8
Vladislav Šarin (EST)
Viacheslav Sarkisyants (RUS)
Damir Savin (EST)
Georg Seppar (EST)
Johanes Seppar (EST)
Daniil Shadskii (RUS) EML, ENMV U18
Anton Sherashov (RUS)
Vitali Simonov (EST) ENMV U14-1, ENKV U12-2 2022/2023
Nikita Škaleta (EST) ENMV U16, ENMV U14-1
Daniil Smirnov (RUS)
Igor Smirnov (EST) EML
Nikita Smirnov (EST) ENMV U16
Viktorija Smolina (EST)
Ilja Soitu (EST)
Vjatšeslav Sokolov (EST)
Viktor Solokhin (RUS)
Igor Statkevich (RUS)
Nikolai Štšerbina (EST) EML, ENMV U20, ENMV U18
Aleksandr Sudas (RUS) EML
Aleksandr Šveikin (EST)
Nikita Tailakov (EST) EML, ENMV U20, ENMV U18
Deniss Tasso (EST)
Aleksandr Tihhomirov (EST) EML
Juri Timofejev (EST)
Kirill Titov (EST) ENMV U14-1, ENKV U12-2 2022/2023
Nikita Totmjanin (EST)
Maksim Tretjakov (EST) ENKV U12-2 2022/2023
Svjatoslav Tšerkassov (EST) ENKV U8
Erik Tšernov (EST) EML, ENMV U20, ENMV U18
Daniil Tšervov (EST)
Nikita Tširkov (EST)
Nikita Tsyganov (RUS) EML
Martin Ulitjonok (EST)
Aleksei Urjadnikov (EST)
Maksim Urlihh (EST) EML
Mark Urlihh (EST) ENKV U10-2 2022/2023, ENKV U8
löödud värav (EST)
löödud värav (EST)
löödud värav (EST) ENKV U12-2 2022/2023, ENKV U10-2 2022/2023, ENKV U8
löödud värav (EST)
Aleksei Varfolomejev (EST)
Timofei Vasiliev (EST) ENKV U10-2 2022/2023, ENKV U8
Maksim Vinogradov (RUS)
Artjom Vorobjov (EST)
Liliana Vorobjova (EST)
Leonid Voropaev (RUS)
Aleksandra Zahharova (EST)
Danil Zarifullin (RUS)
Ilja Žartsov (EST)
Marat Žartsov (EST)
Matvei Žiltsov (EST) ENMV U14-1
Kiril Zinoviev (EST)