Viru Sputnik

Ametlik nimi
Spordiklubi Viru Sputnik
Registrikood
80158933
Kontaktisik
Sergei Konõšev
Kontaktid
Kalevi 16-32, 30325 Kohtla-Järve
+372 5665 5310
sergei.konyshev@mail.ee

Liigad selles klubis

Liiga Liiga mängijaid klubis
Kokku liigasid klubis 9
EML 33
ENMV U16 13
ENMV U18 24
ENMV U14 IDA 17
ENKV 21/22 U12-2 19
ENKV 21/22 U8-1 IDA 13
ENMV U14 Finaal II 17
ENMV U20 26
ENKV U8 Finaal II 13

Mängijad selles klubis

Mängija Liiga
Kokku mängijaid klubis 176
Daniel Aalund (EST)
Aleksey Aleksandrov (EST) ENKV 21/22 U12-1 LÄÄS, U12-1 Finaal II
Sergei Andreev (RUS) EML, ENMV U20
Artjom Andronov (EST) ENMV U16, ENMV U14 IDA, ENMV U14 Finaal II
Marat Baradulin (EST)
Grigori Barsunov (EST) ENKV 21/22 U8-1 IDA, ENKV U8 Finaal II
Vadim Bazura (EST)
Vadim Bažura (EST) EML
Arseni Belov (EST) ENMV U16, ENMV U18, ENMV U20
Arina Benetis (EST) Eesti Naiste Hokiliiga, Eesti Naiste Hokiliiga poolfinaal, Eesti Naiste Hokiliiga pronksimäng
Vsevolod Berezovskii (RUS) ENMV U18, EML, ENMV U20
Edgar Bogdanov (EST)
Vladislav Bogdanov (EST)
Eduard Bolšakov (EST)
Nikita Borovik (RUS) EML, ENMV U20
Makar Borzenko (RUS) ENMV U18, EML, ENMV U20
Daniil Bõtškov (EST) ENMV U14 IDA, ENMV U14 Finaal II
Vladislav Bukharin (EST)
Artur Danilov (EST) ENKV 21/22 U12-2, ENKV 21/22 U10-1, ENKV 21/22 U10-2
Prohor Demin (EST) ENKV 21/22 U10-2
Karina Demina (EST) Eesti Naiste Hokiliiga, Eesti Naiste Hokiliiga poolfinaal, Eesti Naiste Hokiliiga pronksimäng
Nikita Denisov (RUS) EML, ENMV U20
Danylo Derkach (UKR) ENMV U18, ENMV U20
Kyrilo Derkach (UKR) ENMV U16, ENMV U18, ENMV U14 IDA, ENMV U14 Finaal II
German Dius (UKR)
Arseni Dosaev (RUS) ENKV 21/22 U8-1 IDA, ENKV U8 Finaal II
Ivan Drumov (EST)
Anatoli Dubkov (EST)
Pavel Dubovik (EST)
Daniil Efremov (EST) ENKV 21/22 U10-2
Demid Efremov (RUS)
Vjatšeslav Filatov (EST) ENMV U14 IDA, ENMV U14 Finaal II
Andrei Filonik (EST) ENMV U16, ENMV U14 IDA, ENMV U14 Finaal I
Dmitri Fjodorov (EST)
Sergei Fjodorov (EST)
Toomas Fjodorov (EST)
Rodion Galimzyanov (RUS) EML
Aleksandr Gatilov (EST)
Leonid Gatilov (EST) ENMV U18, EML, ENMV U20
Kirill Gavrilov (EST)
Ivan Generalov (EST)
Nilan Genin (EST)
Roman Gigorjev (EST)
Matvei Glistin (EST) ENKV 21/22 U8-1 IDA, ENKV U8 Finaal II
Daniil Gordeev (EST)
Konstantin Gristšenko (EST)
Jaroslav Gromov (EST) ENMV U14 IDA, ENKV 21/22 U12-2, ENMV U14 Finaal II
Ilja Gussev (EST) ENKV 21/22 U10-2
Marko Hämäläinen (EST)
Arkhyp Holin (UKR) ENMV U16, ENMV U18, ENMV U14 IDA, ENMV U14 Finaal II
Andrei Ivanov (EST)
Daniil Ivanov (EST) ENMV U14 IDA, ENMV U14 Finaal II
Denis Ivanov (EST) ENMV U14 IDA, ENKV 21/22 U12-2, ENMV U14 Finaal II
Jevgeni Ivanov (EST) ENMV U16, ENMV U14 IDA, ENMV U14 Finaal II
Kirill Ivanov (RUS) ENKV 21/22 U8-1 IDA, ENKV U8 Finaal II
Andrei Jankovski (EST)
Filipp Jankovskis (EST)
Ivan Jegerev (EST)
Aleksei Jelissejev (EST) ENKV 21/22 U12-2, ENKV 21/22 U10-2
Daniil Jermakov (EST) ENMV U18, EML, ENMV U20
Sander Jesin (EST)
Tehniline Kaotus (EST)
Tehniline Kaotus (EST)
Alex Kazarets (EST) ENKV 21/22 U12-2, ENKV 21/22 U10-2
Savely Keskküla (EST)
Gordei Kirillov (RUS) EML, ENMV U20
Hennadii Kolisnyk (UKR) ENMV U16, ENMV U18, ENMV U14 IDA, ENMV U14 Finaal II
Stanislav Kolisnyk (UKR) ENMV U14 IDA, ENKV 21/22 U12-2, ENMV U14 Finaal II
Maksim Kolnenkov (EST) ENMV U14-LÄÄS, ENMV U14 Finaal I
Matvei Konõšev (EST) ENMV U14 IDA, ENKV 21/22 U12-2, ENMV U14 Finaal II
Jegor Kornijenko (EST) ENKV 21/22 U8-1 IDA, ENKV U8 Finaal II
Ilja Kosov (EST) ENKV 21/22 U12-2
Vjatšeslav Kossov (EST) ENMV U18, EML, ENMV U20
Nikolai Kovalenko (EST)
Oleg Kozhmiakin (RUS)
Matvei Kozhurov (RUS) ENMV U18, EML, ENMV U20
Ilja Krasnõhh (EST) ENKV 21/22 U12-2
Eryk Krawczyk (EST)
Alexander Krivtsov (EST)
Andrei Krupin (EST)
Konstantin Kurilenko (EST) ENKV 21/22 U10-2
Richard Kurilov (EST)
Rustem Kuršutov (EST)
Ilja Lekomtsev (EST)
Svjatoslav Lepik (EST)
Mark Levitski (EST) ENKV 21/22 U12-2
Daniil Loginov (EST)
Vitali Lubans (EST)
Ivan Lubshev (RUS) EML, ENMV U20
Andrei Lüter (EST) ENKV 21/22 U10-2
Arsenii Magradze (RUS) ENMV U18, EML, ENMV U20
Igor Maljutin (EST)
Mihhail Mankov (EST) ENMV U16, ENMV U18
Nikita Markov (EST)
Natjli Mayorov (RUS) ENMV U14 IDA, ENMV U14 Finaal II
Nikolay Mayorov (EST) ENMV U16, ENMV U18, ENMV U20
Alexander Medvedev (EST)
Artemi Medvedev (EST)
Sergei Mihhailov (EST)
Edgar Miljajev (EST)
Daniil Morenkov (EST)
David Murzajev (EST) ENKV 21/22 U12-2, ENKV 21/22 U10-2
Matvei Muzik (EST) ENKV 21/22 U8-1 IDA, ENKV U8 Finaal II
Pavel Nechaev (RUS) ENMV U18, EML, ENMV U20
Anton Nekrassov (EST)
Edgar Nekrassov (EST) ENKV 21/22 U10-2, ENKV 21/22 U8-1 IDA, ENKV U8 Finaal II
Ivan Nifontov (EST)
Igor Nikiforov (EST)
Ivan Omelchuk (UKR) ENMV U18, ENMV U20
Andrei Osmalovski (EST)
Egor Ovsyankin (RUS) ENMV U18, EML, ENMV U20
Alexander Pasynkov (EST)
Artjom Pavlov (RUS)
Andrei Pepeliaev (EST) ENMV U16, ENMV U14 IDA, ENMV U14 Finaal II
Artem Pepeliaev (EST) ENMV U14 IDA, ENMV U14 Finaal II
Aleksei Petrovitš (EST)
Konstantin Plistkin (EST) ENKV 21/22 U12-2
Danill Polinovski (EST)
Yehor Priadiiev (UKR) ENMV U16, ENMV U18, ENMV U14 IDA, ENMV U14 Finaal II
Andrei Rae (EST) EML
Aleks Randmer (EST) EML
Andrei Rozinko (EST) EML, Coolbet Hokiliiga Poolfinaal, Coolbet Hokiliiga pronksimäng
Allan Saar (EST) EML
Andreas Saar (EST) ENKV 21/22 U12-2
Raivo Saar (EST)
Damir Salmin (EST) ENKV 21/22 U8-1 IDA, ENKV U8 Finaal II
Vladislav Šarin (EST)
Viacheslav Sarkisyants (RUS) ENMV U18, EML, ENMV U20
Damir Savin (EST)
Georg Seppar (EST)
Johanes Seppar (EST)
Anton Sherashov (RUS) EML, ENMV U20
Vitali Simonov (EST) ENKV 21/22 U12-2
Daniil Smirnov (RUS) EML, ENMV U20
Igor Smirnov (EST) EML
Nikita Smirnov (EST) ENMV U16, ENMV U14 IDA, ENMV U14 Finaal II
Viktorija Smolina (EST)
Ilja Soitu (EST)
Vjatšeslav Sokolov (EST)
Viktor Solokhin (RUS)
Igor Statkevich (RUS) ENMV U18, EML, ENMV U20
Nikolai Štšerbina (EST) ENMV U16, ENMV U18, EML, ENMV U20
Aleksandr Sudas (RUS) EML
Aleksandr Šveikin (EST)
Nikita Tailakov (EST) ENMV U16, ENMV U18, EML, ENMV U20
Deniss Tasso (EST)
Aleksandr Tihhomirov (EST) EML
Juri Timofejev (EST)
Kirill Titov (EST) ENKV 21/22 U12-2, ENKV 21/22 U10-2
Nikita Totmjanin (EST)
Maksim Tretjakov (EST) ENKV 21/22 U12-2, ENKV 21/22 U10-2
Svjatoslav Tšerkassov (EST) ENKV 21/22 U8-1 IDA, ENKV U8 Finaal II
Erik Tšernov (EST) ENMV U18, EML, ENMV U20
Daniil Tšervov (EST)
Nikita Tširkov (EST)
Svetlana Tsupsman (EST) Eesti Naiste Hokiliiga, Eesti Naiste Hokiliiga poolfinaal, Eesti Naiste Hokiliiga Finaal
Martin Ulitjonok (EST) ENKV 21/22 U12-2, ENKV 21/22 U10-2
Aleksei Urjadnikov (EST)
Maksim Urlihh (EST) EML
Mark Urlihh (EST) ENKV 21/22 U8-1 IDA, ENKV U8 Finaal II
löödud värav (EST) EML
löödud värav (EST)
löödud värav (EST)
löödud värav (EST) ENKV 21/22 U12-2, ENKV 21/22 U10-2, ENKV 21/22 U8-1 IDA, ENKV U8 Finaal II
Aleksei Varfolomejev (EST) ENKV 21/22 U12-2
Timofei Vasiliev (EST) ENKV 21/22 U8-1 IDA, ENKV U8 Finaal II
Maksim Vinogradov (RUS) ENKV 21/22 U8-1 IDA, ENKV U8 Finaal II
Artjom Vorobjov (EST)
Liliana Vorobjova (EST)
Leonid Voropaev (RUS) EML, ENMV U20
Aleksandra Zahharova (EST)
Danil Zarifullin (RUS) ENMV U18, EML, ENMV U20
Ilja Žartsov (EST)
Marat Žartsov (EST)
Matvei Žiltsov (EST) ENKV 21/22 U12-1 IDA, ENKV U12-1 Finaal I
Kiril Zinoviev (EST)