SK Kajakas

Ametlik nimi
Tartu SK Kajakas
Registrikood
80081395
Kontaktisik
Oleg Särki
Kontaktid
Annemõisa 6, 51013 Tartu
+372 5564 1894
sarki.kajakas@mail.ee

Liigad selles klubis

Liiga Liiga mängijaid klubis
Kokku liigasid klubis 7
ENMV U17 10
EHNM U12-1 12
EHNM U10-1 11
EHNM U8 9
ENMV U14 18
ENMV U14 Finaal I 18
EHNM U12-2 12

Mängijad selles klubis

Mängija Liiga
Kokku mängijaid klubis 154
Semen Abt (EST) EHNM U8
Taavi Ahman (EST) EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid
Dementi Aleksejev (EST) EHNM U12-1
Otto Gustav Almann (EST)
Juri Bahturin (EST) EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid
Vladimir Bashkirov (EST)
Mark Baskirov (EST) ENMV U14, ENMV U17, ENMV U14 Finaal I
Marek Blinnikov (EST) ENMV U17
Denis Bobrakov (RUS)
Aleksander Borisov (EST)
Sergei Borisov (EST)
Alberts Caps (LVA) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Edvards Caps (LVA) EHNM U12-1
Ronalds Caps (LVA) EHNM U12-1
Roberts Dubrovskis (LVA) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Marten Elbe (EST)
Georgii Eliseev (RUS)
Nikolas Fekti (EST)
Maksim Filimonov (EST)
Jegor Filippov (EST) EHNM U12-2
Timur Fjodorov (EST)
Timur Glebov (EST)
Danil Grisakov (EST)
Damian Harlasov (EST)
Erik Hatskevits (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Georgi Hiltsenko (EST)
Roger Hoop (EST) ENMV U14, EHNM U12-1, ENMV U14 Finaal I
Dominic Hünev (EST) EHNM U12-2, EHNM U10-1
Deniel Hüvenen (EST) EHNM U12-2
Kirill Ionov (EST)
Gennadii Ipatov (RUS)
Alex Irdla (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Georgi Ivanov (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Alfred Järve (EST)
Matvei Kalamees (EST) EML, ENMV U17, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid
Vadim Karach (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Armin Karindi (EST) EHNM U10-1
Revon Karv (EST) EHNM U12-2
Raul Kiivikas (EST) EHNM U12-2, EHNM U10-1
Allan Klaser (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Klim Konstantinov (EST) EHNM U10-1, EHNM U8
Mark Konstantinov (EST) EHNM U12-2, EHNM U10-1
Cindy Kork (EST)
Daniil Korobov (EST) ENMV U17
Makar Kovalyov (EST)
Larion Kovbenja (EST) EHNM U12-1
Hubert Kriisa (EST) EHNM U12-2
Artemiy Kriventsev (EST) EHNM U10-1
Arthur Krjohhov (EST)
Nestor Laes (EST)
Hugo Markus Lemetti (EST) EHNM U8
Artur Lepik (EST)
Märt Lõhmus (EST)
Markel Luiv (EST)
Marthen Luiv (EST) ENMV U17
Egor Luzgin (EST)
Aaleksander Maalmann (EST)
Albert Maasikas (EST) EHNM U12-1
Lukas Madisson (EST)
Simon Mahla (EST)
Sergei Makarov (RUS)
Michael Malinen (EST) ENMV U17
YEVGENIY MARTYNYUK (EST)
Riko Matto (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Kaspar Medvetski (EST)
Artyom Merelaid (EST) EHNM U12-2
Nikita Merkurjev (EST)
Damir Mihhailov (EST)
Rodion Mironov (RUS)
Pärt Moora (EST)
Carl Gustav Muts (EST) EHNM U8
Pavel Nikiforov (EST)
Rodin Nikiforov (EST) EHNM U12-1
Artem Noskov (RUS)
Martin Novitski (EST)
Vesse Oja (EST) EHNM U8
Artjom Orlov (EST)
Maksim Pankov (RUS)
Rasmus Pärn (EST)
Armand Egon Parts (EST)
Marti Pastak (EST)
Jakor Pavlihhin (EST) EHNM U10-1
Simeon Pierre Pennarun (EST)
Robert Petuhhov (EST) EHNM U12-1
Karl Andreas Pihlakas (EST)
Oliver Markus Pihlakas (EST)
Aleksei Pobedov (EST) EHNM U12-1
Aleksander Põldsepp (EST) EHNM U8
Daniel Politanov (EST)
Aleksandr Poljakov (EST)
Stepan Poljakov (EST)
Mihail Polzunov (EST) ENMV U17
Sergo Prosa (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Danver Pruuli (EST)
Andrei Puzanov (EST)
Markus Lion Räitsak (EST)
Ronaldo Raudik (EST) EHNM U10-1
Henrijs Raudzins (LVA) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Karl Reim (EST) EHNM U8
Erik Rudtsenko (EST) ENMV U17
Lauri Ruuder (EST)
Kristjan Särki (EST) EML, ENMV U17, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid
Denis Šaškin (EST)
Maksim Šaškin (EST)
THOMAS SAUVOLA (EST) EHNM U12-2
Daniil Savitski (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Matvei Sergejev (EST)
Vladislav Sidorenko (EST) ENMV U14, EHNM U12-1, ENMV U14 Finaal I
Maksim Skitsky (EST)
Jüri Smertin (EST)
Nikita Soasepp (EST)
Andrei Solovjov (EST) EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid
Damir STEPANENKOV (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Daniil Stepanov (RUS)
Maksim Stõran (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Armin Stroman (EST) EHNM U12-1
Vladimir Svobodin (RUS)
Kirill Tabunov (EST) EML, ENMV U17, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid
Sebastian Tammearu (EST)
Rafael Tammert (EST)
Janek Tehnikov (EST)
Aleksander Tetlov (EST) EHNM U12-2
Aleksandr Tezikov (EST)
Nikita Tihhomirov (EST)
KARL OSKAR TIIDERMAN (EST) EHNM U12-2
Artur Tiido (EST)
Marten Tiidrus (EST)
Marcos Timmusk (EST) EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid
Ragnar Timmusk (EST) EHNM U8
Sander Timmusk (EST)
Richard Truuse (EST)
Mihhail Tsapovski (EST)
Artur Tsarenko (EST)
Maksim Turovski (EST) EML, Unibet Hokiliiga Poolfinaalid
Nikita Turovski (EST) EHNM U10-1
Tanel Tuvike (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Ervin Unukainen (EST)
Markus Uudam (EST) EHNM U10-1
Rasmus Uudam (EST) EHNM U12-1
löödud värav (EST)
löödud värav (EST)
löödud värav (EST)
löödud värav (EST)
löödud värav (EST)
Löödud Värav (EST)
Löödud Värav (EST)
Loreen Vassil (EST) EHNM U8
Martin Veiman (EST)
Armin Veski (EST) EHNM U10-1
Hendrik Visk (EST)
Johannes Visk (EST)
Adrian Zakzevskii (EST) EHNM U12-2, EHNM U10-1
Matvei Ziltsov (EST) ENMV U14, ENMV U14 Finaal I
Marek Zitski (EST)