FORWARD 4 : 1 FINLAND

BALTIC SEA CUP LEGEND INVITE [TURNIIR] 2017/2018

(0:1 ; 1:0 ; 3:0)

Aeg: 29. detsember 2017 14:00

Koht: Tondiraba jäähall

Mängitud aeg: 0:45:00

Pealtvaatajaid: 20

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Maksim Sennikov Muusika
2. Daniel Savtšenko Teadustaja
3. Elizaveta Liivik Aeg
4. Natalja Vladimirova Sekretär
5. Andrei Lukin Joonekohtunik
6. Sergei Lukin Joonekohtunik

Mängijad (kodu)

Nr Nimi
2 Valeriy Tereshchenko
3 Danil Prokofev
5 Aleksei Vedenev
7 Ivan Balykin
10 Aleksei Vikantjev
12 Vasilii Gutchin
15 Artem Plakatnov
16 Aleksei Baron
20 Kirill Eliseev
21 Yan Polukeev
23 Grigorii Kunevich
42 Timofei Sokol
50 Aleksandr Muravlev
72 Kirill Ivanuk
75 Artem Sagitov
87 Mikhail Shindarev
95 Dmitrii Kupreev
99 Daniil Chuparnov

Mängijad (külalised)

Nr Nimi
4 Valtteri Bjork
7 Nicholas Lepisto
17 Valtteri Vuohio
22 Maxim Eliseev
25 Veikka Fagerström
27 Joa Kojo
29 Toivo Kupila
35 Daniel Salonen
37 Wiljami Valtanen
40 Kare Kivimäki
42 Brian Erte
68 Tom Leppä
70 Sara Honkanen
81 Matias Blommendahl
91 Tomas Träff

Väravad (kodu)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:20:30 16 (Aleksei Baron) 5 (Aleksei Vedenev) 7 (Ivan Balykin)
0:35:45 21 (Yan Polukeev) 87 (Mikhail Shindarev)
0:38:31 5 (Aleksei Vedenev) 75 (Artem Sagitov)
0:44:55 7 (Ivan Balykin)

Väravad (külalised)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:06:40 68 (Tom Leppä) 27 (Joa Kojo)

Väravavahid (kodu)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:15:00 9 20 (Kirill Eliseev)
0:15:00 0:30:00 7 20 (Kirill Eliseev)
0:30:00 0:45:00 5 20 (Kirill Eliseev)

Väravavahid (külalised)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:15:00 9 35 (Daniel Salonen)
0:15:00 0:30:00 7 35 (Daniel Salonen)
0:30:00 0:45:00 12 35 (Daniel Salonen)

Karistused (kodu)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
21 (Yan Polukeev) 10:00 UN-SP 0:05:45 0:15:45
5 (Aleksei Vedenev) 02:00 HOOK 0:07:15 0:09:15
7 (Ivan Balykin) 02:00 TRIP 0:09:12 0:11:12
16 (Aleksei Baron) 02:00 BOARD 0:11:42 0:13:42
7 (Ivan Balykin) 02:00 HOOK 0:12:55 0:14:55
42 (Timofei Sokol) 02:00 ELBOW 0:20:48 0:22:48
42 (Timofei Sokol) 02:00 TOO-M 0:24:46 0:26:46
87 (Mikhail Shindarev) 02:00 TRIP 0:28:45 0:30:45
75 (Artem Sagitov) 02:00 TRIP 0:44:02 0:45:00

Karistused (külalised)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
7 (Nicholas Lepisto) 02:00 HOLD 0:12:24 0:14:24
81 (Matias Blommendahl) 02:00 CROSS 0:36:27 0:38:27