URAL SELECT 8 : 1 HC Dinamo Tallinn

BALTIC SEA CUP LEGEND INVITE [TURNIIR] 2017/2018

(3:0 ; 2:0 ; 3:1)

Aeg: 29. detsember 2017 13:45

Koht: Tondiraba jäähall

Mängitud aeg: 0:45:00

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Aleksandr Kovaljuk Aeg
2. Ilja Härm Teadustaja
3. Ilja Härm Muusika
4. Valentina Barkovskaja Sekretär
5. Jaan Ahi Karistus A
6. Anton Semjonov Peakohtunik
7. Artjom Jeremejev Joonekohtunik

Mängijad (kodu)

Nr Nimi
1 Lev Shilkov
4 Georgii Zaytsev
4 Georgii Kholmovskii
8 Platon Chernyshov
10 Viktor Solokhin
13 Liubomir Vasilkov
13 Pjotr Fjodorov
17 Pavel Kiryukhin
18 Ilia Panin
19 Daniil Malorosiianov
25 Bogdan Konev
34 Savelii Lifshitc
55 Ilia Demidenkov
62 Yan Afanasyev

Mängijad (külalised)

Nr Nimi
1 Vladislav Shatalov
2 Nikita Likhtar
3 Erik Salmin
7 Savva Azarov
8 Jegor Proskurin
9 Kirils Opikovs
10 Denhs Firksers
11 Robin Sepma
17 Maksims Fridmans
21 Maksims Novikovs
23 Johannes Tammeorg
28 Pavel Ignatyev
34 Stepan Shilkin

Väravad (kodu)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:04:36 18 (Ilia Panin) 10 (Viktor Solokhin) 62 (Yan Afanasyev)
0:04:44 17 (Pavel Kiryukhin) 19 (Daniil Malorosiianov)
0:14:14 17 (Pavel Kiryukhin) 19 (Daniil Malorosiianov) 4 (Georgii Zaytsev)
0:16:06 18 (Ilia Panin) 55 (Ilia Demidenkov)
0:23:53 18 (Ilia Panin) 62 (Yan Afanasyev)
0:34:07 13 (Liubomir Vasilkov) 55 (Ilia Demidenkov)
0:40:19 10 (Viktor Solokhin) 62 (Yan Afanasyev)
0:42:43 18 (Ilia Panin) 10 (Viktor Solokhin)

Väravad (külalised)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:44:35 7 (Savva Azarov) 3 (Erik Salmin)

Väravavahid (kodu)

Sisse Välja Tõrjed Nimi

Väravavahid (külalised)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:15:00 12 1 (Vladislav Shatalov)
0:15:00 0:30:00 7 1 (Vladislav Shatalov)
0:30:00 0:45:00 8 1 (Vladislav Shatalov)

Time-outid (kodu)

Võistkond Kestus Algus

Time-outid (külalised)

Võistkond Kestus Algus
HC Dinamo Tallinn 30 sek 0:36:51

Karistused (kodu)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
34 (Savelii Lifshitc) 02:00 HOOK 0:24:43 0:26:43
25 (Bogdan Konev) 02:00 CROSS 0:26:07 0:28:07

Karistused (külalised)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
10 (Denhs Firksers) 02:00 HOLD 0:17:50 0:19:50
10 (Denhs Firksers) 10:00 ABUSE 0:19:50 0:29:50
10 (Denhs Firksers) 02:00 BOARD 0:23:18 0:23:53
28 (Pavel Ignatyev) 02:00 HOLD 0:28:50 0:30:50
2 (Nikita Likhtar) 02:00 CROSS 0:38:03 0:40:03