FORWARD 4 : 6 URAL SELECT

BALTIC SEA CUP LEGEND INVITE [TURNIIR] 2017/2018

(3:0 ; 0:1 ; 1:5)

Aeg: 29. detsember 2017 06:45

Koht: Tondiraba jäähall

Mängitud aeg: 0:45:00

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Aleksandr Kovaljuk Aeg
2. Ilja Härm Teadustaja
3. Ilja Härm Muusika
4. Valentina Barkovskaja Sekretär
5. Jaan Ahi Karistus A
6. Anton Semjonov Peakohtunik
7. Artjom Jeremejev Joonekohtunik

Mängijad (kodu)

Nr Nimi
2 Valeriy Tereshchenko
3 Danil Prokofev
5 Aleksei Vedenev
7 Ivan Balykin
10 Aleksei Vikantjev
11 Egor Firsov
12 Vasilii Gutchin
15 Artem Plakatnov
16 Aleksei Baron
20 Kirill Eliseev
21 Yan Polukeev
23 Grigorii Kunevich
42 Timofei Sokol
50 Aleksandr Muravlev
72 Kirill Ivanuk
75 Artem Sagitov
87 Mikhail Shindarev
95 Dmitrii Kupreev
99 Daniil Chuparnov

Mängijad (külalised)

Nr Nimi
1 Lev Shilkov
4 Georgii Kholmovskii
4 Georgii Zaytsev
8 Platon Chernyshov
10 Viktor Solokhin
13 Liubomir Vasilkov
13 Pjotr Fjodorov
17 Pavel Kiryukhin
18 Ilia Panin
19 Daniil Malorosiianov
25 Bogdan Konev
28 Ilia Demidenkov
34 Savelii Lifshitc
62 Yan Afanasyev

Väravad (kodu)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:00:31 3 (Danil Prokofev) 21 (Yan Polukeev) 87 (Mikhail Shindarev)
0:04:12 99 (Daniil Chuparnov) 16 (Aleksei Baron)
0:05:07 50 (Aleksandr Muravlev) 10 (Aleksei Vikantjev) 12 (Vasilii Gutchin)
0:43:40 16 (Aleksei Baron)

Väravad (külalised)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:17:29 17 (Pavel Kiryukhin) 19 (Daniil Malorosiianov)
0:30:19 10 (Viktor Solokhin) 18 (Ilia Panin)
0:30:31 13 (Pjotr Fjodorov) 19 (Daniil Malorosiianov)
0:32:29 62 (Yan Afanasyev)
0:35:53 18 (Ilia Panin) 10 (Viktor Solokhin) 62 (Yan Afanasyev)
0:43:54 18 (Ilia Panin) 62 (Yan Afanasyev)

Väravavahid (kodu)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:15:00 7 20 (Kirill Eliseev)
0:15:00 0:30:00 9 20 (Kirill Eliseev)
0:30:00 0:39:53 2 20 (Kirill Eliseev)
0:37:04 0:43:06 2 20 (Kirill Eliseev)

Väravavahid (külalised)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:15:00 6 1 (Lev Shilkov)
0:15:00 0:30:00 8 1 (Lev Shilkov)
0:30:00 0:45:00 0 1 (Lev Shilkov)

Time-outid (kodu)

Võistkond Kestus Algus
FORWARD 30 sek 0:42:43

Time-outid (külalised)

Võistkond Kestus Algus
URAL SELECT 30 sek 0:43:40

Karistused (kodu)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
7 (Ivan Balykin) 02:00 SLASH 0:05:43 0:07:43
42 (Timofei Sokol) 02:00 TRIP 0:08:05 0:10:05
72 (Kirill Ivanuk) 02:00 HOOK 0:10:30 0:12:30
16 (Aleksei Baron) 10:00 MISC 0:12:04 0:22:04
42 (Timofei Sokol) 02:00 KNEE 0:13:20 0:15:20
50 (Aleksandr Muravlev) 02:00 TRIP 0:34:18 0:36:18

Karistused (külalised)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
13 (Liubomir Vasilkov) 02:00 HOOK 0:04:49 0:05:07
25 (Bogdan Konev) 02:00 INTRF 0:08:19 0:10:19
62 (Yan Afanasyev) 02:00 HOOK 0:21:46 0:23:46
4 (Georgii Kholmovskii) 02:00 HOLD-ST 0:39:53 0:41:53