URAL SELECT 2 : 2 HC VIPERS

BALTIC SEA CUP LEGEND INVITE [TURNIIR] 2017/2018

(1:1 ; 1:0 ; 0:1)

Aeg: 28. detsember 2017 15:15

Koht: Tondiraba jäähall

Mängitud aeg: 0:45:00

Pealtvaatajaid: 40

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Ilja Härm Muusika
2. Ilja Härm Teadustaja
3. Oleg Vladimirov Aeg
4. Natalja Vladimirova Sekretär
5. Artjom Jeremejev Joonekohtunik
6. Anton Semjonov Joonekohtunik

Mängijad (kodu)

Nr Nimi
1 Lev Shilkov
4 Georgii Kholmovskii
8 Platon Chernyshov
10 Viktor Solokhin
13 Pjotr Fjodorov
14 Georgii Zaytsev
17 Pavel Kiryukhin
18 Ilia Panin
19 Daniil Malorosiianov
25 Bogdan Konev
33 Liubomir Vasilkov
34 Savelii Lifshitc
55 Ilia Demidenkov
62 Yan Afanasyev

Mängijad (külalised)

Nr Nimi
8 Mihhail Stepanov
9 Daniil Sennikov
10 Rico-Marder Velja
11 Richard Truuse
20 Rostislav Efremov
21 Konrad Kudeviita
22 Nikita Holostov
27 Georgij Semjonov
31 Miron Simakov
72 Nikita Borodajev
73 Nikita Tihhomirov
75 Erik Potšinok
77 Georgi Hiltsenko
79 Marek Potšinok
98 Igor Zabuzov

Väravad (kodu)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:02:12 18 (Ilia Panin) 62 (Yan Afanasyev)
0:19:32 19 (Daniil Malorosiianov) 14 (Georgii Zaytsev)

Väravad (külalised)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:11:45 79 (Marek Potšinok) 75 (Erik Potšinok)
0:44:29 79 (Marek Potšinok) 21 (Konrad Kudeviita)

Väravavahid (kodu)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:15:00 7 1 (Lev Shilkov)
0:15:00 0:30:00 3 1 (Lev Shilkov)
0:30:00 0:45:00 7 1 (Lev Shilkov)

Väravavahid (külalised)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:15:00 2 20 (Rostislav Efremov)
0:15:00 0:30:00 19 20 (Rostislav Efremov)
0:30:00 0:45:00 10 20 (Rostislav Efremov)

Time-outid (kodu)

Võistkond Kestus Algus

Time-outid (külalised)

Võistkond Kestus Algus
HC VIPERS 30 sek 0:42:22

Karistused (kodu)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
33 (Liubomir Vasilkov) 02:00 INTRF 0:07:25 0:09:25
25 (Bogdan Konev) 02:00 HOOK 0:14:01 0:16:01
17 (Pavel Kiryukhin) 02:00 TOO-M 0:21:23 0:23:23
8 (Platon Chernyshov) 02:00 CROSS 0:27:51 0:29:51
25 (Bogdan Konev) 02:00 SLASH 0:35:11 0:37:11
13 (Pjotr Fjodorov) 02:00 HOOK 0:42:22 0:44:22
25 (Bogdan Konev) 02:00 CROSS 0:42:49 0:44:29
62 (Yan Afanasyev) 02:00 ILL-EQ 0:44:22 0:45:00

Karistused (külalised)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
98 (Igor Zabuzov) 02:00 TRIP 0:15:31 0:17:31