AK BARS 8 : 0 HC Dinamo Tallinn

BALTIC SEA CUP LEGEND INVITE [TURNIIR] 2017/2018

(3:0 ; 3:0 ; 2:0)

Aeg: 28. detsember 2017 11:45

Koht: Tondiraba jäähall

Mängitud aeg: 0:45:00

Pealtvaatajaid: 30

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Ilja Härm Muusika
2. Ilja Härm Teadustaja
3. Oleg Vladimirov Aeg
4. Natalja Vladimirova Sekretär
5. Andrei Lukin Joonekohtunik
6. Sergei Lukin Joonekohtunik

Mängijad (kodu)

Nr Nimi
1 Emil Abdulin
2 Danis Galeev
3 Egor Andreichev
4 Rinat Valishev
5 Emil Yakubov
7 Daniil Demidov
8 Nikolai Popov
9 Vladislav Zuev
10 Amir Mukhitov
11 Danil Sokol
12 Gadel Latypov
13 Radel Zamaltdinov
14 Alexey Anisimov
15 Ainur Akhmadullin
16 Danila Istomin
17 Marat Latypov
18 Egor Antsiferov
20 Rustem Khuramshin
21 Timur Latypov
22 Daniel Latypov
23 Lev Babaev
24 Danil Filippov

Mängijad (külalised)

Nr Nimi
1 Vladislav Shatalov
2 Nikita Likhtar
3 Erik Salmin
7 Savva Azarov
8 Jegor Proskurin
9 Kirils Opikovs
10 Denhs Firksers
11 Robin Sepma
17 Maksims Fridmans
21 Maksims Novikovs
23 Johannes Tammeorg
28 Pavel Ignatyev
34 Stepan Shilkin

Väravad (kodu)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:01:40 23 (Lev Babaev) 10 (Amir Mukhitov)
0:03:40 12 (Gadel Latypov) 13 (Radel Zamaltdinov)
0:09:41 9 (Vladislav Zuev) 4 (Rinat Valishev)
0:15:41 4 (Rinat Valishev) 8 (Nikolai Popov)
0:23:44 5 (Emil Yakubov) 4 (Rinat Valishev) 9 (Vladislav Zuev)
0:26:36 3 (Egor Andreichev)
0:38:10 15 (Ainur Akhmadullin)
0:44:20 13 (Radel Zamaltdinov) 15 (Ainur Akhmadullin)

Väravad (külalised)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2

Väravavahid (kodu)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:15:00 4 1 (Emil Abdulin)
0:15:00 0:30:00 3 1 (Emil Abdulin)
0:30:00 0:45:00 0 1 (Emil Abdulin)

Väravavahid (külalised)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:15:00 9 1 (Vladislav Shatalov)
0:15:00 0:30:00 14 1 (Vladislav Shatalov)
0:30:00 0:45:00 7 34 (Stepan Shilkin)

Karistused (kodu)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
9 (Vladislav Zuev) 02:00 SLASH 0:02:07 0:04:07
8 (Nikolai Popov) 02:00 ROUGH 0:40:45 0:42:45

Karistused (külalised)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
10 (Denhs Firksers) 02:00 CROSS 0:19:51 0:21:51
10 (Denhs Firksers) 02:00 TRIP 0:22:56 0:23:44
28 (Pavel Ignatyev) 02:00 HOLD 0:40:45 0:42:45