AK BARS 4 : 6 FORWARD

BALTIC SEA CUP LEGEND INVITE [TURNIIR] 2017/2018

(2:3 ; 2:0 ; 0:3)

Aeg: 28. detsember 2017 06:45

Koht: Tondiraba jäähall

Mängitud aeg: 0:45:00

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Anton Semjonov Joonekohtunik
2. Artjom Jeremejev Joonekohtunik
3. Oleg Vladimirov Aeg
4. Natalja Vladimirova Sekretär
5. Ilja Härm Muusika

Mängijad (kodu)

Nr Nimi
1 Emil Abdulin
2 Danis Galeev
3 Egor Andreichev
4 Rinat Valishev
5 Emil Yakubov
7 Daniil Demidov
8 Nikolai Popov
9 Vladislav Zuev
10 Amir Mukhitov
11 Danil Sokol
12 Gadel Latypov
13 Radel Zamaltdinov
14 Alexey Anisimov
15 Ainur Akhmadullin
16 Danila Istomin
17 Marat Latypov
18 Egor Antsiferov
20 Rustem Khuramshin
21 Timur Latypov
22 Daniel Latypov
23 Lev Babaev
24 Danil Filippov

Mängijad (külalised)

Nr Nimi
2 Valeriy Tereshchenko
3 Danil Prokofev
5 Aleksei Vedenev
7 Ivan Balykin
10 Aleksei Vikantjev
11 Egor Firsov
12 Vasilii Gutchin
15 Artem Plakatnov
16 Aleksei Baron
20 Kirill Eliseev
21 Yan Polukeev
23 Grigorii Kunevich
42 Timofei Sokol
50 Aleksandr Muravlev
72 Kirill Ivanuk
75 Artem Sagitov
87 Mikhail Shindarev
95 Dmitrii Kupreev
99 Daniil Chuparnov

Väravad (kodu)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:00:19 13 (Radel Zamaltdinov) 15 (Ainur Akhmadullin)
0:04:28 10 (Amir Mukhitov) 23 (Lev Babaev)
0:23:33 8 (Nikolai Popov) 24 (Danil Filippov)
0:25:03 13 (Radel Zamaltdinov) 12 (Gadel Latypov) 17 (Marat Latypov)

Väravad (külalised)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:01:30 7 (Ivan Balykin)
0:01:52 10 (Aleksei Vikantjev) 12 (Vasilii Gutchin)
0:05:15 72 (Kirill Ivanuk) 50 (Aleksandr Muravlev) 10 (Aleksei Vikantjev)
0:30:14 15 (Artem Plakatnov) 16 (Aleksei Baron) 7 (Ivan Balykin)
0:36:04 21 (Yan Polukeev) 99 (Daniil Chuparnov) 3 (Danil Prokofev)
0:44:19 16 (Aleksei Baron) 7 (Ivan Balykin) 75 (Artem Sagitov)

Väravavahid (kodu)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:15:00 10 20 (Rustem Khuramshin)
0:15:00 0:30:00 12 20 (Rustem Khuramshin)
0:30:00 0:43:31 6 20 (Rustem Khuramshin)

Väravavahid (külalised)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:15:00 11 20 (Kirill Eliseev)
0:15:00 0:30:00 6 20 (Kirill Eliseev)
0:30:00 0:45:00 4 20 (Kirill Eliseev)

Time-outid (kodu)

Võistkond Kestus Algus
AK BARS 30 sek 0:43:31

Time-outid (külalised)

Võistkond Kestus Algus
FORWARD 30 sek 0:42:15

Karistused (kodu)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
24 (Danil Filippov) 02:00 TRIP 0:01:06 0:01:30
11 (Danil Sokol) 02:00 INTRF 0:05:50 0:07:50
21 (Timur Latypov) 02:00 SLASH 0:14:19 0:16:19
14 (Alexey Anisimov) 02:00 ROUGH 0:15:39 0:17:39

Karistused (külalised)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
5 (Aleksei Vedenev) 02:00 TRIP 0:07:49 0:09:49
72 (Kirill Ivanuk) 02:00 TRIP 0:25:24 0:27:24
23 (Grigorii Kunevich) 02:00 HOLD 0:33:24 0:35:24
21 (Yan Polukeev) 02:00 KNEE 0:38:38 0:40:38