FINLAND 3 : 7 AK BARS

BALTIC SEA CUP LEGEND INVITE [TURNIIR] 2017/2018

(1:2 ; 2:5 ; 0:0)

Aeg: 27. detsember 2017 15:45

Koht: Tondiraba jäähall

Mängitud aeg: 0:45:00

Pealtvaatajaid: 30

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Anton Semjonov Joonekohtunik
2. Artjom Jeremejev Joonekohtunik
3. Oleg Vladimirov Aeg
4. Natalja Vladimirova Sekretär
5. Ilja Härm Muusika

Mängijad (kodu)

Nr Nimi
4 Valtteri Bjork
7 Nicholas Lepisto
17 Valtteri Vuohio
22 Maxim Eliseev
25 Veikka Fagerström
27 Joa Kojo
29 Toivo Kupila
35 Wiljami Valtanen
37 Daniel Salonen
40 Kare Kivimäki
42 Brian Erte
68 Tom Leppä
70 Sara Honkanen
81 Matias Blommendahl
91 Tomas Träff

Mängijad (külalised)

Nr Nimi
1 Emil Abdulin
2 Danis Galeev
3 Egor Andreichev
4 Rinat Valishev
5 Emil Yakubov
7 Daniil Demidov
8 Nikolai Popov
9 Vladislav Zuev
10 Amir Mukhitov
11 Danil Sokol
12 Gadel Latypov
13 Radel Zamaltdinov
14 Alexey Anisimov
15 Ainur Akhmadullin
16 Danila Istomin
17 Marat Latypov
18 Egor Antsiferov
20 Rustem Khuramshin
21 Timur Latypov
22 Daniel Latypov
23 Lev Babaev
24 Danil Filippov

Väravad (kodu)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:10:07 42 (Brian Erte) 40 (Kare Kivimäki)
0:29:28 17 (Valtteri Vuohio)
0:29:59 42 (Brian Erte)

Väravad (külalised)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:06:59 13 (Radel Zamaltdinov) 15 (Ainur Akhmadullin) 18 (Egor Antsiferov)
0:12:37 23 (Lev Babaev) 16 (Danila Istomin)
0:15:47 21 (Timur Latypov) 23 (Lev Babaev) 3 (Egor Andreichev)
0:17:45 23 (Lev Babaev) 2 (Danis Galeev)
0:21:16 4 (Rinat Valishev) 5 (Emil Yakubov) 8 (Nikolai Popov)
0:27:31 10 (Amir Mukhitov)
0:29:21 12 (Gadel Latypov) 4 (Rinat Valishev)

Väravavahid (kodu)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:15:00 12 35 (Wiljami Valtanen)
0:15:00 0:30:00 6 35 (Wiljami Valtanen)
0:30:00 0:45:00 2 37 (Daniel Salonen)

Väravavahid (külalised)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:15:00 2 1 (Emil Abdulin)
0:15:00 0:30:00 2 1 (Emil Abdulin)
0:30:00 0:45:00 7 1 (Emil Abdulin)

Karistused (kodu)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
68 (Tom Leppä) 02:00 KNEE 0:13:37 0:15:37
7 (Nicholas Lepisto) 02:00 INTRF 0:23:12 0:25:16
29 (Toivo Kupila) 02:00 HOLD 0:26:12 0:29:12
91 (Tomas Träff) 02:00 TRIP 0:43:52 0:45:00

Karistused (külalised)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
10 (Amir Mukhitov) 02:00 DELAY 0:05:56 0:07:56
17 (Marat Latypov) 02:00 KNEE 0:08:26 0:10:07
7 (Daniil Demidov) 02:00 CROSS 0:17:28 0:19:28
8 (Nikolai Popov) 02:00 SLASH 0:25:59 0:27:59
24 (Danil Filippov) 02:00 HOOK 0:28:13 0:29:28
16 (Danila Istomin) 02:00 HOOK 0:32:16 0:34:16
16 (Danila Istomin) 02:00 SLASH 0:33:33 0:35:33
5 (Emil Yakubov) 02:00 TRIP 0:44:08 0:45:00