HC Dinamo Tallinn 0 : 9 FORWARD

BALTIC SEA CUP LEGEND INVITE [TURNIIR] 2017/2018

(0:5 ; 0:3 ; 0:1)

Aeg: 27. detsember 2017 14:00

Koht: Tondiraba jäähall

Mängitud aeg: 0:45:00

Pealtvaatajaid: 30

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Anton Semjonov Peakohtunik
2. Artjom Jeremejev Peakohtunik
3. Oleg Vladimirov Aeg
4. Natalja Vladimirova Sekretär
5. Ilja Härm Muusika

Mängijad (kodu)

Nr Nimi
1 Vladislav Shatalov
2 Nikita Likhtar
3 Erik Salmin
7 Savva Azarov
8 Jegor Proskurin
9 Kirils Opikovs
10 Denhs Firksers
11 Robin Sepma
17 Maksims Fridmans
21 Maksims Novikovs
23 Johannes Tammeorg
28 Pavel Ignatyev
34 Stepan Shilkin

Mängijad (külalised)

Nr Nimi
3 Danil Prokofev
5 Aleksei Vedenev
7 Ivan Balykin
10 Aleksei Vikantjev
12 Vasilii Gutchin
15 Artem Plakatnov
16 Aleksei Baron
20 Kirill Eliseev
21 Yan Polukeev
23 Grigorii Kunevich
42 Timofei Sokol
50 Aleksandr Muravlev
72 Kirill Ivanuk
75 Artem Sagitov
85 Valeriy Tereshchenko
87 Mikhail Shindarev
95 Dmitrii Kupreev
99 Daniil Chuparnov

Väravad (kodu)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2

Väravad (külalised)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:01:57 21 (Yan Polukeev) 3 (Danil Prokofev)
0:05:15 21 (Yan Polukeev) 3 (Danil Prokofev) 42 (Timofei Sokol)
0:12:05 10 (Aleksei Vikantjev)
0:12:24 16 (Aleksei Baron) 15 (Artem Plakatnov) 7 (Ivan Balykin)
0:14:13 21 (Yan Polukeev) 3 (Danil Prokofev) 87 (Mikhail Shindarev)
0:16:40 16 (Aleksei Baron) 7 (Ivan Balykin) 15 (Artem Plakatnov)
0:25:26 7 (Ivan Balykin) 15 (Artem Plakatnov)
0:29:49 99 (Daniil Chuparnov) 16 (Aleksei Baron) 7 (Ivan Balykin)
0:40:42 10 (Aleksei Vikantjev) 12 (Vasilii Gutchin)

Väravavahid (kodu)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:15:00 4 1 (Vladislav Shatalov)
0:15:00 0:30:00 11 1 (Vladislav Shatalov)
0:30:00 0:44:45 3 1 (Vladislav Shatalov)

Väravavahid (külalised)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:15:00 8 20 (Kirill Eliseev)
0:15:00 0:30:00 5 20 (Kirill Eliseev)
0:30:00 0:45:00 1 20 (Kirill Eliseev)

Karistused (kodu)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
9 (Kirils Opikovs) 02:00 TRIP 0:18:12 0:20:12
28 (Pavel Ignatyev) 02:00 TRIP 0:44:10 0:45:00

Karistused (külalised)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
7 (Ivan Balykin) 02:00 TRIP 0:08:49 0:10:49
87 (Mikhail Shindarev) 02:00 CROSS 0:22:06 0:24:06
87 (Mikhail Shindarev) 10:00 MISC 0:24:06 0:34:06
99 (Daniil Chuparnov) 02:00 TRIP 0:27:33 0:29:33