AK BARS 3 : 5 URAL SELECT

BALTIC SEA CUP LEGEND INVITE [TURNIIR] 2017/2018

(0:2 ; 2:2 ; 1:1)

Aeg: 27. detsember 2017 06:30

Koht: Tondiraba jäähall

Mängitud aeg: 0:45:00

Pealtvaatajaid: 40

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Anton Semjonov Joonekohtunik
2. Artjom Jeremejev Joonekohtunik
3. Oleg Vladimirov Aeg
4. Natalja Vladimirova Sekretär
5. Ilja Härm Muusika

Mängijad (kodu)

Nr Nimi
1 Emil Abdulin
2 Danis Galeev
3 Egor Andreichev
4 Rinat Valishev
5 Emil Yakubov
7 Daniil Demidov
8 Nikolai Popov
9 Vladislav Zuev
10 Amir Mukhitov
11 Danil Sokol
12 Gadel Latypov
13 Radel Zamaltdinov
14 Alexey Anisimov
15 Ainur Akhmadullin
16 Danila Istomin
17 Marat Latypov
18 Egor Antsiferov
20 Rustem Khuramshin
21 Timur Latypov
22 Daniel Latypov
23 Lev Babaev
24 Danil Filippov

Mängijad (külalised)

Nr Nimi
1 Lev Shilkov
4 Georgii Kholmovskii
8 Platon Chernyshov
10 Viktor Solokhin
13 Pjotr Fjodorov
14 Georgii Zaytsev
17 Pavel Kiryukhin
18 Ilia Panin
19 Daniil Malorosiianov
25 Bogdan Konev
33 Liubomir Vasilkov
34 Savelii Lifshitc
55 Ilia Demidenkov
62 Yan Afanasyev

Väravad (kodu)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:17:48 23 (Lev Babaev)
0:18:19 8 (Nikolai Popov) 4 (Rinat Valishev)
0:40:36 10 (Amir Mukhitov) 16 (Danila Istomin)

Väravad (külalised)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:00:36 18 (Ilia Panin) 25 (Bogdan Konev)
0:04:19 18 (Ilia Panin) 62 (Yan Afanasyev)
0:22:05 18 (Egor Antsiferov)
0:27:13 13 (Pjotr Fjodorov)
0:44:44 18 (Ilia Panin) 62 (Yan Afanasyev) 10 (Viktor Solokhin)

Väravavahid (kodu)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:15:00 6 20 (Rustem Khuramshin)
0:15:00 0:30:00 2 20 (Rustem Khuramshin)
0:30:00 0:45:00 9 20 (Rustem Khuramshin)

Väravavahid (külalised)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:40:08 0:40:36 0 1 (Lev Shilkov)

Time-outid (kodu)

Võistkond Kestus Algus
AK BARS 30 sek 0:40:36

Time-outid (külalised)

Võistkond Kestus Algus

Karistused (kodu)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
2 (Danis Galeev) 02:00 TRIP 0:02:43 0:04:43
22 (Daniel Latypov) 02:00 TRIP 0:06:13 0:08:13
24 (Danil Filippov) 02:00 HI-ST 0:10:30 0:12:30
21 (Timur Latypov) 02:00 HOOK 0:32:40 0:34:40
7 (Daniil Demidov) 02:00 TRIP 0:36:00 0:38:00
2 (Danis Galeev) 02:00 INTRF 0:40:51 0:42:51
2 (Danis Galeev) 02:00 TOO-M 0:44:06 0:44:44

Karistused (külalised)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
19 (Daniil Malorosiianov) 02:00 HOLD-ST 0:04:19 0:06:19
13 (Pjotr Fjodorov) 02:00 TRIP 0:08:50 0:10:50
14 (Georgii Zaytsev) 02:00 INTRF 0:12:58 0:14:58
62 (Yan Afanasyev) 02:00 INTRF 0:15:33 0:17:33
55 (Ilia Demidenkov) 02:00 KNEE 0:25:08 0:27:05
62 (Yan Afanasyev) 02:00 HOOK 0:25:24 0:27:24
55 (Ilia Demidenkov) 02:00 TRIP 0:33:26 0:35:26
25 (Bogdan Konev) 02:00 ELBOW 0:40:08 0:40:36