HK Säde 4 : 1 Hc Everest

PAF Naiste Hokiliiga 2023/2024

(2:1 ; 0:0 ; 2:0)

Aeg: 7. jaanuar 2024 12:30

Koht: Kohtla-Järve jäähall

Mängitud aeg: 0:45:00

Pealtvaatajaid: 59

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Artjom Jeremejev Peakohtunik
2. Toivo Tilku Peakohtunik
3. Alina Semenyak Sekretär
4. Timofei Salmin Aeg

Mängijad (kodu)

Nr Nimi
2 Triinu Tuvike
7 Kai-Liis Kalmus
10 Franka Gelencser
11 Killu Kaasik
13 Merlin Griffin
20 Teele Randoja
22 Keili Helekivi
33 Maria Disko
39 Helena Vassil
43 Maria Dudareva
44 Jete Marie Helekivi
77 Helen Mahla
88 Grete Hollo
96 Polina Trubatšova

Mängijad (külalised)

Nr Nimi
7 Anna Fedjajeva
8 Anna Dubkova
13 Arina Benetis
17 Ksenia Sharko
18 Jana Vinogradova
20 Estrit Aasma
21 Margarita Sherle
22 Karina Demina
27 Nadežda Raku
33 Uljana Jeggi
71 Alisa Korepanova
85 Anna Romanenko
87 Kristina Jartseva
88 Marina Kovaljova

Väravad (kodu)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:09:37 13 (Merlin Griffin) 2 (Triinu Tuvike)
0:09:57 10 (Franka Gelencser) 13 (Merlin Griffin) 77 (Helen Mahla)
0:39:01 33 (Maria Disko) 11 (Killu Kaasik)
0:43:50 33 (Maria Disko) 88 (Grete Hollo) 10 (Franka Gelencser)

Väravad (külalised)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:08:34 7 (Anna Fedjajeva) 8 (Anna Dubkova) 71 (Alisa Korepanova)

Väravavahid (kodu)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:15:00 2 7 (Kai-Liis Kalmus)
0:15:00 0:30:00 5 7 (Kai-Liis Kalmus)
0:30:00 0:45:00 4 7 (Kai-Liis Kalmus)

Väravavahid (külalised)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:15:00 18 33 (Uljana Jeggi)
0:15:00 0:30:00 10 33 (Uljana Jeggi)
0:30:00 0:45:00 15 33 (Uljana Jeggi)

Time-outid (kodu)

Võistkond Kestus Algus
HK Säde 30 sek 0:39:01

Time-outid (külalised)

Võistkond Kestus Algus

Karistused (kodu)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
33 (Maria Disko) 02:00 TRIP 0:10:30 0:12:30
39 (Helena Vassil) 02:00 TRIP 0:18:15 0:20:15
33 (Maria Disko) 02:00 HOLD-ST 0:21:55 0:23:55
22 (Keili Helekivi) 02:00 HOLD 0:40:58 0:42:58
39 (Helena Vassil) 02:00 TRIP 0:42:34 0:44:34

Karistused (külalised)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
13 (Arina Benetis) 02:00 HOLD-ST 0:01:50 0:03:50
85 (Anna Romanenko) 02:00 UN-SP 0:01:54 0:03:54
87 (Kristina Jartseva) 02:00 DELAY 0:03:50 0:05:50
21 (Margarita Sherle) 02:00 TOO-M 0:06:02 0:08:02
21 (Margarita Sherle) 02:00 DELAY 0:08:50 0:09:37
13 (Arina Benetis) 02:00 TRIP 0:10:34 0:12:34
13 (Arina Benetis) 02:00 CHARG 0:32:16 0:34:16
7 (Anna Fedjajeva) 02:00 HOOK 0:43:36 0:45:00