Välk 494 1 : 3 HC Panter

Coolbet Hokiliiga Poolfinaal 2022/2023

(0:1 ; 0:2 ; 1:0)

Aeg: 19. märts 2023 16:35

Koht: Astri Arena

Mängitud aeg: 1:00:00

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Peakohtunik
2. Andrei Ivanov Joonekohtunik
3. Savva Azarov Joonekohtunik
4. Denis Tabunov Sekretär
5. Mihhail Vdovitsenko Aeg
6. vika korobova Teadustaja
7. Aleksandr Särki Karistus A
8. Maria Disco Karistus B
9. Vladimir Baskirov Muusika

Mängijad (kodu)

Nr Nimi
1 Ervins Mustukovs
8 Maris Jass
10 Maksims Širokovs
11 Nikita Zantmans
12 Dmitri Kuznetsov
16 Otar Sakhokia
17 Anatoli Jakovlev
18 Nikita Tihhomirov
19 Harri Koll
21 Maksim Rõbushkin
26 Taavi Ahman
33 Juri Bahturin
62 Aleksejs Širokovs
71 Aleksejs Popovs
77 Vassili Titarenko
87 Oleksii Voitsekhivskyi
88 Vladimir Bashkirov
91 Maksim Turovski
95 Olev Kork
97 Fedor Gusynin
99 Ilja Simagin

Mängijad (külalised)

Nr Nimi
1 Villem-Henrik Koitmaa
2 Silver Kerna
8 Jegor Proskurin
9 Paul Vahi
11 Roland Luht
14 Artjom Abeljanov
16 Rico Soots
17 Niklas Sildre
18 Kevin Parras
21 Artur Fedoruk
26 Oleksii Lubnin
33 Jan Lukats
37 Anatoli Sizov
53 Vladislav Anufryirenka
65 Patrick Kookmaa
68 Demid Morozov
77 Saveli Novikov
82 Johannes Tammeorg
87 Daniil Fursa
88 Andrei Rozinko
90 Mihkel Võrang
97 Ilja Babrusev

Väravad (kodu)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:52:26 11 (Nikita Zantmans) 77 (Vassili Titarenko) 21 (Maksim Rõbushkin)

Väravad (külalised)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:03:34 88 (Andrei Rozinko) 21 (Artur Fedoruk) 87 (Daniil Fursa)
0:21:46 87 (Daniil Fursa) 88 (Andrei Rozinko) 90 (Mihkel Võrang)
0:31:00 17 (Niklas Sildre) 18 (Kevin Parras)

Väravavahid (kodu)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:00:00 0 33 (Juri Bahturin)
0:00:01 0:20:00 6 1 (Ervins Mustukovs)
0:20:00 0:39:28 20 1 (Ervins Mustukovs)
0:40:00 0:59:10 11 1 (Ervins Mustukovs)

Väravavahid (külalised)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:00:00 0 37 (Anatoli Sizov)
0:00:01 0:20:00 14 1 (Villem-Henrik Koitmaa)
0:20:00 0:40:00 10 1 (Villem-Henrik Koitmaa)
0:40:00 1:00:00 5 1 (Villem-Henrik Koitmaa)

Time-outid (kodu)

Võistkond Kestus Algus
Välk 494 30 sek 0:59:10

Time-outid (külalised)

Võistkond Kestus Algus

Karistused (kodu)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
87 (Oleksii Voitsekhivskyi) 02:00 SLASH 0:17:56 0:19:56
97 (Fedor Gusynin) 02:00 ROUGH 0:34:28 0:36:28
99 (Ilja Simagin) 02:00 TOO-M 0:54:07 0:56:07

Karistused (külalised)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
33 (Jan Lukats) 02:00 SLASH 0:17:56 0:19:56
11 (Roland Luht) 02:00 CROSS 0:34:45 0:36:45
88 (Andrei Rozinko) 02:00 TOO-M 0:39:28 0:41:28
17 (Niklas Sildre) 02:00 SLASH 0:43:17 0:45:17