Välk 494 5 : 7 HS RIGA

Coolbet Hokiliiga 2022/2023

(3:2 ; 1:2 ; 1:3)

Aeg: 26. november 2022 17:30

Koht: Astri Arena

Mängitud aeg: 1:00:00

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Denis Tabunov Muusika
2. Denis Tabunov Sekretär
3. Mihhail Vdovitsenko Aeg
4. vika korobova Teadustaja
5. aleksandr sjarki Karistus A
6. Oleg Särki Karistus B
7. Anton Semjonov Peakohtunik
8. Ivan Loginov Peakohtunik
9. Vadim Harlashov Joonekohtunik
10. Andrei Ivanov Joonekohtunik

Mängijad (kodu)

Nr Nimi
11 Nikita Zantmans
12 Dmitri Kuznetsov
16 Otar Sakhokia
17 Anatoli Jakovlev
18 Nikita Tihhomirov
19 Harri Koll
21 Maksim Rõbushkin
26 Taavi Ahman
31 Antons Naumovs
33 Juri Bahturin
38 Martins Lavrovs
62 Aleksejs Širokovs
71 Aleksejs Popovs
77 Vassili Titarenko
78 Andrei Solovjov
87 Oleksii Voitsekhivskyi
92 Nikita Trofilov
95 Olev Kork
99 Ilja Simagin

Mängijad (külalised)

Nr Nimi
1 OSKARS GUSEVS
3 MATIASS DANIELS GRĪNBERGS
7 RAULS LADUSĀNS
8 ALEKSANDRS APINIS
9 RAIVIS STRAZDINS
13 RIHARDS GRUNDEJS
14 DMITRIJS DIĻEVKA
24 DAŅILA LOBAČOVS
26 MĀRTIŅŠ BIEZAIS
27 SANDIS AUZIŅŠ
31 AKSELS OZOLS
33 RIČARDS PĒTERSONS
35 RAULS KAPURA
44 ROJS ALENS ĀLUPS
45 MĀRCIS SMIRNOVS
46 ANATOLIJS TOVARIŠS
47 ALEKSANDRS ZAPRIVODA
49 TIMURS SOLOSTEJS
50 VLADISLAVS IĻJUŠINS
54 EDUARDS ROJS BUČIŅŠ
59 GĻEBS GAVRILOVS
61 VERNERS FRICBERGS

Väravad (kodu)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:09:29 87 (Oleksii Voitsekhivskyi) 21 (Maksim Rõbushkin) 77 (Vassili Titarenko)
0:11:44 77 (Vassili Titarenko) 16 (Otar Sakhokia)
0:13:00 87 (Oleksii Voitsekhivskyi) 62 (Aleksejs Širokovs)
0:36:42 12 (Dmitri Kuznetsov) 11 (Nikita Zantmans) 95 (Olev Kork)
0:58:04 17 (Anatoli Jakovlev) 87 (Oleksii Voitsekhivskyi) 77 (Vassili Titarenko)

Väravad (külalised)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:06:30 27 (SANDIS AUZIŅŠ) 47 (ALEKSANDRS ZAPRIVODA) 14 (DMITRIJS DIĻEVKA)
0:08:33 3 (MATIASS DANIELS GRĪNBERGS) 9 (RAIVIS STRAZDINS) 61 (VERNERS FRICBERGS)
0:25:58 61 (VERNERS FRICBERGS)
0:36:05 9 (RAIVIS STRAZDINS) 61 (VERNERS FRICBERGS)
0:42:40 14 (DMITRIJS DIĻEVKA) 27 (SANDIS AUZIŅŠ)
0:49:27 47 (ALEKSANDRS ZAPRIVODA) 13 (RIHARDS GRUNDEJS)
0:53:12 26 (MĀRTIŅŠ BIEZAIS) 61 (VERNERS FRICBERGS) 50 (VLADISLAVS IĻJUŠINS)

Väravavahid (kodu)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 0:20:00 10 31 (Antons Naumovs)
0:20:00 0:40:00 8 31 (Antons Naumovs)
0:40:00 0:49:41 7 31 (Antons Naumovs)
0:49:42 1:00:00 7 33 (Juri Bahturin)

Väravavahid (külalised)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 0:00:00 0 1 (OSKARS GUSEVS)
0:00:01 0:20:00 15 31 (AKSELS OZOLS)
0:20:00 0:40:00 19 31 (AKSELS OZOLS)
0:40:00 1:00:00 19 31 (AKSELS OZOLS)

Time-outid (kodu)

Võistkond Kestus Algus
Välk 494 30 sek 0:56:25

Time-outid (külalised)

Võistkond Kestus Algus

Karistused (kodu)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
17 (Anatoli Jakovlev) 02:00 INTRF 0:02:46 0:04:46
16 (Otar Sakhokia) 02:00 CROSS 0:19:10 0:21:10
71 (Aleksejs Popovs) 02:00 INTRF 0:30:43 0:32:43
77 (Vassili Titarenko) 02:00 ROUGH 0:37:03 0:39:03
16 (Otar Sakhokia) 02:00 ROUGH 0:37:03 0:39:03
16 (Otar Sakhokia) 02:00 CROSS 0:39:03 0:41:03
62 (Aleksejs Širokovs) 02:00 HOOK 0:39:13 0:41:13
87 (Oleksii Voitsekhivskyi) 02:00 UN-SP 0:44:30 0:46:30
11 (Nikita Zantmans) 02:00 TRIP 0:45:51 0:47:51
38 (Martins Lavrovs) 02:00 HOOK 0:59:51 1:00:00

Karistused (külalised)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
26 (MĀRTIŅŠ BIEZAIS) 02:00 SLASH 0:14:53 0:16:53
8 (ALEKSANDRS APINIS) 02:00 HOLD 0:27:58 0:29:58
44 (ROJS ALENS ĀLUPS) 02:00 HOLD 0:30:43 0:32:43
45 (MĀRCIS SMIRNOVS) 02:00 INTRF 0:32:12 0:34:12
8 (ALEKSANDRS APINIS) 02:00 ROUGH 0:37:03 0:39:03
49 (TIMURS SOLOSTEJS) 02:00 ROUGH 0:37:03 0:39:03
61 (VERNERS FRICBERGS) 02:00 HOOK 0:39:59 0:41:59
8 (ALEKSANDRS APINIS) 02:00 SLASH 0:47:18 0:49:18
46 (ANATOLIJS TOVARIŠS) 02:00 ILL-EQ 0:56:25 0:58:25
50 (VLADISLAVS IĻJUŠINS) 02:00 DELAY 0:56:25 0:58:25