U16 22/23 SK Viru Sputnik 9 : 6 U16 22/23 HC Panter/HK Tornaado

ENMV U16 2022/2023

(1:0 ; 4:5 ; 4:1)

Aeg: 13. november 2022 12:20

Koht: Kohtla-Järve Jäähall

Mängitud aeg: 0:45:00

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Artjom Jeremejev Peakohtunik
2. Alina Semenyak Sekretär

Mängijad (kodu)

Nr Nimi
1 Nikita Smirnov
7 Arkhyp Holin
9 Vjatšeslav Filatov
11 Pavel Plesnev
14 Artem Pepeliaev
17 Vladislav Kaplenko
22 Jevgeni Ivanov
25 Yehor Priadiiev
55 Aleksandr Gatilov
71 Hinnadii Kolisnyk
91 Andrei Pepeliaev

Mängijad (külalised)

Nr Nimi
3 Dominic Luht
9 Platon Volžnski
12 Karl Feliks Irve
14 Mark Alex Parik
15 Ander-Hubert Lauri
16 Akim Frolkov
19 Mark Tseluiko
23 Egor Ivanov
25 Aleksei Beljajev
29 Sander Rättel
30 Simon Sildre
32 Oliver Uulma
87 Mihhail Kovaljov
88 Elisei Grebenev

Väravad (kodu)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:02:28 22 (Jevgeni Ivanov) 25 (Yehor Priadiiev)
0:16:46 7 (Arkhyp Holin) 17 (Vladislav Kaplenko)
0:17:14 17 (Vladislav Kaplenko)
0:23:48 22 (Jevgeni Ivanov) 25 (Yehor Priadiiev) 17 (Vladislav Kaplenko)
0:23:59 25 (Yehor Priadiiev) 7 (Arkhyp Holin)
0:33:25 91 (Andrei Pepeliaev) 22 (Jevgeni Ivanov) 25 (Yehor Priadiiev)
0:33:42 17 (Vladislav Kaplenko) 9 (Vjatšeslav Filatov)
0:34:26 25 (Yehor Priadiiev) 9 (Vjatšeslav Filatov)
0:42:53 25 (Yehor Priadiiev) 7 (Arkhyp Holin) 17 (Vladislav Kaplenko)

Väravad (külalised)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:18:40 88 (Elisei Grebenev) 15 (Ander-Hubert Lauri)
0:19:13 12 (Karl Feliks Irve)
0:20:46 16 (Akim Frolkov) 25 (Aleksei Beljajev)
0:25:11 9 (Platon Volžnski) 16 (Akim Frolkov) 3 (Dominic Luht)
0:29:47 16 (Akim Frolkov)
0:41:11 19 (Mark Tseluiko) 16 (Akim Frolkov)

Väravavahid (kodu)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:15:00 9 1 (Nikita Smirnov)
0:15:00 0:30:00 6 1 (Nikita Smirnov)
0:30:00 0:45:00 12 1 (Nikita Smirnov)

Väravavahid (külalised)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:15:00 12 30 (Simon Sildre)
0:15:00 0:30:00 13 30 (Simon Sildre)
0:30:00 0:45:00 8 32 (Oliver Uulma)

Karistused (kodu)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
11 (Pavel Plesnev) 02:00 SLASH 0:05:10 0:07:10
22 (Jevgeni Ivanov) 02:00 SLASH 0:07:36 0:09:36
9 (Vjatšeslav Filatov) 02:00 BOARD 0:09:29 0:11:29
91 (Andrei Pepeliaev) 02:00 SLASH 0:09:51 0:11:51
14 (Artem Pepeliaev) 02:00 TRIP 0:13:19 0:15:19
22 (Jevgeni Ivanov) 02:00 SLASH 0:17:38 0:19:38
7 (Arkhyp Holin) 02:00 INTRF 0:25:04 0:25:11
22 (Jevgeni Ivanov) 05:00 CHECK-BE 0:34:51 0:39:51
22 (Jevgeni Ivanov) 20:00 GM 0:39:51 0:45:00

Karistused (külalised)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
15 (Ander-Hubert Lauri) 02:00 HOLD 0:02:20 0:02:28
12 (Karl Feliks Irve) 00:00 PEN-SH 0:07:24 0:07:24
87 (Mihhail Kovaljov) 02:00 SLASH 0:10:23 0:12:23
12 (Karl Feliks Irve) 02:00 TRIP 0:10:41 0:12:41
12 (Karl Feliks Irve) 02:00 HOOK 0:14:52 0:16:46
12 (Karl Feliks Irve) 02:00 ROUGH 0:18:11 0:20:11
19 (Mark Tseluiko) 02:00 BOARD 0:22:39 0:23:48
15 (Ander-Hubert Lauri) 02:00 HI-ST 0:32:36 0:33:25
12 (Karl Feliks Irve) 02:00 CROSS 0:38:26 0:40:26
15 (Ander-Hubert Lauri) 02:00 TRIP 0:39:34 0:41:34
15 (Ander-Hubert Lauri) 02:00 HOOK 0:41:59 0:42:53