U14-1 22/23 HC Panter/TSK 5 : 4 U14-1 22/23 Narva PSK 09

ENMV U14-1 2022/2023

(1:0 ; 2:1 ; 2:3)

Aeg: 26. oktoober 2022 16:30

Koht: Haabersti Jäähall

Mängitud aeg: 0:45:00

Pealtvaatajaid: 52

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Andre Vont Joonekohtunik
2. Savva Azarov Joonekohtunik
3. Meelis Luht Sekretär

Mängijad (kodu)

Nr Nimi
5 Matvei Prohhorov
7 Markus Kristofer Jõgi
9 Robin Erik Kask
11 Dominic Luht
13 Oliver Uulma
22 Karl Kaljuste
25 Damir Zemenkov
35 Gregor Irve
55 Eldar Jevgrafov
77 Adrian Fadejev
80 Karla Mihkel Kutsar
88 Andreas Rättel
90 Richard Nook
93 Daniel Mango

Mängijad (külalised)

Nr Nimi
3 Dmitri Suhhov
9 Rodion Mordovin
10 Nikita Abzalon
11 Mark Berežonov
15 Pavel Jelissejev
17 Timofei Stepanov
18 Jegor Zahharov
22 Andrei Ignatov
23 Kirill Aleksejev
24 Nikita Kalinin
30 Bogdan Semjonov

Väravad (kodu)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:04:15 55 (Eldar Jevgrafov) 11 (Dominic Luht) 90 (Richard Nook)
0:20:12 25 (Damir Zemenkov) 55 (Eldar Jevgrafov)
0:28:31 93 (Daniel Mango) 7 (Markus Kristofer Jõgi)
0:30:37 90 (Richard Nook) 5 (Matvei Prohhorov) 55 (Eldar Jevgrafov)
0:44:50 11 (Dominic Luht)

Väravad (külalised)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:21:26 17 (Timofei Stepanov) 23 (Kirill Aleksejev)
0:32:55 10 (Nikita Abzalon) 23 (Kirill Aleksejev)
0:33:31 17 (Timofei Stepanov) 24 (Nikita Kalinin)
0:34:56 17 (Timofei Stepanov)

Väravavahid (kodu)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 0:30:00 28 13 (Oliver Uulma)
0:30:01 0:45:00 12 80 (Karla Mihkel Kutsar)

Väravavahid (külalised)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 0:45:00 27 30 (Bogdan Semjonov)

Karistused (kodu)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
35 (Gregor Irve) 02:00 BOARD 0:03:46 0:05:46
93 (Daniel Mango) 02:00 DELAY 0:06:07 0:08:07
5 (Matvei Prohhorov) 02:00 DELAY 0:15:47 0:17:47
90 (Richard Nook) 02:00 TRIP 0:44:25 0:45:00

Karistused (külalised)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
10 (Nikita Abzalon) 02:00 BOARD 0:02:17 0:04:15
15 (Pavel Jelissejev) 02:00 TRIP 0:04:00 0:06:00
9 (Rodion Mordovin) 02:00 TRIP 0:13:18 0:15:18
10 (Nikita Abzalon) 02:00 INTRF 0:14:39 0:16:39
18 (Jegor Zahharov) 02:00 TRIP 0:15:25 0:17:25
23 (Kirill Aleksejev) 02:00 ELBOW 0:24:21 0:26:21
10 (Nikita Abzalon) 02:00 ELBOW 0:26:26 0:28:26
18 (Jegor Zahharov) 02:00 TRIP 0:35:13 0:37:13
23 (Kirill Aleksejev) 02:00 TRIP 0:36:25 0:38:25
9 (Rodion Mordovin) 02:00 DELAY 0:37:54 0:39:54
23 (Kirill Aleksejev) 02:00 UN-SP 0:38:25 0:40:25
22 (Andrei Ignatov) 02:00 UN-SP 0:39:54 0:41:54
9 (Rodion Mordovin) 02:00 DELAY 0:41:49 0:43:49
10 (Nikita Abzalon) 02:00 TRIP 0:43:12 0:45:00
10 (Nikita Abzalon) 02:00 UN-SP 0:45:00 0:45:00
30 (Bogdan Semjonov) 02:00 UN-SP 0:45:00 0:45:00