U16 22/23 Narva PSK 6 : 5 U16 22/23 SK Viru Sputnik

ENMV U16 2022/2023

(0:3 ; 3:0 ; 3:2)

Aeg: 6. oktoober 2022 18:00

Koht: Narva Jäähall

Mängitud aeg: 0:45:00

Pealtvaatajaid: 136

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Toivo Tilku Joonekohtunik
2. Aleksandr Kolpakov Aeg
3. Nikolai Kolpakov Sekretär

Mängijad (kodu)

Nr Nimi
15 Daniil Savosto
16 Daniil Vasiljev
17 Nikita Abzalon
19 Georg Oitsar
22 Deniss Tišin
24 Ivan Loginov
25 Roland Laar
27 Kirill Aleksejev
30 Bogdan Semjonov
33 Artjom Agafonov
41 Mark Štšerbatski
71 Timofei Stepanov
77 Jegor Dmitrijev
88 Andrei Baikov
89 Saveli Sergejev

Mängijad (külalised)

Nr Nimi
1 Nikita Smirnov
7 Arkhyp Holin
8 Jevgeni Ivanov
11 Pavel Plesnev
19 Artem Pepeliaev
22 Jaroslav Gromov
25 Yehor Priadiiev
71 Fedir Babkin
81 Vladislav Kaplenko
87 Andrei Pepeliaev
91 Aleksandr Gatilov
97 Vjatšeslav Filatov

Väravad (kodu)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:19:04 24 (Ivan Loginov) 16 (Daniil Vasiljev)
0:29:10 77 (Jegor Dmitrijev) 25 (Roland Laar) 15 (Daniil Savosto)
0:29:39 24 (Ivan Loginov) 71 (Timofei Stepanov)
0:30:33 15 (Daniil Savosto) 77 (Jegor Dmitrijev) 88 (Andrei Baikov)
0:39:36 77 (Jegor Dmitrijev) 88 (Andrei Baikov)
0:42:44 24 (Ivan Loginov) 71 (Timofei Stepanov)

Väravad (külalised)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:00:23 87 (Andrei Pepeliaev) 11 (Pavel Plesnev)
0:11:37 25 (Yehor Priadiiev) 11 (Pavel Plesnev)
0:12:57 8 (Jevgeni Ivanov) 25 (Yehor Priadiiev) 11 (Pavel Plesnev)
0:33:39 8 (Jevgeni Ivanov) 81 (Vladislav Kaplenko)
0:35:02 7 (Arkhyp Holin)

Väravavahid (kodu)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 0:11:37 6 19 (Georg Oitsar)
0:11:37 0:45:00 24 30 (Bogdan Semjonov)

Väravavahid (külalised)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 0:45:00 32 1 (Nikita Smirnov)

Time-outid (kodu)

Võistkond Kestus Algus
U16 22/23 Narva PSK 30 sek 0:42:28

Time-outid (külalised)

Võistkond Kestus Algus
U16 22/23 SK Viru Sputnik 30 sek 0:44:40

Karistused (kodu)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
33 (Artjom Agafonov) 02:00 HOOK 0:00:11 0:02:11
24 (Ivan Loginov) 02:00 HOOK 0:12:03 0:14:03
22 (Deniss Tišin) 02:00 CROSS 0:13:43 0:15:43
22 (Deniss Tišin) 02:00 UN-SP 0:15:43 0:17:43
22 (Deniss Tišin) 02:00 HI-ST 0:19:45 0:21:45
25 (Roland Laar) 02:00 INTRF 0:26:21 0:28:21
33 (Artjom Agafonov) 02:00 TRIP 0:32:14 0:34:14
15 (Daniil Savosto) 02:00 INTRF 0:32:21 0:34:21
16 (Daniil Vasiljev) 02:00 HOLD 0:33:04 0:35:04

Karistused (külalised)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
87 (Andrei Pepeliaev) 02:00 SLASH 0:03:21 0:05:21
25 (Yehor Priadiiev) 02:00 HOOK 0:03:30 0:05:30
97 (Vjatšeslav Filatov) 02:00 SLASH 0:13:43 0:15:43
81 (Vladislav Kaplenko) 02:00 SLASH 0:15:51 0:17:51
25 (Yehor Priadiiev) 02:00 BOARD 0:18:58 0:20:58
25 (Yehor Priadiiev) 02:00 HI-ST 0:19:55 0:21:55
22 (Jaroslav Gromov) 02:00 INTRF 0:21:17 0:23:17
81 (Vladislav Kaplenko) 02:00 TRIP 0:22:38 0:24:38
11 (Pavel Plesnev) 02:00 HI-ST 0:28:53 0:30:53
25 (Yehor Priadiiev) 02:00 UN-SP 0:30:33 0:32:33
87 (Andrei Pepeliaev) 02:00 TRIP 0:31:47 0:33:47
7 (Arkhyp Holin) 02:00 HOOK 0:32:47 0:34:47
87 (Andrei Pepeliaev) 02:00 TRIP 0:34:27 0:36:27
8 (Jevgeni Ivanov) 02:00 SLASH 0:38:39 0:40:39