U18 22/23 HK Tornaado/HC Panter 17 : 7 U18 22/23 SK Viru Sputnik

ENMV U18 2022/2023

(6:3 ; 4:3 ; 7:1)

Aeg: 25. oktoober 2022 19:30

Koht: Haabersti Jäähall

Mängitud aeg: 1:00:00

Pealtvaatajaid: 28

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Marko Leet Joonekohtunik
2. Jefim Valitov Joonekohtunik
3. Meelis Luht Sekretär

Mängijad (kodu)

Nr Nimi
3 Mark Zigura
7 Demid Morozov
8 Jegor Proskurin
11 Roland Luht
15 Pärtel Koit Kose
16 Akim Frolkov
17 Niklas Sildre
18 Anton Partševski
19 Semjon Reshetnikov
24 Paul Vahi
25 Fjodor Freiman
26 Georgi Filjajev
30 Nikita Grebenev
32 Artjom Abeljanov
35 Hans-Kristjan Tisler
87 Brandon Abreldaal

Mängijad (külalised)

Nr Nimi
7 Arkhyp Holin
8 Jevgeni Ivanov
14 Nikita Tailakov
17 Rodion Babaian
19 Nikolai Štšerbina
25 Yehor Priadiiev
55 Leonid Gatilov
71 Maksim Beloussov
72 Erik Tšernov
81 Arseni Belov
87 Daniil Jermakov
91 Ivan Omelchuk

Väravad (kodu)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:02:04 15 (Pärtel Koit Kose)
0:03:10 8 (Jegor Proskurin) 7 (Demid Morozov)
0:10:03 24 (Paul Vahi)
0:11:57 16 (Akim Frolkov) 32 (Artjom Abeljanov)
0:13:36 8 (Jegor Proskurin) 17 (Niklas Sildre)
0:17:23 32 (Artjom Abeljanov) 18 (Anton Partševski) 16 (Akim Frolkov)
0:20:56 8 (Jegor Proskurin) 24 (Paul Vahi)
0:28:32 17 (Niklas Sildre) 16 (Akim Frolkov) 32 (Artjom Abeljanov)
0:29:42 18 (Anton Partševski) 32 (Artjom Abeljanov) 16 (Akim Frolkov)
0:31:54 8 (Jegor Proskurin) 11 (Roland Luht) 7 (Demid Morozov)
0:43:36 17 (Niklas Sildre) 8 (Jegor Proskurin) 7 (Demid Morozov)
0:46:09 15 (Pärtel Koit Kose)
0:47:07 11 (Roland Luht) 8 (Jegor Proskurin) 7 (Demid Morozov)
0:48:12 32 (Artjom Abeljanov) 16 (Akim Frolkov) 18 (Anton Partševski)
0:53:12 32 (Artjom Abeljanov) 15 (Pärtel Koit Kose)
0:54:00 8 (Jegor Proskurin) 24 (Paul Vahi)
0:58:08 7 (Demid Morozov)

Väravad (külalised)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:06:55 25 (Yehor Priadiiev) 14 (Nikita Tailakov)
0:12:52 91 (Ivan Omelchuk) 7 (Arkhyp Holin)
0:19:45 8 (Jevgeni Ivanov) 91 (Ivan Omelchuk) 81 (Arseni Belov)
0:26:39 91 (Ivan Omelchuk)
0:33:46 91 (Ivan Omelchuk) 14 (Nikita Tailakov) 25 (Yehor Priadiiev)
0:39:36 91 (Ivan Omelchuk)
0:56:10 7 (Arkhyp Holin) 91 (Ivan Omelchuk)

Väravavahid (kodu)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 1:00:00 29 30 (Nikita Grebenev)

Väravavahid (külalised)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 1:00:00 32 72 (Erik Tšernov)

Karistused (kodu)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
18 (Anton Partševski) 02:00 KNEE 0:13:55 0:15:55
32 (Artjom Abeljanov) 02:00 HI-ST 0:18:05 0:19:45
17 (Niklas Sildre) 02:00 BOARD 0:18:43 0:20:43
7 (Demid Morozov) 02:00 UN-SP 0:58:08 1:00:00

Karistused (külalised)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
19 (Nikolai Štšerbina) 02:00 BOARD 0:02:26 0:03:10
81 (Arseni Belov) 02:00 CHARG 0:26:53 0:28:53
7 (Arkhyp Holin) 02:00 KNEE 0:31:28 0:31:54
19 (Nikolai Štšerbina) 02:00 CHECK-BE 0:36:28 0:38:28
7 (Arkhyp Holin) 02:00 UN-SP 0:38:30 0:40:30
19 (Nikolai Štšerbina) 02:00 HI-ST 0:58:52 1:00:00