U18 22/23 Narva PSK 7 : 4 U18 22/23 SK Viru Sputnik

ENMV U18 2022/2023

(4:1 ; 0:3 ; 3:0)

Aeg: 17. oktoober 2022 20:00

Koht: Narva Jäähall

Mängitud aeg: 1:00:00

Pealtvaatajaid: 69

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Artjom Jeremejev Peakohtunik
2. Toivo Tilku Peakohtunik
3. Nikolai Kolpakov Sekretär
4. Vladimir Tsiprovski Aeg

Mängijad (kodu)

Nr Nimi
8 Saveli Sergejev
13 Maksim Burkov
15 Daniil Savosto
16 Leonid Skvortsov
18 Martin Anohhin
27 Vladislav Kaplenko
41 Aleksei Gulevski
71 Max Välja
77 Ivan Kozlov
79 Mark Štšerbatski
87 Andrei Baikov
88 Georg Superov
89 Nikolai Suhhov
94 Aleksandr Smirnov
97 Pavel Plesnev

Mängijad (külalised)

Nr Nimi
1 Erik Tšernov
7 Arkhyp Holin
8 Jevgeni Ivanov
9 Rodion Babaian
11 Maksim Beloussov
14 Nikita Tailakov
23 Nikolai Štšerbina
25 Yehor Priadiiev
26 Leonid Gatilov
81 Arseni Belov
91 Ivan Omelchuk

Väravad (kodu)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:03:42 71 (Max Välja) 13 (Maksim Burkov)
0:07:17 13 (Maksim Burkov) 71 (Max Välja)
0:08:38 71 (Max Välja) 77 (Ivan Kozlov)
0:18:54 77 (Ivan Kozlov) 18 (Martin Anohhin)
0:41:23 18 (Martin Anohhin)
0:43:08 94 (Aleksandr Smirnov) 18 (Martin Anohhin) 71 (Max Välja)
0:57:14 27 (Vladislav Kaplenko) 77 (Ivan Kozlov) 15 (Daniil Savosto)

Väravad (külalised)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:01:07 25 (Yehor Priadiiev) 26 (Leonid Gatilov)
0:24:30 91 (Ivan Omelchuk) 14 (Nikita Tailakov) 23 (Nikolai Štšerbina)
0:25:45 91 (Ivan Omelchuk) 14 (Nikita Tailakov) 9 (Rodion Babaian)
0:36:34 14 (Nikita Tailakov) 26 (Leonid Gatilov) 7 (Arkhyp Holin)

Väravavahid (kodu)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:20:00 14 89 (Nikolai Suhhov)
0:20:00 0:40:00 22 89 (Nikolai Suhhov)
0:40:00 1:00:00 19 89 (Nikolai Suhhov)

Väravavahid (külalised)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:00 0:20:00 4 1 (Erik Tšernov)
0:20:00 0:40:00 3 1 (Erik Tšernov)
0:40:00 1:00:00 7 1 (Erik Tšernov)

Karistused (kodu)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
71 (Max Välja) 02:00 INTRF 0:04:24 0:06:24
13 (Maksim Burkov) 02:00 UN-SP 0:13:52 0:15:52
13 (Maksim Burkov) 10:00 UN-SP 0:15:52 0:25:52
79 (Mark Štšerbatski) 02:00 TRIP 0:19:12 0:21:12
77 (Ivan Kozlov) 02:00 ROUGH 0:23:44 0:24:30
77 (Ivan Kozlov) 02:00 CROSS 0:24:30 0:25:45
13 (Maksim Burkov) 20:00 GM 0:25:52 1:00:00
97 (Pavel Plesnev) 02:00 CHARG 0:29:28 0:31:28
94 (Aleksandr Smirnov) 02:00 CROSS 0:29:28 0:31:28
77 (Ivan Kozlov) 02:00 KNEE 0:32:47 0:34:47
71 (Max Välja) 02:00 HOOK 0:39:27 0:41:27
77 (Ivan Kozlov) 02:00 HOOK 0:46:28 0:48:28
77 (Ivan Kozlov) 00:00 PEN-SH 0:46:28 0:46:28
27 (Vladislav Kaplenko) 02:00 HOLD 0:52:24 0:54:54
8 (Saveli Sergejev) 02:00 CHECK-HE/NE 0:57:52 0:59:52
71 (Max Välja) 02:00 UN-SP 0:59:22 1:00:00
71 (Max Välja) 20:00 GM 1:00:00 1:00:00
71 (Max Välja) 20:00 GM 1:00:00 1:00:00
71 (Max Välja) 05:00 ROUGH 1:00:00 1:00:00
71 (Max Välja) 05:00 CHECK-HE/NE 1:00:00 1:00:00

Karistused (külalised)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
23 (Nikolai Štšerbina) 02:00 KNEE 0:01:48 0:03:42
81 (Arseni Belov) 02:00 HOOK 0:03:20 0:05:20
25 (Yehor Priadiiev) 02:00 UN-SP 0:07:17 0:08:38
7 (Arkhyp Holin) 02:00 HOOK 0:08:38 0:10:38
7 (Arkhyp Holin) 02:00 HOOK 0:16:42 0:18:42
25 (Yehor Priadiiev) 02:00 ROUGH 0:17:04 0:18:54
8 (Jevgeni Ivanov) 02:00 SLASH 0:21:48 0:23:48
25 (Yehor Priadiiev) 02:00 UN-SP 0:39:27 0:41:27
81 (Arseni Belov) 02:00 KNEE 0:41:43 0:43:08
7 (Arkhyp Holin) 02:00 KNEE 0:42:09 0:44:09
7 (Arkhyp Holin) 02:00 CHECK-HE/NE 0:44:51 0:46:51
7 (Arkhyp Holin) 05:00 ROUGH 0:59:22 1:00:00
7 (Arkhyp Holin) 20:00 GM 1:00:00 1:00:00