U16 22/23 HC Panter/HK Tornaado 5 : 1 U16 22/23 HC Vipers

ENMV U16 2022/2023

(2:1 ; 1:0 ; 2:0)

Aeg: 27. september 2022 19:30

Koht: Haabersti Jäähall

Mängitud aeg: 0:45:00

Pealtvaatajaid: 65

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Jefim Valitov Joonekohtunik
2. Savva Azarov Joonekohtunik
3. Meelis Luht Sekretär

Mängijad (kodu)

Nr Nimi
7 Karl Feliks Irve
9 Platon Volžnski
11 Ander-Hubert Lauri
16 Akim Frolkov
20 Sander Rättel
23 Egor Ivanov
25 Aleksei Beljajev
27 Mihhail Kovaljov
29 Mark Alex Parik
30 Simon Sildre
32 Artjom Abeljanov
37 Aron Gerasimenko
72 Dominic Luht
88 Elisei Grebenev

Mängijad (külalised)

Nr Nimi
7 Saveli Kovalchuk
8 Paavel Tammert
14 Vjatseslav Maksimov
16 Maksim Vassiljev
19 Rostislav Sopov
19 Pavel Blitstein
21 Arseni Grudkin
24 Aleksander Kudeviita
33 Timur Alihodzin
36 Svyatoslav Parastatov
38 Martin Sergeev
67 Martin Mehine
71 Georgi Lavrinenko
82 Timofei Berežnoi
84 Daniil Kropatsev
88 Arseni Suhharnikov
98 Artjom Timofejev

Väravad (kodu)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:01:12 16 (Akim Frolkov)
0:03:01 27 (Mihhail Kovaljov) 32 (Artjom Abeljanov)
0:26:41 88 (Elisei Grebenev) 32 (Artjom Abeljanov)
0:31:08 16 (Akim Frolkov)
0:31:16 16 (Akim Frolkov) 72 (Dominic Luht)

Väravad (külalised)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:08:28 36 (Svyatoslav Parastatov) 8 (Paavel Tammert)

Väravavahid (kodu)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 0:45:00 25 30 (Simon Sildre)

Väravavahid (külalised)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 0:26:41 15 38 (Martin Sergeev)
0:26:41 0:31:16 5 33 (Timur Alihodzin)
0:31:16 0:45:00 6 38 (Martin Sergeev)

Time-outid (kodu)

Võistkond Kestus Algus

Time-outid (külalised)

Võistkond Kestus Algus
U16 22/23 HC Vipers 30 sek 0:40:30

Karistused (kodu)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
25 (Aleksei Beljajev) 02:00 HOLD 0:04:28 0:06:28
9 (Platon Volžnski) 02:00 CHARG 0:16:31 0:18:31
9 (Platon Volžnski) 02:00 TRIP 0:19:06 0:21:06
7 (Karl Feliks Irve) 02:00 TRIP 0:21:31 0:23:31
16 (Akim Frolkov) 02:00 HOOK 0:24:52 0:26:52
20 (Sander Rättel) 02:00 ILL-EQ 0:38:54 0:40:54
32 (Artjom Abeljanov) 02:00 HOOK 0:40:30 0:42:30

Karistused (külalised)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
98 (Artjom Timofejev) 02:00 CHARG 0:28:05 0:30:05
14 (Vjatseslav Maksimov) 02:00 Boarding 0:31:36 0:33:36
8 (Paavel Tammert) 02:00 Boarding 0:38:13 0:40:13
8 (Paavel Tammert) 02:00 KNEE 0:42:08 0:44:08
19 (Rostislav Sopov) 02:00 CHARG 0:44:10 0:46:10
8 (Paavel Tammert) 05:00 Boarding 0:44:59 0:45:00
8 (Paavel Tammert) 20:00 GM 0:44:59 0:45:00