U14-1 22/23 HC Panter/TSK 2 : 12 U14-1 22/23 HK Tornaado Sinine

ENMV U14-1 2022/2023

(1:3 ; 0:6 ; 1:3)

Aeg: 28. september 2022 16:30

Koht: Haabersti Jäähall

Mängitud aeg: 0:45:00

Pealtvaatajaid: 56

Kohtunikud

Nimi Kohustused
1. Kaire Leet Joonekohtunik
2. Savva Azarov Joonekohtunik
3. Meelis Luht Sekretär

Mängijad (kodu)

Nr Nimi
5 Matvei Prohhorov
7 Markus Kristofer Jõgi
9 Robin Erik Kask
11 Dominic Luht
19 Ander-Hubert Lauri
22 Karl Kaljuste
25 Damir Zemenkov
35 Gregor Irve
44 Kristofer Podar
55 Eldar Jevgrafov
77 Adrian Fadejev
80 Karla Mihkel Kutsar
88 Andreas Rättel
89 Nora Vont
90 Richard Nook
93 Daniel Mango

Mängijad (külalised)

Nr Nimi
1 Jegor Janajev
5 Stepan Antipov
10 Konstantin Kossenkov
11 Ilja Rusmanov
12 Roman Mõstkovski
13 Daniil Marinitš
14 Jesper Marist
15 Arseni Komarov
18 Kirill Zjuzkov
45 Anton Gabenko
71 Mihail Pismennõi
83 Dima Gazyra
91 Daniil Fedulov
92 Kristen Soha
94 Savva Zemskov
99 Pavel Volžinski

Väravad (kodu)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:02:56 19 (Ander-Hubert Lauri) 88 (Andreas Rättel) 25 (Damir Zemenkov)
0:31:24 19 (Ander-Hubert Lauri) 88 (Andreas Rättel)

Väravad (külalised)

Aeg Lööja Söötja 1 Söötja 2
0:02:38 18 (Kirill Zjuzkov) 99 (Pavel Volžinski)
0:08:58 14 (Jesper Marist) 92 (Kristen Soha) 99 (Pavel Volžinski)
0:11:56 13 (Daniil Marinitš) 12 (Roman Mõstkovski)
0:15:45 12 (Roman Mõstkovski) 13 (Daniil Marinitš)
0:18:45 13 (Daniil Marinitš) 77 (Adrian Fadejev)
0:19:37 94 (Savva Zemskov) 13 (Daniil Marinitš)
0:19:47 83 (Dima Gazyra)
0:23:59 11 (Ilja Rusmanov) 13 (Daniil Marinitš)
0:25:09 11 (Ilja Rusmanov) 18 (Kirill Zjuzkov) 13 (Daniil Marinitš)
0:31:01 13 (Daniil Marinitš) 99 (Pavel Volžinski) 12 (Roman Mõstkovski)
0:39:07 83 (Dima Gazyra)
0:39:32 99 (Pavel Volžinski)

Väravavahid (kodu)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 0:45:00 45 80 (Karla Mihkel Kutsar)

Väravavahid (külalised)

Sisse Välja Tõrjed Nimi
0:00:01 0:45:00 15 1 (Jegor Janajev)

Karistused (kodu)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
93 (Daniel Mango) 02:00 Boarding 0:05:53 0:07:53
11 (Dominic Luht) 02:00 CHECK-BE 0:08:22 0:08:58
19 (Ander-Hubert Lauri) 02:00 TRIP 0:10:07 0:11:56
93 (Daniel Mango) 02:00 TRIP 0:32:53 0:34:53
11 (Dominic Luht) 02:00 TRIP 0:36:48 0:38:48

Karistused (külalised)

Mängija Minuteid Viga Algus Lõpp
15 (Arseni Komarov) 02:00 SLASH 0:02:16 0:04:16
5 (Stepan Antipov) 02:00 TRIP 0:26:50 0:28:50
45 (Anton Gabenko) 02:00 TRIP 0:31:32 0:33:32
94 (Savva Zemskov) 02:00 DELAY 0:33:49 0:35:49
94 (Savva Zemskov) 02:00 KNEE 0:41:41 0:43:41